Opinie o Media Star w Łobez

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Media Star. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Media Star o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Star w Łobez

nowa

Teraz większość saloników przechodzi w Ajencję ( wiem bo samej mi to zaproponowano) sory ale nie miałam zamiaru mieszać się w to (usunięte przez administratora) bo za kazdym razm na inwenturze były kosmiczne braki mimo iż stan magazynu zawsze pilnowano.. Stawka żałosna, a te maile które przychodziły z centrali o sprzedaży, że bardziej i więcej trzeba wyciągać z ludzi kasy są żałosne. Człowiek nie wiadomo jakby się starała i tak planu nie spełni w 100 % bo tak to jest zrobione byśmy nie zarobili.. Najlepsze jak przyjeżdża P. Regionalna - która nie szanuje nowych pracowników i traktuje ich jak głupie owce. Nie polecam prazy w tej firmie, no chyba że ktoś jest tak głupi by dokładać do swojej pensji. Pozdrawiam.

(usunięte przez administratora)pracy nie polecam!!! Pracowałam tam rok temu przez 6 miesięcy, zniszczyli mi psychikę, nabawiłam się różnych chorób żołądka. Zarobki jak zarobki, da się zyć...jakos. (usunięte przez administratora). Mysla wszyscy ze sa lepsi bo maja umowę o prace i rzadza(usunięte przez administratora). Każą się uczyć obsługi militariów a same ledwo to robia.(usunięte przez administratora)

Gośka

Drogie Panie, Pracuje tutaj już ponad rok i powiem obiektywnie, Jeżei nie sprawdzasz aktualnie faktycznego stanu na salonie no to jest to tylko twój bład, to samo jeśli chodzi o zdrapki, nie pilnujesz- placisz, Proste. Zrob sobie zeszyt gdzie bedziesz aktualnie pisać stan magazynu w ten sposób szybko możesz poszukać złodzieja, a koleżanki w pracy ? Nigdy nie było i nie będzie, takwięc moja droga smerfetko nie rzucaj się, do kogoś gdzie pracowałaś, bo tak jak ktoś napisał ręki ktora Cię karmi sie nie .... No własnie, jeśli chodzi o stawki to w sumie jest spoko, ale jak widać smmerfetka woli nie pracować albo siedzieć na zasiłku. Wszystkim którzy szukają pracy polecam, naprawdę ! :) Można się dogadac z każdym tylko trzeba to bardzo umiejętnie zrobić, całkiem fajny system premi ;)

baza

jak tu miło ... taka mała firma a tyle negatywnych opinii ? ludzie naprawdę jest aż tak źle ? czy są to wypowiedzi sfrustrowanych byłych pracowników ? pytam poważnie, chcę wysłać Cv

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Media Star? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
xxc

Zgadzam sie ta w blad klakach kombinuje a niewinne osoby placa nigdy nie skladajcie cv w oddziale w slupsku na kołłataja

Smerfetka

Wiem, że szukają sprzedawcy (ogłaszają się też na innych stronach) i dlatego właśnie w necie przeglądam opinie. Myślałam, że znajdę coś bardziej obiektywnego, ale jak widzę opinie pisane są raczej pod wpływem "świeżutkich" emocji, bo złośliwości lecą nie tylko w stronę byłego pracodawcy. Mimo wszystko pozdrawiam.

Kobieto slobo inetesujesz sie ta praca w LOBZIE,bo jak bys dobrze poczytala ogloszenia to jest swierzutkie i to wlasnie na tej stronce gdzie dodalas swoj plytki komentarz.Starczewski poszukuje naiwnej do pracy wlasnie w LOBZIE,skaldaj szybko CV bo pewnie miejsc nie bedzie...hahaha

odp.

Idz kobieto- powodzenia!!!! Tylko od razu na kokosy nie licz!!! A na inwentaryzacji to trzymaj się za kieszeń... bo to co zarobisz to szybko oddasz!!!!!!!!!! I niech nie komentuje ktoś kto tam nie pracował bo nie wiem co pisze! Odezwij się jak Cie zwolnią to wtedy pogadamy............

Smerfetka

Dziewczyny, a gdzie w pracy jest super miło i spokojnie? Zna ktoś takie miejsca - to popracuję nawet charytatywnie ;) Pracował ktoś kiedyś na produkcji albo na nocą zmianę? Jaki może to być obóz pracy w małym saloniku??? Czasy są ciężkie i o pracę trudno. Jeśli w Łobzie zwolni się miejsce, to chętnie się sama przekonam i zatrudnię pomimo tych komentarzy. Nie gryzłabym ręki, która mnie karmi.

kierowniczka

Brawo kobiety,jak to dobrze ze mowicie tu otwarcie i szczerze o tej pseudo firmie,moze tym sposobem ochronimy inne dziewczyny ktore chca sprobowac jak smakuje tam praca.NIE POLECAM! bedziecie zalowac i wkurzac sie pozniej same na siebie ze dalyscie sie nabrac na te wszytskie piekne slowa i obietnice o cudownej firmie ktora daje mozliwosc rozwoju i w ktorej panuje mila atmosfera.TO bzdura!

ania

nie wiem komu dobrze płacą bo na pewno nie sprzedawcy w tej firmie tyle że na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Media Star - Łobez

Media Star