Opinie o Brügmann Polska S.A. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Brügmann Polska S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Brügmann Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brügmann Polska S.A. w Włocławek

Nie pisze bo nie musz

Do ,,KK,, Nie pracuje bo mi nie pasowało to odszedłem. Widziałem jaki bajzel w firmie to nie było co sie zastanawiać tylko spierda...... Oj powiedziałbym ci kolego o co mi chodzi, o je... kolesiostwo i układy. Jestes dobrym pracownikiem a nie masz układów to do niczego w w pracy nie dojdziesz. A cieniasy z plecami sie panoszą i podpier...... to cały BRUGMAN

Piszę bo muszę

Do"kk" może napisz o jakie bzdury ci chodzi a może raczej prawda zabolała bo mam wrażenie że jesteś z tej "lepszej"kadry.Każdy ma prawo się wypowiedzieć i tego nie zmienisz lepsze to niż klepanie się po plecach i mówienie jak jest fajnie bo nie jest.Każdy kto jest w temacie i ma swój rozum wie co tu jest bzdurami a co prawdą ale jak uderzy się w stół to nożyce się odezwały. A jeżeli tobie się nie podoba że ludzie się wypowiadają i mają swoje zdanie to sam zmień pracę nikt nie będzie siedział cicho bo tak by wam pasowało najlepiej. Ps.niestety większość opinii na forum prawdziwa

wiedźmin
@Piszę bo muszę

Prawda o tym zakładzie jest taka, że to jest jeden wielki (usunięte przez administratora) Na każdym dziale chłopaki zapieprzają na pensję dla tych wszystkich darmozjadów, co tylko patrzą żeby sobie do mordy włożyć jak najwięcej!!! Myślę o kierownictwie każdego działu, o wszystkich biurwach i o zarządzie. ...Ale przecież jeszcze nie wynaleziono grabi, które grabiłyby od siebie... Prawda jest taka, że pracownicy biurowi nie zdają sobie sprawy jak ciężko zapieprzają pracownicy fizyczni. Chodzi mi np. o pracę w magazynie-w mrozie, deszczu, za gównianą zupkę. W hałasie i rakotwórczym smrodzie na okleiniarce. W zapyleniu i hałasie na mieszalni i na produkcji!!!!!! Ci ludzie zapieprzają dla was darmozjady!!!! Pan od BHP (usunięte przez administratora) robi bo ma ciepłą posadkę-jego grabie też grabią do siebie. Panie Marku WSTYD!!! Jeżeli jeszcze to coś dla Pana znaczy. Panowie brygadziści zmianowi z okleiniarki-cała trójka pan Rzod..., Kalaf...., Cebu.... też mają w (usunięte przez administratora) swoje załogi. Boją się narazić panu kierownikowi, który jest znerwicowany i krzykiem, a nie pomocą reaguje na wszelkie problemy, sprawiając wrażenie psychicznie chorego.... ,nie mówiąc już o głównych brygadzistach zarówno z okleiniarki, magazynu z sierżantem Ska... na czele, który wysyła za karę swoich ludzi na kilka tygodni popołudniówek lub nocek z rzędu, jak też z produkcji, gdzie panuje kumoterstwo. Wszędzie z wyżej wymienionych działów każdy musi trzymać przełożonym palec w (usunięte przez administratora) w przeciwnym razie już oni będą wiedzieli jak zwykłym pracownikom umilić życie!!! Tylko za to, że ma się swoje zdanie na temat tego coraz większego burdelu, który coraz bardziej się pogłębia!!! Nie mówiąc już o urlopach, gdzie bardzo dobrze jest jeśli dostanie się tydzień urlopu. Przecież planuje się urlopy ale to wszystko jest tylko na papierze... W konia robi się tego, który żebrze o dzień urlopu, mówi o tym kilkanaście dni wcześniej, a dzień przed planowanym urlopem dowiaduje się, że jednak będzie musiał przyjść do pracy!!! Gówno to kogo obchodzi, że pracownik sobie coś zaplanował i, że to jest dla niego bardzo ważne.... Wy wszyscy, którzy macie odrobinę władzy w tym burdelu jesteście winni temu wszystkiemu!!!!! Róbcie tak dalej, a będziecie w tym zakładzie pracowali sami. Będziecie sami nawzajem się podpieprzać, będziecie sami sobie trzymać palce, a może nawet całe ręce w waszych chciwych, obłudnych (usunięte przez administratora) i będziecie mówili przy tym jak wam dobrze i, że tak trzeba.... Najlepszym dowodem na to jest to, że pracownicy z długoletnim stażem w tym zakładzie, po prostu odchodzą. Idą tam gdzie nie są szykanowani, opierdalani za byle (usunięte przez administratora) gdzie mają prawo do urlopu, gdzie mają w szatni szafki na czyste i brudne ubrania, gdzie wreszcie są odpowiednio wynagradzani za swoją ciężką pracę.... Takich ludzi na szczęście będzie coraz więcej!!!! Rynek pracy się zmienia, aż wreszcie panowie ,,możni tego świata" zostaniecie z ręką w nocniku i będziecie się pławić we własnym gównie!!!! Czego z całego serca szczerze wam życzę!!!! Mam nadzieję, że te wpisy czytają również prezesi tego zakładu i wreszcie zrobią z tym porządek. Pomyślą o pracownikach, którzy zapieprzają na ich nie małe pensję. W przeciwnym razie kiedyś nadejdzie taki dzień, że będą żarli (usunięte przez administratora) spod siebie....

