Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

Wiśnia

Czerwony złodzieju wsadź se w buty te premię , zabranie tej premii było celowe żeby was przyzwyczajać bo to będzie się powtarzało, tyrajcie dalej na pensje nierobów typu kamizelki itd . A jeśli jesteś nowy i się zastanawiasz jak przebiega rozwój zawodowy popytaj pani Mistrzyni i Pani brygadzistkl jak z pracownika zrobić kierownika

Hahahah
@Wiśnia

Jaki bol odbytu :D polecam masc na bol tylka :) banda (usunięte przez administratora) w tej zorce ????

Blob

Jeden zadowolony pracownik to już jakiś plus ,nikt nie zazdrości poprostu przykro że inni są faforyzowani od zawsze ,a solidny pracownik nie jest doceniany , jeden ciężko pracuje latami i nic ,a jeden z drugim największe lewusy na stołkach, a jak kariera uderzyła do głowy haha

Tolek

Znów się wypowiadasz ,zajmij się sobą swoimi sprawami i pozdrów Mańka, i plinuj pilnuj bo znów będziesz mieć konkurencję, żałosny człowieku

Lekkorn
@Blob

Czy ktos bronił tym solidnym pracownikom złożyc kandydaturę na stanowisko?NIE.

Lol.ek♀
@Tolek

Wypowiadam się tutaj pierwszy raz, żałosny człowieku. Za to widzę, że Ty i inne beksy z UV i paru innych zakompleksionych tutaj jesteście stałymi gośćmi.Takie hobby chyba, jechać po kimś z anonimka ;) Szczyt odwagi. Może to Wy zajmijcie się swoim życiem i nie właźcie z brudnymi butami w kogoś. Jeszcze raz napiszę - nie podoba się praca? Zwolnij się.Rynek pracy jest duży.

Beksa
@Lol.ek♀

Pierwszy raz to już był tutaj twój wpis dawno temu, weź się kobieto do pracy, a co Ty się tam przyczepiłaś tych ludzi z UV skąd pewność że to oni , jedno jest pewnie że dzięki takim osobą jak ty ludzie postrzegają sytuację i proszę się nauczyć elementów bo to nie kierat jak na czyszczeniu

Lol.ek
@Beksa

Ciekawe, że wiesz lepiej niż ja. Jasnowidz z Ciebie? Nawet nie wiesz na jakim dziale pracuję, ale cóż zrobić jak ktoś zamiast za robote, bierze się za obrabianie tyłka innym.Zejdźcie z innych, popatrzcie w lustro i żyjcie swoim życiem.

@Lekkorn

Gdzie złożyć kandydaturę? Może powinno się to odbyć formalnie a nie przy piwku albo na grzybach z kierownikiem. Ps. (usunięte przez administratora)miałeś rację nie ufać " jej" teraz musiałeś zmienić zamianę.

Dobre. A to "jej" wina?:Da

Makumba
@Chętny

Wystarczy isc do kierownika, mozesz dla pewności dac podanie na pismie jesli nie wierzysz na słowo.sam siedziałeś z nim na piwku nie raz ani nie dwa a teraz lament na forum?Nieobecni schorowani robiący fuchy na L4 nie powinni miec głosu

Ogór

To niby jak dostała te stanowisko przecież teraz nie ma grzybów sama chodzi i się chwali wszystkim co się dzieje

@Ogór

Najpierw robiła podchody do łysego teraz idzie dalej, smaruje was po równości od łysego do rudego, hmmmm ciekawe przez co wyleciała z ostatniej roboty

Klin
@Chętny

No dobra dzieciaki, ktory to ma taki bol anusa? Ogór, Jezior, Harnaś czy moze jakas inna zakompleksiona faja mocna tylko w gębie na forum? Troche podlatuje to babską zawiścią.

