"FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Muminek

(usunięte przez administratora) obiecali po 17 na godz a czy dadza to sie okaze przy wyplacie. (usunięte przez administratora) Teraz to na Domino raj na ziemii byle nie poszli do PP. (usunięte przez administratora) Nasuwa mi sie jeden wniosek,ze w Domino moze sie skonczyc na obietnicach (usunięte przez administratora)

Edi

przed południem na konto nie było ale już jest. To zależy od banku gdzie masz konto

Do wynagrodzenia

Jeszcze nie dali tylko obiecali.Pożyjemy zobaczymy. Hej kolęda, kolęda.

Obserwator

Prawda. Jeździli w sobotę po domach i namawiali żeby nie szli do Pawła do pracy. Obiecali góry złota. Obiecali po 17zł na godzinę, dołożyli ekstra za nadgodziny i dali po 150zł za soboty. Ciekawe ile obieca dzisiaj na dużej tapicerni? Na moje albo będzie straszył że jak ktoś się zwolni to powrotu nie ma albo będzie obiecywał góry złota

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pakowacz?
Wynagrodzenia

Potwierdzam. U mnie często wypłata nie zgadza się. Może mało 50-100 zł ale to moje pieniądze. No i u nas 8,9 do 12 zł na godzinę wychodzi. Jak to że innym dali 17 ? To chyba nieprawda

Czy podwyżka 17 zł na godzinę na Domino jest tylko dla tapicerów czy dla wszystkich?

Bu-Bu

Codziennie w pracy boje sie,ze to bedzie ten dzien,kiedy krzykne na glos :banda kretynow,a najtrudniejsze w mojej pracy jest bycie milym dla glupich ludzi

Droga Jolu

Zapewniam Cię że teraz wypłaty będą sie zgadzały. Będą premie i paczki , basen i wiele innych atrakcji. (usunięte przez administratora)

Yogi

Ok to np dwie soboty , kilka nadgodzin i masz prawie 4000 na rękę. Jak na Skarszewy to bardzo dobra pensja

A

W firmie zmiany i zmiany. Trudno nadążyć. W ostatnim miesiącu szef (usunięte przez administratora) jedno karnety na basen :-) Wow fajna sprawa, drugie wszyscy z Domino otrzymali podwyżkę na 17 zł za godzinę , nie mają akordu i wróciły wszystkie premie, dodatki za nadgodziny i ekstra za soboty. Normalnie Kanada. Oby tylko szef dotrzymał słowa i żeby ta podwyżka była na stałe a nie na miesiąc. No i żeby innym nie obcinał wynagrodzenia żeby dawać tym z Domino.

Asia

Mam nadzieję, że Pracownik to nie jeden z prezesów bo takie byki strzelać to wiocha. Chce wykazać się angielskim a j.polski na poziomie zerówki. Mam na myśli weekędy!!!!! Żenada ale czego się spodziewać????

weekędy wolne. Zrozumiałem że idziesz na duże auto . Po pożarze firmy duży przestał jeździć do Holandii. Jeździł tylko po Skarszeqach z materiałem. Ale to nie ma reguły. Wszystko się zmienia. Trasy mogą być inne ale zawsze na weekędy jesteś w domu

*szukajacy pracy*

sorki za kilka literowek :)

*szukajacy pracy*

Witam ponownie i dziekuje za szybka odpowiedz.Praca przedstawiciela handlowego raczej mnie nie interesuje.Orientujesz sie moze jak z weekendami w domu czy na parkingu w samochodzie?Szukam czegos c opozwoli mi weekendy spedzac z rodzina w domu.Piszesz tez ze zarobki przyzwoite,a wiez moze cos wiecej,bo dla jednego 2000 a dla drugiego 4000tys.i wiecej bedzie OK.Powiesz ze skoro szukam pracy nie powinienem wybrzydzac,obecnie pracuje i szukam czegos "NORMALNEGO",bo takiej roboty ze trzeba soboty i niedziele siedziec w kabinie jest wszedzie pelno.Jak co mozesz pisac na moja poczte kokalo@vp.pl.pozdrawiam.

