Opinie o Galeria Wypieków Lubaszka w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Galeria Wypieków Lubaszka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Galeria Wypieków Lubaszka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galeria Wypieków Lubaszka w Warszawa

Joanna

Witam, Zgadza się to ciężka praca. Nie plecam pracy na Rembielinskej. Okropna atmosfera i źle traktrwanie przez Violetta pracowników i ludzi z zewnątrz. Jest wulgana,arogancka jak wybuchowa. Pozdrawiam Joanna

Aa

Może ktoś napisać jak wygląda praca na Szlacheckiej, ostatnio pojawiły się oferty pracy? Dziękuję za każdą informację.

Katarzyna

Zależy od punktu ale praca dość ciężka w sprzedaży ogrom klientów w punktach gastronomicznych już nie wspomnę obowiązków do usrania i często nawet nie można iść na przerwę bo kolejka, bo sprzątanie bo coś... ciągle słyszałam tylko o karach jakie mogą mnie spotkać bo np. jest kolejka to trzeba przerwać posiłek itd. Kary są potrącane z Premii Uznaniowej stanowiącej 40% pensji . Płacą nie najgorzej ale też nie myślcie że nadzwyczaj . Ogólnie atmosferę w zależności od dziewczyn gdyż dochodzi często do sprzeczek ale nie dziwcie sie stoisz 8 h bez przerwy . Na Prywatnej przerwie jak już uda Ci się ją "wyrwać" nie wolno Ci Wyjść na papierosa to taka inf. dla palaczy . Zarządzający dodają coraz więcej nowych obowiązków kosztem pracowników . Zatrudniają się myślałam że będzie to praca w , której uda mi się utrzymać długie lata niestety każdy dzień w pracy był jak długie lata męki. To Moja Opinia , każdy może mieć inne zdanie jednak osobiście nie polecam pracy w tej firmie.

Omg

A czy samochody kierowcy samochodów firmowych to osobiści szoferzy ekspedientek???????

Agaton
@Omg

Pracowałam w tej firmie i choć zbyt wiele powiedzieć nie mogę, to akurat w tym wątku prawda jest taka, że sklepy firmowe czasami są na jednym końcu miasta, a biura firmy na drugim końcu i to peryferyjnie, gdzie dojazd ZTM nie jest najlepszy. Kadry nie zadają sobie zbyt wiele trudu, aby pomyśleć, że nikt nie chce i nie ma obowiązku poza godzinami pracy tracić dodatkowe godziny, aby dojechać do biura, bo kadrowa żąda na już, zamiast uprzedzić, żeby można się było zorganizować. Niepisanym zwyczajem jest zatem, że pracownicy sklepów zabierają się firmowym autem po ostatniej dostawie, gdy kierowcy już wracają do bazy. Tak jest najszybciej i najwygodniej. Nie widzę w tym nic zdrożnego. to nie jest pańskie wożenie się, a jedynie zwyczajno ludzkie zachowanie i logistyka.

Kasjer

Złozenie CV, rozmowa bardzo miła ,szybko i bezproblemowo,wystarczy powiedziec że jesteś odpowiedzialny ,dyspozycyjny

Dlaczego chcesz pracowac u nas CZY jestes dyspozycyjny reszta to standard

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Pracuję

Aż tak źle nie jest , aczkolwiek zdarzają się dziwne sytuacje tak jak ta wymieniona z kanapką. Pan P. jest odrealniony od rzeczywistości i czasami odnosi się wrażenie że on pracowników ma w d.... zarobki bez szału ale niema stawek też głodowych , premię są i nie najgorsze. Jeżeli ktoś oczekuję zarobków rzędu 3 tys to faktycznie nie ma co tam szukać na stanowisku sprzedawcy . Pracuję w jednym z Punktów i powiem szczerze że lubię tę pracę ze względu na ludzi z którymi się dogaduję i trzymamy się razem a sama praca jak każda inna są dni gorsze i lepsze. Pozdrawiam.

erfgt

wiesz taka jest prawda ze łatwiej napisac to gorzej wykownac wiadomo jak teraz jest raczej nikt nie zostawi swojej pracy poki nie ma zandnej nowej na oku przecież to ryzykowne bardzo ja tam tez uważam ze trzeba doceniać jednak to co się ma nie uważasz?

