Opinie o Drzwi Erkado (Erkado Zbigniew Kozłowski) w Radomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ERKADO Drewno Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ERKADO Drewno Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ERKADO Drewno Sp. z o.o. w Radomyśl

NIE rasista

PRACOWNIK czytaj ze zrozumieniem chodziło o wypowiedz pracowników ochrony że pracownicy K.J.czują się zagrożeni ja zapytałem czym i kim ........?To że firma jest ok! to ja wiem i zdecydowana większość też wie, na maruderów w komentarzach nawet nie zwracam uwagi.A duża część parkingu dla kilku samochodów to chyba twój POMysł.pracownicy biura mają swój parking na terenie zakładu.

Bojacy

Kontrola jest tak zapracowania ze nawet masek nie nosi bo nie może zlepac tchu.Odporni na pandemie?Czas pokaże.

modnis

I znowu i tak od dwoch lat na oscieznicach ta sama zabawa w kotka i myszke bo znowu brakuje tego czy tamtego, tego za malo tego za duzo.'Tegie glowy sie glowia'co sie z tym czy tamtym dzieje i po burzy 'mozgow'? dochodza do wniosku ze jak to zwykle bywa w hierarchi mniejszych i wiekszych wina lezy po stronie mniejszego czyli mojej pracownika produkcji.A zapytam pana M.M.Jaka jest rola mistrzow bo bez ich zgody i biernosci na to czy tamto wiele tego za duzo, albo za malo by nie bylo.A i jaka jest rola kontroli jakosci? kontrola jakosci moim skromnym zdaniem powinna dotyczyc kazdego etapu produkcji a nie tylko gotowego produktu.ale coz jak kontrola jakosci bardziej dba o swoje auta niz o kontrole nad poszczczegolnyni etapami produkcji...

obiektywny

do anonimous.nikt tam nikogo nie zmusza do pracy w niedziele.wrecz przeciwnie to sami pracownicy niewielu ale sa tacy, ktorzy wrecz prosza mistrzow jednego z wydzialow o mozliwosc pracy w 7 dniu tygodnia.

Stolarz

wchodzisz do zezowatego, nie wiesz gdzie masz patrzec, mowi Ci, ze z kadrowa zalatwisz formalnosci i wysle Cie do kierownika. Najwazniejsze zeby sie starac to bedzie podwyzka ;)

gdzie pracowales ? czy lubisz byc wykorzystywany ?

Miklson

Śmieszą mnie te odpowiedzi w stylu "do@@@..." Serio??? Trochę nie ogarniacie tych internetów roboty pewnie też nie

puchatek

jeszcze raz do @HJC.takim jak ty powinni juz 'podziekowac'za chec powrotu.Osobiscie znam wielu bardzo wartosciowych ludzi ktorzy chcieli by pracowac w erkado ale pomimo wielu prob dali sobie spokoj.Tam sczegolnie na oscieznicach trzeba miec plecy bo tam sie liczy mierny,bierny ale wierny i musi byc swoj.Zmiana podejscia do rekrutacji w firmie zmieni wiele na lepsze.

@puchatek

Na szczęście nie Ty decydujesz o przyjęciach i mam nadzieję, że jesteś w dużym błędzie. Jak nikomu nie zrobiłem krzywdy, to nikt nie ma powodu dla traktowania mnie z góry jak zdrajcy co gdzieś uciekł i wraca. Nie wierzę w to, że tylko przez plecy można tam się dostać, a mam przyuczenie do stanowiska, nikt nie potrzebuje czasu na poddanie mnie "szkoleniom", od razu mogę wejść i robić i to jest atut.

puchatek

do@@@HJC@Wlasnie pisales nowy NEGATYWNY komentarz o swojej biezacej robocie.Z Erkado odszedles tez pewnie przed odejsciem pisales o Erkado negatywne komentarze.Teraz moze chcialbys wrocic bo stawka lepsza premia lepsza a jak odchodziles i psioczyles na wlascicieli to wszystko bylo beee.JA gdybym byl szefem tej firmy to dostal bys kopa w d...Ale jak masz tam kolegow w czerwonych to pewnie wystawia ci dobre referencje i ze trzech dobrych pracownikow wygryziesz@

