"FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wera

Niech się prezes stara. Zawsze coś.

Reklama

"Absolwent kierunku Meblarstwo ma podstawową wiedzę z zakresu: grafiki inżynierskiej, materiałoznawstwa, konstrukcji i szerokiego spektrum nowoczesnych technik wytwarzania mebli ze szczególnym uwzględnieniem technologii proekologicznych, wzornictwa przemysłowego, kompozytów drewnopochodnych, użytkowania maszyn i narzędzi stosowanych do produkcji mebli, elastycznej automatyzacji procesów wytwarzania mebli, planowania zasobów przedsiębiorstwa zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Posiada wiedzę i umiejętności w obszarze zarządzania rozwojem nowego produktu w meblarstwie, mapowania procesów produkcyjnych oraz kreowania innowacyjnych pomysłów i środków do realizacji celów. Jest przygotowany do postępowania w organizacji w sposób zorientowany na ciągłe eliminowanie niegospodarności i poprawę metod pracy poprzez przekazanie wiedzy o koncepcjach i narzędziach nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem. Posiada umiejętności pracy w zespole, również interdyscyplinarnym, kierowania zespołem, planowania i skutecznej realizacji wytyczonych zadań, umiejętności posługiwania się środkami informatycznymi jak również wykorzystania zdobytej wiedzy w procesach decyzyjnych. Absolwent kierunku Meblarstwo jest przygotowany do wykorzystania wiedzy w praktyce, tj. pracy w przedsiębiorstwach meblarskich i gałęziach pokrewnych (między innymi konserwacji i innych jednostkach gospodarczych i administracyjnych wymagających wiedzy technicznej i informatycznej w zakresie meblarstwa). Absolwenci studiów pierwszego stopnia kierunku Meblarstwo mają możliwość i predyspozycje kontynuowania nauki przede wszystkim na studiach II stopnia na kierunku Technologia Drewna i ewentualnie na kierunkach pokrewnych."

Reklama

"Kierunek Meblarstwo należy do obszaru nauk rolniczych, leśnych i weterynaryjnych. 100% efektów kształcenia odnosi się do obszaru kształcenia nauk rolniczych, leśnych i weterynaryjnych (dziedzina nauk leśnych – drzewnictwo). Kierunek ten obejmuje również wszystkie efekty kształcenia prowadzące do uzyskania kompetencji inżynierskich. Wybrane efekty kształcenia korespondują z efektami w obszarze studiów technicznych oraz w zakresie sztuki. Prezentowany kierunek jest ściśle powiązany z leśnictwem, ze względu na podstawowe źródło surowca wykorzystywanego w przemyśle meblarskim, stąd silne związki z naukami przyrodniczymi w tym biologią. Kierunek Meblarstwo jest w znacznej mierze kierunkiem interdyscyplinarnym częściowo związanym (relacje bezpośrednie) z kierunkiem technologia drewna oraz w mniejszym stopniu (relacje pośrednie) z takimi kierunkami jak inżynieria materiałowa, wzornictwo oraz konserwacja i restauracja dzieł sztuki."

info

Pod osłoną nocy na zachodzie, północy i w centrum kraju doszło do pogodowego przewrotu. Chłodny front atmosferyczny przyniósł nam nie tylko ochłodzenie, ale także deszcze i silniejszy wiatr, a miejscami burze. Upalne powietrze podzwrotnikowe zostało zastąpione przez masę polarno-morską. Możemy wreszcie oddychać dużo chłodniejszym, wilgotniejszym i rześkim powietrzem atlantyckim. Jednak w niektórych regionach za ulgę od rekordowego żaru trzeba było zapłacić surową cenę. Burze okazały się bowiem gwałtowne i powodowały zniszczenia. Najtrudniejsza sytuacja ma miejsce w województwie lubuskim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, pomorskim i warmińsko-mazurskim. Wiatr powalił i połamał tam wiele drzew, pozrywał dachy z zabudowań, uszkodził linie energetyczne oraz trakcję.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pakowacz?
reklama

Zapraszamy Państwa na wczasy na mazurach do pięknego i malowniczo położonego Hotelu Manor w Olsztynie – usytuowanego nad brzegiem jednego z najczystszych jezior (Żbik) na Warmii i Mazurach. Jego wyjątkowe położenie wśród lasów i jezior tworzy zdrowy mikroklimat, który wprowadza w pogodny nastrój, a unikalne walory przyrodnicze pozwalają na aktywny wypoczynek i ukojenie zmysłów. Przygotowaliśmy dla Państwa mnóstwo atrakcji i dużo dobrej zabawy

popieram odp do do olo

Tak, masz rację .tylko na razie to ty planujesz twarz .prezes się stara aby odbudować zakład i żebyś miał pracę , a ty co ?planujesz w twarz.sypiesz piach w koła. Podaj chociaż jeden przykład kiedy ci napluto w twarz? Nie podasz,co? Z góry mówię nie jestem prezesem jak chciałbyś to skomentować.. po prostu trzeba być uczciwym.

