Opinie o Sukces-Edukacja w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sukces-Edukacja. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sukces-Edukacja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sukces-Edukacja w Katowice

Beatka

Nie wiem który wykładowca pisze bzdury, że nie wypłacają wypłaty, ja mam zawsze wszystko na czas. Polecam, fajna współpraca

qaz

NIE polecam szkoły Sukces Edukacja w Opolu. Jestem absolwentką tej szkoły i przez ten rok to więcej ja ubiegałam o cokolwiek niż oni.. Plan co Tydzień nowy, dyrektorka zmieniała się może z 5 razy.. nauczyciele to sama, żenada... Nigdy o niczym nie wiedzieli, trzeba było się samemu dowiadywać i organizować.. Na maile nie odpisują co w ogóle jest mistrzostwem, telefonów nie odbierają.. Jednym słowem jeden wielki (usunięte przez administratora)

ALIczja

polecam szkołę w krakowie, jeżeli chodzi o sukces edukację, naprawdę świetna atmosfera i wiele przydatnych zajęć :)

Laurka

Jakiś czas temu byłam w Katowicach na kursie przedłużania rzęs i chyba wybiorę się znów na hennę i brwi tym razem. Zapisałam się w sekretariacie, obsługa super, nawet koszule miały w kolorze szkoły!! Dostałam certyfikat, wyszłam z przedłużonymi rzęsami, za taką cenę to naprawdę się opłaca!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Sukces-Edukacja? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
poiuy

Wypłata terminowa? Chyba żartujesz.... na widzimisię dyrektorki oddziału i po długim proszeniu...wtedy widzisz kasę na swoim koncie

grzesiek

Jak tam aktualnie wyglada sytuacja w Katowicach? :) dalej zalegaja z platnosciami? :)

Aaaa

W Radomiu niestety nie wypłacają wynagrodzeń na czas. Trudny kontakt z dyrekcją. Trzeba prosić się o swoje pieniądze. Nie polecam....

Kara666

Nie wiem jak Szkoła Sukces w Katowicach, ale w Gliwicach ta Szkoła nie ma sobie równych! Miła i kompetentna obsługa, darmowe kierunki, i to całe mnóstwo, wszystko na najwyższym poziomie. Uczyłam się już w innej Szkole dla dorosłych, której z grzeczności nazwy nie podam, i to była strata czasu. Z tego co widzę w Sukcesie będzie inaczej. Obym się nie pomyliła. Na chwilę obecną - gorąco polecam!

grzeg

W Krakwoie szkoła jest naprawdę godna polecenie, świetna obsługa i miła kadra. polecam weterynarię.

tymon

ja mam dobre doswiadczenia i wspomnienia w tej szkole, skonczylem technika weterynarii i jestem bardzo zadowolony nie placilem za nic co bylo szokiem bo nigdy nie spotkalem sie z darmowa szkola gdzie nie musialem wykladac pieniedzy na nic, bylem w tak duzym szoku jak przyszedlem sie zapisac a dostalem ulotke i wszedlem tak o zeby podpytac a sie zapisalem i nie zaluje :)

Ja moge napisac tyle, że ta szkoła działa jak kazda inna policealna, natomiast plusem jest to, że za nic się nie płaci, więc nie ma obawy, że po 2 latach dostaniecie wezwania do zapłaty na kosmiczne kwoty. Nie ma tam umów tylko regulamin. Pisze z doświadczenia, ponieważ 2 semestry przemęczyłem się w jednej ze szkól i płaciłem nawet za egazmin w sesji co było śmieszne. Przeniosłem się do Sukces Edukacji i przez cały rok nie zapłaciłem ani złotówki. I nauczyciele byli lepsi moim zdaniem :)

zoll

pozytywne opinie piszą osoby zatrudnione u nich, szczególnie ostatnie. Szkółka byle jaka. Są popularni dzięki negatywnym opiniom. Nie polecam.

Robert

Myślę, że mogę polecić szkołe każdemu, kto chce zdobyć teorię i praktyke w zawodzie. Spoko nauczyciele, nie bylo problemow na zaliczeniach, duzo maja kierunkow bezplatnych, ja bylem na informatyce i nic nie płaciłem

philemite

Nie polecam. Praca co najwyżej dla osób bez wykształcenia lub ledwo średnim. Zarządza tam bardzo niekompetentna osoba, która ma zerową wiedzę i doświadczenie b.kiepskie ale czasem jej się udaje kogoś zmanipulować. Umowa na zlecenie, czasem o pracę ale uwaga nie znasz dnia ani godziny kiedy cię zwolnią. Przychodzą tam niezadowoleni klienci ( szkoły) i robią awantury. Większość osób stamtąd odchodzi. Zmieniają się osoby w sekretariacie a na specjalistę ds szkoleń jeszcze częściej. Co chwile jest ogłoszenie ma olx na to stanowisko. Nie polecam.

wymagający

O ile mi wiadomo, to forum służy do wymiany opinii o pracy, rozmowach kwalifikacyjnych w tej firmie, a nie to opisywania samej działalności. Niech pracownicy, którzy piszą te laurki się powstrzymają i poszukają sobie innych stron....

absolwentka

Uważam, że szkoła świetnie przygotowuje do egzaminów zawodowych. Tutaj ukłon w stronę nauczycieli i dyrekcji. W naszej grupie w Krakowie wszystkie zdałyśmy egzamin z kwalifikacji :)

Olga

Szkola jest w porządku, oczywiscie moim zdaniem, chodze do szkoly juz drugi rok(w tym roku koncze) i przez caly okres ksztalcenia nie mialam zadnych oplat, zajecia bardzo ciekawe i naprawde mozna sie dogadac w kazdej sprawie zarowno w sekretariacie jak i z nauczycielami :)

Czy pracownicy nadal spędzają 3/4 czasu pracy na wypełnianiu raportu dla pani k., czyli to, co ona sama powinna robić, a zleca pracownikom oddziału i jeszcze każe robić z tego raporty?

@były pracownik

Nie polecam pracy w tym miejscu. Istnieje tam wielki bałagan. Osoba zarządzająca firmą kompletnie o niczym nie ma pojęcia.

stil
@były pracownik

Wyjątkowo niekompetentna osoba. Piesek pani dyrektor s...;)

krak
@stil

Piesek tak pani prezes. Ta osoba nie pracuje a całą pracę zrzuca na pracowników z sekretariatu. Wyjątkowo przemądrzała po jakiejś marnej szkole. Ale wierna więc wystarczy. Pozytywne opinie na tym forum wypisują osoby zatrudnione w sekretariacie bo tak każe właśnie ta osoba lub / i ktoś wyżej - wiadomo kto. Przez "politykę" tych dwóch osób ta firemka za jakiś czas padnie. A szkoda bo potencjał był. O nauczycielach w tej szkole szkoda wspominać.

Philp

Ja uważam, że jeśli wszystko jest za darmo, w przeciwieństwie do większości szkół, to dlaczego się tam nie wybrać? Legitymacje i egzaminy z kwalifikacji są wszędzie takie same.

jhgffddd

A po co rozwijać? Przecież tam pracujesz? tylko w którym oddziale? ;D

Zostaw merytoryczną opinię o Sukces-Edukacja - Katowice

• Jak się pracuje w Sukces-Edukacja?

Zobacz opinie na temat firmy Sukces-Edukacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sukces-Edukacja?

Sukces-Edukacja