Opinie o Abeos Uitzendbureau w Almen

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Abeos Uitzendbureau. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Abeos Uitzendbureau o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abeos Uitzendbureau w Almen

Ali

Ktoś pracował na bukietach?jakieś informacje?

Grześ

Czekam już miesiąc na wypłate i dalej nic z ab oostu :(

WWWWWWW

Nie polecam. W biurze totalny (usunięte przez administratora) w papierach. Może jest kilka osób ogarniętch, ale ja trafiłam na koordynatorke z którą nie było kontaktu i zero pomocy z jej strony. Firma nie zawsze naliczala godziny w terminie. I brakowało wypłaty w terminie. Brakowało godzin. Auta to graty którymi strach jechać ze względu na bezpieczeństwo. Po powrocie do Polski, nadal nie mogę doprosic się o prawidłowe naliczenie godzin i wypłatę!!! Czekam już dwa miesiące!!! Nie polecam.

@misiek no wiesz co taka jest prawda że niestety ciężko wywnioskować z komenatrzy które sa prawdziwe a które nie..bo ludzie niestety mają tendencje do wyolbrzymiania i koloryzowania niektórych rzeczy..ale jednak warto jest mieć swoje zdanie na ten temat

misiek

aboost moze najlepszy nie jest ale niektore opinie sa nprawde przesadzone, pracuje od kilku tygodni i naprawde nie jest zle. domki zalezy jak trafisz zdarzaja sie naprawde ladne i czyste jak na domy pracownicze. Jesli masz caly czas prace to idzie zarobic. wyplata terminowo, godziny zawsze sie zgadzaja. z koordynatorkami jest jednak problem. dodzwonic sie jest wrecz niemozliwe jedyna szansa na kontak to przez sms lub w biurze. Anna W nie potrafi udzielic odpowiedzi na zadne pytanie. Anna M jest bardziej rzeczowa jednak nie zawsze. sa samochody ktorymi naprawde strach jezdzic ale sa tez prawie nowe samochody z wypozyczalni. rowery w dobrym stanie

Ka

No AB zajebiste biuro nie ma co

kozio

Witam jestem przez biuro aboost 5 tydzien mieszkam w hotelu no waronki nie sa najlepsze ale mogły byc zawsze gorsze pieniazki dostaje na czas praca taka na jaka sie umowilismy z pania w polsce pieniazki o wiele wieksze niz pani posrednik mowiła nie narzekam na ab.

retirs
@kozio

Kolego jakie większe? Czy ile za godzinę brutto?

kozio

Czoko

Szok!!! Po trzech dniach od przyjazdu straciliśmy pracę, dzwoniliśmy do koorydnatorki, która doradziła nam " (usunięte przez administratora) quot; Wspomnę jeszcze, że po przyjedzie to była 3 w nocy okazało się, że nie mamy gdzie spać ( 3 osoby z 6 bagażami) Po pierwszym telefonie zostaliśmy zbluzgani za pobudkę o tak później porze. Bardzo profesjonalna agencja pracy. Wstrząsające dorady proszę unikajcie tej firmy jak ognia ponieważ traktują ludzi jak psy to są nieludzkie warunki! Jeśli chcesz być wykorzystany, pracować za psie pieniądze i być traktowany jak śmieć dołącz do zespołu. Good Luck

jaco

@kerisit chyba koordynatorów którzy nawet nie powiedzą o limitach poza max kwotą, a jak się samemu pytasz to powiedzą najlepiej tankować wtedy i wtedy, ale żeby powiedzieć, że można tylko raz na tydzień bo się blokuje to nie, 90% problemów z nimi to wina koordynatorów którzy są tylko na papierku a zero reakcji na pytania, u znajomych dopiero jak pracodawca zainterweniował to odpowiedzieli, także nie twierdzę, że ktoś może u nich nie mieć dobrze, bo jak nie miał jeszcze problemu to wszystko ok ale jak coś się stanie to współczuję, godziny na solarisach to oni gubią namiętnie a żeby na jednej korekcie się skończyło.

kerisit

Musicie sobie zdawać sprawę, że 80 procent problemów z Aboost to wina tępych pracowników (chociażby blokowanie kart do tankowania, gdyż karty mają określone limity). Największą wadą Aboostu jest brak gwarancji pracy i fakt posiadania przez nich jeszcze wielu złomowatych samochodów (ale jest lepiej niż kiedyś).

