Opinie o Drzwi Erkado (Erkado Zbigniew Kozłowski) w Radomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ERKADO Drewno Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ERKADO Drewno Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ERKADO Drewno Sp. z o.o. w Radomyśl

Non

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w erkado bez nadgodzin?

@Non

minimalne

zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma w aktualnej sytuacji prowadzi rekrutacje, czy w ogóle są szanse na pracę?

Praca jak najbardziej ok. Jeżeli potrafisz porozmawiać z mistrzem zmiany/kierownikiem jak człowiek, i ktoś widzi, że pracujesz a nie się opierdzielasz, to nie ma żadnych problemów. Premie uznaniowe regularnie, co miesiąc, o ile się przykładasz do pracy. Pracuje jako operator, stawka jak najbardziej w porządku, tym bardziej, że posiadam inne wykształcenie, niż wymaga zawód. Nie rozumiem ludzi narzekających. Skoro tak bardzo nie odpowiada im praca - dlaczego ten jeszcze pracujesz / nie zgłosisz zaniedbań do urzędu? Pracuje tam kilka lat, i jeśli chodzi o płace/BHP/bezpieczeństwo pracownika, to nie ma się do czego przyczepić

Brr

Jaka stawkę maja operatorzy?

@Brr

Zależy od maszyny, głównie 14-16 złotych

Luiz

Haha dostaniesz 13,5 i to jeszcze musisz wybłagać

Miki

Stawki są słabe jak robisz po 250godz w miesiącu to może zarobisz praca ciężka bardzo obciążają stawy i kręgosłup

Johny
@Miki

Powiedz mi kiedy i gdzie mial ktos 250 godzin piszesz bzdury człowieku zal mi cie .... bo oczerniasz wszystkich jak sam gówno reprezentujesz

@Johny

Takie sytuacje mają miejsce cały czas bo na pewno nie weźmiesz godnej wypłaty bez nadgodzin kiedyś byłem taki głupi i sam tak robiłem w pewnym sensie byłem do tego zmuszany bo zmuszała mnie do tego perspektywa żałosnej wypłaty dałem sobie spokój z tym zakładem bo zrozumiałem że tutaj tylko garba się dorobię . Ps to ciebie żal jeżeli zadowalają cię takie ochłapy z pańskiego stołu najwyraźniej masz mentalność parobka twoja sprawa

anonimus
@Miki

(usunięte przez administratora) głupoty aż szkoda czytać. Przez 5 lat pracy najwięcej miałem 182 godziny pracy (wliczając dwie soboty). Jakich zarobków oczekujesz pracując na produkcji, bez żadnego wykształcenia? Zawsze wychodziło okolice 2,6k zarobków, czasami po 3 tysiące

@anonimus

2600 na miesiąc w 2020 roku chyba nie wymaga to dalszego komentarza

Kamil
@Miki

Pokaż mi gdzie, na produkcji, dostaniesz 2600-3000 na rękę, nie posiadając doświadczenia czy wykształcenia. Nie mówię tu o pracy na czarno. Przecież to normalne, że nikt ci nie da 4000 na dzień dobry za noszenie desek czy pakowanie do wysyłki. Trochę wyobraźni

@Kamil

No cóż... Każdy orze jak może ja się już tam narobiłem powrotu nie planuje

Johny
@Miki

To idzi i nie szczuj bo nic soba nie reprezentujesz a chapiesz. Idz do milicji dostaniesz 2400zl i bedziesz zadowolony

@Johny

A co ty sobą reprezentujesz skoro nie masz żadnych ambicji? Tkwisz w tej robocie od 5 lat gratulacje

R.

Pracowałem, przeniosłem się do konkurencji i teraz trochę tego żałuję. Możliwe, że to przez obecną sytuację, ale w Erkado było lepiej od płacy po podejście do roboty.

Lix
@R.

A gdzie poszedłeś?

Stolarz

wchodzisz do zezowatego, nie wiesz gdzie masz patrzec, mowi Ci, ze z kadrowa zalatwisz formalnosci i wysle Cie do kierownika. Najwazniejsze zeby sie starac to bedzie podwyzka ;)

gdzie pracowales ? czy lubisz byc wykorzystywany ?

Misiu

Są przyjęcia do pracy?

Co jaki okres czasu w Erkado Zbigniew Kozłowski można ubiegać się o podwyżkę?

