Opinie o Prezzo Trade Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Prezzo Trade Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Prezzo Trade Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prezzo Trade Sp. z o.o. w Rzeszów

Kolejny kandydat na pracownika

Część 1: Czeka Cię dzień lub dwa dni próbne pracy? To lepiej to przeczytaj i się nastaw psychicznie na werdykt Pana kierownika, który sam nie ma czasu doglądać, a negatywną ocenę czerpie z wyssanych z palca opinii wystawionych na podstawie rozmowy z 1-3 pracownikami, na pewno nie wszystkimi, bo dwóch to kierowcy. Obstawiam tam jednego wysokiego Pana, który chyba jest zastępcą Pana kierownika, reszta jest raczej neutralna w kwestii zatrudnień. Opiszę, jak wyglądały te dwa dni, żeby to podsumować. Przychodzisz do pracy na godzinę 4, od samego rana do ok. 8 trwa składanie zamówień z kartek na paletę. Pozycja po pozycji, żeby było zgodne ilościowo, ciężkie na dole, lekkie na górze, streczowanie i wyjazd na bok. Logiczne jest to, że gdy jesteś pierwszy raz w nowym miejscu pracy, to pytasz o najdrobniejsze szczegóły a w szczególności, gdy jest kilka różnych rodzajów skrzynek, tekturowych i plastikowych, które mają swoją gramaturę i musisz odliczać wagę opakowania, więc lepiej zapytać kolegi, myślę, że dla normalnego człowieka jest to logiczne. Jeżeli nie masz doświadczenia w handlu, a takich ludzi Kierownik bierze świadomie, (rozmawialiśmy o tym przed moim pierwszym dniem pracy) to logiczne jest też to, że niektórych produktów po prostu się nie zna i się musisz ich nauczyć. W moim przypadku musiałem się tylko nauczyć 5 odmian jabłek i gramatur opakowań. U mnie to wyglądało tak. Chciałem, żeby tempo było utrzymane, to starałem się składać zamówienia samodzielnie pierwszego dnia, ucząc się odmian, gramatur i wszystkiego, co tam jest, żeby sobie usprawnić pracę następnego dnia w sobotę, cisnąłem na pełnej. W sobotę - która jest w teorii mocniejsza (tak mi powiedziano) postanowiłem się spiąć jeszcze bardziej, żebyśmy przeze mnie nie zostali w tyle, więc już miałem ogarnięte na sobotę odmiany jabłek itd, więc progress zrobiłem i potem pozostało tylko wyrobić sobie tempo, ale do tego potrzebna jest praktyka. Kolega widać, że wiedział, co robi, i trzymał tempo (składaliśmy po dwóch, łącznie nas czterech) więc kiedy był kolega przy kartce, mówił mi kolejne pozycje, po które miałem iść, a on szedł po swoje i składaliśmy palety ekspresowo, to się nazywa praca zespołowa, co dla normalnego człowieka też jest logiczne, szczególnie gdy ktoś w ogłoszeniu o pracę uwzględnia umiejętność pracy zespołowej. W taki sposób przy okazji też się uczyłem tempa pracy i produktów i miejsca, w których ich szukać co jest najbardziej kluczowe! Ze wszystkim wyrobiliśmy się już około 7:30, za każdym razem przynosiłem od razu odpowiednie produkty. Potem z kolegą na prasie składaliśmy kartony w kostkę, a reszta coś zamiatała, czyściła, krzątała się tu i siam. Werdykt brzmiał tak. No niestety, u nas to trzeba pracować troszkę szybciej, bo w sezonie u nas to... (pokiwanie głową) Ja, powiedziałem, że kompletnie się z tym nie zgadzam, że za wolno. Tempem dorównywałem podczas składania, zapoznałem się z produktami już itd.. No to wtedy kierownik stwierdził, że nie może być pomyłek. Ja, na to też miałem argument, pomyłka, którą kojarzę, była spowodowana tym, że kolega, który chciał przyśpieszyć robotę, czytał kolejne pozycje, które miałem przynieść. Powiedział dany produkt, sztuk ileś tam, a przyniosłem np. opakowanie, w którym było 8 sztuk lub na odwrót, ale to nikomu nie szkodzi w żaden sposób, ponieważ nic nie wyjechało do klienta, tylko tyle, że trzymałem w ręku i musiałem wrócić 2 metry na chłodnie, żeby wziąć np tylko dwie sztuki, taki bzdet podczas nauki, który zdarzy się każdemu z was podczas pierwszego i drugiego dnia pracy, to jest całkowicie normalne. W każdej pracy przez okres próbny tak to nazwijmy, pracownik będzie pytał i się mylił, szczególnie gdy komunikat jest nieprecyzyjny np przynieś 2 sztuki, a chodziło np o 2 opakowania. W normalnych warunkach zatrudnia się pracownika przed sezonem na okres jednego miesiąca, albo przynajmniej 2 tygodni i daje mu szansę na naukę i wdrożenie. Tutaj macie tego czasu 8 godzin. Zareagowałem na to i powiedziałem, ,,to co miałem powiedzieć koledze nie dyktuj mi, nie przyśpieszaj roboty, ja się uczę i sam będę cisnął, opóźniając Was w sobotę?" Kierownik stwierdził, że tak wtedy też się uczysz. Czego się uczy wtedy pracownik, czytać? Czytać drogi Panie kierowniku to ja potrafię, tylko potrzebowałem czasu, żeby się waszej roboty nauczyć. Kierownik stwierdził, wtedy że no rozmawiał z pracownikami, którzy pracują tutaj długo itd. (znowu ta sama śpiewka i zero konkretnego argumentu) Na to mówię, że rozmawiałem z jednym pracownikiem z 5 letnim stażem, czyli takim co najdłużej robi i wydawało się, że jest wszystko okej, a Kierownik na to, że a ten to sam nie wie, co chce w życiu robić, czyli miałem to rozumieć, że zdanie najlepszego pracownika się nie liczy, który zresztą stwierdził, że gdyby to od niego zależało, to by ludzi zostawiał. Także tutaj już coś śmierdziało.

