Opinie o Galeria Wypieków Lubaszka w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Galeria Wypieków Lubaszka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Galeria Wypieków Lubaszka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galeria Wypieków Lubaszka w Warszawa

pytanie

To dziwne, że niektóre komentarze wymieniają imiona osób z konkretnej piekarni. Czy ekspedientki noszą plakietki z imionami? Czy to po prostu skonfliktowani pracownicy obsmarowują siebie nawzajem na forum?

@pytanie

Tak , noszą!!!

Janek @Janeczek

Witam jestem klientem od nie dawna smakuje mi pieczywo lecz sytuacje jakie się zdarzają w państwa punkcie a jest to na bazarku na Rembielińskiej przyprawiają o mdłości i od razu się odechciewa tam przychodzić zastanawiam się też czy tam jest jakaś kontrola bo moim zdaniem nie. Dzisiaj kiedy była dostawa stałem w kolejce i Pani Monika która już nie raz pokazała co potrafi naskoczyła na koleżankę zaczęła na nią krzyczeć gdyż ona zwróciła jej uwagę że najechała jej skrzynkami na nogi po czym ona odpowiedziała by albo weszła w krajalnice albo by sobie oczy z tyłu zamontowała poczym jeszcze skomentowała że w niczym się nie nadaje takie komentarze przy klientach porażka po czym pani Monika doskoczyła do pani Wioli że to jest jej wina że ona wszystkich buntuje .Od kiedy tu przychodzę to mam bardzo dużo do pani Moniki kiedy sa kolejki to robi coś innego widzę że potrafi w trakcie obsługi zostawić koleżanki i pójść do chyba córki nie wiem i rozmawiać mimo że jest kolejka i wydaje mi się że klient powinien być najpierw .Jeżeli państwo nie zareagujecie to z przykrością mówię że zmienię piekarnię.Pozdrwiam

Piekarniczy
@Janek @Janeczek

Ble, ble, ble, aż żal czytać te wypociny. Proponuję zmienić sklep i wybrać się do księgarni po książkę z zasadami gramatyki, a może lepiej wrócić do podstawówki i poprosić polonistkę o dodatkowe lekcje - najlepiej z naciskiem na interpunkcję. Wysłowić się to nie umie, ale wymagania level hard. Najlepiej jakby Cię sam senior Lubaszka obsługiwał.

Jacek

Szkoda, że na forum pisza głównie klienci. Interesuje mnie praca w firmie i liczyłem na jakieś informacje.

Wypieki smaczne tylko obsługa okropna, czy nie można zmienić w dzisiejszych czasach kobiet na przyjemniejsze, życzliwe i uśmiechnięte... A nie takie pyskate jakby za karę musiały pracować, wkładając owoce do sokowirówki bez rękawiczek brudnymi rękoma okropne jak można pić taki sok. A wcale nie jest tani, chyba zmienimy piekarnie................

Kasjer

Złozenie CV, rozmowa bardzo miła ,szybko i bezproblemowo,wystarczy powiedziec że jesteś odpowiedzialny ,dyspozycyjny

Dlaczego chcesz pracowac u nas CZY jestes dyspozycyjny reszta to standard

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
Honorata

@Robert a jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Większość pytań dotyczy stanowiska sprzedawcy, czy Ty również chciałbyś się ubiegać o te stanowisko? Dość trudno jest zlokalizować w sieci oferty pracy do Galeria Wypieków Piotr Lubaszka, może warto udać się do konkretnego punktu osobiście? Czy ktoś próbował w ten sposób zgłaszać swoją chęć do rozpoczęcia pracy?

Robert

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Eliza

Witam serdecznie! W galerii wypieków kupuję najczęściej chleb wiejski, bo jest smaczny i długo potrafi być świeży. Ogólnie produkty w sklepie są droższe niż w innych sklepach. Czasem warto wydać więcej za dobry produkt. Pracodawca jest nastawiony na biznes .W sklepie obsługują panie, które dbają o interes pracodawcy. To zrozumiałe tylko gdzie jest w tym klient. Sprzedawczynie zmieniają się dosyć często. Zrozumiałe a kto by chciał na dłuższą metę pracować w tym kieracie. Zmuszane są do proponowania na siłę innych producentów. To jest bardzo denerwujące. Nie mam zamiaru tłumaczyć się za każdym razem kiedy wchodzę do tego samego sklepu codziennie dlaczego np. nie mogę jeść słodyczy. Natomiast gdy poproszę żeby sprzedawczyni odłożyła chleb na konkretną godzinę zasłania się zakazem ustanowionego przez pracodawcę. To gdzie tu jest uprzejmość i dbanie o klienta.