Podwyżka jest jak yeti, ktoś coś wie, ktoś coś słyszał ale nikt nie widział

Łatwiej jest psioczyć i użalać się nad sobą, niż napisać coś konkretnego. Podzielam zdanie tych, co mają dobrą opinię o pracy. Ktoś napisał , że jest bezpiecznie, nie obawia się wypłaty. Tak, dla mnie to jest bardzo ważne, bo mam rodzinę na wyżywieniu. Nie martwię się o jutro, że wyląduję bez pracy czy kasy.

N

Jest ok, nie narzekam. Zaciągam rękawy i robię. Jest bezpiecznie i nie obawiam się o wypłatę.

Z wyboru

Czytam komentarze i niektórym nie dowierzam, chyba część ludzi nie mają znajomych pracujących w innych firmach, bo sami na pewno też nie mają podobnego doświadczenia. Praca jaka jest taka jest. Nie jest to siedzenie przed telewizorem, czy w wygodnym, skórzanym fotelu z drinkiem w ręku. Nie jest to też praca, gdzie chodzi się z musu, ktoś kogoś do czegoś zmusza, gdzie idziesz i jesteś zmiażdżony psychicznie. Dla mnie przy moim doświadczeniu i wykształceniu jest akceptowalnie, porównując do innych miejsc jest na plus.

Aga

Witam wszystkich moje pytanie dotyczy czy są przyjęcia do zakładu Erkado dla kobiet i na jakich stanowiskach odbywają prace? I jeżeli to nie problem jak jest z stawką godzinową i system pracy? Z góry dziękuję

@Aga

Nie ma, będą zwolnienia z powodu kryzysu. Stawka 11.50 system 3 zmianowy

Gracz z numerem pierwszym

Haha i upadł mit z tymi rzekomymi zarobkami w firmie dodam tylko że operatorzy mają w granicach 12-15 zł plus wątpliwa premia

Lama

Zobaczymy czy pomimo pandemii.Pracownicy którzy chodzą do pracy zostaną docenieni?? Pewnie nie? I tak premie Polęcą? A powinno być docenione poświęcenie i to dodatkiem do premii!. Ale pożyjemy zobaczymy...

Lego
@Lama

No oczywiście że zostaniemy docenieni, 2x tyle roboty i oczywiście - minus z premii za błachostke. Nie chcę ich premii, tylko z rodziną w domu przeczekać ten kryzys a nie narażać siebie i bliskich dla ich "milionów"

Bezstronny
@Lego

Ja mam takie samo zdanie...

Lama
@Lego

No tak zero informacji firmy.Zamkneli się w biurze. A szeregowi pracownicy do roboty aż padną

Dddddd
@Lama

W sumie mogliby poinformować, jak to dalej będzie wyglądać, bo czarno to widzę. Ciekawe, czy ktoś z tych ważnych to czyta i wyciągnie wnioski.

Lego
@Dddddd

Wątpię żeby z własnej inicjatywy dla dobra nas wszystkich zamknęli. Nic sobie zTego nie robią. Mają nas daleko... Na jednej zmianie "mistrz zmiany" mierzy temperature pracownikowi po 2-3h od rozpoczęcia zmiany, zaś na drugiej zmianie "tzw mistrz zmiany" nie mierzy w ogóle żadnemu bo by musiał paru wygonić do domu. To wszystko dla dobra produkcji.

@Lama

Myślę że teraz erkado będzie wykorzystywało koronawirusa do tego żeby zmusić ludzi do jeszcze cięższej pracy premię raczej będą niskie oczywiście pod pretekstem trudnej sytuacji finansowej spowodowaną pandemią a żeby nikt nie protestował będą straszyć koniecznością redukcji etatów

Andrzej Duda
@Walo

Po pierwsze tracisz wiarygodność już w pierwszym pisanym słowie. Trudno uwierzyć, że ty myślisz. Po drugie, gdybyś myślał, to wiedziałbyś, że upadek tego zakładu pracy to dramat dla całej gminy, która zatrudnia pewnie z połowę mieszkańców. Pracują tu całe rodziny. Po trzecie, niektórzy przywykli tu do dobrobytu i zapomnieli, że premia to nie jest coś stałego - tylko trzeba na nią zasłużyć (np. przyjść do pracy). Po czwarte, co ma zrobić właściciel? zamknąć zakład na dwa miesiące i zredukować załogę o ile 25-30%? Może to będziesz akurat ty, ty czy ty. Co wtedy zrobisz? Ciekawe gdzie wam będzie lepiej.

