Job Innovation Sp. z o.o.

Środa Wielkopolska

Opinie o Job Innovation Sp. z o.o.

Maja

@Gostyniak widzę, że do tej pory nie dostałeś rzetelnej odpowiedzi. Czy może w tym czasie kontaktowałeś się z pracodawcą i chciałbyś odpowiedzieć na to pytanie innym użytkownikom zainteresowanym pracą w Job Innovation Sp. z o.o.?

Gostyniak

Nie mam doświadczenia we współpracy z agencją pracy przy wyjazdach za granicę. Czy może mi ktoś podpowiedzieć w jakich krajach można najszybciej dostać dobrze płatną robotę? Czytałem wpisy i widzę, że chwalicie ich!

emin

Po prostu są słowni, płacą na czas, kontakt jest szybki no i pomagają kiedy trzeba. Z wieloma agencjami już pracowałem, a tylko nieliczne mogę polecić, Job jest w porządku ale wymagają tego samego od pracownika

Gruby

Job Innovation ma bardzo fajną ofertę pracy, myślę o pracy dla arborysty. Czy już ktoś był na takiej robocie? Jak to praktycznie wygląda tam na miejscu? Czy da się na tej pracy zarobić przyzwoite pieniądze?

Kaśka

Jestem zainteresowana praca w winnicy we Francji. Czy ktoś tam był i mógłby podzielić się wiedzą? Czy można na tym dobrze zarobić? Jakie jada mieszkania?

Gruby

Bardzo interesuje mnie praca we Francji, przygotowałem sobie podstawy francuskiego. Czy mógłby ktoś tak poważnie podać kilka informacji ważnych przed rozmową w agencji?

Zenek

Job Innovation ma w swojej ofercie prace dla arborysty we Francji. Czy ktoś już pracował w takich charakterze? Jakie pieniądze można zarobić. Jakie mieszkania są do dyspozycji pracowników?Słyszałem, że to młoda agencja ale za to bardzo prężnie i dobrze działają.

@Zenek 23.04.2017 12:18

Praca jest w porzadku, agencja uczciwa - polecam

Antek

Może ktoś podpowie coś na temat pracy dla montera fasad w Paryżu? Czy to jest jeszcze aktualna oferta? Jak przedstawia się sprawa z dojazdem na miejsce? Jakie dają mieszkania na miejscu? Ile można zarobić.?

Maja

Śledzicie oferty pracy w firmie Job Innovation Sp. z o.o.? Można je znaleźć pod adresem: http://www.job-innovation.com.pl/pracownik/ Bardziej interesują Was oferty pracy w Polsce, czy raczej planujecie wyjazd za granicę?

Byllllll

O pracy nie będę mówił, bo to nie zależy od Job'a, ale z wypłatą w terminie się nie zgodzę, kiedy wypłata przysługuje w Sobotę lub niedziele powinna być wypłacana w dzień roboczy, aby pracownik miał ją na koncie, gdy pracodawca nie dotrzyma terminu powinien płacić odsetki, pomijając to może być także kara pieniężna... Wypłata 15 każdego miesiąca fajnie tylko szkoda że nie mam jak zapłacić za rachunki, ponieważ w sobotę i niedziele przelew nie leci, gdyż batmany sobie ustawili to jako dzień święty. A termin wypłacania nie zależy od tego u którego pracujemy (dla mniej kumatych).

Timon

Ja też jeszcze nie mam wypłaty

Gruby

Ja słyszałem, że agencja jest super a wyjazdy są dobrze zorganizowane. Powiedz mi jak przedstawia się sprawa języka. Czy muszę już umieć czy organizują kurs. Powiedz gdzie jest najlepszy wyjazd, bo szukam też dla kumpla.