Budyń
@erfgt

Witam w poniedziałek idę na rozmowę w sprawie pracują magazyniera może coś napisać jak zarobki itp.? Dzieki

Chewbacca

Galera Wypieków. Łapiesz wiosło i jedziemy pod prąd.

piotr

oferta na informatyka lipna i na pokaz!!! wymagania 100%, a oni nie oddzwaniają i nawet nie potrafią odpisać - no ale to chyba normalka, że "kadry" nie potrafią korzystać w komputerów i wszystko mają w teczkach :D

Mnn

Dziwne te opinie. Chyba byłych pracowników co dobrą pracę stacili a sami nie byli chyba do końca uczciwi , a widać bardzo złośliwi. Ciekawe co napiszą o następnym pracodawcy.

Aadaczego

Zapomniałam + pot po d... się leje za najniższą krajową

polak

Nie polecam! Zatrudniają na najniższą krajową piekarzy i cukierników ŻAL. Skarbówka powinna się zainteresować nadgodzinami! Szanowny Pan Piotr nie raczy nawet dzień dobry odpowiedzieć jak napisał poprzednik. Szanowny Panie Piotrze to żaden rarytas pracować u was całe szczeście czasy kiedy można było przebierać w ludziach jak gruszkach minęły :P Z tego co wiem to i kasjerki nie za bardzo zadowolone bo ciągle się tylko dokłada pracy ale pieniążków to już nie za bardzo.

Łukasz

Jak ktoś lubi być poniżany przez Pana Piotra wraz z jego matką to tak. Jednej dziewczynie maszyna do ciasta oderwała kawałek palca i oczywiście jakby to zgłosiła to straciłaby z marszu prace, dali jej jakieś nędzne grosze. Ostatnio nawet ich informatyk się zwolnił. Mi przez dwa lata pracy szanowny Lubaszka ani razu dzień dobry nie odpowiedział. Cham i prostak. Przy takiej ilości sklepów chleb jest coraz gorszy, tylko zysk i ilość. Szkoda, że takiemu burakowi wszystko na sucho uchodzi bo stać go na łapówki albo kary. Z wypłaty potracaja za co im się podoba. Piekarze to tam z Ukrainy są, tak samo Ci co robią pizze na sklepach. Tania siła robocza zatrudniania na gorszych warunkach niż Polacy. Ciasto na pizze jest mrożone. Mniam hehe

Beata

To jest chyba jedna z najgorszych firm w Warszawie bo już nikt sobie na takie praktyki nie pozwala. Traktują pracowników jak śmieci i nawet mydła do rąk nie kupują więc panie sprzedają wam brudnymi łapskami chleb! Co z tego, że dają umowę o pracę. Nigdy nie jest na stałe tylko na czas określony i wywalają ludzi z pracy z dnia na dzień! Zwykłych pracowników i kierowniczki też. Sanepidowi dają łapówki bo warunki odbiegają często od wszelkich norm. Jak rozbudowywali piekarnie to się kamyczek i inne w chlebie trafiały. Liczy się tylko zysk a nie ludzie i ta tradycja, którą się chwalą. Odradzam wszystkim pracę w tej firmie! Ucinają z pensji co się da a za towar jest odpowiedzialność materialna! Jak ktoś kranie płacą wszyscy! Nie wiadomo ile dokładnie Ci zabiorą bo inspekcja pracy zakazała tego procederu wpisywania potrąceń z pensji do rmua. Wszystko jest na gębę z kierowniczką, która tylko liza (usunięte przez administratora) potrafi i nic więcej. Dobre kierowniczki, które się znają na zarządzaniu ludźmi wyrzucają z pracy a awansują prostaczki z normalnych ekspedientek. Cyrk na kółkach. Jednej dziewczynie Pan Lubaszka dał 500zl kary za jedzenie kanapki na przerwie 10 min dziewczynie pracujązej na sklepie. Jest się niewolnikiem i można by tak wymieniać bez końca. NIe, Nie ,Nie i jeszcze raz Nie. Nie warto pracować dla tej firmy, która Cie wykorzysta przeżuje i wypluje.

