SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice

Witam, mam zacząć pracę w SmakMak przy degustacajch. Może mi ktoś powiedzieć jak to wygląda? Jakie godz, wyjazdy, czy samochód który dostanę się nie będzie sypać co chwile? Jak to wygląda w praktyce bo na rozmowie całkeim przystępnie, ale wiadomo, ze wiele rozmów mija się z prawdą.

Witam, mam iść na spotkanie w sprawie pracy w SmakMak do degustacji. Możecie mi powiedzieć coś więcej na temat tej pracy? Czy często trzeba zostawać gdzieś na noc itp. ?

kam

maciek' raczej atmosfera nie opiera sie tutaj na poztywnych relacjach...

wiki

W intermarche w dniu 28.04.2016 kupiłam Flaczki wołowe 900g nr partii: 0404 F termin ważności 18.06.2016 lecz jestem bardzo rozczarowana są tak niesamowicie kwaśne w niczym nie przypominające flaków. To jest tak jakby ktoś do reszty zupy pomidorowej dolał wody trochę jakiegoś kwasku i wrzucił flaczki. To jest po prostu masakra.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SmakMAK Sp. z o.o. Sp. k.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. technologii?
bolek

Jak tam w d... mam , robie swoje i spadam na chate. rotota jak gdzie indziej wszędzie tak samo

Przecież nikt tego nie wymyśla sobie co tu się pisze prawda musi być a ci co piszą zer jest dobrze albo tak czy tak to wiadomo kto pisze .Tu sama prawdę się pisze piszą ci co pracowali ci co pracują kto się przyzna ten co pracuje że napisał zeby zaś mia (usunięte przez administratora) lepiej tu napisać i niech wszyscy wiedzą co się dzieje w smak maku .a ci co chwała niech sobie chwała bo to tylko ci co wlaza w tyłek nikt inny.

banditoss

Imprezy dla przedstawicieli to rytual ,a reszta siedzi obok i na to patrzy. Wyjazd integracyjny ,gdzie każdy z każdym się pierdolil,to tez było potrzebne,zeby zepsuc harmonie w firmie.Zenada,i brak slow na to co tam się wyprawialo i dzieje nadal.Uklony do kierownictwa i puszczalskich przedstawicielek.

sprawiedliwy
@banditoss

zazdrośnik hahaha

banditoss

Tylko przedstawiciele bo to serce tej firmy (ha ha)bez praktyki,i biuro się liczy ,reszta to robole w oczach szefostfa. Huj wam w ryj kierownictwo zajebane

obserwator

Czy ktoś z Was potrafi pisać po polsku ?

pracownik lini

Jedną osoba tego nie pisze my pracujemy w smak maku to wiemy jak jest a po co ma pisać jedną osoba jak niby w kość dostała od kierowniczki to po co ma pisać ją pracuje i wiem jak jest przecież nie napisze kto bo bym miała te (usunięte przez administratora) jak poszukać innej pracy to wtedy napisze kto a tak to wszyscy wiedzą jaką atmosfera jest w pracy niema co ukrywać

robol

a ja mam wrazenie ze to pisze JEDNA osoba . Która dostała w kosc od kierownika czy kierowniczki. Bo w Smaku jest OK , tak uwazam

PRACOWNIK

Ludzie jak wam nie pasuje to się zwolnijcie i juz. Ja napierdzielam swoje w robocie zarobie swoje i ide do chaty. tu wam nie pasuje halina tam mateusz i kierowniczka a gdzie indziej bedzie lepiej ??? no nie , moze byc jedynie gorzej

były..

Popieram kolegę pracowałem tam do niedawna i to co jest na produkcji to inny świat do tego co się opowiada na durnych zebraniach.... zresztą widać to jakości ich produktów . Tak źle z produktami to nie było chyba nigdy a pracowalm tam troche.

leon

Szefowie są zapatrzeni w nowego kierownika jak w boga...... i nikogo już nie słuchają a on im mówi co oni chcą usłyszeć... i są zadowoleni.. a na produkcji i tak wszyscy robią jak chcą o co chcą.... zresztą kierownik i tak nie wie nawet połowy tego co na produkcji......

