Opinie o Drimpol Sp.j. w Rzeszów Boya żeleńskiego 25A

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Drimpol Sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Drimpol Sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drimpol Sp.j. w Rzeszów Boya żeleńskiego 25A

Zenek

Szkoda, że zabrakło wam argumentów na poparcie opinii! Czyżby konkurencja inspirowała do pisania?

Jasiek

Cóż można powiedzieć o firmie pracując bardzo krótko??

W
@Jasiek

Akurat w przypadku tej firmy wystarczy naprawde krótko pracować zeby zobaczyć jaki (usunięte przez administratora) tam panuje. Również odradzam.

G.

Pracowałem przez chwilę (dłużej tam nie wytrzymałem) w Nowym Sączu jako kierowca. Na rozmowie niby kierownik (bo człowiek nie ma o niczym pojęcia) obiecuje wiele. Dopiero jak zaczynasz prace wszytko sie wyjaśnia. Ze mna zaczynało kilku chłopaków i wszyscy zrezygnowali. O zarobkach trudno powiedzieć bo nigdy nie wiesz ile zarobisz. Praca po 12 godzin to norma auta sa w stanie tragicznym. Na magazynie braki i towar po terminie. Nie wspominając o atmosferze pracy. Odradzam.

Kuba

Może jednak trzeba spojrzeć na swoją pracę??

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Abc

Pracowałem w Krakowie. Nie polecam pod każdym względem.

Piotrek

Elo. Jestem pracownikiem firmy. Ekipa spoko. Ale warunki pracy tragiczne. Rekawiczek nie daja.. A na mrozni minus 21 stopni. Ubranie robocze trzeba miec swoje.. No chyba że wygrzebiesz sobie z kosza ubranie po poprzednim pracowniku. Brudne i podarte, smierdzi potem. Wyplata 1500zl hahaha.. W żabce placą wiecej. Ale przed sezonem i tak mam zamiar odejsc.

Zawiedziony

Drimpol Lublin zdecydowanie odradzam pracy w tej firmie. Wszystko pięknie wygląda na rozmowie kwalifikacyjnej a później dopada Cię rzeczywistość. Na początku dadzą Ci stos papierów do podpisania m.in. oświadczenie o odpowiedzialności materialnej. Jeśli podpiszesz coś takiego to już jesteś dłużnikiem nawet jak nie przepracujesz 1 dnia. W pierwszy dzień dostaniesz brudne i podarte szmaty które nazywają ubraniem roboczym używane przez niezliczoną ilość ludzi.Jeśli chodzi o rękawiczki to możesz od razu kupić za swoje bo od kierownika ich nie dostaniesz. Na magazynach panuje bałagan. Produkty z dobrą datą mieszają się z tymi po terminie. O ciepłym posiłku możesz zapomnieć choć wg. prawa należy Ci się ponieważ praca na mroźni (-20-30 st. C) jest zaliczana do pracy w warunkach szkodliwych dla zdrowia. Nie wspomnę już o jakichkolwiek funduszach, dofinansowaniach do koloni dla dzieci czy paczkach świątecznych ponieważ tego nie ma.W tej firmie nie ma perspektyw. niczego się nie nauczysz i na pewno nie awansujesz. Firma DRIMPOL to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Paulina

Ten wątek poświęcony jest rzeszowskiemu oddziałowi Drimpol Sp.j. Dlatego zachęcam osoby pracujące w nim o podzielenie się swoimi wrażeniami ze współpracy z tą firmą? Jak ocenilibyście warunki pracy i atmosferę w tym oddziale. Wasze spostrzeżenia będą ważne dla osób, które chciałyby ubiegać się o zatrudnienie w tym oddziale Drimpol Sp.j.

waryjot

Oddział Kraków - dramat. Kierownik dyletant, który obiecuje cuda niewidy. Organizacji brak. Chaos. Kiepska atmosfera. Każdy każdemu wilkiem. Zdecydowanie nie polecam.

Karton

Zróbcie porządek z tym Będzinem, bo chłopaki z Częstochowy długo nie pociągną jak tak dłużej będzie.

Nie polecam
@Karton

Otworzyłem oddział w Częstochowie miałem własną ekipę robiliśmy milion obrotu i do dzisiaj nie widzę pieniędzy przez (usunięte przez administratora) musiałem układać życie na nowo

Paulina

@Przemek, udzielam się na tym forum, ponieważ współpracuję z gowork.pl i jako moderator tego forum staram się pozyskiwać aktualne informacje od użytkowników na temat warunków pracy w Drimpol Sp.j. i aktywnie uczestniczyć w dyskusji.

Paulina

@Przemek, nie jestem pracownikiem Drimpol Sp.j. Żadne powiązania mnie z nią nie łączą również. Poruszam na tym forum jedynie takie kwestie, które mogą być ważne i interesujące dla tych użytkowników, którzy zaglądają na ten wątek, w celu uzyskania aktualnych informacji o warunkach pracy w Drimpol Sp.j., przed złożeniem do niej aplikacji.