Chetny
@Klin

Prawda w oczy kole... Ole oleee oleeee

Melodramat
@Klin

Pewnie baby ich w domu krótko za mordę trzymają i gdzieś trzeba dać upust frustracji ;) Nie znacie drogi na lakiernię, żeby się przejść i po męsku wyrzygać co Was boli? Nieeee... lepiej posapać w internecie i cyk! już ulga. Można otrzepać ręce i z poczuciem spełnienia obowiązku położyć się spać. Brawo. Naprawdę brawo, popisaliście się, że podziw bierze.

@Melodramat

No brawo, poziom komentarza na poziomie rzadzenia.... Takie cuda tylko na lakierni

Dramat w Andach
@Chętny

Pamiętam co się myślalo to się mówiło w oczy na starej UV, nie przebierano w słowach i tyle ,kto się nie nadawał to jeden dzień tylko pracował i spiepszal do domu, to były czasy

Chętny

A od Ciebie brakiem włosów

Krejzol
@Dramat w Andach

Ale uv nikogo nie obchodzi. Małpa by sobie dała tam rade.

Nosacz
@Krejzol

Małpa to mogła by Ciebie zastąpić, dostała by banana i by przekładała deski ,chociaż by nie siedziała z telefonem w łapie i by się nie interesowała innymi, blogerze zakładowy, i(usunięte przez administratora) bo najpierw do jeziora (usunięte przez administratora), a teraz do dziewczyn, zawałowcu nocny tzw. nokaut

:-@

A co to za wyznanie, kto kogo kocha

Piękny

Wiem

@Wiesz kto

Good ;-))

Demon

Karolinka nazbierałas juz podpisy o przywrócenie męża na stara zmianę?

Chetny
@Demon

A co maszynowni do tego?? Zostawcie ja w spokoju ona już gorzej nie może mieć

Demon
@Chetny

Maszynowni nic, ale żona za mężem staje jak mama lwica !

Piękny

Kochani przyjaciele! Jesteśmy jedną wielką zorkową rodziną! Serce krwawi jak widzę wasze klotnie.Czy nie lepiej isc na piwo zamiast oczerniać się na goworku? Ja i moj serdeczny kamrat Goguś żyjemy w miłości i przyjaźni i lepiej sie nam przez to pracuje.

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

Uv

Czy na uv jak i w całej matce zorce pracują same zakompleksione elementy? Zawsze musicie plakac i szukac afer i plot? Weźcie się w koncu za prace bo za to wam płacą a prywatne niesnaski, urazy,itd itp zostawcie w domach lub idźcie na plac zabaw

Ludzie co was bolą tak te ich stanowiska? Zresztą oficjalnie dalej jest jedna brygadzistka a druga uczy się dopiero kilka dni. Dlaczego nikt nie zgłasza swojej kandydatury tylko zawsze po fakcie chodzicie i stękacie. Ja im nie zazdroszczę bo to żaden pieniądz a po (usunięte przez administratora) co chwile dostają.

Leszek

Jakieś podpowiedzi o zarobkach i umowie dla początkującego pracownika zamieścicie na tym wątku?

Mietek
@Leszek

Drogi Leszku, na początek masz 1800 na rękę ,praca nie jest lekka o czym się niedługo przekonasz ,jeśli trafisz na pakowanie masz 2 zmiany, natomiast jeśli na maszynowie lub lakiernie to 3 zmiany ,firma jest wypłacana to jest plus, kilka osób się zwolniło ja też o tym myślę, ale przyjdź zobacz może się odnajdziesz

@Mietek

1800? Pracujemy w tej samej firmie? Co Ty bredzisz człowieku? 2200brutto plus premie. Czyli wychodzi Ci około 2500 na początek. 2200 to minimum w Zorce.

3 grupa dla nowego 1800 brutto to jest 1300 z groszami plus te 500 plus żebyś tyrał no i śmieszne dodatki to masz ponad 2 tys z groszami, ogólnie zarobki jak w 2013roku nic się nie zmieniło, a lepiej już było, niektórzy mają lepiej to oczywiste, więc czemu ludzie odchodzą co latami pracowali, nawet Ukraińcy odchodzą

W Zorce nikt nie ma 1800. Ludzie dajcie spokój.