Reklama

Zawód: dietetyk – żywność jest coraz częściej modyfikowana, w szynce jest coraz mniej szynki, a odsetek ludzi otyłych stale rośnie. Rynek suplementów diety, odchudzania i zdrowego odżywiania to prawdziwa żyła złota i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić.

haha

Polak, Rusek i Niemiec palą ognisko i piją gorzałę. Po wypiciu pierwszej butelki Niemiec zaczyna się chwalić jaka to u nich w kraju rozwinięta jest technika: - U nas to w domach są takie windy co jeżdżą do góry, na dół i po skosach. Słysząc to Rusek opowiada jaka to w Rosji wspaniała jest medycyna: - U nas lekarze przeszczepili jednemu pacjentowi oczy sokoła i facet w dzień i w nocy muchę widzi z 400 metrów. Na to Polak odpowiada: - A u nas pod Zakopanem mieszka taki jeden baca co jak wyciągnie swoje przyrodzenie to mu 32 wróbelki w rzędzie siadają. Po jakimś czasie pękła druga flaszka i Niemiec zaczyna mówić: - Wybaczcie panowie, trochę za koloryzowałem. Te windy w Niemczech to tak naprawdę jeżdżą tylko w górę i w dół oraz prawo i lewo. Pod ukosami to nie. Rusek na to: - Ja także muszę panów przeprosić, ale ten pacjent, któremu przeszczepiono oczy sokoła to widzi tak dobrze tylko w dzień. Po tej wypowiedzi Polak przeprasza swoich towarzyszy mówiąc: - Panowie ale temu bacy ten 32 wróbelek siedzi mu już tylko jedną nóżką. Kolejna chwila i kolejna flaszka. Niemiec zwraca się do swych towarzyszy: - Panowie wybaczcie mi proszę to kłamstwo ale te nasze windy to takie zwykłe windy, które jeżdżą tylko w górę i w dól. Przepraszam panów bardzo. Rosjanin na to: - Panowie ja także nakłamałem. Ten pacjent z oczyma sokoła to w ogóle nic nie widzi. Wybaczcie mi proszę. A Polak: - I ja muszę panów przeprosić, bo ten baca, o którym opowiadałem, to nie jest z Zakopanego tylko z Nowego Targu.

Reklama

Zawód: opiekun osoby starszej – nasze społeczeństwo się starzeje, wydłuża się też średnia długość życia ludzi. Przyrost naturalny stale jednak maleje, a w niektórych krajach jest już nawet ujemny. Kto zaopiekuje się milionami osób starszych w przyszłości? Owszem, w wielu przypadkach – ich dzieci. Ale gdy ich zabraknie, opiekunowie osób starszych będą nie do przecenienia.

Reklama.

Meblarstwo to nowy kierunek zaprojektowany wspólnie z przedsiębiorstwami branży drzewnej. Kierunek Meblarstwo jest w znacznej mierze kierunkiem interdyscyplinarnym częściowo związanym (relacje bezpośrednie) z kierunkiem technologia drewna oraz w mniejszym stopniu (relacje pośrednie) z takimi kierunkami jak inżynieria materiałowa, wzornictwo oraz konserwacja i restauracja dzieł sztuki. Na Meblarstwie zdobędziesz podstawową wiedzę z zakresu: grafiki inżynierskiej, materiałoznawstwa, konstrukcji i szerokiego spektrum nowoczesnych technik wytwarzania mebli ze szczególnym uwzględnieniem technologii proekologicznych, wzornictwa przemysłowego.

Reklama.

