Opinie o Sukces-Edukacja w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sukces-Edukacja. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sukces-Edukacja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sukces-Edukacja w Katowice

Advjea

Od drugiego semestru jest jakaś kpina z planem w Katowicach trzeba codziennie śledzić czy się nie zmienia tak samo było przed długą majówką nowy plan w piątek o 11 stej. Trzecia dyrektor panie w sekretariacie nic nie wiedzą. Nauczyciele spoko szczególnie pani Kępka , która potrafi przekazać wiedzę. Brak nauczycieli a semestr lada moment się kończy. Drugi raz bym nie wybrała tej szkoły.

galapagos

Nie wypłacają kasy tak jak trzeba, za niedługo dobrych wykładowców z doświadczeniem zastąpi się studentami, bo nikt nie będzie chciał sobie tyłka zawracać o parę groszy, które trzeba wyrywać

lolo

Nauczyciele w Sukcesie są spoko, idą na rękę jeśli zachodzi taka potrzeba, problem jest z rotacją w sekretariacie, i ciągłym bałaganem, ciężko legitymację dostać bez pomylonego zdjęcia!!!

wer

i to sa takie opinie ludzi dobrej rady a jak chcesz sie czegos dowiedziec to nikt ci nie odpowie, pisza glupoty a pozniej o tym zapominaja. zajecia na farmacji sa bezplatne bo chcialam sie tam zapisac ale tryb mi nie odpowiadal bo jest dzienny wiec poszlam na higienistke w weekendy i spoko jest, unit jest wiec tezx fajnie zajecia praktyczne w gabinecie

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Sukces-Edukacja? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Wrrrrrr

Technik farm.semestr 1 niby ruszył a od ponad miesiąca nie ma lekcji były tylko dwie. A kase trzeba płacić. Bez sensu. Porażka.

Qrew
@Wrrrrrr

Wrrr a w jakim oddziale? Bo chcialem sie zapisac od wrzesnia

diablo
@Qrew

wer nie opowiadaj bzdur, że farmacja jest darmowa. Nie wprowadzaj innych w błąd. Kierunek farmacja jest płatny, a zajęcia się nie odbywają bo pewnie nie ma nauczycieli.

anissss
@diablo

Farmacja jest za darmo bo chodże na 2 semestr do sukces edukacj iw krakowie wiec jak ktos nie wierzy to zapraszam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pati
@diablo

Bylam dzisiaj w sekretariacie i Pani powiedziala ze kierunek technik farmaceutyczny jest darmowy

niezadowolony słuchacz
@Pati

Kierunek jest owszem darmowy - oczywiście chwyt po to aby ludzie się zapisywali na ten kierunek. W zamian za to nie słuchacze nie dostają NIC. Nie ma nawet wykładowców-specjalistów. O pracowni farmaceutycznej nie ma co marzyć i nigdy nie będzie. Taki stan trwa od ponad 2 lat. Ludzie nie łudźcie się, że coś się w tej kwestii zmieni. Nawet jeśli chcielibyście się przenieść do innych szkół to nikt was nie przyjmie jak słyszą, że jesteście z Sukces Edukacja.

Weronika

@las, a na jakim stanowisku byłaś zatrudniona?

gabrys87

W końcu w tej szkole udało mi się zdać Liceum! Dzieki

takisobie ja

coz moge powiedziec, widze ze dziewczyny w sekretariacie sie bardzo staraja zeby to wszystko jakos funkcjonowalo, a reszta? ale to tak na marginesie chodzilem tam na technika administracji, ukonczylem sem 1 i niestety za malo nas zostalo, zeby byl kolejny semestr, wiec wziolem papiery do innej szkoly a szkoda, bo bylo nawet fajnie

las

Odradzam pracę w tej firmie. Na początku dają Ci umowę zlecenie ze stawką najniższą krajową. Obiecują, że dostaniesz po 3 m-cach umowę o pracę, ale i tak jej nie zobaczysz... Nie szanuje się w tej firmie pracownika, ani nie przestrzega prawa pracy. Mądrzejsi zaraz z tej firmy uciekają...

krystyna

skończyłam opiekuna medycznego w czerwcu i nie narzekałam ani na kadrę nauczycielską, ani na pracę sekretariatu, panie zawsze były pomocne. Pomogły mi między innymi znaleźć praktyki, wszystko udawało się załatwić bez problemu. nie trzeba od razu zakładać najgorsze bo zawsze można się we wszystkim dogadać :)