@Andrzej Duda

Przy takich stawkach to raczej trzeba przyjąć że premia to raczej jest coś stałego bo w innym przypadku to szkoda nerwów a z tym dobrobytem haha no comment ludzie w tym zakładzie żyły sobie wypruwają a jedyne na co mogą liczyć to wypalenie zawodowe i nerwica

Hahahhaha
@Andrzej Duda

No to znaczy, że co??? Ludzie mają się zarażać jedni od drugich i tyrać, bo dyrekcja tego oczekuje? Jak Ci mało to pracuj za wszystkich jak pieniądze są dla Ciebie ważniejsze, niż zdrowie, aż szkoda słów na takich jak Ty... A poza tym nie trzeba zamykać zakładu na dwa miesiące, wystarczy 2, 3 tygodnie, które można wykorzystać z urlopu, żeby zobaczyć jak się sytuacja rozwinie... Sam napisałeś, że pracuje tutaj pół gminy, czyli, co, lepiej zarazić pół gminy, która zarazi następne pół gminy i tak poleci... Życzę Ci, żebyś nie zachorował i mógł pracować do upadłego, może wtedy się dorobisz w tym dobrobycie..

Walo

Haha ludzie nie znają swojej godności w tym zakładzie dostaną 13 zł na godzinę i są gotowi robić za to po 250 godz w miesiącu myśląc że dobrze zarabiają zrób 160 h jak szanujący się człowiek i pochwal się swoją pensją

@Walo

Człowieku to jak ci źle to co Ty tu jeszcze robisz .... pisz wypowiedzenie I nara. Nikt Ci zakładu nie zamknie , co Ty sobie myślisz że za 2 tygodnie się to zmieni... Jeśli tak myślisz to jesteś bardzo głupim leniem ....

@Walo

Oczywiście nie chodzi mi o wszystkich pracowników bo większość jest normalna mówię jedynie o ludziach takich jak ty którzy stawiają pracę w erkado ponad swoje zdrowie

@Alf

W sumie racja wypowiedzenie wydrukowałem w styczniu wystarczy podpisać i położyć na biurku przecież na moje miejsce podobno czeka dziesięciu haha więc co ja będę im miejsce zajmował jak nie potrafię docenić pracy obozowej

Janusz Spawacz
@Andrzej Duda

Fajnie że troszczysz sie o tą firme ... Hymm , może chcesz oddać za nią swoje życie i żebyś dostał/dostała wirusa ... Ale ludzie też myślą o swoim zdrowiu , rodzinie , bo nie wiadomo kiedy zostanie ktoś zarażony a potem ma kontakt z innymi w pracy ... Nic dziwnego że ludzie sie boją tego bo chcą żyć.... A jak ktoś kiedyś powiedział " pieniądze to nie wszystko " Dziś są jutro ich nie ma tak samo z pracą " nie ta to inna " a życie ??? No chyba jest tylko jedno ... Cześć siema

@Janusz Spawacz

Nie którym tego nie wytłumaczysz daj spokój ale dostrzegam też pozytywy tej pandemi może ludzie zwolnią w tym wyścigu szczurów i zauważą że na tym świecie są rzeczy ważne i ważniejsze że mamy tylko jedno życie a przez ten pęd ucieka coraz szybciej ja osobiście nie boję się zwolnienia bo nie jest to moja pierwsza praca i na pewno nie ostatnia na erkado świat się nie kończy

Andrzej Duda
@Walo

to masz to wypowiedzenie napisane czy nie masz? Piszesz, że boisz się zwolnienia, a sam od stycznia nie masz jaj by rzucić robotę. Co z Tobą nie tak?

@Andrzej Duda

Czytaj ze zrozumieniem adrianku i bądź cierpliwy po świętach będziesz mógł robić za mnie może ci dorzucą z 50 gr do stawki ten zakład potrzebuję takich ludzi jak ty haha rozumiem że jest on dla ciebie bardzo ważny ale nie mierz ludzi swoją miarą niektórzy trochę wyżej celują. Ja gorszej roboty nie miałem niż tu przez długi czas myślałem że może moje stanowisko pracy jest ciężkie ale z czasem pracowałem na różnych stanowiskach i okazało się że wszędzie praca jest monotonna jeśli bronisz tego zakładu tak mocno to znaczy że nic dobrego w życiu cię nie spotkało to nawet smutne ale ty też wiecznie nie będziesz tam robił prędzej czy później sam zrezygnujesz jak każdy albo lekarz ci będzie kazał w trosce o twój kręgosłup już wielu zakochanych w erkado pokończyło tam swoje kariery wiecznie był jeden temat erkado to erkado tamto a teraz każdy mówi nie ma opcji żebym dał się znowu ganiać za te pieniądze

Zły
@Hahahhaha

Chyba z Twojego urlopu. Urlop jest dla pracownika A nie zabezpieczenie w razie epidemii.