Miło nam poinformować, iż ruszyła jubileuszowa, 10. edycja Konkursu „Diament Meblarstwa” – jednego z najbardziej prestiżowych konkursów meblarskich w Polsce. Konkurs organizowany jest przez Wydawnictwo meble.pl – wydawcę najlepszego czasopisma branżowego „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A. Jubileusz 10-lecia wykorzystaliśmy, by rozszerzyć formułę Konkursu, tak aby oprócz mebli, obejmował on również inne elementy wyposażenia wnętrz. W tym roku przygotowanych zostało 21 kategorii produktowych, w ramach których uczestnicy mają możliwość wyboru klasy: standard lub premium, a także dwie dodatkowe kategorie (marketing i komunikacja oraz wizje), do których zgłoszenia przyjmowane są bez podziału na klasy. Produkty do Konkursu można zgłaszać do 16 października br. Wyboru zwycięzców dokona specjalnie do tego celu powołane Jury, w którego skład wchodzą: architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci z branży meblarskiej, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych. Ocenie poddane zostaną wzornictwo i zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność i zaawansowanie technologiczne, funkcjonalność i ergonomia oraz ogólna prezencja produktu. Swoje nagrody przyznają ponadto Patroni Konkursu: Łódź Design Festival (www.lodzdesign.pl) oraz Galeria Wnętrz DOMAR (domar.pl). Oficjalne zakończenie Konkursu i uroczystość wręczenia nagród zwycięzców odbędzie się 8 grudnia 2015 r. na Gali Konkursowej, która odbędzie się w Warszawie. Na potrzeby Konkursu wydawany zostanie specjalny Katalog Konkursowy, w którym zaprezentowane zostaną wszystkie produkty zgłoszone do Konkursu. Ponadto zapowiedzi Konkursu, jak również relację z Gali Konkursowej, można znaleźć na portalu biznes.meble.pl oraz w miesięczniku „BIZNES meble.pl”.

do tt

Kolego, nie pisz więcej obóz pracy.chyba nie wiesz co to było.możesz pisać że ci źle,że za mało zarabiasz, ale nie pisz obóz pracy,

haha

- Chcę rozmawiać z dyrektorem! - Dyrektora nie ma. - Przecież przed chwilą widziałem go w oknie? - Dyrektor też pana widział.

Reklama.

Przechodzimy obok wysokiego muru, nie wiedząc, co się za nim kryje. Nie zawsze sprawdzamy, co jest za ścianą gęstego lasu lub za kolejnym wzniesieniem. Przemierzamy Polskę autostradami i drogami szybkiego ruchu, oddzieleni ekranami akustycznymi od tego, co piękne i tajemnicze. Zachwycamy się tym, co zobaczymy podczas zagranicznych wakacji, a nie zawsze przywiązujemy należytą wagę do tego, co tuż obok nas. A Polska jest naprawdę piękna - są tu tysiącletnie bory i niewiele młodsze zabytki, potężne zamki i tajemnicze kopalnie, krzywe wieże i majestatyczne góry. Mało znane miejsca w Polsce na majówkę Zobacz więcej O wielu, nawet najbardziej znanych miejscach nie wiemy, że dzierżą światowe rekordy, mają wyjątkowe historie, a ich charakterystyka to zbiór ciekawostek. "Dlaczego kościół w Jaworze wzniesiono bez użycia gwoździ, a w Ojcowie "na wodzie? Gdzie jest najgłębiej położona trasa turystyczna, a gdzie pływa się w kopalni łodziami? Ile mamy w Polsce "krzywych wież" i czym jest najbardziej potężna latryna w Europie? Zachwycamy się tym, co zobaczymy podczas zagranicznych wakacji, a nie zawsze przywiązujemy należytą wagę do tego, co tuż obok nas. A Polska jest naprawdę piękna - są tu tysiącletnie bory i niewiele młodsze zabytki, potężne zamki itajemnicze kopalnie, krzywe wieże i majestatyczne góry.

odp do ''do olo''

Tak masz rację ,właścixciel może robić co chce. (usunięte przez administratora) i to wg ciebie jest ok. To co z ciebie za człowiek,że nie masz poczucia własnej wartości??Czuć na odległość,że jasteś (usunięte przez administratora) Na prezesa to trzeba mieć obycie,ogładę,prezencję i doświadczenie a nie tylko (usunięte przez administratora) . Za to z drugiej strony świetnie zorientowany co do historii samochodów służbowych. (usunięte przez administratora)

do olo
@odp do ''do olo''

odpowiadam na zadane pytania- albo stwierdzenia: -mam poczucie własnej wartości - nie jestem z 'klanu" - nie pozbyl się wszystkich z rodziny PP- z tego co widzę jeszcze niektorzy pracują -Pan PP też mi kiedyś zapewnił robotę razem z Panem N ale teraz zostal jeden - nie jestem żoltodzibem, a bym chcial ani też zadnym z wyżej wymienionych a co do aut to nikt kto żyje w skarszewach nie jest ślepy. Widzi każdy czym kto jeździł i kto ma teraz te auta. Nie trzeba być żadnym bardzo zorientowanym. Mam nadzieję ze odpowiedzi zadowolily panaPP?

