"FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

zatrzymaj się

Ludzie……. zatrzymajcie się na chwilę, bo chyba się zapędziliście! Wypisujecie na tym forum, co wam ślina na język przyniesie! Uważacie się za ludzi wolnych! Wolno wam wyzwać, obrzucić błotem, sponiewierać! Czy rzeczywiście bycie wolnym oznacza możliwość robienia tego, co się chce? Bez ograniczeń? Niestety nie, ale WAM się wydaje ze możecie bez odpowiedzialności za słowa wygłaszać sądy o innych. Wolność to przede wszystkim odpowiedzialność za swoje czyny. „Granica wolności przebiega tam, gdzie zaczyna się krzywda drugiego człowieka” . Przekroczyliście tę granicę.

haha

Syn wraca ze szkoły i zadaje ojcu pytanie związane z zadaniem domowym: - Tato, co to takiego alternatywa? - Hmmm... dokładnej definicji nie pamiętam ale podam ci przykład. Wyobraź sobie, ze masz jedna kurę i jakiegoś koguta (może być od sąsiada) i ta kura znosi Ci jajko. Możesz je zjeść na parę sposobów albo pozwolić by wykluła się z niego jeszcze jedna kurka... Ona również będzie znosić jajka, które możesz zjeść lub oczywiście pozostawić do wylęgu. I tak dalej i tak dalej... Masz już synku ogromna fermę, 20 tysięcy kur, znoszą jaja, Ty je sprzedajesz do sieci hipermarketów, masz zabezpieczenie wiec bierzesz kredyty, unowocześniasz fermę, budujesz piękny dom, kupujesz Merca, inwestujesz i wszystko się kreci. Kury się niosą ty zarabiasz, spłacasz kredyty i tak dalej... Aż tu pewnego dnia po ulewnych deszczach pobliska rzeczka wylewa, w gospodarstwie masz pól metra wody, wszystkie kury się topią, samochód nie do użytku! A tu trzeba płacić kredyty... I jak to mówią synku - jesteś udupiony... - No dobra ojciec, a gdzie tu alternatywa? - Kaczki synu, kaczki...

hit

1. Czarne chmury nad nami Iskrzą błyskawicami Pora skończyć tę miłość Nie ma czego ratować Nie ma czego żałować Było i się skończyło Nic mnie teraz nie trzyma Zbyt nerwowy jest klimat Sto wymówek i sporów Dosyć mam Twojej złości I toksycznej zazdrości Dość samotnych wieczorów Ref: Biorę urlop od Ciebie Chcę być jak w niebie Więc żegnaj kochanie Biorę wolne i znikam Drzwi cicho zamykam Nie czekaj już na mnie Biorę urlop od Ciebie Chcę być jak w niebie Więc żegnaj kochanie Nie pisz, nie dzwoń, nie szukaj Do drzwi moich nie pukaj To rozstanie 2. Uciec chcę jak najdalej Nie myśleć już wcale Że cudowna tak byłaś Niech zabliźnią się rany Niech pójdzie w nie pamięć Wszystko czym mnie raniłaś Uciec chcę jak najprędzej Nie widzieć Cię więcej Pora skończyć tę miłość Nie ma czego ratować Nie ma czego żałować Było i się skończyło Ref: x2 Biorę urlop od Ciebie Chcę być jak w niebie Więc żegnaj kochanie Biorę wolne i znikam Drzwi cicho zamykam Nie czekaj już na mnie Biorę urlop od Ciebie Chcę być jak w niebie Więc żegnaj kochanie Nie pisz, nie dzwoń, nie szukaj Do drzwi moich nie pukaj To rozstanie

praca

Lubisz zwierzęta? Jeśli tak – co powiesz na zawód groomera, czyli fryzjera zwierząt? To nie dla Ciebie? To może lubisz robić zakupy? Jeśli tak, zajmij się tym zawodowo – mystery client to kolejny zawód z przyszłością. Jednym słowem – rób to, co kochasz! Praca nie musi być gorzkim obowiązkiem, ale może być słodką przyjemnością.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pakowacz?
Reklama-praca