Jaco

Co jak co narzekałem na poprzednie biura ale tam aby 1/3 osób była zadowolona, że terminowe wypłaty. A tutaj porażka pozytywne opinie chyba rzeczywiście pisane z ich biura. Na spotkanych w czasie pracy około 100 osób ani jedna nie była zadowolona i każdy myślał o zmianie pracodawcy, myślałem, że negatywy tutaj przesadzone, ale rzeczywiście tak jest. Odradzam tankować za swoje (karty do tankowania są dziwnym trafem często zablokowane a koordynator jak jest problem nie odbiera). Wypłaty jak są w terminie to święto, zapewnionych godzin nie ma wcale przez brak kontaktu z koordynatorem, często robicie i po 20h w tygodniu co ledwo na życie starcza, nic nie odłożycie z ich opłatami. Chyba najgorsze biuro jakie można spotkać niby pracujesz ale nie masz ani grosza bo wezmą za domek 81€ i tyle. Jeśli ktoś chce zaryzykować niech liczy się z stratą kasy w najlepszym przypadku po miesiącu pracy wyjdzie na zero.

erikisi

Co za głąby z was. To fajna agencja, ale trzeba mieć realne oczekiwania. Oni stałej pracy nie gwarantują.

kowal

ja tam na prace nie narzekam, co tydzien stale godziny, doplaty do transportu, produkacja stawka 9 ale nadgodziny od fajnie platne bo od 38 godzin kazda kolejna to 125%

Kasia30

Wszystkie opinie o tej agencji są prawdziwe, totalny brak organizacji, oszukują, ignorują nie dają zleceń, byłam tam 2 tyg. pracowałam w sumie 7 dni, jeżeli chodzi o organizowanie pracy i kontakt z kobietami przy telefonach, bo nie można ich nazwać koordynatorkami wszystko co napisane wyżej zgodne z prawdą.Wróciłam miesiąc temu i nadal walczę o wynagrodzenie za moje 7 dni pracy mam już 9 salarissów korekty, korety korekt i korekty......nie znają lub udają podstaw kodeksu pracy. NIE POLECAM, ODRADZAM.

meci92
@Kasia30

masz racie tez byłem miesiac i maja na ciebie wyjebke nie odbieraja telefonu ani nie odpisuja i okradaja ja moga

nazgul

Pracowałem u nich i za tydzień jadę ponownie. Polecam.

tomasz smigiel !
@nazgul

tak szczerze to musze przyznac ze jest tam troszunko źle ale trudno zycie jest zyciem trzeba zyc a wiecznie zyl nie bede !

Marysia

@speeddo To jakos Malo ludzi znasz. Ja jestem w AB juz 2 lata i znam bardzo dużo ludzi z dobra opinia. Ludzi co wracają co roku do AB i jakos zarabiają, żyją i są zadowoleni. Tylko oni nie wchodzą na forum bo nie maja po co wola czas wolny spędzić na innych sprawach niż wymyślać na forum niestworzone historie. Jesli ktos dobrze pracuje i chce pracować w ab będzie miał prace a jak ktos przyjechał by trawa jarac i się nie przemęczać to nie polecam. Hehe jak pozytywny komentarz to z biura haha współczuję tobie.

speedo

Proszę nie nabijać z waszego biura sztucznie pozytywnych opinii już trochę pracy przeszliśmy i zgadzamy się z negatywami poprzedników, nie znam żadnej osoby która by miło wspominała tą firmę często ludzie po tygodniu zjeżdżają do kraju opinia gwiazdkowa i komentarze nie biorą się znikąd, dobrze że po dłuższym okresie wracamy do siebie, dla zainteresowanych zarobek żaden, a utrzymują się tu tylko osoby które w Polsce najprawdopodobniej siedziałyby dawno za kratami, jeśli ktoś chce stracić pieniądze na dojazd i jedzenie to polecam, jeśli nie jest spragniony trawki i chce zarobić to jednak odradzam. Nawet jeśli się coś komuś stanie zero kontaktu.

Marysia

Z tego co ja wiem umowy są na portalu a nie mailem wysyłane. Widocznie słuchasz z takim samym zaangażowaniem jak pracujesz.... I pewnie dlatego czekasz na innych. Nie pasuje auto i zakwaterowanie to znajdź sobie sam. Przyjechałeś z Polski i spodziewasz się hotelu i obsługi, lekkiej pracy i świetnych zarobków na szklarni. Człowieku ty chyba nie na tym świecie żyjesz. Chcesz miec lekka prace to zawodu się wyucz, znajdź prace chatę a nie żale wylewasz bo marny w pracy jesteś i odczytać godziny z zegarka nie potrafisz. Panie z biura AB zawsze mile są i praca na stale tez jest tylko trzeba pokazac się z dobrej strony.

damian

Hahaha a od kiedy agencja pracy daje kołderkę, podusie i jeszcze bajkę puszcza do snu hahaha... Czlowieku ty wracaj do polski i do mamy a nie do pracy. Obiecali w Polsce to mniej pretensje do pani z polski a nie do firmy w Holandii. Jak ktos chce pracować i nie miec nianiu do pomocy to polecam ab. 4 lata w NL bez mamy hehe.

Zostaw merytoryczną opinię o Abeos Uitzendbureau - Almen

• Jak się pracuje w Abeos Uitzendbureau?

Zobacz opinie na temat firmy Abeos Uitzendbureau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abeos Uitzendbureau?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 23 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abeos Uitzendbureau?

Kandydaci do pracy w Abeos Uitzendbureau napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abeos Uitzendbureau