Opinie o Media Star

Zuzanna

Znalazłam informację, że firma zmieniła siedzibę. Teraz mieści się w Szczecinie. @romek nadal jest oferta pracy na ajenta salonu Media Star http://www.mediastar.info.pl/praca-ajencja/ czy Ty spróbowałeś i zostałeś ajentem? Powiesz coś o współpracy z firmą?

Zuzanna

@PRACOWNIK a co Ty jako pracownik możesz powiedzieć o Media Star jako pracodawcy?

romek

Ajent Salonu Prasowego jest u nich teraz w rekrutacji i widze, że sporo rzeczy zapewniają m.in. stały dochód i atrakcyjny system premiowy, w pełni wyposażony lokal w atrakcyjnej lokalizacji no i optymalnie dobrany asortyment, wiec takie standrdy w sumie z tego co widze.

PRACOWNIK

dla wszystkich . nie ma podziału czy to student czy osoba 40-letnia. Umowę o pracę ma tylko kierownik

ok 1300 zł na rękę a bywało i mniej. A poza tym umowa zlecenie. Nic przyjemnego

PRACOWNIK

Nie polecam pracy w tej firmie. Zarobki marne a do tego wymagania jak nie wiem co.

edrfg

a mnie zaintereowala oferta na przedstawiecila handlowego - praca w mediach w Krakowie, chodzi o sprzedaż usług i produktów z branży Media, PR, Marketing

natalia

pracuje w media star od ponad 1,5 roku i nie mogę ogólnie narzekać. Przez pierwszy rok pracowałam jako sprzedawca i na rękę miałam zawsze ok. 900 zł na rękę razem z premią. To wszystko zależy ile godzin ma się wyrobione i jaka premia przyjdzie. Od samego początku premie na salon przychodziły w granicach 600-700 zł, wiec nie mozna narzekać. Fakt, minusem są umowy zlecenie, nawet dla kierowników, ale jeśli ktoś chce pracować i mieć swój własny gros to polecam. Dokładnie, jak sie nie pilnuje stanów to i lecie kasa na inwentaryzacji, to jest fakt. Od niedawna jestem kierownikiem i mam tak mniej wiecej 1400 zł na rękę, nie jest źle. Człowiek nie napracuje sie fizycznie, może bardziej psychicznie bo to jest jednak ciągły kontakt z ludźmi a wiadomo jacy się ludzie. Wypłata do 15 i jest na czas, raz jedyny się zdarzyło że wpłynęła 16. Na swojego regionalnego naprawdę nie mogę narzekać, moja załoga jest wobec niego fer i on wobec nas. Zaproponowano mi ajencje, nie wiem co o tym myśleć.

jooooo

Najniższą możesz wyrobić na zlecenie o ile nie musisz płacić za inwenture i wyrobisz super plan, który jest zakładany z myślą o niepowodzeniu salonu w sprzedaży :).

k

do ideal. nie zawracaj sobie glowy praca w tej firmie.

k

nie polecam pracy w tej firmie banda oszustow. na pieniadze czekam juz od czwartku.czlowieka traktuja jak smiecia

Hexejaha

Jeśli masz łeb na karku a we łbie nie kiełbie, kontrolujesz biuro na bieżąco, prowadzisz własne rozliczenia, to praca idealna. Polecam.

nowa

Teraz większość saloników przechodzi w Ajencję ( wiem bo samej mi to zaproponowano) sory ale nie miałam zamiaru mieszać się w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo za kazdym razm na inwenturze były kosmiczne braki mimo iż stan magazynu zawsze pilnowano.. Stawka żałosna, a te maile które przychodziły z centrali o sprzedaży, że bardziej i więcej trzeba wyciągać z ludzi kasy są żałosne. Człowiek nie wiadomo jakby się starała i tak planu nie spełni w 100 % bo tak to jest zrobione byśmy nie zarobili.. Najlepsze jak przyjeżdża P. Regionalna - która nie szanuje nowych pracowników i traktuje ich jak głupie owce. Nie polecam prazy w tej firmie, no chyba że ktoś jest tak głupi by dokładać do swojej pensji. Pozdrawiam.

ja

(usunięte przez administratora)pracy nie polecam!!! Pracowałam tam rok temu przez 6 miesięcy, zniszczyli mi psychikę, nabawiłam się różnych chorób żołądka. Zarobki jak zarobki, da się zyć...jakos. (usunięte przez administratora). Mysla wszyscy ze sa lepsi bo maja umowę o prace i rzadza(usunięte przez administratora). Każą się uczyć obsługi militariów a same ledwo to robia.(usunięte przez administratora)

