Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Zorka Sp. z o.o.?

Jakiś

Omijaj ten zakład szerokim łukiem nic tu dobrego nie ma po za wyzyskiem i dojeniem pracowników żeby robili więcej za darmo w XXL wieku bo zarząd ma taki kaprys nie polecam tego zakładu

Locka

Nie można skupić się na pracy bo czuje się oddech na karku, brak zaufania do przełożonych którym to kamizelki odjęły rozumu, zamiast koordynować produkcję wprowadzają zamęt z braku wiedzy. Stosunki miedzypracownikami tragedia a wszystko przez brak szacunku i traktowanie lekceważące pracowników produkcyjnych, których coraz mniej.

Skiero

Drodzy pracownicy w niedługim czasie będą awanse na różne stanowiska, rozmowy zostaną przeprowadzone w borach dolnośląskich na grzybobraniu, mile widziane koleżanki oraz wódka

Trzy haha

Dziś walentynki więc po pracy do żabki po drugą połówkę proszę się udać,

3H

Brawo Daga, dyscyplina oraz ład skład i porządek musi być, nawet Cię polubiłem

Japa
@3H

"Brawo Daga", co za samozachwyt....ład i skład( śmiech na sali)

Propozycja do HR. Przeprowadzenie badań zadowolenia pracowników produkcyjnych dot. kierowaniem i organizowaniem pracy przez bezpośrednich przełożonych, może wyjaśni to kwestie dotyczące brakiem zainteresowania pracą, nieodpowiednim podejściem i rotacją. Ludzie to nie pionki.

Cym

Mam lepsza propozycje - powiedzenie komuś prosto w oczy wszystkiego co leży wam na sercu. Bo w HR mozna pozostać tak anonimowym jak tu wiec jest to nadal (usunięte przez administratora) tchórzostwo i brak jaj.

@Cym

Propozycja w deche!!! Tym bardziej że " za plecami" to wasza metoda na wykańczanie niewygodnych ludzi począwszy od Włodka przez Majchra do Bąbla. Dziękuję za wskazówki. Dlaczego przed Dag kilku kandydatów tak szybko zrezygnowało?? Odp. Bo to ona miała być na tym miejscu. Taki plan, a teraz w rekompensacie gryzie was wszystkich po zadach. Łysy nie wie co robić, bo nie ma co rwać z głowy

Łysy

Ty to z wlod.kiem to dobre przeciez on taki sam jak ci co kopia doły tez byl dobry bo kto kopie dolki to sam w nie wpada .To byl zly przyklad .

Swojak
@Cym

Ja tam nie mam z tym problemu mówię co myślę czy się to komuś podoba czy nie prosta sprawa mam do tego pełne prawo wolność słowa

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

Kierownik

Dzień dobry. Tu kierownik. Od jutra możecie robić w pracy co tylko chcecie. Dziękuję. Dobranoc.

@Kierownik

Nareszcie, skoro kierownictwo może robić co chce...

Ono
@Ona

Zauważ ze jest roznica miedzy zwykłym szarym robolem jak ty a kierownictwem. To co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie !

@Ono

Nie wiem jaka jest różnica między "szarym robolem" a np kierownikiem. To człowiek i to człowiek...(usunięte przez administratora)Obudźcie się. Dziwić się że wojna była pełna okrucieństwa, ale to człowiek człowiekowi zgotował ten los...

Smerf
@Ona

Ukrainiec to tez czlowiek z kad tyle nienawisci w was

@Smerf

"skąd". Serio polecam słownik. Albo dokończenie podstawówki.

Lider

Masz problem do mnie to przyjdź porozmawiac na żywo cieniasie !

Szef
@Lider

Szkoda ze ty chodzisz kapowac i ogadujesz zamiast zrobic tak jak sam napisałeś , przyjsc do kogos i porozmawiać

Drewniany klocek

Jacy wy jesteście (usunięte przez administratora) Czemu nie powiecie jej tego wszystkiego w twarz ? Baby sie boicie ? Kazdy z was zawsze jest mądry i wyszczekany tylko i wylacznie za plecami. Tyczy sie to wszelkich sytuacji i rozmów z przełożonymi. Jesteście traktowani tak, jak na to zasługujecie i sobie pozwalacie.Zwykle parobki bez odrobiny rozumu.