Dobry
@Zły

To jak sobie to wyobrażasz dalej??? Z urlopu-nie, zawieszenie produkcji- nie, to jakie rozwiązanie proponujesz??? (usunięte przez administratora)

Pan
@Lego

Wam chociaż na jednej zmianie mierzą

Lu

Witam Jak obecnie kształtują się zarobki na produkcji/kontroli jakości/logistyce? Jaki jest system zmianowy i po ile godzin? Jest możliwość nadgodzin, jak płatne (100%)? Pozdrawiam

Aramat

Witam czy możliwe praca dla kobiet i najakum stanowisku????

ERKADO
@Aramat

Owszem, oferujemy pracę dla kobiet. Na wydziale produkcji zatrudniamy kobiety przy kontroli jakości, przy pakowaniu elementów oraz przy lekkich pracach produkcyjnych.

Majster
@ERKADO

Lekkie pracę produkcyjne, dźwiganie drzwi no super reklama Wspomnijcie o zabieraniu premii za nic

Pracownica
@Aramat

Lepsza jest praca w erkado niż w markecie, czy sprzatanie. Większe zarobki i wcale nie jest tak ciezko i zle jak niektorzy pisza.

Pasibroda
@Majster

Haha. Lekkie prace. Przkladanie wzmacnianych drzwi po 30kg przez zmiane

Obserwator

Co w związku z epidemią jaka jest w Polsce? Czyżby nad erkado krążył anioł stróż i zapobiegał zarażeniu się na zakładzie? Kiedy to zamknął!? Mało chodzi tam zdechlaków ? Z tego co słyszałem to już przyszło parę osób do pracy którym zjechała się rodzina z zagranicy i cisza. Nie ma sanepidu na te firmę..

Korona
@Obserwator

Zglaszajcie do sanepidu i inspekcji pracy Co za zakład gdzie prodkukcja jest ważniejsza niz człowiek. Chcecie doprowadzić do tragedi?! Jak wam nie wstyd taka firma...

Mietek żul
@Korona

Ja słyszałem, że Kozłowski zabezpiecza się na przyszłość, i całą produkcję wali na magazyn. Zresztą ponoć już są pełne drzwi. Jak będzie postój to będzie sprzedawał z magazynu i będzie się śmiał.

Pracujący

Słuchajcie, przeczytajcie. Każdy, jak i ja obawiam się korony. Też bym wolał zostać w domu i ratować świat nic nie robieniem i jeszcze otrzymać za to kasę. W tym tygodniu w stanach z 500 tys ludzi na bezrobotnym zrobiło się ponad 3.2 mln. A oni są ok 2 tygodnie do przodu z epidemią. To wszystko jest przed nami. W Polsce już jest masę branży, które lawinowo upadają. Trzeźwo patrząc, to jeżeli firma zamknie produkcję, a możliwe że taki stan jak teraz będzie utrzymywał się do lipca, to fabryka może upaść. I to na pewno nie będzie jedyna fabryka, która zwolni masę ludzi. Wyobrażacie sobie obraz po epidemii? Wyobrażacie sobie poszukiwania pracy wśród tysięcy innych osób, gdzie są też tacy którzy mają lepsze doświadczenie i wykształcenie? A jak domownicy też stracą pracę? Obecnie tysiące ludzi pracuje w sklepach, marketach, taksówkach, kurierzy, strażacy, nawet na poczcie, czy w banku. Praca w znacznie gorszych warunkach, masa obcych klientów i często Ci pracownicy mają podobne, albo gorsze zabezpieczenia, ochronę przed wirusami. Narzekają? Narzekają, ale robią bo zdają sobie sprawę, że można pozostać bez grosza do życia jak to wszystko pie... Teraz mało kto pracuje dla szefów, tylko każdy pracą walczy o to, żeby móc gdzie wrócić po tym całym kryzysie. Ci "na górze" sobie poradzą, my będziemy mieli gorzej. Każdy się boi, ale trzeba dbać o siebie i swoją pracę w granicach rozsądku. Myślicie, że jak zamkną fabryki, ludzie stracą pracę to rząd pomoże? USA daje 2 biliony gotówki na gospodarkę, Niemcy 500 mld gotówki,polska ok 60 mld. Ale też skąd mają wziąć? Nie można liczyć, że później rząd cudem wszystkich uratuje. Niestety takie czasy. Teraz jest jeszcze spokój. Zachowajcie siłę na panikę na czas po epidemii. Wtedy będzie się działo.