pracownk lini

Szefostwo fajne na nich narzekać nie można ale na kierowniczke p Halinę to ręce opadają zawsze bronić ją będą te osoby które wlaza w tyłek jej albo rodzinka śmiać mi się chce z tego dobrze wiecie co się dzieje ale szefom może oczy się otworzą ,jbronia ją tylko te osoby wiecie same które .co tu pisać więcej

pracownik obecny lub nie

podziwiam tych co piszą tu takie rzeczy z kosmosu mi sie podoba praca jak każda inna trzeba pracować a te osoby co myślą że będą ściemniać to nie dla nich i one piszą tu chyba te bzdury idzie zarobić . Szefy fajni i kierownik w Lesznie tez .Wiec niewiem co wy od niego chcecie :) pozdrawiam a jak chcecie kogoś oczerniać to prosto w twarz czemu tego nie powiecie

pracownk lini

Dobrze że można zarobić w biurze 3000nic do tego się niema zarobki są ok w tej firmie tylko kierownictwo i brygadziska p Honorata to masakra no w każdej pracy trzeba robić powinno się zwrócić do tych osób co dobrze wiedzą co się odbijają ale tak jest w tej firmie że jedni robią za dwóch też szukam pracy bo jak one są to w psychiatryku można się znaleźć AJak się mówi prawdę to straszą zwolnieniem przesadą za prawdę zal

takitam

tak tak cudze chwalicie a nie wiecie jak tam gdzieś jest, dla mnie w Smakmaku jest ok , pracuje na lini i jak każdy muszę pracować a nie opierdalać się i jak niektórzy tylko narzekać potrafią , ale taki juz polak jest ..

pracownik a może nie

A kto jej zazdrości bo ją nie nie chciałabym być kierowniczką ale jak już została to trzeba mieć podejście do pracowników a nie tylko do swojego mezusia traktować trzeba równo ale rodzina i znajomi bo większość jest w tej firmie od p Haliny to są traktowani lepiej a ją niema jej czym zazdrości wolę być pracownikiem ale do ludzi trzeba mieć szacunek do takich roboli

pracownik a moze juz nie

Witam tak czytam te wszystkie kom i śmiać mi się chce zachowujecie się jak w przedszkolu A tak ślicznie piszecie na p.Haline jaka ona jest ale jak był p.Mateusz kierownikiem i co dziennie ktoś od niego wychodził z rykiem to nikt nie pamięta mi się wydaje ze jesteście nie sprawiedliwi a jej zazdrościcie ze z pracownika produkcji awansowała na kierownika zakładu

ktoś
@pracownik a moze juz nie

Zasadnicza różnica w moim przekonaniu między P.Mateuszem a P.Halinom fakt P.Mateusz miał swoje kaprysy był jaki był ale szło się dogadać z a P.Haliną jeśli się nie kabluje na resztę to się nie da nic załatwić taka prawda jak dostała stanowisko kierownicze to no sorry na początku piękna przemowa jak macie problemy przyjdźcie powiedzieć i co poszło się powiedziało coś co się nie podoba to się zaczęło dzień bez zje... dzień stracony już nie wspomnę o wydzwanianiu do domu a jak ktoś nie odebrał to wielkie sapy dlaczego kwestia urlopu to jak w przedszkolu musiało się przynosić i pokazywać papiery że faktycznie człowiek gdzieś musi wstawić urlop na żądanie odmawiany zasadniczy problem jaki tam jest Kierownictwo nie reprezentuje pracowników nic nie szło przez nich załatwić gdzie indywidualna rozmowa z szefostwem rozwiązywała wszystkie problemy no ale czy od tego nie są kierownicy żeby przedstawiali szefostwu sugestie pracowników ?? Bo przecież wszyscy pracownicy nie będą latać do szefów po kolei bo oni też mają swoje obowiązki a kwestia zazdrości tego stanowiska nie ma czego i można by tu wiele pisać ale tak jak już ktoś napisał niektóre rzeczy powinny jednak zostawać w ścianach zakładu nie po za nim a tu można bezpiecznie i anonimowo napisać co komu na sercu leży i komu co się nie podoba jeśli chodzi o postępowanie względem pracowników bo pracę można stracić szybko a wiadomo jaki czasy są mizerne pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice - Strzyżewice

• Jak się pracuje w SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice?

Zobacz opinie na temat firmy SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 13 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice