Opinie o Abeos Uitzendbureau w Almen

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Abeos Uitzendbureau. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Abeos Uitzendbureau o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abeos Uitzendbureau w Almen

Jeśli dobrze zrozumiałem przez telefon to w tym momencie zastępuje pana Artura nie jaka Patrycja kowal ? Nie pamietam słabo . Próbowałem się z ta panią skontaktować po kilka naście razy dziennie . Niestety w żaden sposób nie mogłem się skontaktować . Raz odebrała telefon ale to chyba przez pomyłkę bo zamiast uszyszec ja słyszałem . Stękania , jęki jak by robiła … każdy wie co . Jakiś czas tamu ta pani była na domku w udel . I to co zobaczyła tak garstka osób przeszło wszyskie możliwości … przyjechała z dzieckiem , po czym to dziecko jakiegoś powodu zaczęło płakać , ona zaczęła na niego krzyczeć . Szarpać gdyby to była jakas zabawka .. bicie dziecka jest nornalne ? I pani kordynator . Jeśli lubi pani ruchac z pracownikami to rób to z zaufanymi osobami … połowa abeos widziała pani dupe cycki i cała resztę ciała . I nie każdy się ukrywa ze zdjęciami które pani chętnie wysyła . Żal żal żal … i (usunięte przez administratora) w tle z dzieckiem nie są zbyt dobrym pomysłem do wysyłania takich zdjęc pracowników . Co lepsze ? Jest pani już zgłoszona w jednym ciekawym miejscu .

Aleksander

Na pokojach panuje ZOO, zero reakcji na wielokrotne zakłócanie ciszy nocnej. Między pokojami są papierowe ściany. Ja mam do pracy na rano, o osoby pracujące na popołudnie siedzą i hałasują do 3 w nocy. Piszę to właśnie o 01:41 kiedy od 2 godzin nie mogę spać.

Hanna
@Aleksander

ile osób mieszka w jednym pokoju ?

Bardzo fajni. Koordyantorzy sympatyczni i pomocni. Zawsze mozna podjesc do biura i pogadac. Praca fajna i kasa zawsze w piatek :)

Jakub
@Ania

Zgadzam się. W biurze zawsze pomogą jak jest jakaś sprawa.

Quwert

Polecam!!! kasa co tydzien na kacie, praca luz.

Dorti

Hej, miałam obawy przed przyjazdem ale teraz nie załuje. Firma bardzo doba, kontakt z koordyantorami bardzo fajny, pomogaja gdy jest potrzeba. Praca bardzo fajna, auta nowe, można extra dorobic, naprawde spoko.

rteus
@Dorti

Przy czym pracujesz?

Dorti
@rteus

Produkujemy sztuczna trawe :D

Mati

Witam jestem Mati .. każdy pisał o Patrycji K . Ze jest łatwa kurwi się itd … to prawda i współczuje jej mężowi … na pierwszym spotkaniu wsadziłem jej kulki analne w (usunięte przez administratora) … po czym dziwkę zerznalem i kazałem wypiedalac do domu . Takie są kobiety w naszych czasach . Dodatek taka osoba opiekuje się pracownikami … brak słów . Pozdrowionka Pani Kowalska . Powodzenia w życiu

essa

nie polecam, banda (usunięte przez administratora) mało godzin pracy a załatwić cos z biurem to istna tragedia, zarobki to 250-300 euro tygodniowo max

do essa
@essa

Gdzie pracowałaś? Ilość godzin pracy zależy od firmy. To nie agencja pracy ustala ile godzin pracujesz, ale twój pracodawca.

Jacek

Firma pomocna i wszystko na czas. Zakwaterowanie i praca sa fajne. Polecam.