Greg

Owszem ma plus premię to ma jakieś 2100 ponad, 3 grupa najniższa , 2250 brutto plus premię i dodatek za nocki i takie tam to masz 2700 prawie

Jacenty
@Greg

Dokładnie masz 2250 jako świeży pracownik musisz orać jak dzik pogodzić się ze nie ma żadnego wsparcia od kierowników i brygadzistów wręcz przeciwnie jest jak umiesz szybko robić to zostaniesz wykorzystany że będziesz robił za siebie i za jakiegoś lewaka co ma dwie lewe ręce odmowy z kierownictwem też nie uświadczysz nawet się nie łudz na to bo oni ciągle kłamią i patrzą jak cię jeszcze wycisnąć żebyś przypadkiem nie miał czasu się po nodze podrapać sam pracuje tu ponad 3 lata i te ostatnie miesiące to jest tragedia ten zakład schodzi na (usunięte przez administratora) bardzo szybko

Mariusz
@Jacenty

Czy 2250 dostaje się na początku czy to normalna stawka nawet dla ludzi z kilkuletnim stażem

Jacenty
@Mariusz

To jest dla początkujących stawka ale nie łudz się że wejdziesz powyżej 2700 nawet po 6 latach chyba że będziesz chodzić do góry i mówić co ludzie mówią na dole to dostaniesz 3.30 ????????więcej czemu zostało usunięte że zakład schodzi na (usunięte przez administratora) co w tym obraźliwego droga administracjo

Nickt

Nie ma na razie nadgodzin, przynajmniej na pakowaniu w3

Sęk

Może parę najsłabszych ogniw odeszło ale rotacja wszędzie jest

Riki
@Nickt

Nie ma nadgodzin i nie będzie.Zaklad chce żebyśmy pracowali za jak mmnajmniejsze pieniądze..... W grupie płac mamy jakąś rozbieżność ile to możemy zarobić ale co z tego jak to jest nie realne!!!!@....podwyżki dostają tylko nowi na zachętę bo stary pracownik przecież robi i robić bedzie...nawet śmiesznej wigili nie było bo Prezes nie miał już czym się chwalić i nic więcej obiecać nie moze;) A co roku mówił Ile to firma nie zarobiła..nowy parking.....nowa Hala...materiał drożeje itp. Itd.ale bał się chyba ludzi że zaczną zadawać nie wygodne pytania wszystko drożeje norma rośnie A zarobki stoją w miejscu;)

@Riki

Kiedyś dostać się tutaj było naprawdę ciężko, trzeba było się wykazać i szło zarobić, naprawdę zarabiało się fajne pieniądze, 2500 to było przy słabym miesiącu bez soboty która zresztą była 6scio godzina i na osobnej fiszce. Zaczęło się od ustawianiu swoich ludzi na stanowiskach i premiowaniu tych osób, tak było u Włodzia gdzie osoby które do tej pory malują paprochy dostały te stanowiska bez konkursu, później wszystko zepsuł Panek no i wreszcie kamizelki, ludzie zapiepszają ,tyrają, a drudzy orbitują od wypłaty do wypłaty, te 2250 to było w 2010 roku, pozdrawiam

Sejf
@W3

Przecież teraz najniższą to 2600 brutto + premie i dodatki to spokojnie 2500 na rękę wyjdzie

Golowas
@W3

Uważam że to właśnie wcześniej lepiej było a to obecnie są orły nieloty

Riki
@Sejf

A co to jest 2500 na rękę przy obecnych cenach i po np 8latach pracy ?teraz ludzie tyle dostają na star;)

