Opinie o Sukces-Edukacja w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sukces-Edukacja. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sukces-Edukacja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sukces-Edukacja w Katowice

Marcin R.

Przepracowałem w firmie Sukces Edukacja około 3 lat, nigdy nie było większych problemów z pracodawcą porównując ją do innych placówek nauczania z którymi miałem kontakt. Jeżeli chodzi o studentów, to każdy wie jaka jest młodzież i nie bez powodu mówi się "abyś za karę cudze dzieci uczył", więc nie jest lekko, ale jeżeli ktoś chce pracować, a druga strona chce się uczyć to każdy znajdzie tu miejsce dla siebie.

bgrff

Unikajcie tej firmy, prawo pracy tam nie istnieje...

Gpolk
@bgrff

możesz rozwinąć? zamierzam tam aplikować..

Opole
@bgrff

Dokładnie szkoła porazka do końca września kłamali ze zajęcia rozpoczną się w październiku a potem zamknęli się z dnia na dzień i nie ma sukcesu ani w Opolu, ani we Wrocławiu .z papierami cyrk bo są nieprawidłowo wydane .... kontrol urzędu koniecznie u nich .... Uczniowie dużo opowiedzą .

KAL

Potwierdzam!!

Matti
@Opole

To samo zrobili w Radomiu w 2021 roku.

@Matti

Jestem ciekawa czemu? Mało chętnych do nauki czy chodzi bardziej o brak wykładowców do pracy?

as

obrzydliwa firma a rynku edukacji, pasorzyty na środkach rządowych, i prywatnych ludzi, firma nastawiona na obrót i zarabianie drukowalnia dyplomów, żadne pomoce dydaktycne, przypadkowi szkoleniewcy, jedna wielka katowicka maniera, wykładaja, to co im slina na jezyk przyniesie.. daremne.. zdecydowanie odradzam, zakazałbym działalnosci.. własciciel inwalida ciezko doswiadczony przez zycie.. ale żona duzo gorsza.. rozdarta pyskata baba.. samozwancy, (usunięte przez administratora) głupoty i dobrego samopoczucia... pasozyty

Xxx

Ta szkoła to (usunięte przez administratora) Plan zajęć zapowiadany jest dzień lub dwa przed planowanym zjazdem. Egzaminy są wysyłane na emaila wraz z odpowiedziami. Nauczyciele nie mają nic wspólnego z prowadzonym przedmiotem( wystarczy skonczyc studia żeby uczyc w tej szkole). W tej szkole nie szanuje się czasu słuchaczy, którzy też mają swoje życie i chodzą do pracy. Nikogo nie interesuje, że nie jesteś przygotowany do egzaminu. Najważniejsze żeby wpisać się na listę obecności bo wtedy dostaną za Ciebie pieniądze. Nie polecam nikomu.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Sukces-Edukacja? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
oman

Nie polecam! Omijać szkołę szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) Bardzo żałuję straconego czasu.

Ta szkoła to porażka! Odradzam każdemu kto chce zacząć tam naukę. Kasę to chcą odrazu. Zajęć praktycznych brak. Oczywiście przy zapisie powiedzą że jak najbardziej same zajęcia praktyczne ale to nie prawda . Przez pandemię przepadły nam dwa semestry. Oczywiście później to nadrobili . Po 10 godzin dziennie przez weekend zdalnie. Równie dobrze można sobie samemu książkę przeczytać. Oczywiście przez jeden semestr zajęć nie było ale płacić i tak trzeba było. Dodzwonić się nie szło bo po co mają odbierać telefon. Plan zajęć wysyłany dzień lub dwa dni przed zajęciami . 4 razy wyślą Cię na zajęcia a potem idź na egzamin. Ta szkoła a raczej jakiś inkubator do wyciągania kasy to jedna wielka porażka. Jedynie kadra nauczająca jest ok. Organizacja to porażka i żenada. Odradzam każdemu! Wiem co mówię bo tylko straciłem pieniądze !