Samochody MAN przestrzenny do mebli po jednym kierowcy, zadbany i nawet nie jest stary. Dwa dostawczaki ducato z plandeką w dobrym stanie po jednym kierowcy ( prawie). Sprinter blaszak trochę wiekowy i zniszczony ale jeździ. Reszta to Ok 14 osobówek różnych marek- raczej nowe. Osobowymi handlowcy po kraju jeżdżą a dostawcze kraj i do Holandii. Samochody ok, wynagrodzenia przyzwoite, sama praca haotyczna, nerwowa, wszystko na ostatnią chwilę i zero planowania. Nigdy nie wiesz co i gdzie. Jak nie lubisz dźwigać ciężkich mebli to może być ciężko. Jak trafi się reklamacja na 4 piętrze w bloku to przerypane noszenie. Reszta ok

Joko

Szanowny Panie Admin czy zna pan Buke z Muminków???? Straszono nią kiedyś dzieci a one się bały. (usunięte przez administratora)

Do J-23

Ty pewnie z dużej tapicerni i mało wiesz o pracy w Demlinie. Mróz -15 stopni a my pracujemy (usunięte przez administratora)

Jestem tylko obserwatorem tej strony,dlatego ze sporo sie na niej dzieje.po wpisie admin sprawdzilem art.212 i art.216 KKi faktycznie mowa w nich o znieslawieniu i zniewazeniu.Karalne sa zamieszczane informacje,ktore moga dana osobe ponizyc w opinii publicznej badz tez narazic na utrate zaufania dla potrzebnego wykonywania zawodu lub innego rodzaju dzialalnosci.Tak w skrocie mozna interpretowac te dwa artykuly.Tyle ze ja nie widze na tej stronie zeby ktos naruszyl prawo.W telewizji rowniez nie ujawnia sie pelnych danych osobowych czlowieka ,ktory jest podejrzany o jakis czyn.Dziennikarze uzywaja skrotow np.Ambrozy D i Teofil W dokonali napadu na kantor.Nikt nie uzna tego za znieslawienie lub zniewage.Do tej pory na tej stronie wlasnie takich skrotow uzywano.Jest jednak jeszcze jeden artykul:art 213KK,ktory mowi -kto publicznie podnosi lub rozglasza prawdziwy zarzut dotyczacy postepowania danej osoby nie popelnia przestepstwa.Pytanie zasadnicze czy internauci tej strony opieraja sie na faktach czy tez sa to bzdury wyssane z palca.Tego nie umiem ocenic poniewaz nie jestem zwiazany z ta firma i nie znam ludzi ktorzy tam pracuja.

GMO

Obserwator a taki zaangażowany, nie tylko emocjonalnie??? Klamca.

admin

Panie szanowny A. Nie podszywam się pod nikogo, nick można dobrowolnie dobrać, absolutnie nie podszywam się pod nikogo. Dla Twojej wiadomości Administrator tego Forum nie bierze udziału w dyskusjach, też to jest w regulaminie, może natomiast usunąć niecenzuralne słowa czy zwroty- te zaś są w nawiasach i oznaczone opisem. Nie zrozumiałeś przesłania, albo zrozumiałeś i przestraszyłeś się,że ludzie zaczną uważać na słowa? I chyba nie przestudiowałeś artykułów Kodeksu karnego na jakie się powołuję we wcześniejszym wpisie. Nie chodzi o to co jest prawdą a co nie tylko o to że obraża się na tym forum LUDZI, podaje ich nazwiska i zgodnie z literą prawa każde takie przewinienie dana osoba może zaskarżyć, jeśli robi się to w złej wierze. Jesteś chyba bardzo sfrustrowanym człowiekiem, że masz w sobie aż tyle nienawiści do ludzi, albo po prostu człowiekiem nieszczęśliwym, któremu trzeba po prostu wybaczyć jego małości. Ps. Nie jestem ani sympatykiem, ani nawet pracownikiem - po prostu obserwatorem.

Zostaw merytoryczną opinię o "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Skarszewy

• Jak się pracuje w "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