W3

Tak to prawda zakład zamiast się rozwijać to się cofa do tyłu za kilka miesięcy jak w takim tempie będą ludzie odchodzić to nie będzie komu pracować taka jest niestety czarna Swietłana przyszłość tego zakładu

Koks

Bo zabrali niesłusznie premie za grudzień

@Koks

Jak tak będą podchodzić do ludzi to wkoncu ludzie wyjdą z tego zakładu fakt dużo osób ma kredyty i pożyczki co ich blokuje do podjęcia takiej decyzji ale ileż można się dawać okradać teraz 5%a za miesiąc będzie 15 bo już teraz ludzie bali się odezwać zapytać za co są karani tak naprawdę bo jedno co wiadomo to zarząd tak zadecydował haha dobre sobie

Porozmawiajmy o premiach szanowne kamizelki , (usunięte przez administratora)

Dlaczego czerwone kamizelki mają wolne dzisiaj?

No

Bo im wszystko wolno tylko my niewolnicy i Murzyni mamy sie wyzbyć urlopów na żądanie

Tytus z Targówka

Na lakierni W3 panuje straszny (usunięte przez administratora) kierownik nie potrafi utrzymac ladu ani składu.Kierownik wybrał takich mistrzów którzy nie znają się na elementach a pracownik akurat musi się znać bo od niego wymagają.(usunięte przez administratora)Moim zdaniem to należy wymienić to całe towarzystwo na nowe kierownictwo może wtedy zakład nie padnie.

Sylwester
@Tytus z Targówka

Jak zwykle jakiś nierób wypowiada się wobec wszystkich słaby jesteś czlowieku jak i twoja praca w tej firmie osądzaj siebie i to co robisz czyli nieróbstwo i namawiasz innych zwolnij się wszyscy na tym zaoszczędzą wesołych Świąt wszyscy wiemy kim jesteś pozdrawiam

Banaś
@Sylwester

Harnaś jak juz sie wypowiadasz na forum to zmień sposob wypowiedzi albo styl pisania,bo na kilometr widac ze to ty.Sie oburzyłeś az siara ale wiadomo ze jak sie uderzy w stół to nożyce sie odezwa

Antonio B

Poużywał sobie Mańki nie on pierwszy nie ostatni ta śliczna kobieta potrzebuje prawdziwego faceta nie męską lale

@Antonio B

Śliczna kobieta? Serio?

Witam. Słyszałam że w zorce nie ma już ani jednego ukrainca czy to prawda? Że pracują sami Polacy?

To smutne myślałam że zakład zaczął iść w dobrą stronę ale jednak nadal bawią się w sprowadzanie banderowców.

Wesołych Świąt

Ludzie zamiast sobie złożyć życzenia to popadają w nienawiść co wami jest zbliżają się święta a tu jak zwykle wyciąganie jakiś brudów życzę wszystkim zdrowych wesołych Świąt oraz szczęśliwego nowego roku dla wszystkich wydziałów

XX

Życzyć ochroniarzowi który skatował kota , aby skończył tak samo jak ten biedny kot i to jeszcze przed świetami. Co za bydlę . Brak słów

@XX

(usunięte przez administratora) jest ten co to zrobił tej bezbronnej istocie!!!! Jak on może oglądać swoją gębę w lustrze?

Masakra
@XX

Który to tak zrobił ?

Prezes

Wesołych Świąt zorkowskie kmioty !!!

P.O.pr3zesa
@Prezes

Moje mordy od stycznia jedną przerwa wam wystarczy, nie chlać dużo bo brygada C zaczyna nockę od nowego roku więc lampka szampana i lulu bo potrzebuje was moje niewolniki do zorkowych galer

Pracownik administracji

Czesc koledzy i kolezanki. Nie wie ktos kiedy beda ta zapomoge swiateczna placili bo musze dzieciakom karpia kupic i wodke na stol na swieta .

Nie dla psa kiełbasa
@Pracownik administracji

Dla ciebie nie będzie. 500+ powinno ci wystarczyć.