@puchatek

(usunięte przez administratora) Czy pisałem, co pisałem i jak myślałem to moja sprawa. Nie odszedłem przez złe warunki, a dostałem cynk o innej robocie - bliżej domu i teoretycznie z lepszą kasą, co okazało się kłamstwem. Gdybyś miał dziennie zaoszczędzać po ponad 1 i 1/2 h na dojazd (kasa na wajchę + więcej czasu dla domu i malutkich dzieci), to większość by się zdecydowała. Życie weryfikuje... Moja wypowiedź była skierowana do jakiegoś typa co pracuje kilka dobrych lat i ciągle narzeka - niech zmieni pracę i będzie inaczej myślał o tej obecnej. Masz zajawkę deprechy to widzisz problemy, coś Cię wkurza i zagłębiasz się w tym. Nie patrzysz realnie i trzeźwo. Dopiero jak się "zresetujesz", spojrzysz z dystansu, to widzisz to samo w innych barwach. Chodziłem do psychologa i wiem o czym mówię. Mnie męczyły dojazdy, praca nie, teraz męczy mnie praca, co jest znaczenie gorsze...

Do Puchatek@zgadzam się z tobą odnośnie przyjęć dwa razy zarówno ja jak i kilku moich znajomych próbowało się tam dostać.Bez odzewu ze strony firmy.Ja osobiście nie do końca jestem zadowolony z obecnej pracy w tej samej branży ale tylko ze względu na koszty związane z dojazdem.Na pewno gdyby była możliwość wybrałbym Erkado.

anonimous

Po kilku latach pracy w końcu się zwolniłem i powiem tak, była to bardzo dobra decyzja. Sam pracowałem na hali ościeżnic, nie wiem jak na innych, ale tu nie było kolorowo. Jedynie co dobrze wspominam, to dwóch mistrzów zmiany, bo dało się z nimi pogadać jak z ludźmi, ale za to trzeciego, który myśli, że jak ma czerwoną bluzę, to jest panem życia i śmierci, niezbyt miło wspominam ;) Produkcja nieprzemyślana, wszystko robione na styk, w wiecznym zapierdzielu. Pretensje do operatorów o jakieś braki (mimo wyrabianych norm), mimo że to oni w większości trzymają tam produkcje. Bo jak się sami nie zainteresują, to w ostatniej godzinie pracy się dowiadują, że muszą przestawiać maszyne po dwa razy, bo brakuje kilka sztuk czegoś. Ciągłe rotacje, brak poszanowania pracowników. Stawianie ludzi na stanowiska, mimo znikomego przeszkolenia - chyba myślą, że jak ktoś tydzień/dwa postoi przy maszynie, to będzie wiedział o niej wszystko. Ciągła praca pod presją - nikogo nie interesuje, że maszyna się może sama z siebie popsuć, ma działać i (usunięte przez administratora) Jak jest postój, bo się czeka na mechanika, to pretensje, że maszyna nie działa. Tak wypompowany psychicznie, jak po dniu pracy tam, nie byłem nigdy. Mimo iż praca pod względem fizycznym lekka, to psychicznie wykańcza, głównie przez podejście do pracownika i do pracy. Stawki dla operatorów to jakiś nieśmieszny żart - bierzesz na siebie całą produkcje danego typu, odpowiadasz za transport i stan wypuszczonego materiału, a w zamian masz maksymalnie 1,5zł więcej niż osoba, która wkłada deski do maszyny. Cyrk na kółkach.

@anonimous

O pracach w sobotę i niedziele na hali nawet nie wspominam. Niby płatne 200%, a jak przyjdzie co do czego, to się okazuje, że magicznie te godziny zniknęły albo, nagle, za byle co, zabrana premia ;)

@anonimous

No i jedyna pozytywna rzecz w tym roku, to odejście pana poganiacza, bo przynajmniej była chwila luzu i oddechu, ale z tego co wiem, pojawił się kolejny ;)

jakistam

Zaraz Cię namierzymy skąd piszesz. Zaczynam śledzić monitoring

@anonimous

Też tam pracowałem i mam inne zdanie.. Niżej opisałem - nie będę dwa razy się powtarzał. Ale bez kitu - całkowicie inaczej to odczuwam, jakbym był w innej firmie niż to piszesz.

dejw

zgadzam się w pełni

(usunięte przez administratora) jakich mało. zero jakiegokolwiek przemyślenia (mówię o hali ościeżnic) produkcji, aby szybciej i więcej. mimo ze cała hala robi jedno zamówienie okazuje się że nagle jest braków na kilkaset sztuk. operatorzy którzy biorą na siebie całą produkcje i świecą oczami za ewentualne niejasności/uszkodzenia mają praktycznie te same stawki co osoby, które wkładają deski do maszyny albo pakują listewki. śmiech na sali, do tego nowy pan poganiacz, który "smyra biczem" po plecach pracowników stojąc ze stoperem przy stanowisku. wspaniała atmosfera ;)

Ewcia

Czy są przyjecia kobiet w Erkado?