Ewa

Media Star to również sklepy monopolowe Kamrat, nie tylko saloniki. Ja pracuję(usunięte przez administratora) już od roku i nie mam co narzekać. Wiadomo nie zawsze jest kolorowo ale to jak wszędzie. Jeżeli chodzi o wypłaty to jestem tego zdania, że jak się chce to można dobrze u nich zarobić. Za siedzenie i udawanie, że się pracuje nikt z was też nie chciałby płacić dobrze swoim pracownikom. Z biurem i regionalnym też nigdy nie było problemu. Oni są po to żeby pomóc, a nie zgnoić tak jak tu większość uważa. Bądź tak na 100% w porządku do nich a oni odwdzięczą ci się tym samym! Pozdrawiam serdecznie

Gośka

Drogie Panie, Pracuje tutaj już ponad rok i powiem obiektywnie, Jeżei nie sprawdzasz aktualnie faktycznego stanu na salonie no to jest to tylko twój bład, to samo jeśli chodzi o zdrapki, nie pilnujesz- placisz, Proste. Zrob sobie zeszyt gdzie bedziesz aktualnie pisać stan magazynu w ten sposób szybko możesz poszukać złodzieja, a koleżanki w pracy ? Nigdy nie było i nie będzie, takwięc moja droga smerfetko nie rzucaj się, do kogoś gdzie pracowałaś, bo tak jak ktoś napisał ręki ktora Cię karmi sie nie .... No własnie, jeśli chodzi o stawki to w sumie jest spoko, ale jak widać smmerfetka woli nie pracować albo siedzieć na zasiłku. Wszystkim którzy szukają pracy polecam, naprawdę ! :) Można się dogadac z każdym tylko trzeba to bardzo umiejętnie zrobić, całkiem fajny system premi ;)

baza

jak tu miło ... taka mała firma a tyle negatywnych opinii ? ludzie naprawdę jest aż tak źle ? czy są to wypowiedzi sfrustrowanych byłych pracowników ? pytam poważnie, chcę wysłać Cv

xxc

Zgadzam sie ta w blad klakach kombinuje a niewinne osoby placa nigdy nie skladajcie cv w oddziale w slupsku na kołłataja

Smerfetka

Wiem, że szukają sprzedawcy (ogłaszają się też na innych stronach) i dlatego właśnie w necie przeglądam opinie. Myślałam, że znajdę coś bardziej obiektywnego, ale jak widzę opinie pisane są raczej pod wpływem "świeżutkich" emocji, bo złośliwości lecą nie tylko w stronę byłego pracodawcy. Mimo wszystko pozdrawiam.

Kobieto slobo inetesujesz sie ta praca w LOBZIE,bo jak bys dobrze poczytala ogloszenia to jest swierzutkie i to wlasnie na tej stronce gdzie dodalas swoj plytki komentarz.Starczewski poszukuje naiwnej do pracy wlasnie w LOBZIE,skaldaj szybko CV bo pewnie miejsc nie bedzie...hahaha

odp.

Idz kobieto- powodzenia!!!! Tylko od razu na kokosy nie licz!!! A na inwentaryzacji to trzymaj się za kieszeń... bo to co zarobisz to szybko oddasz!!!!!!!!!! I niech nie komentuje ktoś kto tam nie pracował bo nie wiem co pisze! Odezwij się jak Cie zwolnią to wtedy pogadamy............

Smerfetka

Dziewczyny, a gdzie w pracy jest super miło i spokojnie? Zna ktoś takie miejsca - to popracuję nawet charytatywnie ;) Pracował ktoś kiedyś na produkcji albo na nocą zmianę? Jaki może to być obóz pracy w małym saloniku??? Czasy są ciężkie i o pracę trudno. Jeśli w Łobzie zwolni się miejsce, to chętnie się sama przekonam i zatrudnię pomimo tych komentarzy. Nie gryzłabym ręki, która mnie karmi.

kierowniczka

Brawo kobiety,jak to dobrze ze mowicie tu otwarcie i szczerze o tej pseudo firmie,moze tym sposobem ochronimy inne dziewczyny ktore chca sprobowac jak smakuje tam praca.NIE POLECAM! bedziecie zalowac i wkurzac sie pozniej same na siebie ze dalyscie sie nabrac na te wszytskie piekne slowa i obietnice o cudownej firmie ktora daje mozliwosc rozwoju i w ktorej panuje mila atmosfera.TO bzdura!

ania

nie wiem komu dobrze płacą bo na pewno nie sprzedawcy w tej firmie tyle że na czas

Zostaw opinię o Media Star - Łobez

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Star