Opinie o Sukces-Edukacja w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sukces-Edukacja. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sukces-Edukacja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sukces-Edukacja w Katowice

inka

Czy ktoś studiował na rocznym kursie grafiki komputerowej w krakowie, jakieś opinie??

Advjea

Uważajcie z tym stypendium bo my z kierunku opiekun medyczny walczymy o nie. I będziemy walczyć do końca. Obije się o wszystkie instytucje w Katowicach począwszy od kuratorium po urząd Marszałkowski. Nie chcą wypłacić stypendium przy średniej 5.0 i 90 % frekwencji. Tą szkołą chyba jakaś mafia rządzi tylko My się nie poddamy. Pismo jest już u mecenasa. Pani Dyrektor żal i jeszcze raz żal za takie zachowanie. Opiekunowie z Katowic.

gosia

Z koleżanką chce zapisać się na Terapeutę zajęciowego i Sekreterkę medyczną do Sukces Edukacja, mają promocje że będzie to wtedy tańsze ktoś już z tego korzystał?

Anetka

@Weronika na szczęście sprawa się wyjaśniła. Ale swoje wynagrodzenie dostałam pod koniec miesiąca, czyli grubo po terminie. Ale teraz mam inny problem z tą firmą. Dzisiaj się dowiedziałam że nie dostanę w tym miesiącu swojego wynagrodzenia, a prawidłowo wykonuję swoje obowiązki. W podobnej sytuacji jest też kilka innych osób w tym niektórzy nauczyciele i ulotkowicze. Ulotkowiczów jest mi jednak najbardziej żal. Ja jak nie dostanę swojego wynagrodzenia firmę tą zgłoszę do PIP-u oraz złożę wypowiedzenie. Wszystko dlatego że Pani Prezes nie wykonuję swoich obowiązków w sposób prawidłowy oraz nie ma szacunku do swoich pracowników.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Sukces-Edukacja? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
gosia

taka ona

jako uczen nie polecam SUKCES EDUKACJA KATOWICE totalne DNO i nic więcej, nikt nic nie wie. obiecane stypendium przeciagaja i raczej nie wyplaca, plan się zmienia z dnia na dzień a niby się reklamują ze "mama tez mawolne" guzik prawda potem się martw człowieku w piątek wieczorem co zrobić z dzieckiem żeby isc na zajecia. zenada i nic więcej, od 2 miesięcy czekam na swiadectwo bo nawet tego nie potrafią poprawnie wypisac, kolezanke w ogole nie zgłosili do egzaminu państwowego, moja grupa może nie dostać dyplomow bo nie zgłosili do cke ze jesteśmy klasyfikowani. NIE ZAPISUJCIE SIE TAM

Weronika

@Anetka rozumiem, że ostatnio wystąpiły opóźnienia jeśli chodzi o wypłacenie należnego wynagrodzenia. Czy udało Ci się już wyjaśnić tą sytuację? Ktoś jeszcze z Was miał podobne doświadczenia?@Kasia widzę, że również zwracałaś uwagę na nie nieterminowe wypłaty. Jak długie były to opóźnienia?

syl

Proszę mi powiedzieć, jak wygląda sytuacja we Wrocławiu? Bardzo byłbym wdzięczny za odpowiedzi.

Anetka

Nie polecam pracy w szkole Sukces Edukacja gdyż nie chcą wypłacać wynagrodzenia. Wciąż zalegają mi wynagrodzenie za czerwiec. Ta nowa Pani prezes to z niczym sobie chyba nie radzi, bo nawet przelewu nie potrafi zrobić, a ma coraz większe wymagania.

Arcymistrz

Polecam serdecznie oddział w Gliwicach, gdyż panie w sekretariacie jak i Pani Dyrektor tamtego oddziału są naprawdę przemiłe. Sam się tam zapisałem do szkoły. Nie polecam jednak szkoły Sukces Edukacja w Katowicach, gdyż jest wredna pani prezes która z niczym sobie nie radzi.