A teraz są zajęcia online ?

wikaa3

chodziłam do tej szkoły przez pierwszy rok po czym wykreślili mnie za nic . Wysyłałam zadania i nie dostawałam odpowiedzi od nauczycieli. po czasie zadzwoniłam do sekretariatu po kilkunastu probach sie udało i pani mi powiedzała że zostałam wypisana jakiś czas temu i nawet nie zadzwonili ani nie wysłali wiadomości i teraz człowieku zastanawiasz sie za co skoro nic. Jeśli nie odbiera nikt w sekretariace to znaczy że panie tam pracujące poprostu nie mają ochoty rozmawiać wiec odkładają słuchawkę na bok. Zazwyczaj siedzią tam 3 panie a nigdy na nic nie mają czasu. żałuje że poszłam do tej szkoły niczego nie uczą a jak uczą to jak mieć ludzi w (usunięte przez administratora).

Natalia

@bgrff możesz poprzeć to co napisałeś jakimś przykładem?

BARDZO NIE POLECAM ! Pierwszy dzień pracy cały nowy personel.Dziewczyna przyjęta w tym samym dniu,która pluła wobec mnie jadem ,klnela i chciała pomiatać bo miała tam znajomosci. Ja do niej miło a Ona jak ze ,,sz*ata,, :) Prosząc o pomoc w pierwszych dniach pracy,trzeba było radzić sobie samemu. Byle pracownice wydzwaniające,ze spóźnia im się wypłata.Nauczyciele, którym wypłata tez się spóźniała. Moja wypłata również się spóźniła. Prosząc o świadectwo pracy musiałam się prosić jakieś 2 miesiące :) Na moje e-maile oraz telefonu zero odpowiedzi. Wspomnę jeszcze,ze obiecano mi na start 2500 na rękę,oh żebym to widziała na wypłacie. Sprzątanie ,,sekretariatu,, korytarzy oraz toalety również należą do obowiązków ,,sekretarki,, w tej cudownej ,,szkole,, Najgorsza praca w moim życiu.

Wiecie czy Sukces-Edukacja udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Gosc

Zart jakiś ? Oni nawet nie potrafią zarządzać strona e-learnig nie maja programu typu teams do prowadzenia zajęć a laptop,telefon o jezu nie wytrzymam ?parskne śmiechem poprostu .ta szkoła to jeden wielki zart .szkoda czasu i nerwów .

Nauczyciel

1) Nie zapewniono mi niezbędnego sprzętu do prowadzenia zajęć praktycznych. Zapewniano mnie o rozmowach w sprawie tego sprzętu z Panią Dyrektor. Przez semestr były 3 Panie Dyrektor. Rozmowy o sprzęcie nie było. Dodatkowo ostatnie zajęcia prowadziłem w sali bez komputera i rzutnika... 2) Brak sprzętu stawiał mnie między młotem a kowadłem. Z jednej strony musiałem się dogadać z pracodawcą i realizować plan, z drugiej strony przekazać umiejętności i czegoś nauczyć Słuchaczy. Było to bardzo trudne, często niemożliwe. Na pewno nie w takim zakresie w jakim bym chciał i jaki byłby potrzebny Słuchaczom. 3) Plan przysyłany w czwartek o 16-18 na zajęcia w sobotę i niedziele od rana. Przygotowanie materiałów delikatnie mówiąc było wyzwaniem. Musiałem dojechać do miejsca pracy i zarezerwować sobie nocleg, późne przysyłanie planu baaaardzo mi to utrudniało. Początkowo miałem prowadzić zajęcia sobota-niedziela (jeden zjazd), sobota (drugi zjazd) i tak na zmianę. Wyszło tak, że prowadziłem zajęcia sobota-niedziela, sobota-niedziela... po około 20h. A dwa ostatnie zjazdy miałem po 3-4h. Dłużej zajmował mi dojazd do miejsca pracy niż sama praca. 4) Wypłata potrafiła przyjść mocno po terminie. Szczególnie nieprzyjemne było oczekiwanie na pierwszą wypłatę, gdzie ponosiłem koszty, termin wypłaty minął a ta na koncie się nie pojawiła. Niepewność wzrastała z każdym dniem. Informacja jaką otrzymałem wtedy z sekretariatu, to, że nie wiedzą dlaczego tak jest, bo wypłaty powinny już przyjść.... 5) Czułem dyskryminację. Mylono mnie z uczniem. Wszyscy inni nauczyciele byli wpisani imieniem i nazwiskiem w plan, ja przedmiotem. Przez cały semestr. Dodatkowo zbywano mnie zakupem sprzętu do zajęć dydaktycznych. 6) Kadra w sekretariacie ciągle się zmieniała. Ogólnie partyzantka

Iza

Czy szkoła tak jak większość jest zamknięta? Zastanawiam się czy są potrzebni pracownicy do administracji?

