"FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nick 3

Pan Andrzej wiedział co robi. (usunięte przez administratora) Takich ludzi już nie ma

nick1

Dlaczego majster (usunięte przez administratora) się zwolnił?? Dlatego że zbierał opr szczególnie za zmianę nr1 (usunięte przez administratora) że of kilku miesięcy są najlepszą zmiana !

szacun

Szacun dla szefa!!! Za siłe wytrwałość i wiarę w siebie, bo w ludzi nie za bardzo można. Co wy tu wypisujecie to jest jakaś masakra. Ja rozumiem że komuś ma prawo się nie podobać, ale na litość Boską nikt nikogo na siłe nie trzyma. Tak narzekacie, tak źle, tak niedobrze, tak kradną tak piją, tak zimno, taki wyzysk TO U LICHA KTO WAM KAŻE TAM PRACOWAĆ???Przecież wszędzie to ze 2tys na start dają....ludzie jesteśmy w Polsce. to na rząd ponarzekajcie nie na feniks. JA PRACUJE, NIE NARZEKAM, PENSJA OKI, WARUNKI GODNE, a że zimno było w demlinie???? prawda, ale nie dla tego żeby komuś na złość zrobić, żeby kogoś z bydłem mieszać tylko po to żeby szła produkcja i żebyśmy to MY PRACOWNICY MIELI CIĄGŁĄ PRACĘ I PENSJE. TROCHE ZDEJMIJCIE KLAPKI Z OCZU I POPATRZCIE DALEJ NIŻ NA CZUBEK WŁASNEGO NOSA POZDROWIENIA

Asia

Do Bełkota. Do czego odnosi się moja wypowiedź??? Pytanie bez sensu bo odpowiedź jest zawarta w tejże wypowiedzi. Tak się zastanawiam, że naprawdę nie macie innych tematów rozmów przy rodzinnym, biesiadnym stole jak tylko o Feniksie mimo tego, że tam nie pracujesz,, niby ''??????Szkoda,że macie tak obogie życie rodzinne i towarzyskie, że nie podejmujecie innych ciekawszych rozmów a choćby o tym kto za ile i komu zrobił prezent pod choinkę, tudzież dokąd i za ile, i z kim wybieracie się na ferie bo na pewno na narty, chociaż wielu z was nie potrafi na nich jeździć, no chyba, że pozować do zdjęć. To raczej są ciekawsze tematy dla kogoś kto nie pracuje w tej firmie a żyję nią całym sercem, nie koniecznie umysłem. I co??? Skoro uważasz, że to bełkot to po co kalasz się wypowiedziami na tej stronie???

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pakowacz?
Muminek

Do DO MUMINKA.Rzeczownik 'szacunek'zapozyczylismy z j.niemieckiego.Pierwotnie mial on w polszczyznie postac szacunk(niem.Schatzung)i byl powiazany z czasownikiem szacowac(niem.schatzen)co pierwotnie znaczy ocenianie w sensie materialnym.Dopiero pozniej zaczeto sie odnosic do oceniania w sensie moralnym.Synonimy slowa szacunek to estyma,atencja,mir,naboznosc,rewerencja.Dlatego znaczenie slowa szacunek mozna znalezc w Slowniku Wyrazow Obcych jak rowniez w Slowniku jezyka polskiego pod redakcja Witolda Doroszewskiego.Nastepna sprawa to znaczenie slowa 'znalez'.Fakt moj blad i zjadlo mi jedna litere i chodzilo o wyraz 'znalezc'.Mimo wszystko uwazam ze powinienes skorzystac z slownika ortograficznego bo wyrazy 'w koncu','w ogole','nie ma'pisze sie w ten sposob.Nie jest to jakis moj wywod tylko ogolnie przyjete zasady pisowni jezyka polskiego

nick

szanowna pani (usunięte przez administratora) , z dniem pierwszego dnia chorobowego ,,POSZŁA`` do pracy do p. PP , gdzie na dzień dzisiejszy pracuje w firmie Feniks , zwolnienie ma do 27.01.2016 . Kończącym się chorobowym wróci do Feniksa , kąty obleci ii dalej doniesie do p . PP . hyyymn i tego nikt nie widzi .? tacy KONFIDENCI to wg nie powinni się rodzić . tylko patrzeć na nich z pogardą . !! . :D POZDRAWIAM .: )

O

Do Pracownika:myslisz ze tak latwo mozna sie z tej firmy zwolnic? Kilka osob chcialo sie zwolnic za porozumieniem stron bez okresu wypowiedzenia i niestety nie podpisano im takich zwolnien.Wybrali porzucenie pracy czyli dyscyplinarke.Popytaj wsrod ludzi to sie dowiesz co i jak.