Eliza
@Eliza

Drobna korekta. Innych produktów... I ustanowionym przez.... Przepraszam

Honorata

@anonim Twoja opinia jest podyktowana sytuacjami, które widujesz w swojej codziennej pracy? Czy umowa, którą zawarłeś z pracodawcą nie gwarantuje Ci wypłacania wynagrodzenia na czas? Czy z tą sytuacją pracownicy próbowali coś zrobić, np. porozmawiać z przełożonym? To istotne, aby na wątku pojawiały się wyłącznie prawdziwe i rzetelne opinie na temat Galeria Wypieków Piotr Lubaszka.

Filip

Każdy wie, że tylko ten się nie myli kto nic nie robi!!

Irena2606

Witam od wielu lat jestem klientką wypieków Piotra Lubaszki szczególnie przypadł mi do gustu Chleb TROJAK ale ostatnio zaliczyłam wpadkę kupując i zachwalając to pieczywo.Na okoliczność przyjazdu gości z zagranicy chciałam się pochwalić moim ulubionym pieczywem i ...chleb okazał się wpadką w środku znalazłam nie wymieszane grudy czegoś brązowego i to w całym chlebie Nie wyglądało to apetycznie i estetycznie ale smak uratował estetyczną stronę.Wczoraj znowu kupiłam ten chleb i znowu to samo ale oprócz czarnej mazi są grudy białe i czarne moim zdaniem nie wymieszane ciasto.Chlebek ten nie jest najtańszym pieczywem ale ...przestanę go kupować.Pewnie Pan Lubaszko nie odczuje utraty jednej klientki ale...smród zostaje.

Olga
@Irena2606

Ewidentnie źle wymieszane ciasto. Trzeba zgłaszać, bo może nawet nie wiedzą. Za duża produkcja, nie doglądną każdego bochenka. Mnie za to irytuje, gdy okazuje się, że w chlebie jest wuęcej dziur niż chleba. Niektóre rodzaje tak mają, np. sycylijski albo grecki, kromki się rozpadają, ale to pewnie taka technologia...

Zbigniew

W dniu dzisiejszym tj. 28.maja 2018 r. ok. godz. 10.00 w sklepie na ul. Tamka próbowano dopisać do rachunku pizzę o wartości 6 zł., która to kwota stanowiła 50% całego rachunku. Dodatkowo zachowanie ekspedientki (lekko podryżawej młodej niespotykanie pyskatej dziewczyny) , której zwrócono uwagę na pomyłkę było skandaliczne, gdyż po prostu pyskowała. Panie Piotrze Lubaszka, takiego zachowania w pana sklepie dotychczas nie spotkałem, choć zaopatruje się w nim od momentu powstania sklepu. Informuję pana, że wybór sklepów z pieczywem mam dość duży (Putka. Społem, Careffur) i dość łatwo mogę zrezygnować, ale opinia przekazana o sklepie w którym próbuje się dopisywać do rachunku temu sklepowi chwały nie przyniesie.

Kamila
@Zbigniew

Ma pan rację. Pomyłki ludzka rzecz, ale nic tak nie denerwuje, jak pyskaty sprzedawca, który nie ma racji. A zaczyna pyskować zanim rozpozna sprawę. Nadpobudliwy pracownik być może szybciej obsłuży, ale co z tego skoro zepsuje opinię, podniesie ciśnienie, a przez kłótnię i tak zablokuje kolejkę. Jakby na to nie spojrzeć taki pracownik to bezsens.

