"FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

admin

W Internecie jesteśmy anonimowi, przez co czujemy się zupełnie bezkarni w krytykowaniu czy obrażaniu innych. Warto jednak wiedzieć, że ta bezkarność jest tylko pozorna.Wolność słowa i wyrażania opinii w Internecie jest ograniczona ze względu na ochronę dóbr osobistych innych osób. Wpis na forum internetowym czy na portalu społecznościowym może być podstawą do wymierzenia sprawcy kary przewidzianej w kodeksie karnym ( art.212 Kk i art.216 Kk) Wpisy internetowe na forum pod "nickiem" nie jest anonimowy. Administrator ma obowiązek przekazać IP komputera sprawcy na żądanie organów ścigania. A jak czytam na tym forum nijaki Pan ALEX już tego doświadczył. Jest to jasne opisane w pkt 7 regulaminu GoWork. A myślę również, iż z pewnością teraz nie podpisał się poprzednim nickiem. Czytając to forum stwierdzam, iż daleko mu do opini o pracodawcy. Prawie w każdym wpisie jest naruszenie zasad ochrony dóbr osobistych pracowników tej Firmy.

Asia

Wszystkiego dobrego w nowym roku, cokolwiek by to miało znaczyć.

Obserwator

Jedną kanapę (usunięte przez administratora) Trzeba czasami robić nadgodziny. Ale niektórzy mają regularną produkcję ze skóry (usunięte przez administratora) niech im daje więcej premii

j-23

Co wy tu wypisujecie?Majster to tzw.chlopiec do bicia,jak cos jest nie tak to najpierw obrywa majster a dopiero potem reszta.Nie ma im czego zazdroscic.Dorabianie sie z ludzmi z Feniksa to zadna przyjemnosc.Majster jest po to rozplanowac robote na dany dzien a jakis delikwent powie ze nie zrobi czegos bo mu sie to nie oplaca itp.Totalny koncert zyczen.Czasami trzeba zostac po godzinach bo musza wyjechac meble a taki jeden z drugim mowia ze to ich nie obchodzi i ida do domu.Prawda jest taka ze jesli meble nie wyjada to nie bedzie pieniedzy a jak nie bedzie kasy to skad maja miec na wyplaty.Troche logiki szanowni pracownicy.W tak duzym zakladzie nie da sie uniknac (usunięte przez administratora)

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pakowacz?
Ja nie

ludzie (usunięte przez administratora) On lepszy bo ze Starogardu a ciągle sie mylił. (usunięte przez administratora)

Do 007:alex to chyba nie napisze o swoim finale w (usunięte przez administratora) Mozna cofnac sie na strony gdzie Alex pisal swoje opinie i nic takiego z nich nie wynika.Napisal to o czym wszyscy wiedza zadnych rewelacji wiec nie wiem za co mogl trafic do prokuratora.Poczytaj jego opinie 007.Mysle ze to totalna sciema.

Znów same ogólniki. Czy nie stać was na konkrety? Alex ściemniasz. Napisz kiedy , za co i czy były jakieś konsekwencje? Odwagi. Jak już coś piszesz to proszę o konkrety

(usunięte przez administratora) Co to wszystko znaczy.Mamy demokracje i brak cenzury.Jak mowisz same pochwaly to jest ok,a jak krytykujesz to jestes zaszczuty,to przypomina komune.Ta strona jest chyba po to zeby wyrazac swoja opinie:pozytywne lub negatywne wiec dlaczego (usunięte przez administratora) Nie rozumiem tego.Zawsze beda zwolennicy jak i przeciwnicy zarzadu tej firmy.Krytyka jest potrzebna bo mozna z niej wyciagnac ciekawe wnioski(ale trzeba chciec a nie sie obrazac).Czytajac te strone nie zawsze rozumiem o co komu chodzi.Rozumiem rozterki niektorych pracownikow tej firmy bo jesli zarzad firmy prowadzi taka a nie inna polityke(pracownicy boja sie o swoja prace) (usunięte przez administratora) Pod uwage powinno sie brac doswiadczenie zawodowe,kompetencje,zaangazowanie i kreatywne myslenie.Jesli wezmie sie te cechy pod uwage to niewazne czy osoba jest z rodziny czy nie.Takie jest moje zdanie.Ijesze jedno na milosc boska przestancie sie nawzjem obrzucac obelgami.Jesli ktos ma cos do powiedzenia to z sensem bo to swiadczy o poziomie kultury i inteligencji.Alex napisz cos wiecej w zwiazku z sytuacja w (usunięte przez administratora) Zycze wszystkim powodzenia i sukcesow w nowym roku

Alex napisz coś więcej. Jakieś konkrety. Co cię spotkało i za co? Czy był jakaś kara? Jestem bardzo ciekaw.

A

Do (usunięte przez administratora) Już nie mogę się doczekać. Jest co opowiadać.

Alex

Dobra rada? uważajcie co tu piszecie. Bo możecie swój finał mieć (usunięte przez administratora) tak jak ja. nie warto.

Feniks

Panie "A" i "j-23" czytam i nie bardzo rozumiem Wasze wypociny. piszecie,że w Demlinie A.R. i T.T. są zdegradowani, a czy to nie oni powinni odpowiadać za kradzież w zakładzie na ich wydziałach? za pijaństwo? Od tego chyba są majstrowie czy brygadziści. Prawda? Jeśli się nie nadają, trzeba ich zastąpić. Możesz spróbować.

J-23 dlaczego sądzisz że firma jest (usunięte przez administratora) ;? Napisz coś więcej. Jestem bardzo ciekaw co tam się dzieje że takie masz poglądy

*szukajacy pracy*
@007

Witam,szukam pracy w charakterze kierowcy,czy warto zainteresowc sie firma FENIKS z WOLNEGO DWORU,podpowie ktos jakie warunki,place jakie auta w jakie kierunki sie jezdzi,z gory dziekuje za odpowiedzi.

A

Obserwator zamówienia z kraju też są

Obserwator

Prezes (usunięte przez administratora) ma załatwić zamówienia (usunięte przez administratora)

j-23

ja znam inny tekst:wszyscy powinni sie cieszyc ze maja prace(tzn.najlepiej pracowac za darmo)a jak sie nie podoba to za brame tam 100 osob czeka na twoje miejsce.Tyle ze bramy nie ma a jak byla to przed nia tlumow nie bylo.To sie nazywa podejscie do pracownika,kompletny brak myslenia.Chce pracowac w normalnej firmie (usunięte przez administratora)

Obserwator

Ulubiony tekst (usunięte przez administratora) : jak się nie podoba to wynocha za bramę, na twoje miejsce 10 czeka.

j-23

to prawda (usunięte przez administratora) Firma powinni kierowac ludzie ktorzy sie do tego nadaja i niewazne czy sa z rodziny czy nie.Wazne zeby byli profesjonalistami (usunięte przez administratora)

Lucynka

(usunięte przez administratora) tylko wisi na telefonie i nic nie robi. darmozjad i ma pieniądze (usunięte przez administratora)

Ludzi żal

Masz racje. Tą firmę tworzyli ludzie. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Skarszewy

• Jak się pracuje w "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