Ewcia

Witam serdecznie ,czy są przyjęcia kobiet do pracy ? Orientuje się ktoś.?

marioni

do@anonimous bo tak to juz jest jak chcesz cos osiagnac to musisz byc wymagajacy,zaangazowany musisz sie narazic innym, zrobic swoje i jeszcze za tych dwoch penie tez zeby mogli byc Fajni.Ale nie o fajnosc tu chodzi tylko o interes wszystkich a wtedy moze nikt nie bedzie narzekal ze jest ciezko.

mocny

do obiektywny; szczegolnie na jednym z wydzialow tak jest - gdzie nie ma rady na uklady.DO CZASU

@mocny

O ktory wydział chodzi ?? Bo chce aplikować ale nie wiem na ktorym wydziale jest dobrze sprawiedliwie ?

obiektywny

Dziwna jest polityka placowa w firmie. nowy pracownik dostaje na start lepsza stawke niz pracownik sprawdzony z z rocznym lub dwu letnim stazem .nowy dostaje lepsze stanowisko starszy jest przenoszony na gorsze nowy mysli ze tak mu zostanie ale sie myli stary sie unosi honorem i sklada wypowiedzenie i tak to sie tu kreci jeden przychodzi pieciu odchodzi...............

xyz

Orientuje się ktoś może czy będą teraz lub w najbliższym czasie przyjęcia w Erkado?

Hindus
@xyz

Pewnie są ale dobrze się zastanów czy chcesz wchodzić do tej rzeki

xyz
@Hindus

tak mówisz może coś poradzisz bo właśnie się zastanawiam

Hindus
@xyz

Możesz spróbować najwyżej im podziękujesz po okresie próbnym może tobie podpisuje robota zdania są podzielone jedni uważają że nie mieli w życiu lepszej roboty drudzy że nie mieli gorszej i nazywają erkado kołchozem i szczerze mówiąc podzielam zdanie tych drugich bo musisz stać na baczność praca w reżimie pod ciągłą presją szczerze mówiąc to pracuje tam tylko dla tego że średnio się tym przejmuję robię swoje poważnie do tego podchodzę ale nie dam się ganiać jakiemuś pajacowi bez szkoły który dostał czerwoną koszulkę i myśli że rządzi liczę się z tym że każdy dzień pracy może być moim ostatnim dniem w tym zakładzie najbardziej pożądanymi pracownikami są tacy z nożem na gardle bo można ich wykorzystywać i zmuszać do nadgodzin i pracy ponad siły

Nie rozumiem tych narzekających, przecież nikt was na siłę tam nie trzyma. Każdy z was może założyć sobie swoją działalność gospodarczą i być szefem sam dla siebie. Tylko zobaczycie po pewnym czasie ile to kosztuje, podatki, ZUS, kredyty itd. no i oczywiście możecie zapomnieć, że będziecie pracować 8 godzin dziennie.

Pastor

Nie rozumiem was , narzekających na pracę. Przecież to wy jesteście siłą napędową tego zakładu. Jest kodeks pracy, jest inspekcja pracy. Premia jest pewnie uznaniowa ale to wy podpisujecie umowę o pracę i warto ją dobrze przestudiować , może prawnik by coś tam znalazł .Urlop raz w roku 2 tygodnie ciągłości musi być, choć by się pracodawca miał zesrać ;) Nie wiem ilu jest pracowników ale można założyć związek. Skoro zakład produkuje na 3 zmiany tzn że jest dobry zbyt, a to wasze ręce obsługują maszyny- daje do myślenia??? Ludzie weźcie się za siebie i bądźcie świadomi swojej wartości!! Aż mnie korci żeby pojechać do Gościeradowa na dłużej...

Na jaki adres mogę przesłać swoje cv ?

Aga

CV trzeba wysyłać na adres mailowy firmy

Aga

CV trzeba wysyłać na adres mailowy firmy

Wyślij na cv@erkado.pl

Czy pracodawca Erkado Zbigniew Kozłowski motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak. Zabieraniem premii za byle co. Ale jest ZFŚS wiec teraz w grudniu będą rozdawać karty świąteczne przedpłacone, latem też były (na sport i rekreacje), co dwa lata wczasy pod gruszą. Można by długo wymieniać

oczywiście, że motywuje. nie ma cie dzień w pracy - nie masz premii. na żądanie - połowa. nie wyrobisz dwóch sobót - nie ma premii

Zostaw merytoryczną opinię o ERKADO Drewno Sp. z o.o. - Radomyśl

• Jak się pracuje w ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ERKADO Drewno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 151.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 34 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ERKADO Drewno Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ERKADO Drewno Sp. z o.o.