milosĺaw

Skoro rozmowa kw!!to tez dziękuję sss,owszem jak powyzej kasjerka napisała -szybko, i niby miło, ALE TO JEST ZŁUDNE. panie zbyt dociekliwe,wręcz WSCIPSKIE,zadawaja pytania o zycie osobiste i plany na przyszłość, które w ogóle nie powinny paść. Jeśli chodzi o oczekiwania finansowe, to trzeba sie niezle napocic aby sie czegoś łaskawie dowiedzieć, usłyszałem ze2000zl-TO DUŻO, jesli chodzi o moją propozycję. Ponadto jest1dz.pracy za darmo ,i albo ci to odpowiada -albo nie.znowu usłyszałem "taka jest polityka firmy ".WIEC ROZUMIEM ŻE ,polityka firmy jest działanie NIE ZGODNIE z prawem,i zatrudnianie ludzi bez jakiej kolwiek umowy wstępnej!!!!zycze powodzenia. Firma powinna sie wstydzić....nie polecam sie tam fatygowac. STRATA CZASU

rozmowa.pl
@milosĺaw

a o jakie stanowisko ty się starałeś w lubaszce

@rozmowa.pl

nieprawda jest umowa od początku, ale zlecenie które potem przechodzi w umowę o pracę,a takich pytań to nigdy nie słyszałam

@pracownik

Pozytywne opinie na temat lubaszki na 100 procent pisze jego rodzina i kierownicy bo się to boją. Prawda jest taka że to typowy prywaciarz dorobkiewicz . Całe szefostwo to jego rodzina i pociotki . (usunięte przez administratora) bez kultury i szacunku dla ludzi zwykły prostak. Wymagania ogromne ale od siebie nie daje nic . Dziewczyny pracują w metalowych barakach w zimę zimno a w lato niesamowity gorac. A do tego oszukuje klientów ciasta i ciastka które powinny być wymieniane co dzień każą sprzedawać przez trzy dni do tego można w pieczywie znaleźć włosy skorupki z jajek mole spożywcze a nawet kamienie. Ludzie którym to smakuje chyba nie mają smaku bo ja uważam że w marketach jest smaczniejsze. I za wszystko pracownice ponoszą kary finansowe . Dziwne jest to że jak liczą towar na koniec dnia to wszystko się im zgadza a po zabraniu zwrotów przez kierowców i przewiezienie ich powrotem na piekarnie już się nie zgadza nawet na kilka ładnych stow miesięcznie. No ale przecież trzeba za coś utrzymać jacht.

Kamila
@anonymous

Potwierdzam niestety. Do tego kwitnie radosne donosicielstwo rodziny i znajomych właścicieli, bo tacy świętsi od papieża. Ludzie chcą pracować, a nie robić sobie kłopoty. Pomylić się każdy może, tak samo na swoją korzyść, jak i nie korzyść. Co miesiąc wychodzi jakieś manko potrącane z wypłaty, dziwne, że nigdy superaty nie ma. Do tego to nieustanne poganianie, mimo, że człowiek się uwija jak może i pot często kapie z czoła, jakby można było prędkość światła osiągnąć. Robią dobre pieczywo (ale głównie pieczywo, garmażerka taka sama jak wszędzie, a ciasta tylko niektóre naprawdę dobre), więc kolejki stoją, ludzie się niecierpliwią, ale z tego tempa i poganiania robią się pomyłki, a przecież tam, gdzie są pieniądze powinna być szczególna uwaga i dokładność. Z tego wszystkiego nerwy czasami puszczają, a pod koniec zmiany naprawdę można być mega zmęczonym. Obserwuję, że Lubaszka ma nieustanny pęd do zwiększania produkcji oraz ilości sklepów, natomiast uważam, że firma ma już taki rozmiar, że powinni się skupić na rozwoju i modernizacji wewnętrznej, bo standard większości sklepów i jakości pracy wręcz urąga. Są sklepy, gdzie jedynym miejscem, gdzie można choć na chwilę podczas zmiany usiąść i zwyczajnie odpocząć kilka minut oraz zjeść śniadanie jest muszla klozetowa w toalecie.

klient

Jestem bardzo nie zadowolony z obsługi na Nowym świecie a mianowicie chodzi konkretnie o Panią Anię oraz Marlenę chciałem kupić nalesniki była godz 19.30 stwierdziły że tylko na wynos a przecież sklep czynny jest do 20godz kilkakrotnie będąc w sklepie na zakupach panie zamiast obsługiwac śmiały się innym razem Pani (A) robiła awanturę koleżankom które tam pracują i to przy klientach zachowanie jej było naganne więcej tam nie pójdę.