Smutne ale prawdziwe

Szczerze! Nie polecam.. Na początku kariery traktowany jak śmieć.. Nie masz prawa odmówić pracy bo dostaniesz KARE, i przez tydzień będziesz siedział w domu (za który Ci później upierdzielą). Warunki na niektórych lokacjach są FATALNE!!! Bez Twojej wiedzy wchodzi obcy typ, robi zdjęcia niby SYFU.. I za to dostajesz mandat, gdzie cały hotel to (usunięte przez administratora) lepianka za którą kasują koło 100€. I taka wisienka na torcie.. To MARCIN (kierowca, opiekun hotelu). Były pies/śmieć! Będąc opiekunem hotelu na którym mieszkałem, pod moją nieobecność wbił się do pokoju i mnie okradł!! Oczywiście za rękę nie złapałem ale tylko ten (usunięte przez administratora) obsraniec miał klucze do pokojów.. Głupie tłumaczenie i nagrywanie rozmów na telefon tylko mnie w tym uświadomiły.. JAK TO CZYTASZ RURO TO (usunięte przez administratora) CI W TEN SPUCHNIĘTY RYJ!! KIEDYŚ SIĘ TRAFISZ FALSZYWCU (usunięte przez administratora)

XXX
@Smutne ale prawdziwe

Oj trafiłeś kolego w sedno.. czyżby ten sam hotel co ja? Nie ważne. W innej agencji za 3 odmowę grozili mi psychiatrykiem. Co do kluczy i kradziaży przez pana X. Poprzedni lokatoży pokoju dorabiają klucze. Dożucę jeszcze podpalenia i wpierdalanie sie koordynatorów w sprawy pomiedzy lokatorami eskalujac konflikt. Ja osobiście dostałem zakaz odzywania się. O pogróżkach nie wspominając. Lepsze to niż narkotyki w jedzeniu. bo i tak miałem.

@Smutne ale prawdziwe

Wnioskując po twoim sposobie wypowiedzi uważam, że jesteś patologią, która przyjeżdża do Holandii bawić się, a nie pracować, albo ma duże wymagania, bo uważa że za granicą mu się należy od razu dobra praca i pieniądze, a do tego tanie mieszkanie. Nie koleś. Ty powinieneś się cieszyć z każdej pracy jaką otrzymasz i jak najlepiej pracować. Co do mieszkań i współlokatorów to różnie bywa. Trzeba mieć trochę szczęścia w tej kwestii. Są świetne lokalizacje i beznadziejne.

frisio

Jak nie podają ci się zarobki w Holandii czyli w przeliczeniu 1200 zł na tydzień to zostań w Polsce i nie wyjeżdżaj więcej. Albo zmień agencję, jeśli ta ci się nie podoba.

Wiesiek

Masz rację

Bns
@frisio

Skoro siebie traktujesz jak śmiecia który cieszy się ze wszystkiego co dostanie to powodzenia niech robią z tobą co chcą....

do Bns
@Bns

Śmiecie to właśnie tacy jak ty, którzy są nic nie warci, a chcą luksusów i mnóstwo pieniędzy. Takie odpady społeczne.

holandia pierwsza praca
@Smutne ale prawdziwe

siema gdzie byles na obiekcie i w jakimim miescie, nie chce sie nadziac na to

Joanna
@frisio

A ta kwota to za ile godzin tygodniowo?

@Joanna

38-40 godzin.

Bożena
@frisio

To kwota na czysto czy z tego jeszcze potrącają za nocleg?

@Bożena

Całkiem na czysto. 300 euro tygodniowo zarabiasz przy standardowej stawce 11 euro brutto i 40 godzinach w tygodniu. Jednak każda godzina powyżej 38 godzin to nadgodzina i znacznie bardziej płatna, bo aż 15 euro brutto.

Czy można liczyć w Abeos Uitzendbureau na prywatną opiekę medyczną?

frisio

Jest podstawowe ubezpieczenie zdrowotne.

zyzio

niekompetentni, niepoważni i nieodpowiedzialni ludzie. większość biura to blondyny z kryzysem wieku średniego, agencja tylko dla najbardziej zdesperowanych.

Wiktoria
@zyzio

Dlaczego tylko dla zdesperowanych? To co oni tam mają za oferty?

Cxxxx

Nie polecam, jedna wielka masakra, obiecują stawkę i godziny a nie ma nic

Medewerker

I do not recommend. Recruiter M, when someone wants to change jobs to take care of their mental health, because various changes in the night have a negative effect on the psyche, Mr. M the recruiter says that unfortunately he cannot tell the client that I am crazy ... I work for Abeos really long time, I had much coordinators, everyone was differentt, but this wat do M.B is crazy. I always feel wrong after speaking with him... How is it possible that he works so long for Abeos... He should finish like P.K. One more time do not recommend.

