Dun & Bradstreet

Opinie o Dun & Bradstreet

edok

jak ktoś chce do nich się zatrudnić i nie mieć zbyt wymagającej pracy to na pewno polece Wam prac jako Asystent Konsultant ds. umawiania spotkań, bo masz tu normalnie umowe o prace, oprócz podstawy premie okoliczonościowe, ubezpieczenie zdrowotne, a tak naparwde tylko ogarniasz wszystko i spotkanie różne.

wiola

znalazłam ogłoszenie że szukają asystenta ds umawiania spotkań. chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat: jaką umowę proponują, na jakie wynagrodzenie można liczyć, jaka jest atmosfera w pracy i czy jest duża rotacja pracowników. zdaję sobie sprawę że takie stanowisko i zadania z nim związane nie są proste.

Pracuję w Bisnode już kilka lat i powiem jedno, firma bardzo uczciwa i dba o swoich pracowników w działach sprzedaży chcą żeby sprzedawać, robić plany i ZARABIAĆ. Jak czytam te wypociny, obelgi i kłamstwa to za głowę się łapię, było kilka osob w tej firmie którzy już nie pracują bo po prostu nie robili planów ba nie robienie planów to mało powiedziane, nic nie sprzedawali albo kończyli z wynikami na poziomie kilku tysięcy i to trwało bardzo długo poza tym tylko narzekali, plotkowali, obgadywali innych, czepiali się wszystkiego i nic poza tym nie robili, zastanówcie się czy gdybyście byli pracodawcą to ile wytrzymali byście z takimi pracownikami? Podsumowując w firmie jest świetny klimat i kierownictwo. Przełożeni zawsze pomogą, doradzą ale nie każdy to przyjmie, bo musiałby zacząć pracować, a to BOLI. Zdecydowanie polecam pracę w Bisnode.

MM

Witam wszystkich zainteresowanych , czytam te Wasze opinie i jestem zażenowana, Jaki Mobbing !!!??? Nie rozumiem czemu czepiacie się ludzi , którzy w tej firmie pracują? Również miałam przyjemność przepracować tam parę miesięcy , ale na prawdę była to przyjemnośc , ludzie sympatyczni , pomocni , nikt nikogo nie "dusi" pomoc z każdej strony . Jak ktoś nie chce pracować to przecież nie musi , ale żeby oczerniać innych nie rozumem tego ! A cóż takiego macie do kierownictwa? Takiej Szefowej to ze świecą szukać , walczy o swoich pracowników jak lwica , o wszystkich , ( nie ma tu wybranych) a Wy czepiacie się wszystkich ! czego chcecie od BM ze śląska ? Świetny facet , kulturalny , pomocny i przede wszystkim robi plany i bierze kasę - więc to musi być zazdrość , nic innego! A Szef ? Znowu zazdrość ? , aż mi przykro , że wcześniej dobrali do współpracy ludzi , którzy ich teraz szkalują , ale cóż takie "elementy" również plączą się po rynku pracy. Generalnie dla przyszłych pracowników - polecam , warto spróbować swoich sił ,tylko trzeba słuchać co do Was mówią , bo to wszystko ważne i nikt niczego nie owija w bawełnę . Pozdrawiam cały zespół pracujący w Bisnode Polska To były dobre miesiące , i wszystkim Wam bardzo za nie dziękuję

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Dun & Bradstreet po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku International Technology Relationship Manager. Jaki był jej rezultat?

Ha ha ha zgadzam sie z opinią powyżej,,, dla leni polecamy biedronkę. Pracuję tu czwarty rok. wiadomo, raz lepiej raz gorzej.W zależności od moich wyników odbieram większą lub mniejszą premię. Również w sytuacjach kryzysowych mogę liczyć na wsparcie przełożonych. Dla ludzi kreatywnych i ceniących fajny klimat w pracy polecam jak najbardziej.