@klient

witam czytając ten post mam wrażenie ze chyba ktoś sobie wyssał z palca gdyż chodzę na nowy świat od roku a od niedawno bylem zmuszony zostać dłużej w pracy i pode szlem za 5 dwudziesta głodny panie jak wyżej wymienione chętnie mnie obsłużyły zrobiły naleśnika były mile i uprzejme a jeśli chodzi o panią A to znam ja jeszcze za czasów pracy na Brackiej i nigdy nie widziałem żeby kiedy kol wiek komu kol wiek ubliżała lub robiła awanturę zawsze pomocna i zawsze coś zaproponowała coś nowego do spróbowania z produktów jeśli ktoś pisze to widocznie niema pojęcia o tym co pisze

@klient

Jesli chodzi o Pana który ponoć musiał zostać w pracy po godzinach to rzecz jasna pracuje w jakims biurze i nie sądzę że facet na poziomie robiłby takie okropne byki w tym co pisze,Aaaaale ktoś się pogrąża

@klient

I to jest św prawda miny mają takie że bez kija nie podchodz kogo tam zatrudniają

@klient

To wsadź sobie kij w (usunięte przez administratora) to będziesz zadowolony

Soya

Za 5 ósma to Panie mają tam takie miny,że lepiej omijać ten sklep szerokim łukiem.......Jak pójdziesz w ciągu dnia to nawet Ci życzą miłego dnia , ale przed zamknięciem nie polecam.

Ania GW
@Soya

Nie dziwic sie , za 5 bierze sie kajzerki i do domu . Pracuje w sklepie i tez Ci za 5 mnie wkurzaja bo zawsze wszystko chcecie a czlowiek do domu te. Chce wyjsc a nie zrob nalesnika a do domu sobie usmazyc

@Soya

Następna księżniczka z pgr-u

laczykowska.d@vp.pl

Dzień Dobry , zgłaszam reklamację dotyczącą sklepu w Warszawa Ursus przy ul . Wojciechowskiego. Panie sprzedające w tym punkcie cały czas ze sobą rozmawiają i bardzo wolno obsługują . nie otwierają o wyznaczonych godzinach. Kupuję często bo pieczywo jest dobre. Codziennie mam wrażenie ,że Panie sprzedające przystąpiły do strajku włoskiego, jest to opinia moja i moich znajomych. Myślę , że firma Lubaszka powinna bardziej zatroszczyć się o swoich klientów. Z poważaniem Danuta Łączykowska

Duch
@laczykowska.d@vp.pl

A mnie dzis oszukano na 10 zl w tym sklepie idiotce dalem 20zl zamiast 17zl wydala mi. 7 zl co za parszywa gnida

Robik
@Duch

Idiotka możesz nazywać swoją matkę

@laczykowska.d@vp.pl

Ty durna babo myślisz że Panie na punkcie są robotami i będą biegaly koło kazdej naburmuszonej idjotki. Wiem z doświadczenia że te osoby co najbardziej narzekają na obsługę w sklepach są największymi leniami i nieudacznikami życiowymi

Klient

Godz: 18:30 bazarek na rembielińskiej prosząc dziś panie o pokrojenie chleba usłyszałem że NIE po panie posprzatały krajalnice. TO po CO sklep czynny do 19 tej ?

Mors

dzisiaj zostałam oszukana na 10 zł w sklepie przy Galeria Wypieków przy ulicy Nowowiejskiej w Warszawie. Jest tam nowa ekspedientka blondynka. Przed świętami jest mi przykro.

Olek

Witam serdecznie chciałem zapytać jak pomocnik piekarza ma zarobki. I warto przyjść do pracy do was. Proszę o wiadomość

Irek

W miejsce dobrej pracy widzę wolicie narzekanie na forum. Dobra firma to dobrego pracownika doceni z całą pewnością.

Agaton
@Irek

W przypadku tej firmy z całą pewnością raczej nie.

Barbara

Witam. Nie polecam sklepu na placu szembeka!!!! Robie tam zakupy w soboty i pracuja tam księżniczki , zadufane i z fałszywa uprzejmnoscią mam wrazenie że wszystkie sa tam kierowniczkami.

Zostaw merytoryczną opinię o Galeria Wypieków Lubaszka - Warszawa

• Jak się pracuje w Galeria Wypieków Lubaszka?

Zobacz opinie na temat firmy Galeria Wypieków Lubaszka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galeria Wypieków Lubaszka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galeria Wypieków Lubaszka?

Kandydaci do pracy w Galeria Wypieków Lubaszka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galeria Wypieków Lubaszka
3.2/5 Na podstawie 287 ocen.
  • Szlachecka 45
    03-259 Warszawa