Hanna

A te domki, w których są problemy, to je załatwia firma? Skoro jest tak źle w nich, to czy nie można zmienić domku albo samemu sobie cos załatwić do mieszkania?

Wieszjustynakto

Justyna Misztal Koordynatorka z Huissem urwała się z Choinki jedyna jej odpowiedz nakarzdy problem to jak ci się niepodoba to zmień prace i rzebys wiedziała rze tak zrobię ale wszyscy się odwiedzom jak ludzi na domkachtraktowalas i jak na gorszych patrzalas

Haha
@Wieszjustynakto

Przeciez nikt cie na sile nie trzyma i prosic rowniez nie bedzie hahaha to co wam maja mowic? Nie podoba sie to zmien na lepsza,a najlepiej to wroc do szkoly bo lekcje polskiego cie ominely glabie

Wiesiek
@Wieszjustynakto

Pani Justyna z huissen jest ok.

Kity
@Wiesiek

Tak a domki są czyste??

Jaca
@Kity

To sobie posprzataj będzie czysto

Lelek
@Jaca

Nie ja jestem od nadzorowania czystości.

Jaca
@Lelek

A koordynator biura jest ? Hahahha znajdź mi gdziekolwiek w umowie o zakwaterowanie ze koordynator dba o porządek w domu. O porządek i czystość w domu dbają mieszkańcy. Jak jesteś brudasem to juz twoja sprawa hahha

Lelek
@Jaca

A idź liz im wszystki w tym abeosie...

Danio

Witam nie polecam na prawdę (usunięte przez administratora) ludzi i to strasznie kwatery(usunięte przez administratora) i na dodatek kłamią na potęgę ze wszystkim (usunięte przez administratora) mnie z kwatera która nie nadaje się do zamieszkania wypłaty krojone i nie wiadomo o co chodzi i gdzie czegoś się dowiedzieć tez tragedja nie szanują wcale ludzi zero szacunku

Agusia

(usunięte przez administratora) i wodorosty, nie polecam. Bylam w oddziale w huissen , moim koordynatorem była niejaka ela. Nie idzie się dogadać z tą baba. Ty swoje ona swoje choć wiedzy u niej brak czegokolwiek. O co by nie zapytać odpowiedzi nie dostaniesz. Telefonu nie odbiera, na smsy nie odpisuje albo po 2 dniach. Ktoś w ogole pracuje w tym biurze to nie wiem.zmieniłam na tempoteam i widać ewidentnie ze abeos to sami niedorozwoje.

BwK

Porażka biuro !! Koryynatorzy porażka !!! Kordynatowor chyba wzięli z red line … Patrycja Kowal , ostatnia została zauważona przez dwóch pracowników jak robiła loda pracownikowi lidla … brak słów … dziwne ze nie odbierają telefonu jak zajęci są uprawnianiem seksu z pracownikami ???? brak słów … wielki żal

Zapracowany

Trzymajcie się od tego biura z daleka. Kasa jest ale mala taka ze lepiej juz zostać w Polsce na najniższej krajowej. Druga sprawa to koordynator, ela Michalak ty pustaku tępy, szybciej dostaniecie odpowiedź od papieża, ona nie wie, nie ma pojęcia, może. Wyślijcie ja na jakieś szkolenie w tym abeosie bo więcej się dowiedziałem od ludzi niż od koordynatora. Porażka na całości.

Rafael

Jakie macie opinie na temat pracy dla lidla na pikerce z abeos? Chodzi głównie o Heerenveen. Jakie relacje z biurem i jak sytuacja na domkach?

Zostaw merytoryczną opinię o Abeos Uitzendbureau - Almen

• Jak się pracuje w Abeos Uitzendbureau?

Zobacz opinie na temat firmy Abeos Uitzendbureau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abeos Uitzendbureau?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 23 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abeos Uitzendbureau?

Kandydaci do pracy w Abeos Uitzendbureau napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abeos Uitzendbureau