Alvi-Polska Sp. z o.o.

Jelenia góra

Opinie o Alvi-Polska Sp. z o.o.

Dorotusiag

Nie polecam smród kiła i mogiła sztrofy za wszystko co bys nie zrobil nawet jak chory jestes i do pracy nie pojdziesz porazka jedna wielka pluskwy na hotelu potem jak chcesz zjechać to nie dość ze policza ci po mniej czyli 5,30 za godzine to jeszcze sztrofe za nic dadza!!! Odradzam

Kuleczka

Sama Patologia smród brud jak to na Ruskich przystało szkoda tylko ze Polacy dają się nabrać i pracują i tego Ruska za marne kilka euro (5) no ale trudno inaczej informuje ich pani Kasia z Biura z Nysy przy ul.Rynek 36c nie wstyd pani tak oszukiwać ludzi.Hahaha a te 200 euro kary za zerwanie umowy to podtrzyjcie sobie nim (usunięte przez administratora). A już nie wspólnie o zastraszaniu ludzi ruska „mafia” stanowczo odradzam kazdemu ta firmę to firma bez szacunku do ludzi i do samych siebie a ludzi traktują jak śmieci pozdrawiam wszystkich

smig

-----------------------------------------------------------------------------------------------

dark

banda oszustów i złodzieji niemają szacunku do umowy pracownika ani nawet prawa pracy powiedza ci ze dostaniesz naprzyklad 6 euro na godz na rękę a tak naprawde policzą ci 5,30 lub nawet mniej a skroja cię ze wszystkiego i niezdziwcie sie jak na miejscu okaże się że szefem jest rusek ktury olewa wszystko ciepłym moczem ja na dzieńdobry tydzień siedziałem bez pracy a kolega z pokoju po wypadku czekał tydzień żeby go ktoś do lekaża zawiózł o warunkach mieszkaniowych nawet niebedę pisał bo niema takich słów kture mogły by opisać ten koszmar jeśli z nimi wyjedziecie to życze wam naprawde wiele szczęścia

Dorcia

Strasznie sluchac co ludzie mówią a co dopiero moja mamusia ktora pracowala 20lat meczac sie w tym obozie 400 zl emerytury po tylu latach ciezkiej harowki wspolczuje ludzia tam szkoda zdrowia jebane zlodzieje zycia kobiety nie moga wstac ze stanowiska nazekaja na zdrowie i szczegolnie na kregoslup pozdrawiam firme alvi zetelne zajezdzanie pracownika

bis

bez komentarza

kolo

Dobra praca, dobra płaca, dobre warunki. Atmosfera w porządku. Firma dbająca o bezpieczeństwo pracowników i o ich dobre samopoczucie. Polecam

Każdy komentarz na naszym forum na znaczenie. Napisz co ty sądzisz o firmie Alvi-Polska Sp. z o.o..

Zostaw opinię o Alvi-Polska Sp. z o.o. - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alvi-Polska Sp. z o.o.