Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

Piekny

Zgadza się, wypłata przyzwoita. Pozdrowionka dla Gogusia!!

nikt istotny

U mnie wyplata jak co 10-go Spoko jest nie ma powodu biadolic Jaka bedzie 10go listopada po nowej stawce sie zobaczy. Bo po nowemu naliczaja od 1go pazdziernika

Gogus

Potwierdzam wyplata gruba

ziom

Wypłata spoko a jak u was?

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

teos

Ty obserwator to ty chyba nigdzie w jg nigdy nie pracowałeś taką kase to zarabia się w jg na 1 zmiane i dużo lżejsza robota. Zresztą takiemu przygłupowi dali by 1350 i tez mówiłby że super.

Obserwator

Ja zarabiam w tej firmie 1850 na łapę.I jestem zadowolony.Takich zarobków wysokich w JG nie dostaniesz i jeszcz na czas.bardzo mi się ta firma podoba .najważniejsze ,że zarobki na konto wchodzą .

xxx

tokarka to sie tocz z tej firmy bedzie o jednej marudy mniej.nie wiem o jakim dziale piszesz?ale na pakowaniu brygadzista jest tylko z nazwy bo musi z...c z cala ekipa ma wiecej na glowie a dodatek jest tak marny ze dzieci wiecej kieszonkowego dostaja,wiec nie pisz glupot i skrecaj te swoje dlugopisy.

Tokarka

Wygląda to tak. Mistrzowie no po coś tam są, ale na h.j tyle tych brygadzistów. Oni też zauważyłam że powoli zaczynają się czuć jak mistrzowie. Spacery cały dzień po halach, zabijanie czasu. Jedna wielka ściema. Myślę że każde dodatkowe dłonie się przydają. A my musimy zasuwać na tą bandę nierobów. Jeszcze jedna taka wypłata i znikam z tej firmy. Skręcając długopisy można mieć więcej. A w zorce zostaną mistrzowie i brygadziści. Może wreszcie coś zrobią. Upadłość i nędza brak słów.

nikt istotny

Ale faktem jest ze byl rasowym opierdaczem Nie jest to tylko moja opinia.

Stefan

Jeśli chodzi o wypłaty, patrzyłbym trochę dalej. Jak będą one wyglądały za kilka miesięcy, jeśli nic się nie zmieni z jakością materiału. Z poprawkami zawsze był problem, ale od około dwóch miesięcy na dwóch bardzo ważnych produktach - stolik i ingatorp odsetek wadliwych blatów przekracza 50%. Firma po prostu oszczędza na wszystkim kupując gówniany materiał za mniejsze pieniądze. Stanowisko naprawcze okrojone do minimum a wszystkie buble obciążają produkcję. Nie trzeba być zbyt bystrym, żeby dostrzec do czego to prowadzi. Efekt: wszyscy się narobią, ale nikt nie zarabia ani załoga, ani firma. Ciekawe kogo szybciej złapie "zadyszka", nas czy szanowny zarząd dumny ze swoich mądrych decyzji? No a co na to Szef Produkcji? Przecież to rozsądny człowiek podobno!

nikt istotny

Ogarnijcie sie po nowemu wyplaty maja byc naliczane od 1-go pazdziernika!!!!!!! Teraz na 10 macie po staremu Ale faktem jest ze nielicznym urwie ryj od koryta

irc

do jola i tu sie mylisz,to prokuratura ma takie prawa a nie taki ktos jak my ze mozemy sobie zadac czyjes ip,chyba ze ta osoba poda ci je sama.wyrabany moze nie bedzie az tak zle ja po cichu licze na 1600zl netto :).

wyrąbany

za kilka dni wyplata, ciekawość mnie zżera co to będzie, jaka tym razem jałmużna wpadnie na konto. Pozdro 600

jola z parasola

Jak dobrze ze mieszkamy w tym pieknym panstwie i on numer ip nie ma zadnego problemu zycze. Wspolczucia i pozdrawiam

Gośćiu

Do dziewczynka - 2015-09-29 16:54:30 . Dziewczyno odpuść sobie gościa , krętacz i nieudacznik, robi z dziewczyn lalki do zabawy, miałem okazje niedawno poznać jego nowa koleżankę szkoda mi dziewczyny bo wygada na całkiem spoko laskę. Szkoda zachodu. pozdrawiam pana z akrylu (operatorek).

Stefan

Ulubione zajęcie naszych rodaków!

gosc

Karolina fajna dziewczyna trzeba ją tylko bliżej poznac

pppp

przestańcie juz tak jeden drugiemu tylek obrabiac! ludzie co z wami? rozumy wyparowały czy co?

miaiu

Ha ha ona potrafi tylko o tipsach gadac i solarce, skwarek to odpowiednie określenie, gdyby nie haras to juz dawno wyj*** by ja z lini, haras tylko jej (usunięte przez administratora) ratuje, ciągle tylko ryj zwieszony i naburmuszony i robi z siebie ksiezniczke

szok

CO WY TU WYPISUJECIE????POWALIŁO WAS DO RESZTY???

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 249.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 32 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.