Szefa najbardziej interesuje kto ma kontakt ze starym (usunięte przez administratora) pracy

BEŁKOT

Osobo o pseudonimie Asia,do czego odnosi się twoja wypowiedz?Ja natomiast nadałem sobie taki nick,bo to o czym tu piszecie to jest jeden wielki BEŁKOT.

jak Wam tak zle to sie zwolnijcie... jakos mnie nigdy szef nie zlał wiec ja tez go nie zlewam... ja ich szanuje nie tylko w pracy ale takze i poza... pozatym gdyby miał gdzies pracowników to by sie nimi nie interesował a tu wybudował jak najszybciej zakład urzadził wigilie itp.. a co mieliscie kiedys??? wielkie nic

BELKOT

Nie pracuje w FENIKSIE,pracuje za to moja druga polowa i spore grono dobrych znajomych pracujacych na roznych dzialach,za kazdym razem kiedy sie widujemy jednym z podejmowanych tematow jest"FENIKS", po wysluchaniu tego wszystkiego mam taka wiedze i wrazenie jakbym byl pracownikiem tej firmy.Co do szacunku ja odnioslem(am)sie tylko do pochodzenia tego slowa,ale widze ze masz problemy czytania ze zrozumieniem,dlatego nie bede prowadzil z toba konwersacji,bo siega ona rynsztoku.

@BELKOT

Nie na darmo nazwałeś się (usunięte przez administratora)

Tapicer

(usunięte przez administratora) pracuje od kilku miesięcy w Feniksie. Mało wie o firmie. Mało wie o życiu i szacunku do drugiego człowieka. Jak traktować innych uczy mama i tata w domu. A (usunięte przez administratora) tego nie nauczyli. (usunięte przez administratora)

BEŁKOT

Do 'DO MUMINKA',a dlaczego definicji słowa szacunek nie można szukać w słowniku wyrazów obcych skoro to słowo pochodzi z j.niemieckiego

BEŁKOT

Mam pytanie do *Muminka*jak jesteś takim(taką)poliglotą(poliglotką),to może wyjaśnisz mi znaczenie słowa 'znalez',albo zastanówmy się sposobem pisowni tego wyrazu."W urojonych ogrodach znajdź mnie i oszołom!".

Do Muminka

Muminek, jaki przemyślany wywód- mogłoby się wydawać - ale tylko wydawać. Taki bystrzak z ciebie a nie wiesz, że słowa "szacunek" nie szukamy w Słowniku języka obcego? -Pomyliły ci się słowniki... Innych pouczasz, a sam potrzebujesz lekcji...

Muminek

Na szacunek kazdy czlowiek musi sobie zapracowac.Pracowniku ty swojego szefa szanujesz tylko dlatego ze jest twoim szefem a nie jakim jest czlowiekiem.To bardziej przypomina (usunięte przez administratora) .Mowisz ze daje ci prace,oczywiscie bo jako pracownik sprzedajesz mu towar w postaci swojego czasu i umiejetnosci a on ci za to placi.Nie jest to szacunek tylko zwykly biznes.Mylisz pojecia wiec moze moze poczytaj w slowniku wyrazow obcych i znalez znaczenie slowa :szacunek.A tak na marginesie przyda ci sie tez slownik ortograficzny bo slowa :w koncu i w ogole pisze sie w ten sposob.Brawo nie Ty

Brawo Ty!

Niech sie skonczy juz wkoncu ten temat... jest to strona o opiniach a pisze tu moze jedna osoba głownie i wiadomo o kogo chodzi.. Powiem z doswiadczenia Pan Mariusz zawsze był lepszym szefem pod wzgledem szacunku dla ludzi zawsze kazda sprawe było mozna z nim załatwic i tak jest do dzis... jak sie szanuje szefa to dlaczego on niema szanowac Ciebie... z kazda sprawa dlaczego kazdy leciał do Mariusza??? bo jest wyrozumiały... Waldek to wogole gosciu ktory jest szefem ale pomoze w kazdej sprawie... wogole nie traktuje go nawet jako szefa tylko jak dobrego kolege poprostu jest pomocny pod kazdym wzgledem i z kadym sie przywita pogada.... takze czytam te posty i widze Pare wpisow wogole nie pasujacych do Szefów Feniksa... mozemy im jedynie dziekowac ze sa i daja nam dalej ta prace... ja ich szanuje i poki co chce pracowac w feniksie... oby wypaliło nam jak najlepiej tego życze włascicielom

jan g

(usunięte przez administratora) nad głowa...

Maja

A mi się nasuwa jedna myśl, a mianowicie, ponoć wszystkie drogi prowadzą do Rzymu a do Starogardu jedna -Derdowskiego. Gdyby postawić bramki wjazdowe na tej ulicy to Feniks miałby niebotyczne rachunki. Stać was jeszcze na to?? Zmieńcie ustawienia GPS i dajcie spokój. Konkurencja jest i będzie ale ta Pana Pp jest dla was solą w oku, dla samej zasady a nie z żadnego innego powodu. (usunięte przez administratora) Jeszcze, we wcześniejszych wpisach było mówione, że każdy kto chce zmienić pracę ma wolną drogę, a dzisiaj zaczynają się problemy żeby się zwolnić samemu. Nikt nie jest niczyją wlasnoscia a już na pewno nie Feniksa i tym bardziej (usunięte przez administratora) Każdy ma prawo i wolny wybór pracować tam gdzie chce, tam gdzie mu poprostu lepiej i to was tak gryzie. Widać z tych (usunięte przez administratora) decyzję i posunięcia. A więc mimo wszystko słodkich snów (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Skarszewy

• Jak się pracuje w "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