Opinie o Drimpol Sp.j. w Rzeszów Boya żeleńskiego 25A

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Drimpol Sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Drimpol Sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drimpol Sp.j. w Rzeszów Boya żeleńskiego 25A

Janosik z gór

Aha przepraszam Krzysiek z gastronomi jest bardzo w porządku to tyle.

Ok

Niech szybko zatrudnią nowego kierownika ds logistyki i administracji w oddziale Lublin, bo obecnie pełniący obowiązki kierownika nadaje się tylko do włażenia w d..ę kabanowi...

xxx

jak ktos sie nie nadaje i tylko sie kreci i robi zamieszanie to niech sie cieszy ze tyle tu byl...

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
mamed

czy to prawda , że nowy kierownik logistyki w Lublinie wytrzymał tylko miesiąc i już go nie ma ???

swojak

no i się silnemu dostało od byłej hahah

@swojak

też tak słyszałem, ponoć kasa się nie zgadzała

ona

chodzi o lublin

0na

Nie dodałam , że ona zatrudniona jest jako przedstawiciel handlowy dla wszystkich którzy szukają takiej pracy super oferta, samochód do dyspozycji, można go komuś pożyczyć, jeżdzić gdzie się chce - super Dla mnie nie pojęte, że istnieją jeszcze takie firmy. A wy jeszcze narzekacie.

Siwa
@0na

Ty"ONA" to powiedź jeszcze gdzie pracuje ta "partnerka" w jakim oddziale to się jakiś kierownik wkurzy i jej łeb urwie - a twoje rączki będą czyste.

wkur...ny

A ty co odpisujesz przestań robić lody inn...m i pożądnie wazeliny naładuj bo coś cię boli

BD
@wkur...ny

proponuje abyś włączył sobie mózg i zaczął normalnie się wyrażać. Regulamin paragraf 4 podpunkt 3. Albo weź sobie maść na ból (usunięte przez administratora)

xyz

Do tych wszystkich wieszających psy na Drimpol'u i do tych którzy zastanawiają się czy tu przyjść do pracy!! To fakt, momentami w okresie dużej sprzedaży wszyscy mają sporo pracy, ale to raptem trzy miesiące w lecie i jeden w zimie..poza tym wcale nie ma takiej tyrki, w innych firmach też za siedzenie się nie płaci. Ale ja wam wszystkim napiszę plusy w tej firmie, bo wyobraźcie sobie że SĄ! Po pierwsze Szef nie wisi na głowie swoich pracowników i nie truje dupy z byle powodu, nie ganiają za tobą i nie pytają dlaczego białe nie jest czarne, nie ma terroru psychicznego ani mobbingu, ogólnie jest luźno, zarówno w biurze jak i na magazynie. Wiadomo kiedy jest praca trzeba pracować, ale kiedy się buja na krześle to się buja...a idźcie do firmy gdzie szef ciągle pilnuje wszystkiego..to zobaczycie jak się pobujacie na krześle... Ja zdecydowanie wolę trochę bardziej popracować ale w firmie bez terroru..a tych wszystkich narzekaczy zapraszam na chwilę pracy do EUROCASHU...zobaczycie jak to można być tylko numerkiem w firmie a nie Janem Kowalskim.Pozdro

zielony_ludzik

Do PH z 3 letnim stażem - zwolnij się, oddaj samochodzik, telefonik, zarejestruj się w UP i przez 90 dni nie pobieraj zasiłku bo miałeś działalność, później podejmij pracę jako telemarketer na akord i sprzedawaj polisy. W końcu masz duże doświadczenie w rozmowach z klientami: "...ile Pani chce lodów, dwa czy trzy...?" Na pewno będziesz opływał w $... A i zawsze zostaje wyjazd do ukochanej Anglii, tam można segregować śmieci za dobrą kasę i rodzinę widywać przez skype...

Hary

Kraków atmosfera raczej nerwowa i napieta pieniadze w zalerznosci (usunięte przez administratora)i w zależnosci od obrotu praca w godzinach nadliczbowych to norma srednio 12 godz wiec na godz(kierowca)pewnie sprzątaczka zarabia wiecej na godz,Ph nie zapewniają zaplecza towarowego i nie tylko ogólnie firma oszczedza na wszystkim na czym tylko sie da.Nie polecił bym(usunięte przez administratora)

gość

ta firma to totalna porażka odradzam (usunięte przez administratora) zaliczyłem krótki epizod i nikomu nie polecam zastanówcie się zanim popełnicie mój błąd

były

Jak chcesz jeździc po 15 godzin i mieć 30 punktów do rozwiezienia to powodzenia .Mówię prawdę pracowałem 3 lata .

zainteresowany

Gdzies przeczytałem ogłoszenie,że poszukuja kierowcy do lubelskiego oddziału.I zastanawiam się nad tym faktem....Czy ktoś może mnie oświecic jak to w praktyce wygląda?Bo nie wiem czy zawracać sobie głowę .ż góry dzięki...

@zainteresowany

Praca jak praca. Jeżeli ktoś chce to będzie pracował. Kasa na czas

zaint.

Czy może ktoś coś napisać o pracy w biurze w Krakowie? Jakie zarobki i jaka atmosfera pracy?

@zaint.

Odnośnie Krakowa: Są dwie zmiany. Atmosfera zależy od nas. Zarobki – zależy czego oczekujesz?

KINK 9

Ja na magazyniera w Lublinie czekałem 30 minut az jasnie wielmożny zechce mnie zaprosic do (biura hehe )odpowiem tylko ze 3 rozmowa to była juz : jak do jakiejs agencjii rzadowej by przyjmowali.A magazyn w lublinie ?(usunięte przez administratora)ODRADZAM

adam strong

Szacunek dla chłopaków że nie dają się wykorzystywać i powiedzieli dziękuję jak ktoś jest konkret to zawsze znajdzie robotę

swojak

Silny niech zamówi więcej frytury bo jak sam zostanie to (usunięte przez administratora) będzie trzeszczeć

bombastic

Znowu dwóch kierowców opuszcza szeregi oddziału ...łza się w oku kręci ... czy tam ktoś jeszcze został ???

blackhawk

Mam pytanie do kabana co z fifo ??????????

Zostaw merytoryczną opinię o Drimpol Sp.j. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Drimpol Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Drimpol Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drimpol Sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drimpol Sp.j.?

Kandydaci do pracy w Drimpol Sp.j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drimpol Sp.j.
1.6/5 Na podstawie 93 ocen.

Drimpol Sp.j.