TECHNIKI LAKIERNICZE WALIGÓRA I SOŁTYSIAK SP. J.

Wrocław

Opinie o TECHNIKI LAKIERNICZE WALIGÓRA I SOŁTYSIAK SP. J.

NaSzczęścieByłyPracownik

Na stanowiska biurowe zdecydowanie nie polecam. Sposób w jaki traktuje się w tej firmie pracowników odbiega od jakichkolwiek standardów. O kulturze nie wspominając. Bezpodstawne oskarżenia, komentarze na temat wyglądu to codzienność. Bardziej ceni się tam posłuszność, uległość i uśmiechanie się w odpowiedzi na krzyki niż faktyczne umiejętności. Do tego sposób w jaki rozstają się z byłymi już pracownikami pozostawia wiele do życzenia. Jeśli cenicie sobie zdrowie psychiczne, a z czasem fizyczne - nie pchajcie się w to.

fikumiku

Firma OK, ale tylko dla pracowitych, nie (usunięte przez administratora) jest konkretnie i to mi się podoba. Wymagają samodzielności na każdym stanowisku - trzeba się samemu orientować, bywa różnie jeśli chodzi o wolne, trzeba się prosić o urlop. Duży plus za ciekawe projekty i możliwość współpracy przy dużych projektach. Dają możliwość rozwoju, dużo szkoleń - tak naprawdę wszystko zależy od tego jak bardzo chcesz się rozwijać - tak samo kasa, premie są i to spore, ale zależą od ilości i jakości pracy! Leniwym odradzam na samym starcie.

edmund

Nie polecam...

alvaro
@edmund 19.10.2014 11:50
Nie polecam...

Dlaczego nie polecasz? Myślałem o pracy w tej firmie.

Zostaw opinię o TECHNIKI LAKIERNICZE WALIGÓRA I SOŁTYSIAK SP. J. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECHNIKI LAKIERNICZE WALIGÓRA I SOŁTYSIAK SP. J.