Opinie o Drimpol Sp.j. w Rzeszów Boya żeleńskiego 25A

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Drimpol Sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Drimpol Sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drimpol Sp.j. w Rzeszów Boya żeleńskiego 25A

dexter

król lew pokaz teraz klasę razem z wazelina silnym ha ha może schudniesz

iopek

I się (usunięte przez administratora) haha a mówią ze nie ma ludzi nie zastąpionych

many

Duza rotacja ludzi ogloszenia praktycznie ukazuja sie bez przerwy nawet kierowcow z B przyjmuja szkoda ze nie szanuja dobrych sprawdzonych pracownikow ktorym obiecuja cuda na rozmowie a pozniej porazka nie polecam

BYŁY

Witam, byłem , pracowałem, widziałem. NIE POLECAM, TYLKO DLA DESPERATÓW

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
kamikadze

ALE WY WSZYSCY [usunięte przez moderatora] KAZDY NARZEKA LEPIEJ SIEDZIEC I PIERDZIEC W TAPCZAN ALE KASKA NIE SPLYNIE SAMA A DOBRZE BY BYLO JA PRACUJE I NIE NARZEKAM ZRESZTA KAZDY GADA CO MU SLINA PRZYNIESIE PORABANI JESTESCIE PROPONUJE WAM FIRME PREMIUM NA MAJDANKU TAM TO DOPIERO [usunięte przez moderatora] JEST ZA 1200 POSLUCHAJCIE CO W MOWICIE ALE POLAK ZAWSZE NARZEKA I ZAWSZE MU ZLE WALIC WAS PAJACE

praktyk

..do smuffy-ego: wypłata 10-tego to standard a nie łaska, dobre zarobki za 8 godzin w dobrej firmie to też normalna sprawa. Nie można pracodawcy przyzwyczajać do tego że pracujesz po 10 i więcej godzin za normalną stwkę...

gość

jak to jest?? opinie są jakie są, czyli szału nie ma tak jak wszędzie.Byłem na rozmowie w Krakowie i gość mówił że da się wyciągnąć ponad 2700zł na mies w sezonie a poza nim z 2000zł nie schodzisz!(usunięte przez administratora)

Leon

Witam Czy może ktoś napisać jak jest w oddziale Kraków, potrzebują tam kierowców C. Pracuje ktoś tam? Jakie zarobki, czas pracy?? pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.

dertman

masz racje kot, kto chce to będzie pracował,w Lublinie zmienil się prawie cały skład ludzi i da się żyć, kasa dla kierowców 2000-2600,magazyn 1800-2000,biuro 1500-1900 i się rozwijają bo ciągle kogoś nowego zatrudniają i samochodow przybywa oby nie bylo gorzej

smuffy

do Terg-a i bylego klamiesz kolego jak szewc,pracuję w firmie kilka lat co do kasy zawsze jest 10-ego na koncie,jezeli jestes taki mądry to znajdz firmę gdzie się pracuję 8 godzin za dobre pieniądze i się tam zatrudnij ,chyba nie znasz dzisiejszych realiów rynku pracy a poza tym jeżeli chodzi o ph to ich zwalniają za slabe wyniki...

kot

nie jest tak źle jak piszą,jak ktoś chce pracowac to będzie. Ciekawe dlaczego zawsze złe opinie piszą byli pracownicy.Co większości chcieli by kasę za picie kawy.

terg

na prawdę szkoda czasu, bardzo dużo obiecują, niesłowni i duże problemy z wypłatami...niestety wszystkie krytyczne uwagi na forach potwierdzają się

hmmmm pracowałem w tej firmie 4 miesiące jako kierowca powiem tylko tyle nie polecam ale jeżeli nie masz innej pracy to można pracować ogólnie to robi się po 12 h w sezonie a czasami więcej jeżeli masz nadgodziny to nie masz premii masz premie nie masz za nadgodziny itp w sumie nie wazne ile pracujesz to masz wypłate około 2000 zł nie jest źle ale za ten czas pracy i atmosferę to bardzo mało płacą jeszcze jedną mam wiadomość zanim zaczniesz pracować musisz podpisać weksel in blanco jeżeli ktoś nie wiem co to niech poczyta wiadomo coś rozwalisz to mogą zabrać Ci wszystko co masz ale takie czasy ogólna moja ocena po 4 miesiącach pracy 3 na 10 :) pozdrawiam

supermaks

Byłem na rozmowie w Krakowie,firma się otwiera w Skotnikach na prywatnej posesji,był dyrektor oczywiście prywatnych samochodów drogich pełno,rozmowa kwalifikacyjna z cwaniaczkiem od transportu całkowita porażka,zarobki zaproponowane 1800 brutto,jazda po 13 godzin.Odradzam.

były

sami uciekają jak zobaczą jak to wygląda

puchoc

Jak w tej firmie jest z handlowcami? Duże migracje? faktycznie jest tak jak obiecują? Handlowcy sami się zwalniają, czy oni wyrzucają?

były

odradzam, praca w tej firmie to tragedia lepiej poświęcić trochę czasu i znaleźć coś lepszego

troll

? - 2013-03-14 15:11:34 Do Trolla. Z tego co zauważam,to obsmarowujesz każdą firmę do której próbujesz się przyjąć. Ciekawe czy znajdziesz pracę, która wreszcie łaskawie spełni Twe oczekiwania? Przynajmniej wiem skąd ten twój nick :)). Powodzeniamój nick to troll, a nie Troll, tak więc zapewne nie piszesz o mnie. Nie próbowałem się przyjąć do firmy Drimpol, tylko nawiązać tzw. współpracę. Pozwoliłem sobie opisać swoje wrażenia, i to jest tylko i wyłącznie moje subiektywne zdanie. Jeżeli sądzisz że ten oddział wygląda inaczej niż to opisałem, to sprostuj to proszę, a nie wypisujesz cuda o tym jaki ja to jestem czepliwy. Jeżeli tam pracujesz to wiesz doskonale o czym pisze. Nie znalazłem nigdzie, żadnej pochlebnej opinii o tej firmie. Nawet jeżeli to co się czyta podzielić na dwa i wziąć poprawkę na rzeczywistość to i tak nie wygląda to dobrze. Z Twojej wypowiedzi wynika że jesteś albo kimś z kadry zarządzającej (jak widać bardzo kiepsko zarządzającej), albo próbujesz złapać plusy u szefa. A to jest jak najgorsza droga do tego. Naprawdę, rozejrzyj się, a potem skonfrontuj to z tym o czym napisałem. I dopiero wtedy powiedz że kłamię.

?

Syf, dno, [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Drimpol Sp.j. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Drimpol Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Drimpol Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drimpol Sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drimpol Sp.j.?

Kandydaci do pracy w Drimpol Sp.j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drimpol Sp.j.
1.6/5 Na podstawie 93 ocen.

Drimpol Sp.j.