Opinie o Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. w Warszawa

Jagoda

Warto dodać, na plus dla Unipharmu jest też to, że zapewnia pracownikom narzędzia potrzebne do pracy, mam tu na myśli samochód służbowy, telefon, tablet itd

@Jagoda

To szkoda ze nie bilet miesięczny i liczydeł . to jest sprawa oczywista.

@Ania

nie, to nie jest kwestia oczywista. Ania, znajdź partnera, satysfakcjonującą pracę i nie czepiaj się ludzi, którzy ogarneli i się sprawdzają w Unipharmie ;)

rafa

Szczerze polecam tą pracę. Można się dużo nauczyć, nawet jak się nie ma doświadczenia, szkolenie jest na tyle szczegółowe, że każdy zmobilizowany jest w stanie się nauczyć. Pensja moim zdaniem satysfakcjonująca, do tego umowa, ubezpieczenie, multisport. Uważam, że jest w porządku.

@rafa

Rafale na jakiej podstawie piszesz taka opinie . pracowałem . ????

@Ania

tak, pracuję i się tu odnalazłem i jest mi dobrze. Masz z tym jakiś problem ? Sporo się nauczyłem, nawet pomijając kwestię medykamentów sensu stricto, to umiejętności jakie sobie wyrobiłem w rozmowach z klientem uważam za wielki plus

sandra

na pracuj.pl jest aktualna oferta dla przedstawiciela medycznego

Liska

Dokladnie...jak ktos mysli, ze jest to praca, w ktorej nic nie trzeba dawac od siebie, to sie myli. Raczej trzeba byc zaangazowanym i ogarniac duzo rzeczy na biezaco. Kwestia tez tego co kto wymaga od pracy. Osoby zadaniowe na pewno sie tu sprawdza. Praca daje dobre podstawy, nie ma tragedii, atmosfera w miare.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Martajna

Nie ma co wieszać psów na tę firmę, ja tej współpracy nie wspominam źle.

pola
@Martajna

zawsze to jakas bardziej konkretna pozycja w CV jesli chodzi o pracę przedstawiciela.

Tompi

Każda praca to nowe doświadczenie i jakby nie patrzeć test dla samego siebie. Ja w Unipharmie byłam dość długo i to co na swojej podstawie mogę powiedzieć, to na pewno ta praca dała mi dobre przyuczenie do pracy z klientem i ogólnie na stanowisko przedstawiciela. Pamiętam, że przed podjęciem pracy sama długo się zastanawiałam i szukałam opinii. Mówiąc ogólnie czasami były sytuacje, które mogły irytować, to fakt, ale raczej one nie były takie poważne żeby na ich podstawie rezygnować. Zmieniłam miejsce zamieszkania co wiązało się ze zmianą pracy, ale mogę powiedzieć, że czas spędzony tam nie poszedł na marne. Kasa znośna. Pozdrawiam!

Marcin G
@Tompi

W Rzeszowie chłopak popracował 2 miesiące i go zwolnili bo się nie wyrabiał z wizytami . Powodzenia '!!!!!!!!!!!!

Fredka
@Marcin G

hmm ja np nie mialam takiej sytuacji, a calkiem sporo w tej firmie siedzialam..jak widasc duzo zalezy od wielu czynnikow

Zazieb

Jest ogłoszenie, że szukają przedstawiciela na Rzeszów. Warto?

Finała
@Zazieb

Jak jest to korzystaj, można przyzwoitą kasę dostać i sporo się nauczyć.

Nie ładnie

a negatywy zwolnieni pracownicy? błagam!

Ricki
@Nie ładnie

Nie spróbujesz, to się nie przekonasz. Ja tez zamierzam wysłać CV, ale do Warszawy, bo widziałem na stronce, że szukają.

Ricki

Wyslalem i czekam na odpowiedz. Chce jednak sprobowac swoich sil i wtedy bede mowic co i jak.

juki

Z przełożonymi nie ma problemu, da się dogadać.

Pikol

ja tam tez nie mam z nikim żadnych zatargów. jest ok

Nikiro

Na moim doświadczeniu mogę powiedzieć, ze w wielu przypadkach szlo się jednak faktycznie dogadać.