Lider akrylu zrobił się bardzo aktywny na forum. Uważaj do kogo i na kogo donosisz.

Japa

Pachnie pogróżkami....hmmm... jak mistrzyni straciła poprzednia pracę??

Bąbel
@Japa

Pewnie za brak szacunku do ludzi zapomniała jak sama migala się od pracy wiecznie telefon w ręku i nieróbstwo taki przykład dawała kto ją wybrał do kadry ? Wstyd i nic więcej

Bluza
@Japa

Bąbel nie zmieniaj tematu tylko wyjaśnij czemu jestes taka konfitura

Pani D : takim chamstwem pani nic nie zdziala trochę szacunku bo my jesteśmy też ludźmi dlaczego tego nikt nie widzi ?

egon

Wielu narzeka na warunki ,płace, relacje między pracownikami , kierownictwem wciąż wieczne niezadowolenie.Jednak nie potraficie wspólnie działać i się zebrać . To Wy stanowicie firmę bo bez Was nie byłoby zakładu on istnieje dzięki Wam i Waszej pracy.Najłatwiej steruje się motłochem bo można go wycisną jak cytrynę,wydoić jak krowę i dorobić się na nim oferując w zamian jałmużnę. Może trzeba pomyśleć i wspólnie zadziałać bo ten stan rzeczy wciąż będzie trwał i tak pozostanie

Olsen
@egon

Swoją odezwę skieruj do wieloletnich pracowników, to dzięki nim jest jak jest ,a nie przez ludzi którzy swoją przygodę w tyradle zaczęli mniej niż rok i tracą złudzenia ze jak to będzie, a jak będzie to wystarczy właśnie poczytać twoich wypocin

Grubson

Czy ktoś się w końcu zainteresuje problemem naćpanych ludzi ze zmiany C???

Żanettttta
@Grubson

Ja sie zainteresuje

Żanett
@Żanettttta

Odpowiednia osoba do tego.

Piękny

Jesteś tu jeszcze Gogusiu? Czy opuściłeś Zorkę na dobre?

Raczej KTÓRA "M"

To ja już nie wiem

P

Edytka

Oj dzieciaczki. Ukrócili wam wyjścia na fajkę do kibla i już wielki bulwers. Jak nie pasuje to do drexa. Tam jedna przerwa 15 min i zero wyjścia na fajkę.

@Gość

Ale żeście się tego drexa czepili, tam przynajmniej rządzą odpowiedni ludzie z wykształceniem a i charakter pracy lepszy, tu porażka z porażka dołki sobie kopią zamiast współpracować wynikiem tego brak efektów pracy więc odgrywacie się na ludziach winiąc ich za zbyt częste korzystanie z toalety ( nie wygląda to dobrze i o zakładzie źle świadczy), lol

Gościu
@Ona

Jak tam tak pięknie i dobrze, to droga wolna ;)

@Gościu

Radzę też szukać czegoś w wolnej chwili, tylko nie drex bo tam raczej kompetencje potrzebne

@Ona

A kto mówił o zbyt częstym chodzeniu do toalety? Czemu wy sobie ludzie dopowiadacie? Z tego co wiem chodziło o chodzenie na fajki do kibla. Siejecie paskudny ferment.

@Gość

Tłumaczymy się....? To już poszło xd

Riki

Cale szczęście dzisiaj przyjechała straż miejska;)I zobaczyła co się dzieje;)od 2 lat każdy zgłasza A zarząd ma to gdzies....oby częściej przyjeżdżali bo nie mam ochoty co chwilę przez zorka myć samochód!!!!

Tiki
@Riki

Od dwóch lat masz te sam pył w płucach

@Riki

Czy ktoś komuś każe tutaj pracować? Jesteście do tego zmuszani? Czy ktoś wam obiecywał że nie będzie pyłu? Jest tyle innych opcji na pracę. Nikt was siła nie trzyma tutaj. Ludzie! Co chwilę narzekacie na warunki,ale kto wam broni zwolnić się i poszukac czegoś lepszego? Tak samo wieczne pretensje co do wysokości wynagrodzenia, że w innych zakładach jest lepiej...sprawa prosta-idź tam gdzie według Ciebie jest lepiej. Żal patrzeć na te wasze wypociny. Mi nie pasowało to się zwolniłem. Bez wypisywania jak mi to źle i niedobrze.

