Opinie o Drzwi Erkado (Erkado Zbigniew Kozłowski) w Radomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ERKADO Drewno Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ERKADO Drewno Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ERKADO Drewno Sp. z o.o. w Radomyśl

Tomasz

Pracowałem już w wielu podobnych firmach i szczerze mogę powiedzieć, że tu panują najlepsze warunki pracy. Obowiązki są jasno sprecyzowane, nie ma żadnych niedomówień. Atmosfera między pracownikami również jest bardzo dobra, a wypłaty zawsze zadowalające, więc będę chciał tu zostać jak najdłużej.

Nobody
@Tomasz

Nagonka pracodawcy

Normalny

Na ościeżnicach znowu ulepiono nowego bałwanka. Były już bałwanki różne! duże, małe,chude i Grube.Wśród nich jest jeden szczególny bałwanek.W ,, wolnych chwilach,, przygląda się wszystkiemu w koło i niczego szczególnego nie zauważa.

Jan
@Normalny

Jakiego nowego? I dlaczego balwanka ? I czego nie zauważa? Czy Ty aby napewno jesteś normalny?

Xxx

Witam chcialam zapytać czy praca jest łatwa i czy są przyjęcia na kobiety jakie są stanowiska bo chciałabym spróbować tam pracować ale boję się że sb nie poradzę albo coś wiem że są na wózkach widłowych A coś więcej?????

Basia
@Xxx

Przyjęcia są,ja też próbuje się przyjąć narazie bez skutku,ale próbuje, jeżeli sobie nie poradzisz to możesz zrezygnować,ale warto spróbować.

Barnaba
@Xxx

Wszystko pięknie ładnie dopóki nie złapiesz kontuzji jak pójdziesz na zwolnienie to dyrektor produkcji pan K. Cię tak podsumuje że ci się odechce wszystkiego a w gruncie rzeczy to kawał (usunięte przez administratora)reszta,.......

ns
@Barnaba

Ja byłem sporo za zwolnieniu, wróciłem i wszystko ok, bez problemu. Jeszcze nie doszedłem do siebie, nie robię z taką intensywnością jak wcześniej i nikt sie nie czepia. Normy wyrabiam. Tak naprawdę do gdyby nasza służba zdrowia miała jakiś poziom, to byłbym już w pełni sił, lub jeszcze bez problemu na l4. A l4 nie chcą dać, mimo że ich wina za odległe terminy badań, wizyt i później rehabilitacji. Kasę co miesiąc pobierają, ale jak się zachoruje to idziesz prywatnie lub wozisz się miesiącami. Mi w pandemii dziecko leczyli na teleporadę metodą prób i błędów, aż dostała zapalenia płuc, które oczywiście zostało stwierdzone dopiero na prywatnej wizycie ($) jak już nas cierpliwość puściła z kasą chorych.

Zuzizi
@Barnaba

To prawda niech aby zdrowia zabraknie(usunięte przez administratora). Zapominają że nadgodziny się robiło z drugiej na pierwszą zmianę się chodziło w soboty .

Tomasz
@Barnaba

Nie mogę się zgodzić z tym co pisze się tu na temat dyrektora produkcji. Jest to naprawdę w porządku osoba, która lubi porządek i wymaga od pracowników jedynie odrobiny zaangażowania. Nigdy nie spotkałem się, żeby był dla kogoś nieuprzejmy czy powiedział cokolwiek nietaktownego.

@Zuzizi

Ja wróciłem ostatnio z dłuższego L4 i nie miałem żadnego problemu. Wręcz przeciwnie, przełożeni byli bardzo wyrozumiali i pomogli mi wrócić do dawnego rytmu pracy.

Beni

Motorniczy tramwaju

Praca

Witam. Czy są przyjęcia na nowy wydział drzwi metalowych? Jakie są tam stawki?