@Beata

Z Tym Mydłem to szczera prawda . Na 10 pracowników na cały miesiąc dostają 5 l rozcieńczonego płynu do naczyń i 3 rolki papieru toaletowego do podziału pracownik i klient w punktach gastronomicznych.

Michal

Witam chce podjąć pracę na stanowisku cukiernik możecie mi pomóc jaka atmosfera zarobki zmiany itp kierownictwo jakie z góry bardzo dziekuje

darek

jest taka rotacja że ludzie uciekają do innych sklepów czy piekarni tj grzybki czy spc

wlodek

umowy dostajesz od razu na najniższą krajową i dostajesz pieniądze na konto a nadwyżkę w kopercie pod stołem

Była pracownica

Gosia,przepracowałam kilka lat w tej firmie. Umowy są jak najbardziej i to nie na najniższą krajową ale na tyle ile zarabiasz. Z tego o pamietam to pierwsza umowa jest zlecenie,potem na1-3 miesięcy a jak będziesz się nadawała to kierowniczka da ci dłuższą umowę. O zarobkach to sie dowiesz od pracodawcy na spotkaniu rekrutacyjnym. Jak w każdej tego typu firmie,gdzie masz do czynienia z pieniędzmi - odpowiadasz za nie i za powierzony towar. Wszystko jest jasne i przejrzyste,więc nie ma sie co bać. Może wiele dziewczyn narzeka na tę firmę,ale najlepiej nie słuchać plotek,tylko robić to co do ciebie należy. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć,że nigdy nie żałowałam,że pracuję w Lubaszce. Odeszłam sama,nikt mnie nie zwolnił.Mam za daleko do pracy,żeby tu zostać. Firma płaci na czas,wszystkie świadczenia jak najbardziej są.Pewnie za to co napisałam będzie mnie kilka starych koleżanek krytykować,ale podkreślam,że ja osobiście byłam bardzo zadowolona. Zawsze się z kierowniczkami dogadywałam,nikt mi nie utrudniał ani pójścia na urlop ani na zwolnienie.Za to i ja byłam w każdej chwili do dyspozycji i kiedy mnie wzywano na inny sklep,bo brakowało pracowników to chętnie szłam,bo mi się to opłacało również finansowo. Wiecej godzin - więcej kasy :) Zasada jest prosta: Pracuj uczciwie,nie gadaj głupot i nie spoufalaj się za bardzo z koleżankami, a będzie ci tam całkiem dobrze. Powodzenia!

jagos

Najczęściej kupujesz i chyba kosztuje?

Ann

Jestem zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną na jutro. Powiedzcie proszę czego mogę sie po tej rozmowie spodziewać, jakie zarobki oferują, jakie są warunki pracy? Pytam o sklepy na terenie Warszawy.

hmmm

Chodzi o pracę w biurze.

Zostaw merytoryczną opinię o Galeria Wypieków Lubaszka - Warszawa

• Jak się pracuje w Galeria Wypieków Lubaszka?

Zobacz opinie na temat firmy Galeria Wypieków Lubaszka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galeria Wypieków Lubaszka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galeria Wypieków Lubaszka?

Kandydaci do pracy w Galeria Wypieków Lubaszka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galeria Wypieków Lubaszka
3.2/5 Na podstawie 287 ocen.
  • Szlachecka 45
    03-259 Warszawa