Opinie o Sukces-Edukacja w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sukces-Edukacja. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sukces-Edukacja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sukces-Edukacja w Katowice

Zuk

Bez przesady, przecież jeszcze się nie zdarzyło (mnie przynajmniej) żeby wypłata nie przyszła - owszem czasami są opóźnienia, ale zawsze pieniążki docierają na konto.

anulka

ja nie polecam pracy w SUKCES EDUKACJA gdzie o wypłaty trzeba sie prosic tygodniami prosic blagac szantazowac to jest zenujace nie szanuje sie wogole nauczycieli ani ich pracy dziwie sie ze to jeszcze funkcjonuje!

Amdzis

Szkoła okey, polecam bo warto w Kraku ;)

cvbnm

Nie polecam szkoły.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Sukces-Edukacja? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
ghjkl

Zależy im tylko na frekwencji bo za frekwencją idzie dotacja z gminy..Nic się nauczycie, szkoda waszego cennego czasu...

izka
@ghjkl

w takim razie można powiedzieć, że każdej szkole zależy na frekwencji bo wszystkie dostają dotacje z urzędów,a mimo to i tak niektóre szkoły ściągają kasę od uczniów, nie chodzę do szkoły w katowicach, ale w krakowie i szkoła jest w porządku, można wszystko załatwić, nie ma opłat i zajęcia są ciekawe, mi się osobiście podoba ;)

MKR

Nigdy nie miałam problemów z ta firmą. Kontakt ok, wszelkie sprawy są rozwiązywane na bieżąco.

elwira

przepraszam pieniadze na kiedy są? NON STOP trzeba sie upominac o wypłaty dyrektorka pisze ze wyplata byla i tak przez miesiac potrafi sciemniac! to jest uwlaczajace zeby sie co miesiac o swoje wynagrodzenie prosic zenada

XXL
@elwira

Potwierdzam

Utrecht

Hej, nie wiem jak jest w innych szkołach, bo uczę się tylko tam, ale jestem bardzo zadowolony. 14.01 zdaję pierwszy egzamin z kwalifikacji i czuję się przygotowany. Kadra pedagogiczna to wykładowcy z UR oraz lekarz weterynarii więc poziom jest wysoki, ale jednocześnie fajnie tłumaczą i jeżeli ktoś ma problem to pomagają. Polecam :)

Dzień dobry, czy ktoś jest zapisany, bądź uczęszcza na technika weterynarii w szkole Sukces Edukacja? rozważam zapis, ale chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej. Pozdrawiam, Gosia

Loll

Przestoj finasowy?? Chyba kpisz.... Takie szkoly jak sukces maja kupe kasy z dotacji z urzedu miasta, a uczniowie to tylko przykrywka do zarabiania pieniedzy. Nie chca sie dzielic kasa, ktora wyrywaja z budzetow publicznch.

esss
@Loll

wątpię, że tak wyrywają kasę jak wszystko w sukces edukacji jest za darmo i nie płaci się żadnych opłat, a nauczyciele, wynajem pracowni, sprzęt, kosmetyki - takie rzeczy kosztują i to nie są małe pieniądze, pomyślałeś o tym? porównaj inne szkoły policealne jak tam wyrywają kasę z ludzi.

Scroll

Jak dla mnie wszystko ok, można się spokojnie dogadać z nauczycielami, dużo zajęć praktycznych (przynajmniej na kosmetyce). Wszystko jak najbardziej w porządku :)

eliza21

niestety szkoła mocno sie popsuła zalegają z wypłatami, brak organizacji, brak odp na maile, plany są wysyłane bardzo pozno i tylko na miesiac, nie ma planu na caly semestr

Może ja coś napiszę o samej pracy w Katowicach. W sekretariacie nie zarobisz więcej niż 1300 zł na rękę. Zaś w dziale szkoleń 1200 zł, a premie? O nich się tylko mówi, nie dostałam do wypłaty ani grosza więcej. Umowa oczywiście zlecenie, to jakiś śmiech. Atmosfera w pracy okropna, każdy tylko chodzi i gada ile ma roboty, a oczywiście jej nie robi tylko zwala wszystko na sekretariat. Osoby z sekretariatu są od wszystkiego! nawet od sprzątania kibla. To jest porażka! nikomu nie polecam pracy.

Anka

E tam jakoś nie wierzę w to, że osoby które tam pracują, same o sobie piszą, no co ty, kto tak robi? i właśnie skoro to jest forum o pracodawcach to po co tu opinie o szkole? jakieś szkoły ścigają się na forach która to nie jest lepsza, i zabawne jest również to ,że szkoła sukces edukacja jest od roku w Krakowie a inni piszą, że chodzą tam 2 lata i są w czarnej d...e jeżeli już ktoś się wypowiada to mógłby robić to rzetelnie bo ktoś może chciałby skorzystać z czyiś doświadczeń a nie z opinii, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością

wrwrwere

Każdy, mający trochę inteligencji, zorientuje się, że te pozytywne komentarze piszą sami pracownicy ;D Śmieszna firma....

Kab

Skoro kadra jest stała i nie trzeba za każdym razem załatwiać sprawy u innej osoby, to chyba świadczy pozytywnie o szkole :)

Patrycja

Ja też nie, wszystko bezpłatnie, terminy zjazdów podane, nauczyciele kompetentni, wszystko da się załatwić bez problemów w sekretariacie, więc nie widzę powodów do narzekań :)

Agaaa

Chyba michał pisał o innej szkole bo ja o sukces edukacji nic nie słyszałam złego...

CVB

Michał, w Krakowie? zmiana dyrektora? chyba kpisz ... od roku jest ta sama Pani dyrektor. Szkoła jest rok, więc jak to możliwe, że już skończyłeś 2 lata? Chyba Ci się coś pomyliło. Zanim napiszesz bzdury to chociaż sprawdź podstawowe informacje :p

michal.michal@onet.pl

Co do rotacji bo chodzi o kraków to masakra 3dyra koordynacyjna z która nie mozna sie porozumiec.Mielismy fajna babke PROFESJONALNA to zmienili nam na zupełnie niekompetentna.Niedowiary co sie tam dzieje to nie szkoła tylko nieporozumienie.Np. załuzmy jakiegos przedmiotu powinno byc powiedzmy 50 godz.a my mamy 15godfzin itp.a pózniej panie sa zdziwione ze egzamin nie poszedł jak na praktykach cwicvzyło sie spacer po korytarzu.

Zostaw merytoryczną opinię o Sukces-Edukacja - Katowice

• Jak się pracuje w Sukces-Edukacja?

Zobacz opinie na temat firmy Sukces-Edukacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sukces-Edukacja?

Sukces-Edukacja