Opinie o Drimpol Sp.j. w Rzeszów Boya żeleńskiego 25A

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Drimpol Sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Drimpol Sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drimpol Sp.j. w Rzeszów Boya żeleńskiego 25A

dres w kancik

Komentarz usunięty cenzury wsiury wprowadzily czyżby mój dres byl pogięty

zmarnowane lata w rumpolu

Możesz być najuczciwszym człowiekiem na ziemi a jak przekroczysz bramę Drimpolu będziesz traktowany jak (usunięte przez administratora) Szarpanina o ubranie robocze to w tej patologii to standard, rękawice robocze często musiałem sobie sam kupować!!! Za braki na magazynie z winy pracowników biurowych odpowiadają magazynierzy. Tak samo z przeterminowanym towarem którego nie sprzedali handlowcy. Nikt niczego nie jest w stanie kontrolować. Nawet jak inwentaryzacja będzie na plus to.....i tak trzeba zapłacić!!! Niewiarygodne?? Ale prawdziwe.

krzysiek

........dlaczego same negatywy? nic dobrego o tej firmie nie można powiedzieć?

MARIUSZ

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
prezes

Jeśli chcesz się narobić, a nie zarobić to zapraszamy!

Łukasz

OSZUŚCI... omijać tą firmę z daleka

Eryk

W tej firmie pracowników mają za nic. Traktują gorzej niż śmieci. Nie polecam. Jeśli myślicie tam w rzeszowie, że pieniadze to wszystko dla pracownika to się mylicie. Godne warunki pracy i traktowanie jak człowieka a nie jak zwierzę są ważniejsze od 100zł podwyżki.

WSPOMNIENIE z DRIMPOL-u

Moje wspomnienie z DRIMPOL-u. Przeterminowany towar, przebijanie dat, bałagan na magazynach, sezonowa rotacja pracowników, lodówki samochodowe które często zawodziły, wózek elektryczny który częściej był w naprawie niż na magazynie, podarte ciuchy po poprzednim (sezonowym) pracowniku, premia uzależniona od widzi mi się pracodawcy, obiecanki cacanki przełożonych a na koniec kwit- Pracownik nie pracował w warunkach szkodliwych dla zdrowia. Praca na mroźni (-25-30 st. C) to nie warunki szkodliwe?

Bankier

Jeśli ktoś jest uczciwym człowiekiem, chce dobrze wykonywać swoją pracę i oczekuje, że inni będą mu to ułatwiać, to DRIMPOL zdecydowanie nie jest dla niego. Jeżeli ktoś jest złodziejem, będzie się cieszył, że dzisiaj udało mu się wynieść do domu litrowego Grycana, albo sprzedać za pół ceny jakieś lody na sklep, a do tego kradnie paliwo, to poczuje się w tej firmie jak w raju. Praca w tej firmie ma tylko jedną zaletę, wynagrodzenie rzeczywiście wypłacają w terminie, zasady przyznawania premii są dość niejasne albo i zmyślone ale generalnie płacą mniej więcej tyle ile obiecują, z dokładnością do 200zł. Czasami nawet coś więcej dadzą jakieś 80 zł itp. Kierownictwo to banda nieudaczników straszących karami, trasy układają sekretarki z biura i często te trasy są beznadziejne, albo mija się 5 kolegów po drodze. Ubrań, rękawic i wody w lecie nie dają. Samochody w większości dobre, kilka starych trupów, gorzej że naprawy nie są na czasami jeździć z uszkodzeniem. Generalnie gdyby zatrudnili kierownictwo na poziomie, to kierowcy mogliby pracować po 8 godzin dziennie, zamiast po 12 i wywoziliby więcej towaru.

Płaćcie dalej kierowcom kat C mniej niż kat B to daleko na tym zajedziecie.

Wiktor

Będzina nic już nie uratuje.

Przewidywalny

Ha ha ha. Będzin to jedna wielka pomyłka. Zobaczymy czy ten sezon to pociągnie. Czarno to widzę.

Paulina

@Były pracownik według Ciebie praca w Drimpol Sp.j. to 'tragedia'. Co jest powodem Twojej niechęci do firmy? Dlaczego masz takie negatywne zdanie o Drimpol Sp.j.?

Tragedia i rozpacz. Jak najdalej od tej firmy

Stary

Średnia wieku kierowcy w drinkpolu niedługo zejdzie poniżej 20 lat. Przyjmują wszystkich jak leci. Aplikuj, gwarantują przyjęcie huehue.

Paulina

Drimpol Sp.j. otrzymała wiele cennych nagród. Możecie je znaleźć pod linkiem: http://www.drimpol.com.pl/

Mietek
@Paulina

Co z tego ze drimpol zdobył wiele nagród? I jakim kosztem? Oczywiście kosztem pracowników bo to Oni pracują na ten sukces tzn magazynierzy, kierowcy, przedstawiciele a te darmozjady tzw kierownicy, dyrektor przypisuja sobie sukces. Gdyby nie pracownicy to byście g...no mieli. Więc może w końcu zaczęli byście szanować ludzi.

Alojz

Akurat co by nie mówić, to kasa się zgadza. Obiecują 2400 zł i jest tyle. Szkoda, że za półtora etatu...

szczery

Zaczęli już rekrutację przed sezonem na magazyn i kierowców na Kraków? I znów będą paplać że się rozwijają i szukają na dłużej a po sezonie Pa Pa.I tak co roku. Z działem Gastro też tak chcieli zrobić.... a tu niespodzianka:-) ludzie się zwolnili!!!! Teraz kierownik logistyki zasuwa po klientach hahahahaha Podstawa pensji marna plus premia uznaniowa, co za tym idzie za ostatni miesiąc sama podstawa. Jak ktoś nie ma pracy, to się zaczepi nawet na parę miesięcy, ale żeby zmieniać na Drimpol to szczerze odradzam bo się przejedziecie. Magazynierzy na ubrania czekają dłużej niż pracują. Kierowcy jeżdżą zdezelowanymi samochodami, często przeładowanymi po 12 godzin 6 dni na tydzień.

Łukasz

Jako były pracownik mogę potwierdzić ze w tej firmie łamane sa nie tylko prawa pracownika ale również niejednokrotnie dochodziło do przebijania dat jeśli jakiś produkt tracił datę ważności( głównie ryba)

Pracowałem w tej firmie jako kierowca. Po 6 miesiącach zostałem zwolniony (dwutygodniowy okres wypowiedzenia) Pracodawca poprosił mnie żebym przez ten czas normalnie przchodzil do pracy i zagwarantowal ze mi zaplaci. Podczas tych dwóch tygodni pracowałem po 10-12 h. Przyszło do rozliczenia... nie dość ze za poprzedni miesiac dostałem sama podstawę (bez premi) to za te 2 tyg mi nie zapłacili. Tak się wychodzi z DRIMPOLEM

Zostaw merytoryczną opinię o Drimpol Sp.j. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Drimpol Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Drimpol Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drimpol Sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drimpol Sp.j.?

Kandydaci do pracy w Drimpol Sp.j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drimpol Sp.j.
1.6/5 Na podstawie 93 ocen.

Drimpol Sp.j.