Jutka

Praca nastawiona na wynik, to prawda. Raczej wymaga zaangażowania, więc jeśli ktoś myśli, że nie musi się starać to raczej nie tu. Szkolenia pomagają, ale to tak naprawdę podstawa, potem trzeba sobie to uporządkować i tę wiedzę jakoś przyswoić. Generalnie to nie mówiłabym aż tak źle o tej firmie. Praca sama w sobie jest specyficzna, ale nie powiedziałabym że zła. Ktoś to dobrze ujął, że praca jako przedstawiciel nie jest dla każdego, ale jak komuś się spodoba to raczej zostaje na dłużej. Na pewno zyskuje się tam duże doświadczenie, a warunki pracy są całkiem ok.

Nikman

Patrząc obiektywnie, stanowisko przedstawiciela medyczno-farmaceutycznego nie jest dla każdego. Trzeba mieć predyspozycje i umiejętności w kontaktach z ludźmi. Grunt to się nie denerwować, nie zrażać i dbać przede wszystkim o to, aby dobrze się zaprezentować. Jak jest się odpowiednio przygotowanym to pracuje się dużo łatwiej, swobodniej. Obowiązków jest sporo, trzeba mieć głowę na karku, ale jak się człowiek wdroży to serio nie jest źle. Ja tę pracę nawet lubię.

binek
@Nikman

Dobrze mowisz

Adika

Dobrze, że są benefity. W poprzedniej firmie, w której pracowałam, szef nawet o tym nie pomyślał. Zawsze to jakieś urozmaicenie i w sumie ma się większą motywację do pracy.

Mądra
@Adika

O jakich benefisach mówisz? O premii uznaniowej-albo zasłużyło dziecko albo nie... tak do Twojej wiadomości we wszystkich Szanujacch się firmach premie są REGULAMINOWE a nie jakieś pisane palcem „benefity”

roooos
@Mądra

zwał jak zwał, grunt jest cos wiecej niz sama pensja.

Asaaaaaa

Doceniam tę firmę za atmosferę w pracy oraz doświadczenie, można się naprawdę dużo nauczyć, a produkt jest fajny, więc jest jak się uczyć i potem się bardzo dobrze z nim pracuje. Polecam zdecydowanie.

niezle

to nieźle, i Ty tam pracowałeś? ja gdyby mi cos nie pasowała to bym się sama zwolniła...

Iza

@Nica Czy mogłabyś na podstawie swojego doświadczenia napisać, że firma Unipharm HOLDINGS daje lojalnemu pracownikowi odpowiednie możliwości do rozwoju? Czy w firmie istnieje program szkoleń i rozwoju pracowników? @Meghan Z Twojego wpisu wynika, że jesteś zadowolona z pracy dla firmy Unipharm HOLDINGS. Czy jest coś, co Twoim zdaniem warto byłoby jeszcze dopracować?

Nica
@Iza

szkolenia są jak najbardziej. przed samym przystąpieniem do pracy dokładnie przygotują każdego, później wszyscy to przygotowanie najbardziej chwalą.

Meghan
@Iza

Tak, byłam zadowolona. Czy ja wiem czy trzeba coś dopracować? Jako firma raczej nie. Bardziej z tą idealnością chodziło mi o to, że po prostu do pracy trzeba chodzić, czy się chce, czy nie, więc ciężko określić pracę jako super. Idealnie to może być jak się robi na swoim. W tym sensie.

Kłamstwo ma krótkie nogi

Lub popiątne ;)

Meghan

Nie jest to idealna firma (bo takie po prostu nie istnieją), ale ich produkt jest wysokiej jakości, więc dobrze się go promowało. Jasna, nie taka znowu skomplikowana praca, firma na pewno godna uwagi.

Ola
@Meghan

jak wygląda rozmowa rekrutacyjna

Dagmara
@Meghan

Promowało??? No to za długo nie popromowalaś tego „produktu” i nie popracowałaś w tak „dobrej” firmie.