Zawód: specjalista od uzależnień – ludzie popadają w coraz różniejsze nałogi. Już nie tylko alkoholizm jest powszechnym problem, lecz także netoholizm, zakupoholizm, a nawet seksoholizm. „Zwykłe” choroby fizyczne można coraz częściej wyleczyć farmakologicznie, ale choroby psychiczne to palący problem przyszłości ludzkości. Nie wspomnę już o tym, że za zdrowie – zarówno psychiczne, jak i fizyczne – ludzie są w stanie zapłacić majątek…

humor

Rozmowa w sklepie: - A sąsiadka to ciągle nowiuśkimi banknotami płaci. - Bo mam w domu specjalną maszynkę do robienia pieniędzy. - Co pani powie! I to jest legalne? - W 100% legalne, tylko strasznie chrapie.

a ja nie rozumiem

Co jakiś czas zaglądam na tę stronę i myślę że ludzie którzy piszą tu same oszczerstwa są ludżmi którym chyba życie nie pasuje. Ten to, ten tamto, on zwolnił, on oszukał..... Ja nie znam tych co piszą, ale i dobrze, nie jestem takim flustratą i moje życie nie jest skażone złem. Żyję w Skarszewach i widzę,słyszę i mam swoją opinię, ale zostawię ją dla siebie. Znam osoby pracujące w zakładzie o którym tyle negatywów i się dziwię . Mam wrażenie że pisze je jedna i ta sama osoba bo opinie usłyszane przeze mnie są zupełnie odmienne. Tak więc człowiecze pisz sobie tylko uważaj, bo przez takie ciągłe ubliżanie innym nic dobrego dla ciebie nie będzie. Staniesz się jeszcze bardziej zły, nieszcześliwy i samotny, niestety. Zajmij się czymś pożytecznym a nie zatruwaj powietrza innym.

Feniks

:) Feniks – Ognisty Ptak jest symbolem odrodzenia, zmartwychwstania, nieśmiertelności i wiecznego ognia. Można go znaleźć w wielu mitologiach, chociażby rzymskiej, greckiej lub egipskiej. W każdej z tych kultur jest podobnie postrzegany. Wyobraźnia ludzka sprawiła, że powstało wiele jego wizerunków, jednak one wszystkie są do siebie podobne. Przypomina ogromnego ptaka, którego pióra mienią się żółcią, złotem, czerwienią i pomarańczem. Miał szkarłatny czub, złoty dziób a także długi biały ogon. Oczy feniksa porównywane były do gwiazd. Mogłoby się wydawać, że jego ogon, skrzydła, całe jego ciało przez cały czas płonie. Feniks posila się jedynie ranną rosą i żywica z balsamicznych roślin. Jest łagodny, wręcz jest to uosobienie wrażliwości, spokoju i opanowania. Nie zabija zwierzą, a mimo iż płonie, nie niszczy roślinności. Według legend istnieje na świcie jeden feniks, który liczy sobie 1000 lat. Ma magiczne właściwości, jego perliste łzy leczą. Ma niezwykle piękny głos, gdy śpiewa wszystkie ptaki do niego lgną i podążają za nim. Pieśń feniksa jest magiczna: uważa się, że dodaje odwagi ludziom "o czystym sercu", a napaja strachem serca nieczystych. Potrafi przenosić ogromne ciężary siłą woli. Jego symbolika jest nieco zróżnicowana. W egipskiej mitologii był uwielbianym Ptakiem Słońca – Banu i należał do boga Słońca – Ra. Pojawiał się głównie w mitach o Ozyrysie i Ra. W Egipcie był także nazywany Wiecznie Wschodzącym Słońcem. Na piramidach i mumiach egipskich można spotkać jego symbol, przypominające właśnie takiego ptaka. Wielu kronikarzy rzymskich nazywali go ‘’arabskim ptakiem’’ jednak częściej można się spotkać ze stwierdzeniem, że to egipski ptak. Legendy o feniksie opowiadają głównie o tym jak ów ptak, czując, że nadchodzi jego śmierć, układał gniazdo, które wyglądało jak stos. Do jego budowy używał wonnych liści i ziół - mirry, cynamonu, nardu, a także palmy. Zasiada na zbudowanym gnieździe i spala się, pozostawiając jedynie popiół lub jajo, z których się odradza na nowo po trzech dniach. Jest kojarzony z Księżycem, gdyż spala się zawsze w nowiu. Wedle greckich filozofów pojawia się on na ziemi raz na tysiąc czterysta sześćdziesiąt jeden lat. Inni twierdzą, że żyje on przez okres roku platońskiego czyli Wielkiego Roku. Jak ogólnie wiadomo, to czas, w którym Słońce, Księżyc i planety wracają w miejsce skąd wyruszyły. Trwa on dwanaście tysięcy dziewięćset dziewięćdziesiąt cztery zwykłe lata. Wedle Starożytnych po upływie tego cyklu astronomicznego historia świata się powtórzy - ponieważ powtórzy się obieg planet, dlatego też feniks jest także symbolem wszechświata. Feniks ma także swoją konstelacje gwiezdną. Jest ona niestety niewidoczna na terenach Polski.Gwiazdozbiór Feniksa wprowadzony został pod koniec wieku XVI przez holenderskich nawigatorów Pietra Dirkszoona Keysera oraz Fredericka de Houtmana. Jest obiektem fascynacji wielu, formą przedstawienia istoty idealnej, źródłem natchnienia, a także wyobrażeniem czegoś co nieskończone. Liczne osoby poszukują informacji o feniksie, ognistym ptaku. Pozostaje mieć nadzieje, że zostanie odnalezione więcej legend, mitów, opowieści i informacji o istocie, która jest symbolem tego co nieskończone, łagodne, piękne, wieczne, po prostu fantastyczne...

