Inter-Global Sp. z o.o.

Rybarzowice

Opinie o Inter-Global Sp. z o.o.

romek

Widzę, że nawet nikt nie odpisał na twoje pytanie @łuki może tym razem ja będę miał więcej szczęścia. Ktoś wie jak teraz to wygląda, znieśli te normy? Dajcie znać!

D 1,

ODRADZAM PRACY W TEJ FIRMIE!ATMOSFERA FATALNA,NORMY KTÓRE SĄ NAŻUCONE NIKT NIE WYRABIA...A DO TEGO CIĄGŁE PRETENSJE I JEDEN WIELKI BAJZEL

P.

Nio początek wyśmienity ale później hm nie 6 miechów a dużo więcej i kto komu właźił i płakał wiecznie jaki to pokrzywdzony przez los ile to zrobił itp itd .

Zostaw opinię o Inter-Global Sp. z o.o. - Rybarzowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter-Global Sp. z o.o.