zadowolony

to może trochę słów od pracującego. jestem TU już 3 lata i po kolei: pracujesz zarabiasz (prowizje za realizację planów jedne z najwyższych w branży), socjal: benefit, luxmed, pramerica itd. za niewielkie pieniądze. Jak się starasz to nie wylecisz po 3 miesiącach, ale najgorsze o to żę niektórym tu przeszkadza, że ludzie pracują razem i zawiązują związki małżeńskie to od razu któreś musi zmieniać robotę! Firma nie boi się ludzi kreatywnych, chcesz robić coś nowego co może przyniesie profity to na pewno osoby zarządzające to rozważą a jak dadzą zielone światło to jeszcze udziel Ci super wsparcia! Nie dziwię się, że na takim forum są tylko opinie na NIE, dziwię się osobom które takimi opiniami się sugerują i ludziom którzy wylewają żale bo nie potrafią sumiennie pracować Szczerze polecam pracę tu osobom odważnym, pracowitym, przyjmującym krytykę, reszcie polecam biedronkę.

???

Witam, dostałem ofertę pracy jako Key Account Manager w tej firmie, ale mam jedno ważne spostrzeżenie w tej kwestii. Jest u Was takie stanowisko oraz strasznie dziwny zakres obowiązków jak na takie stanowisko.

mało, ale dostaniesz na czas W takim razie zapraszamy

ile można wyciągnąć? zależy na jakim stanowisku i jak bardzo jesteś zaangażowany w to co robisz. tu jest ok! weekendy i wszystkie swieta wolne- to zaleta

zadowolony pracownik

Tak-zmienilo sie kierownictwo w Lublinie! (usunięte przez administratora) Praca tu jest ok ;)

Czy się coś zmieniło? W sumie nic szczególnego - dalej firma rzetelnie płaci i zatrudnia tych, którzy się starają. Gdyby było tu tak źle, to nie pracowalibyśmy na sprzęcie wartym dużych pieniędzy a i nie płacili by na czas pensji :) Jeżeli jeszcze się zastanawiasz, to się spręż, chyba, że nie chce Ci się pracować to lepiej siedzieć w domu, bo zimno :) Pozdrawiam :)

Nie zgodzę się z tą opinią. Umowa o prace jak najbardziej w firmie jest nawet po okresie próbnym. Fakt dla ludzi którzy chcą pracować i to robią. co do czasu pracy. Nie rozumiem zdziwienia 8 h to standard a zatrudniając się doskonale znamy warunki i zasady wykonywania czynności. Zatrudniając się na słuchawce, oczekując tylko picia kawy i prywatnych rozmów wyniku się nie zrobi. Zdziwienie co do niepłatnego urlopu na zleceniu pozostawię bez komentarza bo to świadczy o inteligencji osoby powyżej. Plan naprawczy w sytuacji braku wyniku- chyba normalna kwestia w sprzedaży kiedy pracodawca daje wytyczne a brak realizacji min. 50% nie jest imponujący. Zarzuty co do braku szacunku są bezzasadne, nie mają miejsca. Pozdrawiam, obecny pracownik :)

A

W Lublinie otworzyli oddział Call Center - 8 godzin dzwonienia do firm i namawiania na zakup raportów handlowych i wszelkiego rodzaju innych baz danych. Sami oceńcie, czy warto :)

bla

Witam, Chciałby podjąć temat pracy w firmie Bisnode. Otwierają swój oddział w Lublinie. Czy ktoś wie na czym polega ta praca, jakie są warunki i atmosfera.

k

Czy ktoś napisze o pracy w tej firmie? To call center?

admin

Daj poznać tą firmę innym. Nie trzymaj bardzo cennych informacji tylko dla Siebie. Płock to miejscowość osób pracy, wyraź własną opinię o firmie Bisnode Polska Sp. z o.o.. Inni obywatele niewątpliwie będą Ci za to wdzięczni. Czy ta firma w ogóle prowadzi rekrutację? O ile tak to na które stanowiska najlepiej aplikować? Jakie jest podejście do pracowników wewnątrz firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Dun & Bradstreet - Warszawa

• Jak się pracuje w Dun & Bradstreet?

Zobacz opinie na temat firmy Dun & Bradstreet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Dun & Bradstreet