Słuchacz Opole

Strata czasu, bo kształcenia zawodowego nie ma w tej szkole. O organizacji nie ma w tej szkole mowy. Plany dodawany jest na ostatnią chwilę, dzień przed zjazdem. Na kierunku medycznym praktyczne zajęcia odbywają się od pół roku bez żadnego wyposażenia potrzebnego do zawodu! Komunikacja między szkołą, nauczycielem a słuchaczem to (usunięte przez administratora) Ta szkoła nie spełnia własnych punktów zawartych w umowie, to jest kompletny żart. Nie polecam sprawdzać, obecnie przenoszę się do innej szkoły z kierunkiem Protetyki Słuchu. Oddziału w Opolu radzę unikać, zrobią wszystko, żeby ta nauka i tak okazała się płatna!

Nanana

Kilka słów o pracy w oddziale w Radomiu. Totalny chaos i brak organizacji, nie da rady uzyskać jakiejkolwiek informacji co do kursów oraz ich kontynuacji po wakacjach - dyrekcja radomska zasłania się brakiem decyzji z centrali w Katowicach, a Katowice tłumaczą, że decyzję ma podjąć dyrekcja w Radomiu. Gdzie tu logika? Ile razy można się upominać? Panie na sekretariacie patrzą na Ciebie jak na kosmitę, a w salach brak podstawowych sprzętów typu mazaki i gąbki do ścierana. Doszło do sytuacji, w której trzeba było przynosić swoje mazaki (sic!) bo nie dało się prowadzić lekcji. Kompletny brak szacunku do człowieka i poszanowania jego próśb. Dobrze, że płacili na czas i że kursanci byli naprawdę sympatyczni i przykładni, ale poza tym nie polecam tam pracować, szkoda waszych nerwów.

Wiktoria
@Nanana

Rozumiem Twoje niezadowolenie wynikające z pracy w firmie Sukces-Edukacja. Zła organizacja na pewno ma negatywny wpływ zarówno na jakość wykonywanej pracy, jak i samopoczucie pracowników. A jak oceniasz atmosferę między pracownikami firmy? Czy wysokość zarobków Ci odpowiadała?

@Wiktoria

Stawki ok, jeżeli ktoś zaczyna można złapać doświadczenie L(

Mirosław
@Marcin

Mam przez to rozumieć, że nie mając doświadczenia zawodowego, również można aplikować do pracy w tej firmie?

Rafal

(usunięte przez administratora) okłamuje potencjalnych pracowników co do wysokosci pensji. Zanim podpisałem umowę przeprowadziłem kilka lekcji za które wcale nie dostałem wynagrodzenia bo nie podpisałem umowy. Dlaczego nie podpisałem? Obiecywała stawkę 30 zł za godzinę a w umowie wpisała 20.

Bartosz
@Rafal

Jeżeli ustne ustalenia obowiązywały na wyższa stawkę pracodawca powinien się z nich wywiązać. Czy inne ustalenia dotyczące warunków pracy się zgadzały? Napisz jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna i czy była trudna do przejścia. To istotne informację dla innych osób, które się na nią wybierają.

A.K

Miałem styczność z tą szkołą. Dla mnie szkoła jak szkoła, większość pracujących tam to kobiety więc starały się zawsze pomóc i były bardzo miłe. Jeśli ktoś się słucha tych niektórych bzdur to jego sprawa aczkolwiek najlepiej samemu siebie wyrobić zdanie. Co do nauczycieli to wszyscy byli spoko w końcu to szkoła dla dorosłych.