Loman
@Pracownik administracji

Co roku te same pytania. I jak co roku dadzą w takim samym terminie. Co z wami ludzie jest nie tak ?

@Loman

Co roku pieniądze dają na ostatnią chwilę i to jeszcze jakie śmieszne te pieniądze, firma która jest tak bogatą powinna dać swoim pracownikiem świąteczny bonus A nie jakiś śmieszny social , o dziwo rok temu podnieśli o 100 zł, ale dalej 450 zł to jest kpina, ludzie naprawdę ciężko pracują więc weź ich panie doceń wkońcu bo niedługo ludzie pójdą tam gdzie ich docenią za ciężką pracę

@Rudolf

Ludzie w zorce nie maja honoru i godnosci i nie pójdą nigdzie choćby obniżyli im pensje i zlikwidowali wszelkie dodatki. Paniska w kamizelkach plują nam w twarz a my sie cieszymy. Dajemy soba pomiatać i to sie nie zmieni

@10

Dlatego trzeba przejrzeć na oczy i powiedzieć sobie dosyć, jest tyle pracy dookoła że nie warto proszę państwa tyrac powtarzam tyrać bo pracą nie można tego nazwać, czy w fabryce wynagrodzenie 2600 zł w systemie 3 zmianowym jest normalne, i proszę się nie łudzić że tyle jest na początek, ludzie którzy pracowali latami odeszli za panka i teraz tez nie jest wesoło, moja rada to taka żeby nie wiązać przyszłości z tą firmą bo szkoda lat które można tutaj stracić

Alleluja.
@Pracownik administracji

dzisiaj wyszły świąteczne. Powinny już być na koncie.

@Alleluja.

Tak się cieszy właśnie człowiek który za 450 zł zrobi święta dla całej rodziny plus prezenty, to taki bonus od firmy za caloroczne tyranie w tym 3 zmianowym kieracie, dostał byś 10 zł więcej to byś dostał chyba orgazmu ze szczęścia, opamiataj się czołowieku ten social to jest jakiś żart

Kolo
@10

To prawda

Były
@Rudolf

Czyli gdzie ? Konkretnie !!! Potraficie tylko straszyć .

@Były

Nikt nie straszy, jeśli uważasz że przekładanie desek na palety jest twoim szczytem możliwości to będziesz tyrał tam jeszcze długo aż zdrowie Ci siądzie

Mietas

Proszę nie kasować moich wpisów tylko zajac sie tymi chamowatymi, pełnymi wulgaryzmów. Zwyrodnialec od kota to uposledzony chory (usunięte przez administratora) i tu nie ma co usuwac tylko zgłosić podstarzałego gamonia na leczenie

W1

W3 jestem zwykłym pracownikiem ,często złym na Kierownika bo czasami zapierdzielam jak wół a nikt tego nie docenia,wydaje mi się że za moją pracę powinienem zarabiać troszkę więcej. Ale jestem w szoku jak taka pała która po kryjomu z zazdrości ubliża kierownikowi i jego żonie pracuje w naszej firmie,normalnie dno. Dostał byś strzał za takie gadanie.

Ciekawa

Cześć. Mam pytanie. Czy są przyjęcia u Was? Proszę o odpowiedź.

Riko
@Ciekawa

Przyjąć jest pełno bo coraz mniej osob chce Tu robic;)najlepiej jak jestes osoba starsza to nie musisz sie starac i nic potrawic a kase i latwe stanowisko gwarantowane.....gorzej jak jestes mlody pokażesz ze Ci zależy i masz gwarantowany ból pleców po pół roku pracy w zorce;)pozdrawiam

Kula
@Riko

Potrawic...moze słownik sobie kup

Kobieta

Właśnie korzystam z toalety na meblowej i muszę przyznać że wygodniejsza niż moja w domu. Naprawdę szacunek dla firmy widać że potrafią zrobić łazienkę.

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 250.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 32 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.