Kolejny kandydat na pracownika
@Kolejny kandydat na pracownika

Część 2: Potem coś tam chciał powiedzieć jeszcze odnośnie do tego pracownika, widać było, że ściemnia i się mota, a skończył to słowami, nie ważne z uśmiechem. (usunięte przez administratora) typowy i wyzyskiwacz. Moim zdaniem chodzi tutaj tylko o to, żeby przed sezonem tanim kosztem bez dodatkowych kosztów utrzymania pracownika mieć dodatkowe ręce do pracy. Typowe Januszostwo i Cebula. Ewentualnie szuka jakiegoś ideału, który nie ma możliwości żadnej pomyłki i po jednym dniu pracy będzie zasuwał jak 5 letni pracownik, na pewno taki nie istnieje szczególnie, w tego typu pracy gdzie potrzebny jest czas na wdrożenie. Ogólnie zanim przyszedłem, byłem umówiony na środę, żeby skontaktować się, telefonicznie i umówić na dzień próbny w czwartek co miało być na 90%, okazało się, że jednak ktoś jest już na te dwa dni próbne i miałem dzwonić w czwartek. W czwartek zapytałem, czy się sprawdził pracownik, a wtedy usłyszałem, że no nie jednak nie bo robił za wolno i uśmiech w słuchawce. Wyobrażałem sobie, że to naprawdę facet musiał ściemniać, motać się jak nie wiem co. Z tego, co mi mówił jeden pracownik właśnie ten poprzedni kandydat, podobno tak samo, jak ja zauważył, że w dniu, kiedy był na dzień próbny, wystawione zostało ogłoszenie. W moim przypadku podczas pierwszego dnia pracy widziałem też kolejną osobę na rozmowie o pracę. Radzę omijać szerokim łukiem, szkoda czasu na naukę i poznawanie tego wszystkiego, bo i tak Wam powie, że za wolno robicie. Musielibyście być naprawdę totalnymi ofermami i flegmatykami, żeby prawdziwie być wolnym w czyimś odczuciu. Ja siebie znam i wiem, że jestem bystry i szybko się uczę. A tutaj nie ma nawet czasu na naukę, bo sumując dwa dni pracy to składania towaru na paletę, jest łącznie niecałe 8 godzin, a szansy na dalszy rozwój nikt Wam nie daje. Za wolno robiłeś i cześć. Najlepsze co można zrobić w takim przypadku to wystawić szczerą i negatywną opinię opartą na własnym doświadczeniu, żeby ostrzec innych potencjalnych pracowników. Może kierownik pójdzie po rozum do głowy i w końcu da komuś czas, by mógł w spokoju nauczyć się pracy, a przede wszystkim niech sam zacznie oceniać pracownika, a wszystkim to wyjdzie na dobre. Albo przynajmniej niech nie wykorzystuje ludzi.