@A.K

byly pomocne ale teraz znowu ktos nowy i znowu tez nic nie wiedza idzie oszalec

Kamila W.
@.

Bzdur powielanych przez konkurencję, nie ma sensu czytać. Szkoła ma kilka oddziałów, w których ludzie pracują od samego początku istnienia SE.

Agnesss
@A.K

Pracowałam tam dłuższy okres czasu i jak najbardziej polecam :) Fantastyczna atmosfera!

@Agnesss

Ja również, nie mam zastrzeżeń.

byly_wykladowca
@Anna

zgadzam się. również pracowałem w SE i bez zastrzeżeń, koleżanki zawsze były pomocne i każdy starał się pomóc. Z pewnością wszystko zależy od oddziału i konkretnej osoby. SE jako miejsce pracy wspominam bardzo dobrze i gdyby nie wyjazd za granicę pracowałbym tam dalej.

Słuchacz

Też jestem słuchaczem w tej szkołę i nie sądzę aby to pracownicy pisali... Tutaj są osoby albo z konkurencji albo byli pracownicy co są sfrustrowani za to że już tutaj nie pracują. Osobiście sam przyznam że z planami mogło być lepiej ale tragedii nie ma. Dla chcącego nic trudnego a do osób co przychodzą tylko po zaświadczenie powinni trzymać język za zębami.

Absolvent
@Słuchacz

Zgadzam się. Jestem absolwentem i warunki jak na darmową szkołę , są naprawdę dobre.

KateMakeUp
@Absolvent

Mnie namówiła koleżanka, aby wybrać tę szkołę i jestem zadowolona. Ciekawe zajęcia, z których można wiele się nauczyć - jeżeli ktoś wybrał kierunek którym się interesuje. Wystarczy regularnie uczęszczać na zajęcia. Polecam w szczególności oddział z Krakowa :)

Marta K.
@KateMakeUp

Jedna z lepszych szkół w Katowicach do jakich uczęszczałam . Moja koleżanka wygrała wyjazd do Tajlandii :)

madzix
@Marta K.

Również brałam udział w konkursie. Jednak nie miałam szczęścia :( Gratulacje dla koleżanki :)

Marcin K.

wszystko ok, współpraca i nauka bez problemu. polecam jako jedną z konkretniejszych szkół dla dorosłych. kadra wyrozumiała, najważniejsze to uczęszczać regularnie na zajęcia

madzix
@Marcin K.

Zgadzam się wszystko jak najbardziej ok :) Nie ma pojęcia skąd się biorą negatywne opinie, skoro szkoła jest darmowa. Nie ponosimy żadnych opłat, a możemy otrzymać wykształcenie po którym znajdziemy pracę.

gosia

Osobiście pracuje w oddziale Katowickim, i nie mam nic do zarzucenia. Ekpia zgrana, przełożeni również bardzo sympatyczni i mozna liczyć na pomoc w razie potrzeby. Wiadomo, że zdarzją się wpadki, lecz gdzie ich nie ma? ;)

@gosia

Również polecam, wszystko ok

@Marta

Spotkałam się z gorszymi , jak i lepszymi pracodawcami, mimo 20 lat doświadczenia nie ma zależności gdzie się trafi. Pracuję tutaj dłuższy czas i wszystko jest w porządku, przynajmniej do mojego oddziału nie mam zastrzeżeń. Jeżeli chodzi o przełożonych, to czasami trafi się osoba z mniejszym lub z większym doświadczeniem, co ma wpływ na funkcjonowanie oddziału. Jednak to ludzie tworzą miejsce pracy i atosferę. Jeżeli będziemy szanować siebie nawzajem, to każdemu bedzie lepiej się pracowało niezależnie od miejsca w którym pracujemy. Oczywiście, jak w każdej prazy trzeba wykazać inicjatywę i pilnować spraw za które jesteśmy odpowiedzialni.

blackaye
@gosia

a jak wygladają zarobki ?

Zostaw merytoryczną opinię o Sukces-Edukacja - Katowice

• Jak się pracuje w Sukces-Edukacja?

Zobacz opinie na temat firmy Sukces-Edukacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sukces-Edukacja?

Sukces-Edukacja