Opinie o Sukces-Edukacja w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sukces-Edukacja. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sukces-Edukacja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sukces-Edukacja w Katowice

gość

Jestem w szkole medycznej w oddziale w Krakowie i nie polecam. Ciągle zmienia się dyrektor i sekretarki, które wiecznie nic nie wiedzą. Nie można się o nic doprosić i często słuchacze byli o czymś informowani w ostatniej chwili. Wiele razy kiedy nauczyciel prosił o przekazanie jakiejś informacji grupie szkoła nie raczyła nikogo o niczym poinformować. Ogólnie jakikolwiek przepływ informacji między szkołą, nauczycielami a słuchaczami jest tragiczny. Plan zajęć dostajemy we czwartek i do weekendu często zmienia się on kilka razy a o planie na cały semestr można tylko pomarzyć. Często są pomyłki w planie lub w harmonogramie co powoduje niepotrzebne zamieszanie. Niektórzy nauczyciele mają totalnie wywalone na szkołę i są w nie tylko po to żeby mieć hajs i mają gdzieś czy kogoś czegoś nauczą. Pracownie są w kiepskim stanie, nie są odpowiednio wyposażone i są rzadko sprzątane. Ogólnie jeden wielki bałagan. Nie polecam

Czytam i nie do wierzam ja poznałam Sukces Edukacja z całkiem strony oddział Katowicki i Gliwicki. Fakt jest tam nie raz zamieszanie ale tak jest wszędzie, ważne że zawsze szybko z tego wychodzą. Nie wiem czy to złośliwość konkurencji ale ja polecam.

Pani K.
@Marcin

Osobiście studiowało mi się bardzo przyjemnie, nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń :]

licealista

A ja polecam Sukces Edukacje w Radomiu. Fajna atmosfera, nauczyciele ogólnie jest spoko :-)

KrzychU
@licealista

Dokładnie fajne LO i fajne dziewczyny:)

zadowolony

Z własnego doświadczenia mogę Wam polecić Sukces Edukacja w Karkowie Fajni nauczyciele wysoki poziom nauczania. Ogólnie maja różne promocje np. jeśli przyjdziesz ze znajomym który tez się zapisze zgarniasz 120zł za polecenie. Fajna opcja. Polecam :D

Kamila
@zadowolony

Również polecam. Bardzo dobrze wspominam szkołę.

BNT
@Kamila

chodziem do policealnej i wszystko byo spoko. na pocztku semestru lekkie zamieszanie z planami, czyli standard jak to na uczelniach czy innego typu szkołach

Paula
@BNT

Fakt bardzo fajne promocje mają, za zapisy. Stypendia, bony, lub kasa za zapisanie i uczęszczanie na zajęcia. Natomiast sama szkoła, przy większośći kierunków jest darmowa.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Sukces-Edukacja? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Ala

Hej ja wam polecam kierunki w szkole w Katowicach Blue Education bardzo fajna szkola i naprawde nie zaluje ze sie tam zapisalam. Jestem na kierunku Technik usług kosmetycznych i naprawde warto

Tymon

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

rzetelny
@Tymon

Nie polecam, co osoba to gorsza, z nikim nie idzie sie dogadac, dyrektorka mloda niekompetentna nie slowna umawia sie a potem nie odbiera telefonow! dziecko powinno sie uczyc w szkole a nie szkola kierowc ciekawe co na to wlasciel jesli nie chce zamknac szkoly to pora zrobic porzadek na wyplaty ostani czas oczekiwania to 2 miesiace kpina !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozatym kadra ciagle sie zmienia samo to zle swiadczy o pracodawcy na zajecia i tak nikt nie przychodzi polowa zajec sie nie odbywa wcale

@rzetelny

A czy ona sekretarką tam czasem wcześniej nie była?

maciek
@Tymon

śmiech na sali !!!!!!!!!!!!!!!!! wydzwaniają szantażują że jak nie przyjdziemy podpisać listy obecności to dostaniemy karę 200zł !! nikogo nie było na zajeciach przez miesiac NIKOGO!! i cala grupa nagle musiala przyjsc i sie podpisac, za kolezanki nawet mowily zebym sie podpisala ktora jedna juz dawno za granica byla !! Bo inaczej kara i listy z windykacją !!!!!!! Oszusci !!! wyludzaja pieniadze z urzędu miasta !! oszukuja ze tyle nas sie uczy a taka prawda ze nauczyciele nawet na zajecia nie przychodza czasami nawet kluczy nie ma do sal !! a potem kara bo nas nie byloo !! ktos sie powinien za to zabrac w koncu !!

fanklubmarzeny
@maciek

Ojjj maciek pisze jak kobieta : "zebym sie podpisala " - Pani Marzenko niech Pani sobie daruje bo to nieuczciwa konkurencja...ba nawet pomówienia, oszczerstwa i kłamstwa...a skoro Pani takie rzeczy robiła to może lepiej zamilczeć?