Daj spokoj
@Gość

Tylko tu jest problem bo jak ludzie chcą odejść składają wypowiedzenie to zakład się broni tym że nie mogą odejść bo nie ma rekrutacji obecnie i nie mają ludzi sam byłem świadkiem ostatnio jak kierownik pewnego działu tak powiedział do pracownik a jak by to była nasza wina ludzi że firma nie ma.pracownikow jak dbają to tak mają a co do pylicy przecież są robione okresowe badania na to co tu niby lata w powietrzu i są niby ok nic nie wskazuje że coś jest zawyOne to teraz nam wytłumacz jak to się dzieje że na papierach jest wszystko ok a patrząc ostatnio na parking i na stojące tak auta jest co innego może firma zacznie dawać talony na myjnie bo nie mam ochoty co 2dzien jeździć myć auto za swoje pieniądze ....

Solidarni z nieporadnymi życio
@Daj spokoj

Ale bezsensowne tłumaczenie. Jest coś takiego jak kodeks pracy. Możesz zwolnić się nawet smsem jak chcesz ważne żeby go zachować jako dowód w sądzie pracy. Albo w sekretariacie zostawić pismo i kopię wziąć z pieczątką że złożyłeś. Potem przepracować okres wypowiedzenia i witaj lepszy świecie.

W3
@Daj spokoj

Ten pył nie tylko źle działa na lakier ale i na inne podzespoły, przecież ten pył jest zasysany do komory silnika i filtr nic nie pomoże

@W3

Proponuję rozważyć MZK

Zorka topnieje, na pakowaniu co raz mniej ludzi, na innych działach podobnie, a nowi nie przychodzą. Wszystko to bardzo zle świadczy o zakładzie.(usunięte przez administratora)

Jeleniogorzanin

Ale wszedzie jest to samo

No!

Nie przyjmują nikogo z zewnątrz bo Sobieszów ma do nas zawitać.

Krzysztof Krawczyk

Hahahaha hahaha na noszach xD śmiechłem

Stan Ohio

Wspolczuje waszym kobietom, ze żyją z takimi fujarami jak wy. Pewnie maja większe jaja i wiecej testosteronu niz wy , niezaradne przewrażliwione dzieciaki

Stan Borys
@Stan Ohio

Współczuję Ci że pracujesz w tym smrodzie, pyle nie wspominając już o upałach które sięgają ponad 30 st latem, ale masz wtedy 10 min pauzy żeby mózg Ci się nie rozgotował, piszecie tutaj takie bzdury jeden na drugiego, a wspólnie tyracie jeden mniej drugi więcej za śmieszne pieniądze, czy zdajecie sobie powagę sytuacji że pracujecie w warunkach szkodliwych

Dzony
@Stan Borys

Ludzie w życiu nie ogarną tego sam się dziwię że nic nie mówią tylko charuja wszyscy tam wygina jak dinozaury na raka prędzej czy pozniej

Nicolas Cage
@Stan Borys

Przeciez super ekstra pani z bhp wyraznie powiedziała, ze zadnych szkodliwych czynników nie ma, ale zaleca noszenie maseczek ???? nie wiem czy robi idiotów z nas czy z siebie , ale wiadomo ze jak dostają kase to mają spiewac tak, (usunięte przez administratora)

DLW
@Nicolas Cage

To po co tam pracujesz skoro jesteś dobrze poinformowany o zagrożeniach i warunkach, smród, hałas, zapylenie, picie wody w takich ilościach że będziesz miał tak zepsuty żołądek że będziesz mieć cewnik w jelitach , a wisienką na torcie jest mianowicie temperatura ,szanujcie się bo zdrowie ma się jedno

P.D.B.M.