olololo

hahahahahah dobry z historii jesteś :) myślę,że nasi rozmówcy dorzucą coś jeszcze:) To niestety nie jest strona z opiniami o pracodawcach, przynajmniej nie większość wpisów licząc od początku Panie PPPP

olo
@olololo

Niebywałe,jaka szybka reakcja.Proponuj e wrócić do szkoły i nauczyć się czytać nagłowki stron ze zrozumieniem. Ale cóż,czego tu się spodziewać. (usunięte przez administratora) ale ja? Dlaczego nie .Nic nie stoi na przeszkodzie,żeby obronic kogoś kogo niesłusznie obrzuca się błotem (usunięte przez administratora) .

info-region

Na krajobraz nadmorski mają wpływ wiatr i fale morskie. Fale morskie niszczą wysoki klifowy brzeg i podmywając go, powodują obsuwanie się skał i cofanie się brzegu. Taki brzeg można obserwować na wyspie Wolin, w Trząsaczu koło Gdyni i na przylądku Rozewie. Fale zabierają piasek, muł i skały, pozostawiając ten materiał w miejscu, gdzie prąd jest słaby, a wybrzeże płaskie. Tak tworzą się wały zwane mierzejami. Mierzeje coraz bardziej narastają, aż odcinają zatoki od morza, tworząc jezioro przybrzeżne. Wiatr powoduje powstawanie wydm z piasku, znajdującego się na brzegu morza. Wydmy mogą być przenoszone na duże odległości. Pobrzeże, pas nizin ciągnących się wzdłuż wybrzeża morskiego, jest poprzecinany dolinami rzek. Na zachodzie jest to Nizina Szczecińska, dalej Pobrzeże Słowińsko-Kaszubskie i Żuławy Wiślane. Pas nizinny jest najszerszy w okolicach ujścia Odry do Bałtyku - wynosi 100 km, a w okolicy Gdyni szerokość niziny wynosi 1 km. Urozmaiconą linię brzegową mają tylko: na zachodzie: Zatoka Pomorska, wyspy Uznam i Wolin, Zalew Szczeciński, a na wschodzie: Zatoka Pomorska, Półwysep Helski, Zatoka Gdańska, Mierzeja Wiślana. Krajobrazy pobrzeży są urozmaicone, a na ich kształtowanie ma wpływ morze. Wybrzeża morskie są wysokie, urwiste na wyspie Wolin, w okolicach Gdyni i Rozewia. W innych miejscach wybrzeża są płaskie - występują szerokie plaże piaszczyste lub kamieniste. Za nimi ciągną się wydmy - ławice piasku, w niektórych miejscach ruchome. Nizina Szczecińska - płynie przez nią Odra do Zalewu Szczecińskiego, a stąd do otwartego morza rzeka wlewa się trzema ramionami, zalew od północy odgrodzony jest od Bałtyku wyspą Wolin i Uznam. Statki przepływają koło Świnoujścia i Dziwnowa z Zalewu Szczecińskiego do Bałtyku. Na Pobrzeżu Bałtyckim są dwa parki narodowe - Woliński Park Narodowy i Słowiński Park Narodowy. Woliński Park Narodowy obejmuje bardzo piękną część polskiego wybrzeża: część wyspy Wolin, część Zalewu Szczecińskiego i Zatoki Pomorskiej. Krajobraz jest urozmaicony: - nadbrzeżne urwiska - wybrzeże klifowe, - płaskie wybrzeże z plażami, - wydmy, - jeziora: Grodno i Turkusowe, - wzgórza porośnięte lasami.