JB
@Tymon

Nie mozna nic dobrego napisac o tej placowce! Do zamkniecia razem z pania justynka he

Krzysztof
@JB

Bardzo dużo osób pracuje tam, od samego początku i nie narzekają. Jedynie tutaj na forum, osoby które pracowały, bardzo krótko mają najwięcej do powiedzenia. Niestety bez żadnych konkretów. Czekam, do momentu w którym jedna z tych osób przedstawi dowody, na oskarżenia.

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w Sukces-Edukacja? Czy warunki pracy oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

obserwator

coraz gorzej coraz gorzej

Brak na tym portalu, rzetelnej opinii. Dla mnie jak najbardziej firma się podoba. Pewnie wszystko zależy od oddziału

Pracownik(były.)

Co do firmy Edukacja-Sukces to mam jak najgorsze zdanie,ponieważ praktycznie co miesiąc muszę walczyć o moją marną wypłatę.Skoro dowiaduję się że nauczyciel nie ma opłaconego ZUS'u to czego może się spodziewać szeregowy pracownik?Byłem w PIP'ie,pomogło.Idę do ZUS'u przekonać się czy jestem ubezpieczony.NIE POLECAM.

Kamila W.
@Pracownik(były.)

Ja akurat dostaje wypłatę na czas. Pracuję kilka lat i nie miałam problemu, które są tutaj wypisywane.

Daria

Słyszałam, że maja opinię dobrego pracodawcy i nie rozumiem niektórych wpisów?

@Daria

jakies pomowienia. nie polecam !!

Kamila W.
@Daria

Ja polecam pracodawcę, współpracowałam z nimi 3 lata i nigdy nie miałam problemów.

Johny

Byłem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjna.. Pani Dyrektor prowadziła rozmowę próbując wyciągnąć jak najwięcej informacji, zwodząc, że widzi mnie na innym stanowisku niż na to na które aplikowałem. Zaproponowała rozmowę z Panią Prezes mówiąc , że za jakiś czas powinna być w oddziale... czekałem na tą rozmowę na zewnątrz... a kilka minut przed czasem spotkania otrzymałem telefon z informacją, że Pani Prezes nie da rady... Gdzie w tym wszystkim poszanowanie potencjalnego kandydata... Gdyby tak Pani Dyrektor na mnie zależało to raczyła by umówić się na inny termin. Brak szacunku do drugiej osoby to widocznie podstawa działalności tej instytucji.

rozczarowana

Nie trzymają się własnych regulaminów! Stypendium miało być wypłacane w kwietniu i nadal nie ma. Promocja 120zł jak przyprowadzisz znajomego też nie wypłacona!!!! Złapali nas na promocje a wypłacać nie łaska. Nie wiem kto tam zarządza ale to jakaś totalnie nie kompetentna osoba. Niech zacznie myśleć bo w ten sposób tylko zniechęca ludzi!!!!

byly pracownik !!
@rozczarowana

konkursy z (usunięte przez administratora) pracownika nie wyplacaja a co dopiero sluchacza hehehehehehehe

natalia
@byly pracownik !!

Dokładnie !!! Pracownicy również mają organizowane konkursy , a poźniej chodzą i proszą się przez miesiąc o wypłatę !! KPINA !

Pani M

Pracowałam kiedyś na ulotkach i nie mogę nic złego powiedzieć. Wręcz polecam nikt nikogo nie traktował z góry. Panie bardzo miłe a wypłata zawsze była!! Dzwoniłam do nich parę razy ale nikogo nie potrzebują, wielka szkoda!

Natalia
@Pani M

kolezanka dwa miesiace przychodzila i sie prosila o wyplate miala byc 10 tego.. fakt byla 10 tylko nie ten miesiac co trzeba

Słuchaczka z Krakowa

Sukces Edukacja w Krakowie, to totalne dno, uczyłam się w tej szkole, ale jak zobaczyłam, że nie mają wyposażonych sal, szybko przeniosłam się do innej szkoły, to co jest napisane na stronie internetowej to kłamstwa, oni nic nie dają i nie mają. Nie polecam tej szkoły, żenada, brak słów, to jakaś masakra!!!