Miałam NIEprzyjemność pracować dla Sukces Edukacji gdzie trzeba było się ciągle prosić i upominać o wynagrodzenie... Skończyło się tym, że podziękowałam za pracę i od pół roku pracuję w Szkołach dla Dorosłych EFFEKT w Katowicach na Staromiejskiej. Polecam wszystkim nauczycielom, a także słuchaczom. Nie ma problemu z terminowymi wypłatami, a także z materiałami na zajęcia. Plan jest stały i w przeciągu ostatnich 6 miesięcy nie było żadnych zmian. Pozdrawiam wszystkich

NIEZADOWOLONA

Szczerze NIE POLECAM szkoły Sukces Edukacja w Krakowie kierunek technik farmaceuta. Nie chodzi mi o samych wykładowców, ale o zaangażowanie szkoły, a raczej jej braku na tym kierunku. Uczęszczam do tej szkoły rok i przez cały ten roku uczę się na sucho samej teorii. Dyrekcja nie zapewnia, żadnego sprzętu, ani odczynników. Dlatego pragnę zaznaczyć, że fotografie sal na stornie internetowej owej szkoły to zwykła bujda. Zapisując się na kierunek TECHNIK Farmacji, co sama nazwa wskazuje, myślałam, że poznam farmację od strony technicznej i praktycznej, ale najwidoczniej się bardzo pomyliłam. Trzeba pamiętać o tym, że aby zostać technikiem farmacji, należy uzyskać co najmniej 50% z części praktycznej i co najmniej 75% z części praktycznej, do której NIE ZOSTAŁAM w żadnym stopniu przygotowana!!!! NIE POLECAM

Lola

Wybrałabym jeszcze raz Sukces Edukację, gdybym miała zrobić to jeszcze raz. Wszystko idzie sprawnie do przodu... także polecam

Digi

Koniec roku szkolnego oznacza kolejne kroki w kierunku zawodu- ponownie wybiorę Sukces Edukację w Katowicach. Jestem zadowolony z nauki w tej szkole i na pewno polecam ją każdemu, kto pyta- gdzie ma się udać do szkoły policealnej.

Szopek

Ja byłam miło zaskoczona atmosferą jaka panuje nawet w sekretariacie (Katowice) Pani Dyrektor bardzo miła, dziewczyny z obsługi również. Chciałam coś załatwić z nauczycielem- nie ma problemu. Kontakt telefoniczny- zawsze ktoś odbierze lub za chwilę oddzwoni... Szkoła za darmo, żadnych opłat typu arkusz egzaminacyjny, legitka ... :) Nauczyciele chętni do współpracy. Polecam

cyraneczka

Gliwice zenada.w piatek wieczor zmieniany plan,nikt nic niewie,ktoras dyrektor z kolei, wszyscy wszystko maja(usunięte przez administratora)jest frekfencja zeby kasa z unii sie zgadzala.dyrektorka jest zdania,ze,,zdawalnosc tych szkol jest zerowa wiec niema sie czym przejmowac" stracony czas nic wiecej.

Jadwiga

Polecam Sukces Edukacje w Radomiu. Fajna atmosfera, nauczyciele, wszystko ok. Zajęcia na czas. Panie w sekretariacie pomocne! Polecam w 100 %

Agatka
@Jadwiga

To chyba żart jakiś. Zaczęłam 4semest w tej szkole nie zostałam poinformowana o ukrytych kosztach nie dostałam umowy która niby obowiązuje że jeśli nie chodzi się 50%tp płaci ale jeśli po pierwszym zjeździe chce zabrać dokumenty pani mi mówi że nie ma takiej możliwości bo karę 200zl muszę płacić w umowie której nawet nie widziałam takiego czegoś brakuje słów

elelel

Duzym plusem jest to ze szkoła jest całkowicie darmowa przez cały okres kształcenia. Nie ma zadnych ukrytych oplat i maja dobrze wyposazone pracownia jezeli chodzi o technika uslug kosmetycznych oraz higienistke :)

student

Super oferta nowych kierunków bezpłatnych. Nie spodziewałam się, że jest to możliwe. Kontakt spoko, wszystko do dogadania. Jak ktoś chce to można ...

Była

Nie wypłacają wynagrodzeń dlatego takie rotacje w sekretariacie. Cała współpraca okazała się porażką bo nikt nie bierze odpowiedzialności za swoje stanowisko w tej firmie. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Sukces-Edukacja - Katowice

• Jak się pracuje w Sukces-Edukacja?

Zobacz opinie na temat firmy Sukces-Edukacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sukces-Edukacja?

Sukces-Edukacja