haha

Przychodzi babcia do urzędu skarbowego, złożyć PIT. Urzędniczka sprawdza i mówi: - Właściwie wszystko jest dobrze tylko brakuje Pani podpisu - Ale jak ja mam się podpisać? - No tak jak się Pani zawsze podpisuje. Babcia bierze długopis i pisze: - Całuję was gorąco babcia Aniela.

info

"Źle ten czyni, kto cudzą rzecz sobie przyswoił. W pióra się pawie dudek ustroił i w tej postawie wszedł między pawie. Poznały zdrajcy świeże rozboje: postradał cudze i stracił swoje. Z tej więc pobudki wrócił, gdzie dudki, A te w śmiech z niego: "Chciałeś cudzego, dobrze ci tak i nicht cię żałować nie może - kiedyś stworzon na dudka, bądź dudkiem, nieboże!" - Ignacy Krasicki. Niech więc dudek dudkiem będzie, bo niezmiennie zachwyca :)

Reklama-rozwój

Branża meblarskachoć ma dobre wyniki, to jednak musi myśleć o dalszym rozwoju. - Priorytetem jest uznanie rozwoju wzornictwa jako innowacji w rozumieniu działań badawczo-rozwojowych. Innowacyjność branży meblarskiej jest niezmiernie ważna. Sama Komisja Europejska i inne kraje, które są w czołówce tej branży, myślą podobnie. Nie ma mowy o rozwoju bez wzrostu konkurencyjności i innowacyjnościska

info

Przy obecnych wahaniach cen mleka czy żywca wieprzowego rolnikom trudno jest utrzymać gospodarstwo na odpowiednim poziomie. Właśnie dlatego coraz częściej słyszy się o towarowej hodowli szynszyli wśród rolników. Skórki tych gryzoni we Francji czy Niemczech osiągają zaskakujące ceny (od kulkudziesięciu do kilkuset złotych), co czyni ten biznes bardzo atrakcyjny, a także służy zdobyciu dodatkowego źródła dochodu w ramach działów specjalnych produkcji. Niestety są również i minusy takiej działalności - zyski pojawią się dopiero w ok. 3 roku hodowli. Nie jest to także prosta hodowla, wymaga dużo wiedzy i zaangażowania. Dla pocieszenia jest praca, któea nie zajmuje wiele czasu. Wystarczy codziennie uzupełnić wodę, paszę i siano, a raz w tygodniu zorganizować zwierzętom kąpiel pływową (mieszanka piasku z talkiem). Dodatkowo raz w miesiącu należy uzupełnić pył kąpielow i kostki pumeksu, a także generalnie posprzątać klatki. Zawsze można zatrudnić się u byłego prezesa - otwiera nowy biznes.

haha

Nauczyciel napisał na tablicy wzór chemiczny i otworzył dziennik: - Małgosiu, co to za wzór? - To jest... No, mam to na końcu języka... - Dziecko, wypluj to szybko! - mówi nauczyciel. - To kwas siarkowy...