Nati
@Słuchaczka z Krakowa

to prawda. w salach sa max 3 biurka i 3 krzesla smierdzi smieci wywalaja sie z kublow nauczyciele nie przychodza albo nie ma kluczy to budynku

Weronika

Sukces-Edukacja poszukuje pracowników do Katowickiego oddziału. Oferta skierowana jest do osób zainteresowanych pracą Trenera/Wykładowcy, o kwalifikacjach w jednej z poniższych dziedzin: Przedmiotów nauczania ogólnego, Przedmiotów zawodowych szkół policealnych, Przedmiotów zawodowych szkół medycznych, Informatyczne, Kosmetyczne, Księgowe i rachunkowe, Fotograficzne, Językowe, Prawo, Ekonomia, Zamówienia Publiczne, Doradztwo zawodowe i personalne, aktywizacja społeczna, bezrobotnych, Poradnictwo psychologiczno-pedagogiczne. Szczegółowy zakres wymagań dostępny jest pod adresem: http://sukcesedukacja.pl/praca/ Czy ktoś zamierza się zgłosić? Jeśli zostaniecie zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, nie zapomnijcie podzielić się z nami swoimi wrażeniami.

słuchaczka

jasne chyba pracownicy Sukcesu sobie opinie pozytywne piszą. Kto poleci szkołę w której panuje wolna amerykanka. Sam plan zajęć woła o pomstę do nieba. O zajęciach dowiadujemy się środa- czwartek (a zdarza się też w piątek!) gdzie zajęcia są w sobotę i niedzielę i jak wiemy to szkoła dla dorosłych a my pracujemy-musimy sobie zorganizować wolne. A jak nie dostajemy wolnego w pracy to są kary za brak frekwencji na zajęciach. Szkoła zaoczna a okazuje się że zajęcia są co tydzień. Masakra! A co prawda to prawda nauczyciele są super - to właśnie jest mocna strona tej szkoły! Szkoda tylko że nie są doceniani.

student z Krakowa

Sukces edukacja w Krakowie to totalne dno, podobnie jest w Katowicach bo znajoma tam się uczyła. To co jest na stronie napisane to kłamstwa. Nic nie dają i żadnych promocji nie ma. W tej szkole chodzi o jedno zapisanie jak największej liczby osób, żeby jak najwięcej zarobić. Słuchacz się nie liczy. Brak wyposażenia w salach, brak rzutników multimedialnych, żenada. Nauczyciele nie przychodzą na zajęcia bo nie otrzymują wynagrodzenia.

daria

Dno i wodorosty. Najgorsza ze szkół. Posuwają się do bezczelnych taktyk. Wysyłają niby to pisma z wezwaniem do zapłaty kary za brak frekwencji, mimo że osoba już dawno nie jest ich słuchaczem i wszystkie warunki zgodnie z umową/regulaminem wypełniła. Oczywiście, kiedy się przychodzi do sekretariatu wyjaśnić sprawę, to pracownicy robią wszystko aby zmusić człowieka do ponownego zapisu do szkoły. Nie dość, że poziom nauczania fatalny, brak wyposażenia to jeszcze siłą zmuszają. Nie polecam nikomu tej szkoły. Obiecują nagrody w postaci stypendium,bonów i itd. A nie dotrzymują słowa. W raz z koleżanką na bony czekamy od kwietnia 2017 roku i do tej pory nic. Dobrze,że się wypisałam.

Franek

Myślę, że dobra praca jest przyczyną tych rzadko dokonywanych wpisów.

Agentja

Pracowałam w Sukcesie ponad pół roku. Wypłata w terminie pojawiła się... Raz. Kadra kierownicza służy pomocą w miarę swoich możliwości, chociaż czasami pracownicy dochodzą do wniosku, że nikt nic nie wie. Największy minus to brak wynagrodzeń w terminie, pracownicy oddziału muszą nie tylko tłumaczyć się nauczycielom z braku wypłaty w określonym terminie, ale również odpowiadać za nieoplacony czynsz czy rachunki. Bardzo nieprofesjonalnie.

TO OSZUSTWO !!!!! Niepolecam byly pracownik brak wynagrodzenia juz 3 miesiace !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sukces-Edukacja - Katowice

• Jak się pracuje w Sukces-Edukacja?

Zobacz opinie na temat firmy Sukces-Edukacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sukces-Edukacja?

Sukces-Edukacja