Robotnik

Nikt nikogo niezmusza do pracy wasza wiejska mentalność to siedzieć w domu dzieci narobić (500+ )wpadnie i robić się wieśniakom niechce. To jedyny wiekszy zakład w powiecie kraśnickim i najważniejsze wypłacalny wiec jak osiole złożysz to wypowiedzenie i bedziesz zapierd...ał na budowie po12 h ro docenisz co straciłeś, pracuje w tej firmie parę lat i najgorsi są tacy co do roboty nie chce im się chodzić a pużniej na wypłatę narzekają,

misiu

do@ferdek jak zamkną to możesz nie mieć do czego wrócić i może w końcu docenisz.Boi się każdy lekarz ,sprzedawca.......itd.

@misiu

Jak nie zamkna to nikt nie wroci?? I co kto doceni?? Hahaha zabieranie co miesiąc premii z niewiadomych przyczyn?

ferdek
@misiu

Co docenie? (usunięte przez administratora) i brak szacunku do pracownika?? A jak złapie (usunięte przez administratora) to co wtedy bedzie? życie czy praca ważniejsza????

Ciapek
@misiu

Nie będzie do czego wracać jak dojdzie do zarażenia między pracownikami.

Ale
@Ciapek

Zjechały magnatki liśnickie I goscieradowskie I zarazaja niewinnych ludzi ....

Wirus

Ludzie wy to się w głowy popukajcie najlepiej jakąś cegła, żeby do was dotarło i się zastanówcie co jest dla was ważniejsze. Jak czytam wpisy niektórych "pracowników roku" to się zastanawiam czy wy widzicie coś więcej w życiu niż premia. Przez te wasza pogoń, kto dłużej zostanie i kto ma lepszą odporność, nie tylko wy stracicie, ale też wasze rodziny. Skoro tak bardzo macie w du*ie własne zdrowie to proszę bardzo droga wolna róbcie i 24/7. Każdy w życiu ma inne priorytety.

Korona

Może wkoncu zamkna!!! Od 25obowiazuje Zakaz wychodzenia z domu dotyczy absolutnie niezbędnych spraw takich jak m.in.: wyjście do pracy, wyjście do sklepu, wyjście do apteki, wyjście do lekarza, wyjście z psem na spacer.

@Korona

Kurczę po prostu żal mi Ciebie człowieku nawet nie rozumiesz najprostszych słów znaczenia słów. Nie chcesz to nie chodź ... proste tylko jak zakład stanie to zastanów się czy będzie do czego wracać... jak Ci tak źle to po co tu jesteś? Męczysz się!!!

Obydwaj jesteście beznadziejni, tutaj nie chodzi o to jak się pracuje, tylko czy ta praca jest bezpieczna. Dla niektórych zdrowie jest ważniejsze niż pieniądze. NIECH WKOŃCU NA JAKIŚ CZAS ZAWIESZĄ PRODUKCJĘ!!!

Krycha

Weź człowieku nie porównuj pracy w holandii do pracy erkado .. Akurat pracowałem w holandii i jakoś tam zarobki były wieksze i z kierownikiem można spokojnie po gadać i urlop da kiedy potrzeba i nie patrzy bo kogoś w pracy nie ma to i tobie nie da bo urlop każdemu sie należy ....

@Krycha

Chyba W języku migowym mogłeś sobie pogadać ????????

Tusk 123

Byłem pytałem mistrza czy moge urlop ... ???? Nie da bo braki w ludziach ???????????? A co mnie to obchodzi ? Należy mi sie chyba nie ???

Cypis
@Tusk 123

Niemożliwe podobno ludzie się zabijają o możliwości pracy w tym zakładzie

Zostaw merytoryczną opinię o ERKADO Drewno Sp. z o.o. - Radomyśl

• Jak się pracuje w ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ERKADO Drewno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 151.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 34 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ERKADO Drewno Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ERKADO Drewno Sp. z o.o.