Yankes

zgadzam się z @real bo że jazdy są to każdy jest człowiekiem i ma lepsze i ma gorsze dni a jak źle pracujesz to są jazdy; a kasa się zgadza i zawsze na czas, a nawet jeśli są pomyłki to są wyjaśniane i wszystko się zgadza

arti

drossel , w jakiej francuskiej firmie byłeś , 5 stycznia mam być gdzieś pod marsylją , napisz mi proszę(usunięte przez administratora)

gość

Posiadanie 5letniego doświadczenia przy budowie maszyn @nolimit nie stanowi dużego wymogu do spełnienia, bo przecież w zamian dają zarobki adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zadąń. A wypłata terminowa?

peti

Zalezy gdzie ta praca, we Francji lepiej wychodzi jak zatrudnia agencja. Ja tez miałem obawy przed wyjazdem bo firma wtedy byla nieznana, zadnych opini ale zaryzykowalem i to byl strzal w dziesiatke. Pracuje juz kilka miesiecy i kasa zawsze na czas, zawsze sie zgadza, jak trzeba to pomagaja w roznych sprawach. Oby wiecej takich agencji! polecam

cez...

Witajcie. Kto szuka opini o tej firmie to firma jest wporządku, ale trzeba być tez uczciwym ze swojej strony. Wynagrodzenie i koordynacja jest jak to mówią za rączkę i do przedszkola. Z mojej strony daję bdobrą opinię dla pracodawcy-polecam. Cez....

Ania

Jeśli tylko rekrutują i zatrudnia Cię pracodawca to co do tego ma Agencja, oni Cię skontaktowali z pracodawcą a już od ciebie zależy jak się zaprezentujesz i jak Ci się będzie pracować; a jeśli jesteś ich pracownikiem na umowę o pracę tymczasową to wszelkie problemy zgłaszasz do Agencji bo oni są Twoim pracodawcą

kaśka

no poruszyłeś bardzo ciekawy i ważny temat, bo mnie właśnie interesuje jak jest z późniejszą pomocą i wsparciem ze strony takiej agencji jak Job Innovation Sp. z o.o. wiadomo że problemy jakieś i pytaniua mogą się pojawić i ciekawi mnie czy firma jest później jakimkolwiek wsparciem dla pracownika, odpiszcie proszę

bartek

Raczej jeśli Job Innovation jest tylko agencją pracy, to później każdy w pracy będzie musiał umieć się bronić sam, oni tylko umożliwiają ludziom znalezienie pracy i kontaktują z pracodawcą, a cała reszta jest w gestii pracodawcy ale i osoby szukającej pracy. Przynajmniej tak to wygląda z tego co się orientuje w temacie

tadek

hmm jezeli osoba jest pracowita i zaangazowana to tez uwazam ze osiagnie sukces w pracy rezultat tez musi byc aby firma dobrze prosperowała i płaciła rowniez w terminie bo teraz roznie bywa a jak jest u nich czy wynagrodzenie jest wyplacane na czas i jak jest na rozmowie kwalifikacyjnej ciezko mczy da sie wybrnac z zadawanych pytan..

Lilo

Nie ma co wychodzić z czarnymi scenariuszami. Jeżeli ktoś jest naprawdę dobry to będzie w stanie sam się obronić w pracy poprzez swoje zachowanie czy osiągane rezultaty i sukcesy. W innym wypadku niestety nie ma co liczyć na dobre rozwiązanie. Swoją drogą ciekawe jakie średnio stawki oferują w Job innovation.

anel

nie pośrednikiem tylko pracodawcą, który kieruje pracownika do pracy u pracodawcy użytkownika; to jest agencja pracy tymczasowej i ona wie czy jest możliwość zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy użytkownika; pracodawca użytkownik rzadko od razu określa możliwość zatrudnienia u niego; zazwyczaj zgłasza taką propozycję do agencji jak pozna pracownika, jego kwalifikacje i możliwości

mariopieca

Przepraszam a znasz Rafala? Mam tam wlasnie jechac do pracy....

,,,
@mariopieca 15.10.2014 00:40
Przepraszam a znasz Rafala? Mam tam wlasnie jechac do pracy....

nie , nie znam. tam przyjezdza i odjezdza sporo ludu

klaus

brak opini to chyba dobrze swiadczy bo inaczej by ich obsmarowali

wal12

witam, mam propozycje pracy w Kanadzie od nich, ale brak jakichkolwiek opinii, moze są faktycznie tacy dobrzy?:) prosze o info. Pozdraiwma.

Zostaw opinię o Job Innovation Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Job Innovation Sp. z o.o.