Opinie o Inter Global Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Inter Global Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inter Global Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Global Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Robi Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Gdzie składać CV do firmy?

Zadowolony Nowy wpis

Inter-Global Sp. z o. o. to najlepsza firma na świecie !!!!!!! Miła, przyjazna atmosfera, wszyscy kompetentni, pomagają sobie wzajemnie, zarobki wysokie, firma z przyszłością, postawili na nowoczesny park maszyn, produkujemy porządne wyroby. Tak jak tu, powinno być w każdej firmie.

Jak się pracuje z ludźmi z Inter Global Sp. z o.o.?

admin

Miałeś do czynienia z pracodawcą, byłeś zatrudniony w firmie Inter-Global Sp. z o.o.? Napisz nam jakie zalety i wady ma firma, pomóż innym podjąć decyzję o zatrudnieniu.

GuEs
@admin

Szczerze? Odradzam podjęcia pracy tutaj. Firma bez jakichkolwiek perspektyw. Brak teamu, z którym dobrze się współpracuje (oczywiście nie mówię o wszystkich pracownikach). Nie chcąc obrażać synka Pana Nowaka, który przejął pałeczkę (czyt. firmę), jest trochę niezrównoważony emocjonalnie, psychicznie? Wywiera presję na pracownikach, przelewa złe emocje. Jednym słowem TOXIC. Jak na XXI w. to w firmie nikt nie ma dostępu do internetu, który nie oszukujmy się, bardzo usprawnia pracę. No niestety nie mam dobrych wspomnień. Bez pozdrowień,

kandydat na pracownika
@GuEs

Szczerze proszę o informacje odnośnie wynagrodznia za 40 godzin tyg , jakie sa godziny pracy czy praca niepisana w weeknd ilośc przerw, jakość sprzętu w pracy widlaki gaz czy ropa odzież ochronna dla pracownika, okres próbny jak dlugo a poznij umowa na jak długo, będę wdzieczny za szczerość i czas poświecony na odpowiedzi na wyżej wymienione pytania. Jeszcze raz dzieki.

Prezes Nowy wpis
@GuEs

Piszę jawnie i otwarcie jako Prezes Spółki i ,,synek Pana Nowaka''. Widać, że pisał to bot generujący opinie, bo miesza fakty historyczne. Podejrzewam, że znowu to jakaś specjalistyczna ,,firma korygująca opinie w internecie'' się za chwilę zgłosi, żeby to co napisał ten bot ,,odpłatnie korygować''. Mój telefon jest znany każdemu pracownikowi i każdy może do mnie zadzwonić ,kiedy tylko zechce. Dlaczego nie zadzwonił(a) Pan(i) do mnie /podpisał(a) się Pani/Pan z imienia i nazwiska, Znam wszystkich pracowników bardzo dobrze, żadnego GuEsa w naszym zespole nigdy nie było. Ogólniki o ,,wywieraniu presji, przelewaniu złych emocji, TOXIC'' to już ,,ktoś'' pisał kilka lat temu. ,,Firma bez jakichkolwiek perspektyw'' - nie sądzę. Trzeba by spojrzeć na zadowolonych pracowników z pensjami dalekimi od minimalnej, dla których już brakuje miejsca na parkingu, czy obiektywnie ocenić stopień zaawansowania technologicznego parku maszyn, technologii i produkowanych wyrobów. Prawda jest taka, że w naszym zespole jest miejsce wyłącznie dla najlepszych, chętnych do uczciwej i rzetelnej pracy i to się dopóki jestem Prezesem na pewno nie zmieni. Każdy kto szuka pracy do swojej emerytury serdecznie zapraszam do wieloletniej współpracy w naszym przesympatycznym, kulturalnym zespole, gdzie jeden drugiego rozumie i pomaga a tzw. ,,skoczkowie na kilka miesięcy'' z góry nie mają czego tutaj szukać.

Czy po rozmowie w Inter Global Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Global Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Inter Global Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Global Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Global Sp. z o.o.?

Inter Global Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 16 ocen.

Inter Global Sp. z o.o.