@Paulina

Widzę że często Pani się udziela na tym forum. Gdyby Pani nie pracowała dla Drimpolu nie reklamowalaby Pani tej firmy ( wypowiedź z dnia 5.04.2017) Pomimo upływu czasu w Drimpolu nic się nie zmienia no chyba że na gorsze. Żałuję że pracowałem dla tej firmy. Uważam że praca w Drimpolu to stracony czas.

Paulina

@Brokułka, piszesz, że odpowiadała Ci atmosfera w Drimpol Sp.j. Rozumiem, że już nie współpracujesz z tą firmą. Czy pomimo negatywnej opinii o tym pracodawcy, mógłbyś opisać jak prezentowały się pozostałe warunki zatrudnienia w oparciu, o które współpracowałaś z nim?

@Paulina

Pani Paulino zdaję sobie sprawę że próbuje Pani przedstawić firmę w dobrym świetle bo Pani za to płacą ale wśród tyłu Negatywnych komentarzy czy jest jakiś sens? Dobrze by było gdyby Pani przełożeni wzięl je pod uwagę ponieważ skoro ludzie wyrażają taka opinie to zapewne jest coś na rzeczy. Zacznijcie w końcu szanować pracowników a nie traktować ich jak zło konieczne i oczywiście fajnie by było gdyby obietnice nie były by tylko pustymi słowami. Zapewniam Panią że taka zmiana wpłynelaby pozytywnie na obie strony

Brokułka

Warunki zatrudnienia były następujące: nigdy nie wiesz ile zarobisz pomimo wielu przepracowanych nadgodzin nigdy nie wiesz o której wyjedziesz w trase i o której wrócisz do domu praca po 12 godzin to norma auta sa w stanie tragicznym komfort pracy na poziomie równym 0

Przemek

Jeżeli chodzi o kasę zawsze była na czas ale NIGDY się nie zgadzała.

Przemek

DRIMPOL (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) Pracowałem w tej "firmie" jako magazynier w Lublinie. Na początku nie mogłem się doprosić o ciuchy robocze. Dostałem jakieś brudne i podarte szmaty jakby ściągnięte z bezdomnego. Dlatego chodziłem w swoich rzeczach licząc na to że w końcu dostanę ciuchy które mi obiecano. Następnie rękawiczki...tych też ciągle brakowało więc kupowałem ze swojej kasy. Prosiliśmy również o wózek elektryczny ponieważ na zwykłych paleciakach ciężko jest wciągać towar na chłodnie gdy jest podjazd . (mnw. 30 st) Pracodawca ciągle coś obiecywał i na tym się kończyło. Sciema na sciemie byle przetrzymać ten czas. Ludzie zbliża się sezon. "Firma" Drimpol szuka taniej siły roboczej. Szkoda waszego czasu i zdrowia na to by zawracać sobie głowę tymi OSZUSTAMI. Drimpol to zmarnowany czas

Brokułka

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Dramat to mało powiedziane. Nawet gdybym chcial to nic pozytywnego o tej firmie nie da sie powiedziec jedyny plus to ludzie którzy tam pracują bo tworzą dobrą ekipe a niestety nikt tego nie potrafi docenić. Ludzie omijajcie tą firme szerokim łukiem szkoda waszego czasu i cieżkiej pracy której nikt i tak nie doceni

Paulina

@Wojciech P., co przyczyniło się u Ciebie do takiej opinii o pracy w Drimpol Sp.j.? Opisałbyś swoje doświadczenie z tą firmą? @dres w kancik, jeżeli zauważyłeś brak jakichś komentarzy, to dlatego, że zostały zarchiwizowane przez administratora z powodu niezgodności ich z regulaminem tego forum. Rację bytu tutaj mają wyłącznie merytoryczne opinie o firmach jako pracodawcach, które jednocześnie zachowują kulturę wypowiedzi.

Wojciech P.

Nie polecam pracy w tej firmie. Zatrudniłem się tutaj żeby zdobyć doświadczenie na kat. C i pracowałem stanowczo za długo. NIE WARTO BYŁO

oszukany

Omijajcie tą firmę dalekim łukiem. Nigdy nie bierzcie od nich sprzętu w dzierżawę. Po zakończeniu umowy karzą płacić za niego jak za zboże. Jest wiele lepszych dostawców mrożonek.

Zostaw merytoryczną opinię o Drimpol Sp.j. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Drimpol Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Drimpol Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drimpol Sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drimpol Sp.j.?

Kandydaci do pracy w Drimpol Sp.j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drimpol Sp.j.
1.6/5 Na podstawie 93 ocen.

Drimpol Sp.j.