Samantha
@Ola

Poczytaj niższe wpisy jeśli faktycznie chcesz się wybrać na rozmowę (ponoć przyjmują wszystkich jak leci bo mają mało chętnych). Rozmową się nie stresuj bo nie masz czym i kim, płacą tak mało że to Ty musisz chcieć u nich pracować a nie na odwrót. Jeśli jesteś dziewczyną to masz ułatwione zadanie bo ta firma z jakiegoś powodu woli zatrudniać same kobiety.

sandi
@Dagmara

od jakiegoś czasu ciągle widać tylko twoje komentarze. może pora zająć się swoim życiem, a nie przesiadywać na forum. daj sobie na wstrzymanie, bo i tak nikt ci nie uwierzy. zarzucasz to forum wpis po wpisie zmieniając nicki, ale i tak dokładnie wiadomo, co robisz. ODPUŚĆ już sobie.

Lolo
@sandi

Pracowałem 3 miesiące w tygodniu kierownik na wizytach i potrafi krajowa jeszcze przyjechać . GPS w aucie telefonie , tablecie . 15 wizyt . Zero komfortu pracy farmaprom 10 telefonów dziennie do aptek . Nowe strategie co tydzien . A te plusy o firmie to biuro nisze bo musi.(usunięte przez administratora)

Beka

Ale z Ciebie koleś... beka na całego :) wszystkie posty oblecial i bzdury opowiada

Zainteresowana

Cześć Czy może ktoś orientuje się, jak wyglada rozmowa rekrutacyjna? Ewentualnie jaka flota?

yxz
@Zainteresowana

Rozmowa rekrutacyjna przebiega w miłej atmosferze. Trzeba się jednak przygotować na to, że może być szczegółowa. Rekruterzy chcą dokładnie sprawdzić czy osoba ma doświadczenie i jakie są jej umiejętności w kontakcie z klientem.

Rozzalonym mówię nie

ja rozumiem że masz duze wymagania ale 3 letnie auta raczej stare nie są ... pisz prawdę i daj normalnym ludziom spróbować pracy w Unipharmie.

Spunkj

Witam. Jest ogłoszenie na Bydgoszcz - Toruń. Przedstawiciel Medyczno-Farmaceutyczny. Czy ktoś jest w stanie opisać jak wygląda u nich praca, jakie narzędzia i pieniądze? Widzę, że jest tu dużo pozytywnych opinii na temat tej firmy. Pozdrawiam

Zuma
@Spunkj

ja jestem zadowolona, wynagrodzenie że tak powiem rynkowe :) telefon, ipad, samochód do pełnej dyspozycji również prywatnie.

Spunkj
@Zuma

Dzięki. Jakie auta mają PH? Praca jest podzielona między wizyty u lekarzy i apteki? Pytam, ponieważ jestem z innej branży. Przełożeni OK?

Posa

Dużo się nauczyłam w tej firmie. Multitasking mile widziany! Na początku jest sporo nauki, z czasem podane informacje przyswaja się znacznie szybciej. Wynagrodzenie godziwe, fajny pakiet benefitów. Dobry pomysł z multisportem. Spędzając tyle godzin za kierownicą, dobrze jest się czasem poruszać. Co tu więcej mówić, nie mam zastrzeżeń.

mawpa

pozytywnie wspominam współpracę z unipharmem. dobre wypłaty i koleżeńska atmosfera.

Juka
@mawpa

Nic się nie zmieniło. Dobrze i stabilnie. A od jak dawna ci tu już nie ma?

mawpa
@Juka

jakiś rok. fajnie wiedzieć że dalej jest dobrze.

frugo

ocena mowi sama za siebie

Pikar

Pracuję w Unipharmie od jakiegoś czasu i jestem zadowolona, że ostatecznie wybrałam te firme a nie inną. Mam poczucie, że zbieram dużo doświadczenie i przede wszystkim wiem co mam robić, bo w niektórych firmach to nawet z tym było ciężko.

Zostaw merytoryczną opinię o Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 365 ocen.
  • Puławska 428
    02-884 Warszawa
  • NIP: 9512079558 KRS: 0000164686

Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.