info

Pytasz sia, gdzie Kociewiaki Majó swoje dómi, Swe pachnące chlebam pola, Swoje sochy, broni? ref. Gdzie Wierzyca, Wda Przy śrebnym fal śpsiwie Nieso woda w dal, Tam nasze Kociewie (x2) Czy to my tu na Kociewiu, Czy Borusy w borach, Czy Lasaki, czy Kaszuby Na morzu, jeziorach ref. Jedna Matka nas, Wszystkich kolybała, Pokłóńma sie w pas: Tobie, Polsko, chwała (x2)

do pokraki

Zmienisz zdanie za miesiąc lub dwa, jak zobaczysz nowy zakład, obecny prezes ma energię i pomysły, wcześniej był hamowany a teraz może rozwinąć skrzydła ,będzie dobrze,uwierz ,nie bądź dłużej pokraka

info

"Ze względu na to, że przynależność terenów do tego obszaru jest definiowana na podstawie kryteriów etnicznych oraz językowych (gwarowych) dotyczących zamieszkującej je ludności, granice tego terytorium są płynne. Najbardziej prawdopodobne granice Kociewia wyglądają następująco: wschodnia granica na około 120-kilometrowym odcinku Wisły od wsi Topolinek koło Świecia do wsi Czatkowy koło Tczewa północno-zachodnia granica na linii Trąbki Wielkie – Wysin – Liniewo – Nowe Polaszki – Konarzyny południowo-zachodnia granica biegnąca przez Czarną Wodę, Osieczną, Lińsk, Lniano, Bukowiec, Gruczno do Topolinka. Granicą borowiacko-kociewską jest dawna puszcza na północ i zachód od Śliwic i Osówka aż po rzekę Wdę. Pomiędzy tymi dwiema starymi wsiami a odległą o ponad 20 km Wdą, gdzie dopiero znajdowały się osady dzisiejszego Kociewia, znajdował się teren niezamieszkany. Dopiero w ciągu XVII stulecia osadnicy od terenu borowiackiego i od Wdy z terenu Kociewia zaczęli tę część borów zaludniać. Fale osadnicze borowiackie i kociewskie nachodziły na siebie gdzieś w rejonie wówczas powstałych Osiecznej i Ocypla. Napływ polskich kolonistów na tereny zamieszkane wcześniej przez kaszubskich Pomorzan spowodował ukształtowanie się gwar Kociewia. Wyznaczanie granicy borowiacko-kociewskiej na podstawie dzisiejszej i XX-wiecznej mowy mieszkańców jest metodologicznym błędem, ponieważ w XX wieku nie ma już większych wyraźnych różnic językowych, a wpływ tendencji unifikacyjnych (poprzez szkołę, radio, telewizję, administrację itd.) spowodował, że jednostki posługują się dziś raczej ogólnym „językiem” który można by nazwać „pomorskim”, a trudno jest i było przyporządkować daną cechę językową Kociewiakom i Borowiakom. Historia osadnictwa tego terenu wskazuje prawidłową granicę."

Reklama-praca

"Zdecydowanie najlepiej opłacanym stanowiskiem w Polsce jest architekt IT. Osoby specjalizujące się w tym fachu zarabiają przeciętnie 8532 zł netto miesięcznie (uwzględniając premie). Drugą specjalizację w zestawieniu (senior developera) architekt IT wyprzedza o blisko 2 tys. złotych. Z kolei pierwszą, która nie jest związana z branżą teleinformatyczną, czyli sklasyfikowanego na piątym miejscu starszego analityka finansowego, dystansuje aż o 2552 zł."

Pokraka

dla mnie prezes był i jest (usunięte przez administratora) to tak nie do końca

olo
@Pokraka

No i nie mówcie,że to nie przypomina systemu PRL-wskiego.Dotychczas były wypowiedzi wpisywane odnośnie pracodawców bo do tego służy ta strona .Tak gwoli przypomnienia.Ale niewygodne to się stało dla (usunięte przez administratora) i postanowili wrzucać jakieś bzdury,byleby zagłuszyć odczyt opinii. Niewygodne bo i prawdziwe. Kłaniają się lata 50-te,60-te aż do 1998r. Komuna !!! Tam też było zastraszanie, propaganda i cenzura.

Zostaw merytoryczną opinię o "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Skarszewy

• Jak się pracuje w "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