Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

Piekny

Goguś mordo Ty moja, już miałem zamiar wystawić za Tobą list gończy! Gdzie się podziewalłeś?

goryl

jak tam nastroje?

nic

Dzieki Pankowi w zorce zrobil sie(usunięte przez administratora).

Piekny

Kochani, zachowujcie się jak przystało na dorosłych ludzi!

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

gosc

czym sie rozni wibrator od PANKA.PANEK to prawdziwy ku..s

Jeszcze do tego dwie lub trzy premie

Po staremu był akord, a po nowemu podstawa plus 45 % akordu .

Gość2

Dzięki za odp. A można wiedzieć jakie zmiany?

irc

zadnym siuzbista nie jestem,to jest forum o zorce.do gosc2 praca jak praca a czy sie oplaca?tego jeszcze nikt nie wie weszly zmiany od 1 pazdziernika to wtedy cos napisze.

Pani

Jednym się opłaca, inni narzekają....bez flaszki tego nie ogarniesz.

Gość2

Orientuje się ktoś może jak wygląda pracą w Zorce przy ulicy meblowej? Czy opłaca się tam pracować?

normalny

Na Panka już się sporo osób szykuje poza zakładem. Należy mu się porządny oklep!.

do irc

weź luzuj szele koles bo Ci zylka peknie, sluzbista się znalazl

irc

wasze wpisy piekny i gous powinny byc tez usuniete przez admina,jak zostal usuniety nikt istotny.bo wasze bazgroly sa nie na temat!!!dzieciaki do piaskownicy!!!

Piekny

Tak, Pani technolog to piękna kobieta. Goguś spójrz jaki tu się hejt tworzy,wierzyć się nie chce co ludzie robią z zazdrości.

zakochany

Nowa pani technolog jest bardzo sexi dupeczka

Gogus

Najpierw do pieknego .Byku ja jestem spokojny ja ocean spokojny zero fal ale nie wybaczył bym sobie gdy nie odpisał gosciowi .Wiec tak gosciu geje to cie spłodziły i cię zjebały i mam nadzieje ze cie obrazilem .Pisz kiedy spotkanie twarza w twarz w celach szkoleniowych i wychowawczych .Piekny musiałem być nie kulturalny ty mój frencu de best

gosc

To jest forum zorka opinię praca a nie gejowski portal randkowy

Piekny

Goguś nie daj się sprowokować takim końskim zwisom!!Rycerzu Ty mój, przyjacielu najlepszy!!

ha ha

Rozbawiłeś mnie;) dobre;) 1-0 dla Ciebie;)

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 251.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 32 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 107 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.