Opinie o Dmochowski Kordian Global Point w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dmochowski Kordian Global Point. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Dmochowski Kordian Global Point o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dmochowski Kordian Global Point w Jelenia Góra

Blik

Fajna firma, niedawno zaczełam tam pracować. Kasa na czas, fajne godziny pracy i nie na akord! Ja polecam

Mlody i glupi
@Blik

A ile dostalas na start/

mos Nowy wpis

Czy firma Global Point Kordiana Dmochowskiego jeszcze działa?

@mos

O, a dlaczego miałaby nie działać, bo w rejestrach krs firma ma status czynny, więc chyba tak. Może ktoś inny, wie bo chciałam wysłać cv na stanowisko w biurze obsługi klienta, w necie widziałam ogłoszenie. Jak tos będzie pisał, to dajcie znać, czy jest nadal jakiś wakat na tej posadzie i jest sens wysłania cv obecnie?

Karolcia Nowy wpis

Po tym stwierdzeniu, że pojawiły się nierzetelne informacje oraz sugestii co do odszukania dobrego adwokata aż zaciekawiło mnie co mogło tam być napisane? Chciałam sprawdzić czy można jeszcze się zatrudnić do obsługi tego sklepu internetowego, do którego kiedyś szukali? Było napisane, że do 7 tys można zarobić, ciekawa jestem jak byłoby teraz?

Dawno nie widziałem tak różnych opinii. Ktoś może podaj jakieś konkrety, na temat zatrudnienia w tym roku? Oraz przyjęć? Szukam stanowiska z językiem niemieckim. Widziałem ofertę pracy w obsłudze klienta, ale opublikowano ją jakieś dwa lata temu. Nie ma w firmie rotacji, skoro więcej ofert z tego co widzę się nie pojawiło? Prosiłbym was o odpowiedź, głównie chodzi mi o informację, ile teraz oferują na rękę? Poprzednim ogłoszeniu pisali o zarobkach wynoszących nawet 7000 brutto. Jeszcze tak na koniec, chciałbym zapytać jak działają te weekendowe dyżury? Jak są rozliczone, czy może za taki dyżur jest dzień wolny do odbioru?

Czy w Dmochowski Kordian Global Point możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Czy kandydat na stanowisko Architekt wnętrz - Kolor konsultant w firmie Dmochowski Kordian Global Point ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Cześć, może ktoś jeszcze podzielić się swoimi doświadczeniami w pracy w obsłudze klienta? Mieli kiedyś ofertę dla osoby z doświadczeniem, która zna biegle język niemiecki. Wasze opinie są różne, ale od ich pojawienia się trochę czasu już minęło. Zarobki wydają się okej, widełki to 4 700–7 000 zł. Wliczona jest w te górna granice premia uznaniowa? Czy dyżury weekendowe? Jak one wyglądają i jak je rozlicza firma? Atmosfera w biurze jak wyglada? I relacje z przełożonymi? Bo chyba podejście do pracownika uznaliście za największy minus… zmieniło się coś w tym temacie?

Blik

Mlody i glupi
@Blik

A ile dostalas na start/

Koza

Omijać szerokim łukiem. Chyba, że lubisz być poniżany i wyzyskiwany.

Zośka
@Koza

Wyzyskiwany? Nie wypłacają wynagrodzenia, czy coś jeszcze jest na rzeczy? Z tym poniżaniem to o co też chodzi, jakieś konkretne sytuacje? Dopytam dla pewności, takie akcje to ze strony kierownictwa czy pracowników? Nie chce być wścibska, ale bliska mi osoba chce tu aplikować...

Na stronie Pracuj.pl pojawiła się oferta pracy w Dmochowski Kordian Global Point jako Doradca Klienta. Ktoś z Was będzie aplikował?

Pakowaczka

Na rozmowie kwalifikacyjnej i przez pierwsze kilka dni wszystko wydaje się być w porządku, miły szef lekka praca, ale nie dajcie się zwieść pozorom. Praca w tej firmie to jeden wielki cyrk. Szef po kilku dniach bycia miłym pokazuje swoją prawdziwa twarz, niestety drogie ubrania nie zakryją (usunięte przez administratora) jakim jest. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nie ma szacunku do ludzi. Panie na pakowaniu fałszywe i leniwe kombinatoryki. Nie polecam pracy w tym miejscu.

Cała ta firma to cyrk !!! Właściciele chamy wobec ludzi! Pseudo kierowniczki ( szczególnie ta z krojowni) premie uznaniowe tylko dla szwaczek reszta działów niema. Nie polecam tej firmy.

Ponizana

NIE POLECAM! Najgorsza firma w Jeleniej Górze w jakiej pracowałam. Na początku jest miło i przyjemnie, ale po czasie zostajesz wdeptana w ziemie! Warto nagrywać wszystkie rozmowy.