Uczeń

NIE POLECAM szkoły Sukces Edukacja w KRAKOWIE. Ściągają ludzi obietnicami, których nie dotrzymują. Zajęcia miały być do góra 16 są od rana do 21 po 14 godzin. Harmonogram zmieniają cały czas dlatego nie zaplanujesz swojego czasu bo w weekend w który nie miało być zajęć właśnie pani dyrektor wymyśliła sobie że je zrobi. Jest już koniec listopada a jeszcze nie mają nauczycieli niektórych przedmiotów. Jedyny plus to taki że zajęcia się nie odbywają bo albo nauczyciel nie przyszedł, albo wcześniej skończył bo zamiast 6 godzin zrobił 2. A ciekawostka zajęcia odbywają się w kuchni zamiast w normalnej sali. Dyrektorka nad tym nie panuje i cały czas nam wciskają że to dla naszego dobra. Jak nie chcesz się NIC nauczyć to przyjdź do Sukces Edukacja.

słuchacz
@Uczeń

tak zmieniają harmonogram, który jest stały i jest plan na cały semestr więc jak mogą nie mieć nauczycieli - puknij się w głowę człowieku i w której szkole policealnej masz zajęcia do 16? do 21 siedzą i nikt nie narzeka tak samo jak na studiach zaocznych trzeba zrobić materiał i już a nie wierzę, że nauczyciele nie kończą zajęć szybciej i nie wypuszczają grupy bo zawsze tak robią. i w jakiej kuchni? co za bzdury to jest pracownia dentystyczna i musi być tam zlew i dostęp do wody i szafki. ciekawe co byście pisali jakby jeszcze za szkołę trzeba było płacić.

Nikt

Napiszę jedno. Pani KJ jako dyrektor do spraw rozwoju (ale chyba swojego) wprowadza zamęt, działa systemem po trupach do celu. Brak konkretów, o wszystko trzeba sie prosic, ale jak ona czegos chce to musi byc juz teraz... Rotacja w tej firmie porównywalna do firm typu callcenter. Większość po rozpoznaniu sytuacji odchodzi sama.

Ktoś jakos tam
@Nikt

Dokladnie zgadzam sie tez kiedys pracowalam w tej firmie i rotacja jest dosc duza. Atmostera okropna w pracy ...

zażenowana

Sukces edukacja to najgorsze dno !!!! W mailach pisza jedno, przyjezdzasz na kurs i sie dowiadujesz ze nie ma Cie ( nagle ) na liście. Nie ma modelki dla Ciebie, pomimo wczesniejszych ustaleń!!!! Pani w sekretariacie siedzi jak kura na grzędzie i przewraca oczami !!!! Brawo za profesjonalne podejście !!! Oczywiście to MOJA wina że nie moge isc na kurs bo raz tel. nie odebrałam...no faktycznie......strasznie.. Pani sie wydaje że każdy u siebie w pracy siedzi jak ona przed ekranem tabletu czy kòmòrki i czeka na telefony. Żarty żarty !!!!!!

Elka
@zażenowana

W Katowicach tak miałaś czy gdzie? Tak pytam bo ja też ostatnio miałam taka dziwną sytuacje właśnie w Katowicach.

nitka29
@zażenowana

Z tego co wiem o kursach, to zawsze dostaje się potwierdzenie udziału smsem bądź telefonicznie., zapraszają na taką i taką godzinę. Byłam już tam raz na rzęsach a raz na hennie, dostałam nawet zniżkę na 2 kurs. Więc albo miałam szczęście, albo na forum bywają ludzie, którzy szukają dziury w całym

Basia89
@nitka29

Co do zniżki na kurs to rzeczywiście można dostać, bo teraz chyba jest taka promocja. Natomiast nie zgodzę się co do negatywnych opinii powyżej- chyba mówimy o dwóch różnych szkołach. Nie wiem jak jest z wypłatami, ale ze strony słuchacza jak dla mnie jest wszystko ok. Kończę tam drugi kierunek i jakoś nie widzę nic złego. Co do pań pracujących w oddziale to jak dla mnie wszystko ok, formalności załatwiane od razu. Polecam sprawdzić na własnej skórze, bo opinie są różne.

Wolny słuchacz czekający na shitstorm

Studiowałam na uczelni, nigdy nie chodziłam do tego typu szkół, ale chciałam się zapisać bo się waham dlatego też pytam czy jest to jakiś obowiązek, ale moja przyjaciółka chodziła do szkoły takiej i oni też ciągle mieli akcję z planem, że co innego na stronie a co innego mieli więc wiem,że w innych szkołach też się o to denerwują.