Roney
@Praca

A dlaczego na nowy, bo co? Erkado to erkado

Stolarz

wchodzisz do zezowatego, nie wiesz gdzie masz patrzec, mowi Ci, ze z kadrowa zalatwisz formalnosci i wysle Cie do kierownika. Najwazniejsze zeby sie starac to bedzie podwyzka ;)

gdzie pracowales ? czy lubisz byc wykorzystywany ?

Iwona

Przyszłam tu do pracy za poleceniem przyjaciółki i nie żałuję. Warunki pracy są bardzo dobre, atmosfera również miła, aż chętnie przychodzi się tu każdego dnia. Do tego zarząd naprawdę zwraca uwagę na nasze prośby i potrzeby.

Koronka123

Mistrz z lakierni to powinien się leczyć na głowę. Chłop chyba nie ma żadnego ujścia i swoje frustrację wyładowuje na innych. (usunięte przez administratora) i burak. Może ktoś się tym zajmie?ludzie płaczą po kątach przez niego. Wielki kierownik po szkole rolniczej.

@Koronka123

Przeciez nikt nikomu nie broni awansu .... mozesz i Ty sprobować ... moze akurat bedziesz lepszym kierownikiem ... zasada jest prosta jak Ty Kierownikowi tak Kierownik Tobie .

Jony
@Andrzej

Masz rację, współpracowałem kiedyś z Mateuszem i jest dokładnie tak jak piszesz.... Jeżeli robisz wszystko tak jak należy, to on do Ciebie też ma podejście takie jak należy i nie można mu niczego zarzucić.... A jak się jest ofiarą losu to już się nią zostanie i po prostu trzeba spróbować szczescia gdzie indziej.

Kawka
@Jony

Tak się składa, że znam tego człowieka. I jedno jest pewne, jest to rzeczowa osoba, mająca wiedzę i swój pomysł do którego dąży. Ma też wymagania, lubi konkretne osoby, które potrafią konkretne rzeczy. Da się z nim dogadać i nawet współpracować na normalnych ludzkich relacjach. Sam złego słowa nie mogę o nim powiedzieć, więc nie wiem skąd takie opinie. Może ktoś przechodzi jakieś załamanie nerwowe co rzutuje na postrzeganie rzeczywistości?

O
@Andrzej

Wieczorka to powinni najpierw nauczyć pracy żeby mógł ludźmi zadzic bo mu daleko do tego przez niego ludzie odchodzą. Paweł pilnuj się.

L
@O

Zgadzam się chodzi tylko i cfaniakuje jesteś na grafiku na tym stanowisku to przychodzi do ciebie i mówi że jedziesz na inne i to jeszcze bez dyskusji. Chociaż wszczesniej ustaliłem to z kierownikiem widać podważa jego zdanie.

Grecko
@Koronka123

Przecież to poganiacze a nie kierownicy

TonyHalik
@Jony

Ofiarą losu to jest ten cały kierownik, który wylewa wszystkie frustrację na pracownikach. A co do ,,robisz jak należy" - czytaj ...łazisz do Mistrzówki i donosisz to Kierownik jest szczęśliwy ????

Zuza
@TonyHalik

Racja, Mateuszek to mistrz lakierni ???? jak zwrócisz mu uwagę to zaraz zmiany w grafiku, czepia się o wszystko w zależności jak tam mu się ułoży z...kolezanka z pracy

Janek
@Koronka123

Współpracowałem z mistrzem długi czas i jest to dobry człowiek, który traktuje pracowników z szacunkiem. Wymaga dokładnie tego, czego powinien wymagać mistrz i nie bez powodu ma swoją posadę

Milena
@Koronka123

Ja również tu pracuję i ciężko uznać Pani słowa za prawdziwe. Każdy tutaj odnosi się do drugiej osoby z szacunkiem i docenia pracę, którą wykonuje. Nigdy nie spotkała mnie tu żadna sytuacja, o której Pani wspomina.

Gibon

Super firma, miło ja wspominam. Chciałbym wrócić tam kiedyś i mam nadzieję że się to spełni w przyszłości.

