Weldi S.C. Jan Nowak Michał Nowak Beata Rusek

Wyry

Opinie o Weldi S.C. Jan Nowak Michał Nowak Beata Rusek

Maja

@Edek z krainy kredek - a czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w Weldi S.C.? Skąd Twoja decyzja o zmianie pracy? Jakie były gwarantowane warunki zatrudnienia na stanowisku Handlowca? Czy otrzymywanie wynagrodzenia na czas to jedny plus ze współpracy z Weldi S.C.? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

sa

Mamy jakieś aktualne oferty?

Wi

Weldi S.C. Jan Nowak Michał Nowak Beata Rusek czym się tak naprawdę zajmuje, bo nie mam wykazów aktualnych?

Edek z krainy kredek

Ja pracuje jako handlowiec i powiem tak szukam już nowej pracy to sobie wyciągnijcie wnioski sami jedyny plus w tej firmie to wypłata na czas .

Normalny

Ja pracuję od 3 lat na stanowisku PH i dziwią mnie komentarze frustratów który wypisują tutaj takie rzeczy.Jeżeli robisz swoje i nie oszukujesz jak niektórzy to jest to normalna prace jak w każdej innej firmie na tym stanowisku. Pięniądze są zawsze na czas ,a jeżeli robisz plany to nawet przyzwoite. Auto i tel do dyspozycji raczej bez ograniczeń. A tak na serio to nie sugerujcie sie informacjami z tej strony bo wypisują je zawsze osoby które odeszły z każdej firmy i chcą ją oczernić.Nie chodzi tylko o Weldi tylko o każdą firmę.

minus

Firma jak firma. Jeśli się wykonuje swoje obowiązki to moim zdaniem można uznać pracę za lekką i przyjemną. Nie chce się określać czy jestem czy byłem/byłam pracownikiem/ pracownicą ale jestem zadowolony/zadowolona ze współpracy mimo ,że czasami zdarzają się zgrzyty. Ta firma ma kontakt z klientem a praca z ludźmi jest zawsze wymagająca.

darkangel

W związku ugodą zawartą przed Sądem Rejonowym w Mikołowie pragnę przeprosić p. Beatę Rusek i p. Michała Nowaka za mój wpis z dnia 19 marca 2012 godzący w ich dobre imię oraz firmy WELDI S.C.

załamka

Omijajcie tą firmę wielkim łukiem!!!!!!!!!!!! Po kilku miesiącach zwalniają bo każdy kto przyjdzie będzie lepszy niż ty. Tyle osób co tam się przewinęło i nikt się nie sprawdził, ciekawe. Atmosfera sztywna jak cholera, taki mały obóz pracy. Prawie w depresję zapadłam(em). Zdecydowanie nie polecam!!!!!!!!!!

figo

Szukają sprzedawcy batonów

mr xxx -;)

mr x - 2012-12-22 11:06:37 i jak tam po rozmowie? też miałem propozycje spotkaniaKolego, trzeba było iść, byś się przekonał ..... moje subiektywne odczucie było bardzo negatywne, co do treści i formy rozmowy oraz warunków, taki powrót do lat `90 tych, możliwe, że kolega "zorro" ma rację.

mr y

hej ja też mam tam umówione spotkanie,jak coś wiecie o tej firmie to się podzielcie info jak płacą i jaka atmosfera?

mr x

i jak tam po rozmowie? też miałem propozycje spotkania

klandydat

Witaj, powiedz coś więcej, jak płaca - podstawa, prowizja, premia? , narzędzia pracy ....... właśnie zostałem zaproszony na rozmowę na PH i nie wiem czy nie szkoda nafty.

zorro

praca na stanowisku PH to kpina, 3 m-c to standard a jak ktoś wytrzyma 6 to już olbrzymi sukces !!! z całego serca nie polecam !!!

Zostaw opinię o Weldi S.C. Jan Nowak Michał Nowak Beata Rusek - Wyry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Weldi S.C. Jan Nowak Michał Nowak Beata Rusek