do olo

Przestańcie pisać o zwalnianych ludziach, zwolnili tylko 2 osoby a chyba mieli takie prawo. Każdy właściciel może robić to co chce. Możesz też rozkręcić swój biznes i będziesz mógł zatrudniać i zwalniać kogo chcesz. Możesz też zatrudnić te dwie osoby z rodziny PP jak ci tak bardzo na nich zależy. Ja się cieszę, że mam pracę i wypłatę. Pan PP mi tego nie zapewnił. A auta to chyba nie kupili tylko poprzedni właściciele je oddali bo to przecież były służbowe wiedzieli o tym wszyscy. Tylko naklejki są nowe. Pracę trzeba szanować obojętnie jaka by ona była. Jak ci żle to odejdz ja nie narzekam.

we

To jest dobre: Pracownik do dyrektora: - Jestem zmuszony prosić pana o podwyżkę, ponieważ intersują się mną trzy firmy. - A moge wiedzieć jakie? - pyta dyrektor. - Elektrownia, gazownia i wodociągi.

Polak

Diabeł złapał Anglika,Francuza,Niemca i Polaka. Zaciągnął ich na bezdenną przepaść i mówi do Anglika: - Skacz! - Nie skoczę! - Gentelmen skoczyłby! Anglik skoczył. Nad przepaścią staje Francuz i diabeł go kusi: - Skacz! - Nie skoczę! - Gentelmen skoczyłby! - Nie skoczę! - Ale teraz jest taka moda! I Francuz skoczył. Nad przepaścią staje Niemiec i diabeł znów kusi: - Skacz! - Nie skoczę! - Gentelmen skoczyłby! - Nie skoczę! - Ale teraz jest taka moda! - Nie skoczę! - To rozkaz! Więc i Niemiec skoczył. Wreszcie, nad przepaścią staje Polak i diabeł kusi: - Skacz! - Nie skoczę! - Gentelmen skoczyłby! - Nie skoczę! - Ale teraz jest taka moda! - Nie skoczę! - To rozkaz! - Nie skoczę! - A,to sobie nie skacz! Polak skoczył.

harmonia

Coraz częściej jadalnia stanowi integralną część kuchni, wydzieloną strefę salonu a czasem nawet scala oba pomieszczenia w jedną spójną całość. Niezależnie w którym miejscu się znajduje powinna spełniać swoją rolę czyli zapewnić domownikom wygodne i przyjemne spożywanie posiłków. O ile wystrój w osobnej jadalni możemy dowolnie projektować i zmieniać, o tyle w przypadku gdy strefa dzienna, kuchenna i jadalna tworzą jedno pomieszczenie musimy utrzymać pewną spójność i harmonię.

A

"nstytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie prognozuje mróz do końca weekendu. Będzie słonecznie, temperatura maksymalna w okolicy minus 10 st. C (na południu trochę cieplej, a w nocy sporo chłodniej), lekki wiaterek. Dopiero w poniedziałek ma się ocieplić, choć będzie nadal poniżej zera. IMiGW ostrzega, że "w województwach północnych i północno-wschodnich przewidywany jest (zwłaszcza rano i wieczorem) bardzo silny stres zimna, który po ok. 2 godz. przebywania na otwartej przestrzeni może zagrażać odmrożeniem policzków. Na pozostałym obszarze kraju od rana do wieczora będzie występować silny stres zimna, który po 0,5 godz. ekspozycji na otwartej przestrzeni może powodować ból, a po 2 godz. - drętwienie policzków (za wyjątkiem województw południowych, gdzie w ciągu dnia stres zimna zmniejszy się przejściowo do umiarkowanego)". Ale IMiGW także pociesza, że - znowu zacytuję - "w bardziej suchym, pogodniejszym środowisku obejmującego Polskę mroźnego wyżu skandynawskiego możliwa jest u wielu osób poprawa nastroju i sprawności psychofizycznej, głównie w zachodniej części kraju". Przyznaję - siedzę pod skandynawskim wyżem w Norwegii już od przeszło tygodnia (jestem na konferencji Arctic Frontiers 2015, na którą zostałem zaproszony przez norweski rząd) i nastrój mi dopisuje, wczoraj znowu na niebie pulsowała tu zorza polarna: Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75400,15327173,Prognoza_pogody_na_weekend__Optymistyczna__prosto.html#ixzz3kV8MbEMm"

Zostaw merytoryczną opinię o "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Skarszewy

• Jak się pracuje w "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