Wyplata jest ZAWSZE przed czasem.

Tupto

Jesteś pewien że piszesz o Erkado?

Łukasz
@Tupto

Ja również nie miałem nigdy kłopotów z wypłatą. Zawsze wynosiła tyle ile powinna i dostawałem ją w określonym wcześniej terminie, ani dnia później.

Antoni

Pracuję tu już jakiś czas i nie mogę narzekać na warunki pracy. Współpracownicy zawsze służą pomocą, szefowie dbają o nasze potrzeby, a wypłaty są według mnie satysfakcjonujące.

Szczepan

Według mnie to najlepszy zakład produkcyjny w okolicy. Wypłaty są przyzwoite, warunki pracy jasne i zrozumiałe,a atmosfera w zakładzie także jest w porządku. I jeśli pracujesz uczciwie to nie ma możliwości, żeby kierownicy bez powodu mieli pretensje o cokolwiek.

MistŻ i MałgoŻata

DoZainteresowany.Jak lubisz science fiction to składaj na ościeżnice.

Olek
@MistŻ i MałgoŻata

Na ościeżnicach pracowałem kilka miesięcy i dobrze wspominam to stanowisko. Panuje ogólny porządek, a relacje między pracownikami a kierownikami też są zdecydowanie na plus

Piotrek

Pracowałem tu dłuższy czas i bardzo dziwią mnie te negatywne opinie. Wypłata była zawsze na czas na moim koncie, a sama atmosfera w pracy była bardzo dobra, nikt się nie wywyższał i każdy był traktowany na równym poziomie.

Agix

Jakie są stanowiska łatwe bo teraźniejsze nie dla mnie mogą mnie przenieść?

ewa
@Agix

Na pewno jest szansa , trzeba pytać dyrektora produkcji.

@ewa

Albo dać (usunięte przez administratora) Kierownikowi to odrazu lepsze stanowisko zapewne będzie ???????????????? kobietki tam fajnie mają w tej firmie a szczególnie jedna ponoć awansowała ostatnio

Boski Alwaro
@Gość

Która to taka?

kotka

Pracownik. napisz tu co cię boli, szef pewnie czyta.A to bardzo przyzwoity człowiek dbający o dobre imię firmy, też bardzo przyzwoitej.Chyba wiem kogo masz na myśli.Ewentualnie możesz podać go o (usunięte przez administratora) a wielu światków na pewno znajdziesz wśród byłych pracowników.Ale to ostatecznoś,spróbuj porozmawiać raczej z szefem.

Gdzie można złożyć oficjalna skargę na mistrza?

W Erkado skarga na mistrza? Chyba nie ma takiego miejsca.... Jakbyś strzelał sobie w kolano. Mistrz/kierownik ma zawsze rację. Z założenia. Chyba że Ci bardzo zależy, to może zacznij od rozsyłania CV

Ja nigdy nie odczułem braku szacunku. Na okolicy nie ma firmy, która lepiej dba o pracownika, wypłata w czasie, ma się prawo do przerwy, a znajdź mi firmę w okolicy, która to ma, dają często dodatki jak wczasy pod gruszą, upominki świąteczne... pracować trzeba wszędzie, jak ktoś pracuje to tu nie ma problemów

nygus

raczej jak lubi dramat to niech tam sklada

Witam gdzie złożyć CV by dostać pracę w zakładzie w Chwalowicach

Witam chciał bym zapytać gdzie złożyć podanie by starać się o prace na nowej hali dzwi metalowych?

czesio

do emil.Na tych oscieźnicach to pracuje ktoś kto tylko myśli jak sobie (usunięte przez administratora)..... we własne gniazdo.No ale jaki pan taki kram.

Zostaw merytoryczną opinię o ERKADO Drewno Sp. z o.o. - Radomyśl

• Jak się pracuje w ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ERKADO Drewno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 151.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 34 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ERKADO Drewno Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ERKADO Drewno Sp. z o.o.