Witam. Chciałbym z okazji nowego roku ogłosić tutaj co następuje od 2020 roku w Zorce. 1. Patrzymy horyzontalnie 2. Asekurujemy się 3. Działamy zero-jedynkowo 4. Nie zgadzamy się na bylejakość. Drodzy Państwo jeśli spełnimy te 4 punkty to w nowym roku wejdziemy na WYŻSZY LEVEL. Pozdrawiam całą załogę.

Lewy
@P.D.B.M.

To wszystko uda się tylko wtedy jak zostanie to wszystko zaimplementowane .

Stefan
@Lewy

Szczególnie, że pociąg już ruszył panowie !

Zug
@Stefan

Pociąg już dawno ruszył, ale stacji końcowej nie ma i nie widać ciekawe ile osób dziś nie będzie na nocce

Flet
@Zug

A co to za roznica ? Jak ci zal to tez bierz na żądanie.

Nadlwkzmans

Uv zaczela odliczanie to znaczy ze robi sie poważnie buehłehłehehehłe.

DLW
@Nadlwkzmans

A co ma do tego uv, tak czy siak za dwie godziny brygada C zaczyna start

Barista
@DLW

No ale co z tego? Kazdy wie ze nocka zaczyna to oczywiste a nie zadna tajemnica wiec po co o tym pisac? Jakas sensacja na sile czy podniecasz sie przy tym?

Fusista
@Barista

Do roboty, a nie tutaj płaczesz ,bloger zakładowy

Barista
@Fusista

Do roboty to wez swoja starą patologio bez szkoły

Misz masz
@Barista

Sądząc po wypowiedzi stwierdziłam że jesteś brajanem po gimnazjum, proponuję żebyście założyli sobie grupę na fb, bez anonimowych wpisów, ciekawe jak by to wyglądało

@Barista

Nockę zaczynasz pierwszego w święto, czyli powinieneś zacząć po północy, tak samo jak w niedzielę zaczynasz ,a liczą Ci od poniedziałku bo za niedzielę masz 200 proc płatne, takie małe (usunięte przez administratora) więc idź do kafe maszyny i zrób sobie dobrą kawę w niedzielę przed nocną i podpisz się na liście za poniedziałek

Bień
@Nadlwkzmans

Plotkarzu z elektoro, proszę przestać się interesować innym osobami, a zacząć patrzeć na siebie i na to co się robi i nie pal tyle papierochów w piecu bo wywalisz nas powietrze, także pozdrawiam

Bień

Nie to chłop plotkarz ,lubi żyć cudzym życiem ,swoje nudne to ciekawe cudze

Zień
@Bień

Plotkarza z elektro to ty zakompleksiona sikso mozesz co najwyżej calowac w podeszwę gumiaka.

Siksa
@Zień

Drogi plotkarzu co najwyżej to możesz całować mnie w pierścień i nie pal w piecu papierosów zwłaszcza nie swoich

Zień
@Siksa

Ciebie i twój pierścień całowała połowa jeleniej

Jordan
@Zień

O kogo chodzi

Kiki

Pewnie chodzi o tego operatora tak zajebiaszczego jak jego łysina z kapką żelu, nie od dziś wiadomo że to plotkarz, osobie nie może powiedzieć NIC, i to dosłownie, więc interesuje się ludźmi z innych maszyn i lubi się tutaj wypowiadać anonimowo i dość często

Dawca szpiku
@Kiki

To są wlasnie uroki pracy w zakładzie. Kazdy gada o kazdym. Tak to juz jest. Ci co narzekaja ze ktos ich obgaduje sami nie raz obgadywali innych wiec czym tu sie przejmować? Tacy juz wszyscy jestesmy. Kazdy gada o kazdym i nie ma Sensu robic z siebie świętego ze niby jestem super i nie obgaduje

potuś

cześć wszystkim. Na maszynowni chodzą patrole (lean i kierownik) sprawdzają wpisy :) i inne czynniki ,a jak tam na innych działach? pochwalcie się czy już ktoś dorobił się 5% upustu do wypłaty ? pozdrawiam

Orzeł
@potuś

Jak każdy będzie pilnował swoich obowiązków to nie będzie żadnych minus 5%.

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 250.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 32 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.