Opinie o Abm Fast Solutions Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Abm Fast Solutions Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Abm Fast Solutions Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abm Fast Solutions Sp. z o.o. w Rzeszów

Malutki pokoik a w nim znajdowało się pięciu ankieterów? Czy po tych już dwóch latach jakkolwiek te warunki się zmieniły? Jest może mniej osób lub po prostu wydzielone zostały strefy bardziej prywatne? Ktoś pracował teraz niedawno i da znać? jaki z tego wychodzi zarobek? Warto firma się interesować?

arg

Nie polecam, z praktykami to nie ma nic wspólnego (jak w większości bieda-firm w PL), rozwój to jest tylko na tych kupionych obrazkach stockowych (że niby to nasza firma ale czemu nigdzie w internecie nie pokazali swoich warunków pracy) A warunki pracy są tragiczne, po miesiącu psujesz sobie wzrok na tych przestarzałych pulsujących monitorach, myszki raz działają raz nie działają, klawiatury poklejone, a słuchawki W FIRMIE W KTÓREJ SIĘ DZWONI JAKO ANKIETER działają najczęściej tylko na jedno ucho, bez mikrofonów lub wcale!!! Siedzisz w malutkim pokoiku w którym ściskasz się razem z 5 innymi ankieterami, nie oddzielone żadną nawet pleksą i się przekrzykujesz. Współczuję tylko tym, do których dzwoniliśmy, bo wstyd. Wypłaty ze zleceń dostaje sie nawet po 3 miesiącach od oddania zlecenia, tak jakby w ogóle nie mieli płynności finansowej, nie licząc dziwnych zapisków w umowach. ODRADZAM

ko,ko Nowy wpis
@arg

zgadzam się

Zostaw merytoryczną opinię o Abm Fast Solutions Sp. z o.o. - Rzeszów

Firma Abm Fast Solutions Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• ANKIETER TERENOWY, Nowy Targ - Marzec 2024
  • ANKIETER TELEFONICZNY, Rzeszów - Marzec 2024
  • Wejdź w buty klienta, Wrocław - Marzec 2024
  • TRANSKRYBENT, Rzeszów - Styczeń 2024
  • Ankieter telefoniczny, Rzeszów - Październik 2022
  • Badanie osób biernych zawodowo, Rzeszów - Lipiec 2022
  • Audytor/Tajemniczy klient, Siedlce - Kwiecień 2022

Czy pracujesz w firmie Abm Fast Solutions Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Abm Fast Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abm Fast Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Abm Fast Solutions Sp. z o.o.
  • Pl. Jana Kilińskiego 2
    35-005 Rzeszów

Abm Fast Solutions Sp. z o.o.