Cake Me Up Paula Skulska

NIP: 1181953513 REGON: 368208095

Cake Me Up Paula Skulska

Opinie o Cake Me Up Paula Skulska

Karolina

Cukiernia nowa, ale właścicielka to znawczyni smaków słodkości. Serwowane ciasta, torty to poezja smaków do pysznej parzonej tam kawy czy herbaty. Czuć, że główny nacisk kładzie na jakość produktów. Z przyjemnością tam się wraca na pyszne słodkości. Doskonałe miejsce do spotkań ze znajomymi. Lubię atmosferę w Cake Me Up Paula Skulska za: Dyskretna elegancja lokalu. Spokój i miła atmosfera. Uśmiechnięta właścicielka. Wszystko to daje słodkie chwile wytchnienia.

Marlena

Torty są przepyszne, a ciasta palce lizać. Polecam z całego serca!

smakosz

Najlepsze, najzdrowsze, najsmaczniejsze i niespotykane torty, ciasta i słodkości

Widzę, że nie ma tu info odnośnie firmy Cake Me Up Paula Skulska w mieście Warszawa. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na aktualne opinie od zatrudnionych.

Zostaw opinię o Cake Me Up Paula Skulska - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cake Me Up Paula Skulska