Zawiedziony Nowy wpis
@Kolejny kandydat na pracownika

Trzeci miesiąc opóźnienie w wypłacie pieniędzy. Unikać!!

jablko Nowy wpis
@Kolejny kandydat na pracownika

oszukuja i oszczedzaja na zusie, to ile wyszlo ci dniowki bo umowy nie miales?

Administrator Nowy wpis

W Prezzo Trade Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Kierowca c. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

a Nowy wpis

Najgorszemu wrogowi nie polecam pracy w tym miejscu. Praca w firmowym punkcie sprzedaży to jakiś koszmar. Największym problemem tego miejsca jest to że w firmie zatrudnione są osoby spokrewnione z kierownictwem. Dyspozycje wydają osoby do tego nie uprawnione, tylko dlatego że szwagier jest kierownikiem. Pani której szwagier jest kierownikiem jest kompletnie poza "prawem", może pracować kiedy chce i z kim chce, nigdy nie stoi na kasie bo "nie chce kasować" ,więc automatycznie nigdy nie pracuje sama, nigdy nie pracuje w soboty i nigdy nie pracuje w punktach z przecenionym pieczywem, bo w tych punktach na zmianie jest tylko 1 osoba. W punktach gdzie ruch jest duży bywa że nie ma czasu na przerwę przy pracy ponad 10 h. Ponadto nie ma miejsca gdzie można by usiąść i w spokoju napić się herbaty, w punkcie nie ma pomieszczenia socjalnego. Do niedawna nie było nawet apteczki ani gaśnicy. Grafiki ustalane są co niedzielę i jest to zwykle loteria na jaki punkt trafisz. W niedzielę dowiadujesz się jak będziesz pracował/ pracowała w poniedziałek:) Jeśli trafisz na punkt z większym ruchem to nie będziesz miał/miała kiedy po .... się podrapać, a jeśli trafisz na punt z mniejszym ruchem to z kolei wymarzniesz się, stojąc 10 h w kurtce przy temperaturze 8-9 stopni tak że ręce ci zgrabieją( nie ma tam ogrzewania jedynie maleńkie grzejniki olejowe). W tej firmie nie liczy się pracownik, kasa to podstawa . Jeśli to się zgadza to po co przejmować się resztą. Wynagrodzenie jest nieadekwatne do wykonanej pracy. Nie ma tam jakiegoś z góry ustalonego schematu pracy, tylko każdy robi jak uważa, nie ma ustalonych zasad i ciężko od kogokolwiek coś się dowiedzieć. Kierowcy donoszą na pracowników punktów do kierownika, jest może 2 kierowców którzy są w porządku. Właściciel firmy totalnie się tym wszystkim nie przejmuje co uważam że jest ogromnym błędem. kolejni pracownicy odchodzą, rezygnują. Jedyną osobą z którą można cokolwiek załatwić na kulturalnym poziomie jest księgowa P.Agnieszka. Nie polecam pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Prezzo Trade Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Prezzo Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prezzo Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prezzo Trade Sp. z o.o.?

Prezzo Trade Sp. z o.o.
  • Stanisława Trembeckiego 11B