"FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

5 C

japan musisz dużo pracować nad ortografią. Bredzisz. Nie wiadomo o co Ci chodzi?

japaaaaaannn

wszyscy stękają nażekają a ja wam powiem że to co wszyscy pisecie to wielkie gów..no nażekacie ale i tak z tyłkami po 20 lat w jednym zakładzie sie siedzi zero kreatywnosci tylko siedziec i plakac -przecież manna z nieba ostatnio z tego co wiem to spadła w zapisach biblijnych będzie z 2000lat temu to czego wy oczekujecie że własciciel podzieli sie z wami zyskami czy oco wam chodzi chcecie milionów -kto wam broni idziesz do gminy otwierasz swoja firme i pokaz jakis sprytny jeden z drugim wes se ludzi i wtedy pogadamy gwarantuje ze dopiero u was by biedowali ale cóż mordką klepać każdy umie radze za robote się wziąsc i nienażekać ludzie płacą na czas -komuś niepasuje to droga i wyjscie jest opisałem wiec zamknijcie jadaczki bo to żałosne co sie tutaj wypisuje.

Polonistka

Drogi Pracowniku będąc w szkole podstawowej nie byłeś na lekcji o poprawnej pisowni " NA RAZIE" . Robisz błędy ortograficzne. Wstyd

Obserwator

Są takie dni kiedy ludzie życzą sobie samych dobrych rzeczy. I dzisiaj włśnie jest taki dzień. (usunięte przez administratora)

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pakowacz?

Druzyna Feniksa nie jest okrojona wrecz przeciwnie,jednak kilku powinno odejsc to fakt ale wszystko z czasem i wyjdzie szydlo z worka a za zyczenia dzieki i na wzajem jeszcze narazie pelna druzyna.Zdrowych Wesolych Swiat.

Asia

Wszystkim życzę Wesołych Świąt z karpiem (usunięte przez administratora)

Aaaaa

Nie dążą drewienka na opał. (usunięte przez administratora) zrobili produkcji

montaż

Co wy za bzdety piszecie o jakiś tam odszkodowaniach. Jeden z naszych poszedł do pana P i tam obcioł sobie paluchy , tam będzie dopiero odszkodowanie. Ciekawe czy zgłosił już wypadek w pracy?

Ali Baba

(usunięte przez administratora) Człowiek mądry podejmuje dobre decyzje i nie musi płacić (usunięte przez administratora) Niestety aby to zrozumieć trzeba mieć chociaż odrobinę inteligencji. Ten kto o tym pisze chciał się przypodobać szefowi a wyszło odwrotnie, narobił więcej szkody niż pożytku. Teraz każdy kto dostanie (usunięte przez administratora)

Asia

Alicjo, skąd ta troska o (usunięte przez administratora) i proszę się wyrażać bez (usunięte przez administratora) A poza tym co znaczy (usunięte przez administratora) wysokie? Bo dla mnie to byłoby jakiś milion złoty miesięcznie. O to jest (usunięte przez administratora)

Hej. Czytałem w necie o tej firmie. Przeprowadzam się od nowego roku i szukam pracy w okolicy. Są tu bardzo skrajne opinie. Czy ktoś może uczciwie napisać czy warto w Feniks starać się o pracę? Na jakie zarobki można liczyć? Czy dają umowę o pracę czy raczej na czarno albo śmieciówka. Teraz mam umowę i jak zmieniać to na lepsza a nie na gorszą pracę

ala
@Anonim

uważam że najlepiej jak skontaktujesz się bezpośrednio z przedstawicielami tej firmy. Będziesz miał prawdziwy obraz. Na forum wypowiadają się w większości osoby które zostały zwolnione lub te które naciągają ZUS i są "obłożnie chore" by nie dostać wypowiedzenia. Firma prosperuje, płaci a to że od pożaru nikt jeszcze sam się nie zwolnił świadczy chyba o tym że jest nie najgorzej. A 2 zwolnione osoby z tego co słyszałam dostały (usunięte przez administratora) za to że zostały zwolnione, więc chyba to żle nie świadczy o właścicielach, prawda? Zrób co chcesz, opini tutaj bym raczej nie czytała, same bzdury tu piszą i się sami nakręcają.

Maksiu

a ja nie narzekam, kto chce może odejść do konkurencji. Mnie jest dobrze jak chyba wszystkim, bo jakoś nikt się chyba sam nie zwolnił. Nic o tym nie słyszałem. Gadać zawsze będą, a na tym forum z form wypowiedzi pisze maksymalnie kilka osób pod różnymi nickami. Założę się, że część z nich w Feniksie nie pracuje. Może ktoś się skusi na krótkotrwałą "hojną" ofertę od Pana P lub jego wspólnika, mnie jego sms nie przekonał. Gdybym go nie znał bym uwierzył :D

Miki

A ja słyszałem same dobre opinie. Wspaniały szef i daje podwyżki daje premie daje paczki na Mikołaja na święta mają (usunięte przez administratora) same nowoczesne maszyny. Żadna firma w Polsce takich nie ma

Nowalijka

Nic się nie martw niedługo zaczną sprawdzać trzeźwość na bramie - i sprawy 30% zwolnień wyjaśnią się same. Bo jak wiadomo jest to powód do zwolnień, ale DYSCYPLINARNYCH

Listwa

14tko jak ci zał to też się (usunięte przez administratora) Człowiekowi tez sie coś należy a nie tylko robić i robić. (usunięte przez administratora)

Polak
@Listwa

Listwa nie jestem nikim o kim piszesz ale gdy widze co tu sie pisze to masakra .Gosc daje wam robote po ilus latach dal mikolaja to zas zle , po co ten pesymizm a robote zawsze mozna zmienic.Zobacz ilu ludzi wraca za granicy to widocznie nie jest tak zle.To jest blad ze bierze ich spowrotem ale to nie nasze zmartwienie to o szefie swiadczy ze nie ma jaj w tym wzgledzie.

Listwa 25x40x160

Polak ty musisz być (usunięte przez administratora) za bramę a na wasze miejsce 10 czeka. Powiedzonko znane wszystkim w Feniksie ha ha

14 tka

Jak nie kablujesz to nie zarobisz. Mistrzowie najlepsze meble wybierają (usunięte przez administratora)

Polak

Jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil .Zawsze komu jest zle moze sie zwolnic,zastanawiam sie czy kogos tam trzymaja na sile.

R14

Moja mama tam pracowała i mowila na to (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) kierownicy . (usunięte przez administratora)

Feniks

dla jednych (usunięte przez administratora) :-)

Zostaw merytoryczną opinię o "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Skarszewy

• Jak się pracuje w "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