Opinie o Abeos Uitzendbureau w Almen

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Abeos Uitzendbureau. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Abeos Uitzendbureau o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abeos Uitzendbureau w Almen

Weronika

@etrasia, Twój komentarz jest niezgodny z regulaminem ( https://www.gowork.pl/regulamin ) więc prawdopodobnie zostanie usunięty. Na forum niedozwolone jest obrażanie innych tak jak już wcześniej napisałam.

birdie

Witam, Jest ktoś kto planuje wyjechać przez tą agencje w lipcu? Szukam kompanki/kompana do wspólnego wyjazdu :)

Weronika

Przypominam, że na forum niedozwolone jest używanie obraźliwych i wulgarnych słów w stosunku do innych. Tak mówi regulamin, który można przeczytać tu: https://www.gowork.pl/regulamin

Magda

Witam.Czy ktoś wybiera się na sortowanie cebulek kwiatowych w okolice Overijssel/Flevoland 24 czerwca? Czy ktoś kto tam pracuje lub pracował może opowiedzieć jak tam faktycznie jest z agencja abeos?

tomik

Tomik. W u. b Roku pracowalem przez aboost przez 5miesiecy I meet bylo w miare wzglednie wyplaty sa napewno name czas w kazdy piatek przelew jednak w tym roku jesli chodzi o mnie to mialem duzo gorzej z godzinami name pielonce both mialem pracowac w firmie custers gdzie maja godziny a wyladowalem w firmie gdzie maly deszczyk I zganiaja name domek do tego podczas deszczu raczej siedzi na domku I z powodu malej ilosci godzin zjechalem do pl

firma ab to zwykłe gówno

an to dziady

Pozdrowienia z 12domku stodoły

(usunięte przez administratora) banda oszustów kradną pieniądze oszukują koordynatorem nie można odmówić bo zaraz zjazd do pl nie mają szacunku do ludzi nic dobrego o nich nie powiem stodoła to patologia nawet policja ma na nich (usunięte przez administratora) koordynatorka Ewa potrafi grozić ci i dać cię pobić Marcin rucki to (usunięte przez administratora) i oszust a Monika to nie ma szacunku do ludzi dają tam kary za to że nie pójdziesz do pracy bo chory jadąc tam nie oczekuj luksusy tylko musisz być na każde ich zawołanie nie polecam

ab to śmierdzące gówno
@Pozdrowienia z 12domku stodoły

ab to (usunięte przez administratora)

ab to śmierdzące gówno

ab to (usunięte przez administratora)

Angelika

Jednak wielka porażka ! Na szczęście nie pracowałam przez ta firmę długo !! Od 3 tygodni proszę się o swoje zarobione pieniądze !! Ta firma to banda oszustów i kłamców .. rzekomi koordynatorzy to jacyś amatorzy którzy nie wiedza co należy do ich obowiązków ! Jedna wielka parodia ! Szczerze odradzam !!

Nico
@Angelika

an to (usunięte przez administratora)

Marta S

Witam.pracuje przez to biuro juz trzeci rok i nie moge narzekac.Wypłata na czas.Jestem na fazie B.Jak mam jakies pytania dzwonie i zawsze dostaje odpowiedz.Wyjasnia i rozmawiaja rzetelnie.Niewiem skad te negatywne opinie.?Szczerze polecam to biuro.

ereias
@Marta S

Na fazie B? Niech stały pracownik w ogóle się nie wypowiada. 90 procent pracowników to pracownicy tymczasowi.

Ab
@Marta S

Ab (usunięte przez administratora) biuro

Weronika

@Tomik, mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy w ABOOST-DRONTEN? Będą to przydatne informacje dla innych użytkowników forum, którzy są zainteresowani pracą w tej firmie. @micheil, Twój komentarz jest niezgodny z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Na forum niedozwolone jest obrażanie innych użytkowników.

@Weronika

@Weronika, ja ci powiem. Już nie ma aboostu, ale jest abeos. Poza tym wszystko zależy od firmy gdzie pracujesz. W sezonie letnim to głównie pole, a tam podczas deszczów zazwyczaj nie ma pracy, ale można liczyć na coś zastępczego, szczególnie jeśli jesteś kierowcą. Kierowcy mają większą szansę na pracę niż osoby, które są tylko pasażerami.

@Weronika

ty (usunięte przez administratora) poczytaj opinie

ewula

No wam powiem od kat Agecja zmieniła nazwe na Abeost jest (usunięte przez administratora) .kasa na czas niezle teraz na tym wychodze .wszystko wypłacaja na czas nad godziny tez polecam.

ritis
@ewula

Nie chwal się bo to żałosne.

@ewula

Po tym jak obciaglas na czas to dostałaś na czas

Czarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

@Czarek

Ta firma zawsze szuka frajerów

Peter

Ja tez mam faze b i u mnie 90% pracownikow ab oost ma fazy b. Tak wiec 90% to chyba nie wie co mowi. AB Oost jest ok, pracowalem w innych biurach I ab jest najspokojniej.

@Peter

Co ty bredzisz człowieku. 99 procent pracowników ABoostu ma fazę A.

Kali
@micheil

Jakoś ja też mam fazę B i większość osób z firmy :)

@Kali

@Kali Bredzisz jak potłuczony.

@Peter

Ty (usunięte przez administratora)

Tomik

Na pielonce w tym roku lipa w poròwnaniu do ub. roku trochę zaczynam żałować że znowu przyjechałem na pracę uzależniona od pogody.firma zmienia nazwę z AB oost na ab oos haha .w tygodniu max 36 godzin porażka

Tomik

Praca

Weronika

@Czarek, na stronie internetowej firmy są dostępne oferty pracy. Tu wklejam link: https://www.aboost.nl/103829/Oferty-Pracy.html. Na jakim stanowisku chciałbyś pracować?

An

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nic więcej o tej firmie nie można powiedzieć . Pieniędzy nie chcą wypłacić , nie odpisują na e-mail . Pozytywne opinie pewnie piszą ci amatorzy zwani kordynatorami tylko i wyłącznie . Odradzam i nie polecam

chester
@An

a negatywne wywaleni za chlanie I cpanie albo nie chodzenie do roboty. ja robie na magazynie I jest ok. pozdro

Waldemar Adamczuk

Polecam agencje aboost stała praca i koordynatorzy jak zawsze mili i służą pomocą

Pedro

Jesteście pewni, że pozytywnie o firmie nie można napisać? Idealnych firm nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Abeos Uitzendbureau - Almen

• Jak się pracuje w Abeos Uitzendbureau?

Zobacz opinie na temat firmy Abeos Uitzendbureau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abeos Uitzendbureau?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 23 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abeos Uitzendbureau?

Kandydaci do pracy w Abeos Uitzendbureau napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abeos Uitzendbureau