W.T

Konkretny pracodawca . Teraz nawet dodatkowe ubezpieczenia . Polecam prace w tej firmie

Zosia samosia

Przepracowałam w tej firmie 4 miesiące na stanowisku grafik komputerowy / fotograf. Zacznijmy od początku. Po szczęśliwie przebytej rekrutacji zostałam zatrudniona na miesiąc próbny, zostałam wtedy poinformowana, ze jeszcze nie zostały zakupione komputery firmowe i żebym przyniosła swój laptop i taka sytuacja powinna potrwać tydzień. Niestety taka sytuacja trwała jeszcze z 3 miesiące. Na miejscu okazało się, ze nie tylko brakuje firmowych komputerów ale także całego stanowiska pracy. Zaczynajac od biurek i krzeseł aż po monitory i myszki. O te wszystkie podstawowe rzeczy trzeba było się wyprosić, mimo tego, ze na rozmowie kwalifikacyjnej szef ładnie powiedział: „nie jesteśmy firma która szczędzi na pracownika” - niestety okazało się to jednym wielkim kłamstwem. Z każdym tygodniem pracy wychodziły coraz większe absurdy. Praca która miała odbywać się od 7 do 15 okazała się praca na wpół zdalna, ponieważ cała produkcja pracuje od 6-14, wiec musieliśmy wracać do domu i kończyć prace w domu. Po wyproszeniu kluczy od drzwi, i sprzętu komputerowego dostaliśmy używane laptopy po szefie i pojawił się kolejny problem - programy graficzne. Niestety nie doczekałam się ich zakupu, ponieważ szef wolał przemilczeć sprawę i udawać, ze w ogóle nie istnieje taka potrzeba - w ten sposób mimo „nowego” komputera, do końca umowy przepracowałam na swoim laptopie. Reasumując całe przepracowane 4 miesiące, ta firma to jedna wielka pomyłka: - szef burak, który potrafi powiedzieć do pracownika (cytuje) „pana praca w (usunięte przez administratora) się obraca” lub (usunięte przez administratora) - Oprócz swojej pracy trzeba wykonywać 1/8 etatu sprzątaczki i sprzątać toalety - Brak premii choć inne działy ja maja - Pracownik uważany jest ze jest do wszystkie i do niczego. Jeżeli trzeba coś zrobić to dział pakowania staje się działem napraw i montują nawet gniazdka elektryczne a jeżeli coś się „zepsuje” wtedy jest się gównem a nie pracownikiem Nie polecam tego pracodawcy, potrafić oczarować na rozmowie kwalifikacyjnej po czym bardzo do siebie zrazić swoim zachowaniem i podejściem. Cieszę się, ze nasza współpraca się zakończyła. P.s Ogłoszenia do tej firmy są pod dwoma nazwami Amilian i Global Point K.D

życzliwa osoba

Zakład a raczej (usunięte przez administratora) na czele którego stoi jeden z szefów, który zastrasza, obraża, poniża i fizycznie manifestuje swoją wyższość nad pracownikiem. Szczerze odradzam wszystkim wybór tego miejsca jako miejsce pracy.. kompletna porażka i pomyłka...

@życzliwa osoba

Właściciel to konkretny człowiek. Ja niczego złego nie doświadczyłem w tej firmie. Jeśli będziecie uczciwi to tak samo zostaniecie potraktowani. Nikt nie lubi być oszukiwany, dlatego postaw się po drugiej stronie i zastanów się, czy chciał(a)byś płacić pełną cenę za niepełnowartościowy produkt. Gdybym był pracodawcą i ktoś ślizgałby się w robocie żądając, aby druga strona wywiązywała się w 100% z postanowień umowy, to pewnie bym się zdenerwował. Tym bardziej, gdyby taka sytuacja spotykałaby mnie często. Pan Kordian naprawdę ma dużo cierpliwości oraz specyficzne poczucie humoru, które nie każdy musi rozumieć, ale to naprawdę dobry człowiek. Spróbuj poprowadzić w Polsce jakiś biznes, to zobaczysz z czym trzeba się zmierzyć. Osobiście miło wspominam współpracę z obydwojgiem właścicieli.

uprzejma

Jedna z tych firm, które wywiązują się rzetelnie ze współpracy. Płatności na czas i terminowość to duże plusy, szczególnie obecnie przy ciężkiej sytuacji na rynku. Bardzo miła współpraca z Panem Kordianem. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Dmochowski Kordian Global Point - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Dmochowski Kordian Global Point?

Zobacz opinie na temat firmy Dmochowski Kordian Global Point tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dmochowski Kordian Global Point?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dmochowski Kordian Global Point
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Warszawska 70
    58-500 Jelenia Góra