Wolny słuchacz czekający na shitstorm

Serio myślicie, że dyrektorka siedzi na forum i piszę takie rzeczy ? Kto ma na takie głupoty czas? A gdzie jest niby taki obowiązek,że szkoła ma wysłać plan na cały semestr, jest na to jakieś nie wiem rozporządzenie ustawa czy coś jeszcze innego?czy Wy to sobie wymyśliliście?

nowy
@Wolny słuchacz czekający na shitstorm

A Ty chodziłeś do podstawówki, gimnazjum albo liceum czy technikum? Co tydzień czekałeś na plan lekcji na kolejny tydzień? U mnie podawali na cały semestr więc jest to chyba zapisany taki obowiązek. Spójrz na strony innych tego typu szkół ja Sukces od września wiedzą co będą mieli w grudniu czy styczniu. Czy w tej szkole to się uczy czy tylko do niej chodzi. Może też trzeba się na zajęcia przygotować tylko nie wiadomo na kiedy.

Xxx

Jak to mówią ryba psuje się od głowy i tak jest w tym przypadku chyba. Szkoła ma beznadziejnego dyrektora ds. Marketingu który nie potrafi zarządzać większą grupą ludzi... nie piszcie o zajęciach planach itp na portalu gdzie oceniany jest pracodawca.

Kristof

naprawdę darmowa bez zadnych haczykow, nie ma umowy tylko regulamin a co sprawia? mila obsluga w sekretariacie ktora odpowie na kazde pytanie, nawet te najglupsze :) zajecia prowadzone na dobrym poziomie i mozliwosc dogadanie sie z wykladowcami,

@prauczeń
@Kristof

i znów odpowiada Pani z sekretariatu która ma za zadanie złapać jak najwięcej klientów. Może i darmowa ale i nic nie dają. Nawet harmonogramu porządnego nie ma bo zmieniają dni nie mówiąc o podziale godzin przynajmniej ja jeszcze nie dostałem. Plan wysyłany jest w ostatniej chwili przed zjazdem tylko na jeden zjazd. W sekretariacie informowali nas ze zajęcia odbywają się do godziny najwyżej 16 a teraz są do późnego wieczora. Podobno mają problem z nauczycielami bo dużo zrezygnowało jak im nie płacili. Nie dajcie się robić w dudka. Ja się zapisałem ale jak tak dalej będzie to przeniosę się do innej szkoły. wolę zapłacić ale mieć wszystko jasne

@@prauczeń

Nie jestem żadną Panią z sekretariatu tylko słuchaczem, który zapisał się do szkoły i nie robi problemów tam gdzie ich nie ma. Harmonogram cały czas jest na mailu grupowym i nic się nie zmienia. Wiem w które dni mam zajęcia więc godziny zjazdów są mniej istotne. Faktycznie plan jest wysyłany 3-4 dni przed zjazdem ale tak jak pisałem w harmonogramie są zaznaczone dni więc godziny nie są tak istotne. A zazwyczaj i tak mniej więcej zjazdy są w tych samych godzinach. Jeżeli jest jakaś zmiana to jesteśmy informowani a nauczyciele są tacy co już tam pracują drugi rok więc nie wiem czy by tam pracowali jeżeli nie byłoby płacone. A szkoła jest okey pod tym względem,że jest darmowa i zachowujmy się jak dorośli ludzie a nie rozkapryszone dzieci. Nie widziałem,żeby ktoś narzekał na uczelnie państwowe a tam jest jeszcze gorzej bo o zmianach nawet nikt nie informuję i nikt się tym nie przejmuję Ale wiadomo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

@prauczeń
@Kristof

O witam panią Dyrektor, zdradza się Pani stylem pisania który znamy z maili do słuchaczy. Nie musi pani się tłumaczyć nauczyciele sami piszą że w Sukces Edukacji się nie płaci nauczycielom proszę przeczytać tylko to forum. Co do planu zajęć to jest to obowiązkiem szkoły podać plan na cały semestr a Wy tego obowiązku do dzisiaj nie wypełniliście, nic nie ma na usprawiedliwienie. Ostrzegam przed tą szkołą.

@@prauczeń

Echh ludzią się nie przegada. Nie będę się z Tobą kłócił. Myśl co chcesz. Ale jestem trochę zniesmaczony tym hejtem.

Kristof

polecam szkole w krakowie, fajna atmosfera w sekretariacie, szkoła darmowa więc naprawde mozna skorzystać :)

qaz

Z tego co wiem i co mówiła Nasza Pani to nie są wypłacane na czas :) dużo nauczycieli się zwalniało przez to.

Beatka

Nie wiem który wykładowca pisze bzdury, że nie wypłacają wypłaty, ja mam zawsze wszystko na czas. Polecam, fajna współpraca

Zostaw merytoryczną opinię o Sukces-Edukacja - Katowice

• Jak się pracuje w Sukces-Edukacja?

Zobacz opinie na temat firmy Sukces-Edukacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sukces-Edukacja?

Sukces-Edukacja