kk

Do Nie piszę bo nie muszę. Po co wypisujesz głupoty piszesz że nie pracujesz a wiesz kto co robi i kto z kim pracuje. Nie (usunięte przez administratora) głupot jakbyś miał jaja zamiast wielkiego kinola to byś powiedział wprost o co ci chodzi a jeśli Ci nie pasuje to zmień pracę skoro tam jest (usunięte przez administratora) Myślę że powinieneś być adwokatem skoro taki jesteś mądry. A i jeśli się przedstawiasz ze nie piszesz bo nie musisz to lepiej nie wypisuj bzdur.

rychu

A mi się w bruegmanie podoba tam gdzie pracuję jest ok, tylko jak bym miał przejść na magazyn pod tego "depila"-niedouczonego, sierżanta Skarbę to wolałbym się zwolnic, jawnie brak poszanowania pracownika, mobing codziennie, baran co ma wykształcenie zawodowe brak jakiegokolwiek przygotowania do prowadzienia zasobów ludzkich a tam rządzi choć nie jest kierownikiem -nawet kierownik wykonuję polecenia "depila" pozdrawiam kolegów z magazynu

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Brügmann Polska S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Tabula rasa

Znowu mija 5 lat, znowu zmieniamy nazwę, przenosimy się na nowe forum czy zostajemy tu? Nic się nie zanosi na to że w Salamander będzie lepiej niż w Brugmannie, wręcz przeciwnie. Pozdrawiam zwykłych pracowników, oczywiście "krulów życia" i "okonki biznesu" środkowym palcem też. Polecam lekturę (dobre to na początek): http://www.praca.pl/centrum-prasowe/komunikaty-prasowe/6-bledow-motywacyjnych-popelnianych-przez-pracodawcow_cp-696.html

Nie pisze bo nie musze

Zez zabolało? Jedna (usunięte przez administratora) z druga nie potrafią znaleźć sami pracy tylko kosztem innych lepiej wykwalifikowanych panoszą sie bo maja ,,plecy,, Prawda jest taka ze ja tam nie pracuje ale z ciekawością czytam wasze wypociny. Jak ktoś ma jajca to powie co mu leży gęba w gębę a jak jest (usunięte przez administratora) to jest jak teraz. Pozdrawiam zainteresowanych:-)

zez

jest jedna sprawa do tej (usunięte przez administratora) co nie umie podejść i powiedzieć to czy to mi nie pasuje tylko wypisuje bzdury jak ci nie pasuje praca i załoga to królowa czeka albo Angela Merkel

Nie pisze bo nie musze

Wiem o kim piszecie- brygadzista i bracia. Można to szybko rozegrać. Inspektorat inspekcji pracy jest na piekarskiej. Iść złożyć pisemna skargę i wszelkie okoliczności występujące w firmie. Maja obowiązek sprawdzić podane nieprawidłowości bez ujawniania waszych danych osobowych. Dane musza być podane za wasza zgoda gdy chcecie ingerować w dokumenty np. wnioski urlopowe. Brygadzisci nie powinni razem pracować z rodzina - podwładnymi na na jednej zmianie roboczej.

z garbem

Co do brygady A to przesada ciupaciupsy (usunięte przez administratora) brygadzista bez szacunku do ludzi ale na to jest paragraf

Bic

No i wszędzie rodzinne układy...brygadzista i 2 braci + jakiś tam kuzyn na jednej zmianie,wspomniany wyżej chrześniak dyrektora, kolejny brygadzista-gwiazdor szwagier dyrektora - podobnych powiązań jest więcej.zwykły pracownik ma ciężko się przebić czy to z podwyżką,czy nawet z głupim urlopem żeby go dostać w letnim sezonie.czasem trzeba z flaszką lecieć żeby dostać kilka dni wolnego.

dyzio

mam nadzieje że panie (piękne) wyrobią się z PIT 11 tak samo jak z Markiem (BHP) HAHAHA

dyzio

skoro tak wszystkim wspaniale to ustawiacz zarabia średnio 6000 netto (ale jak można opuścić dobrą kaskę za wypicie kawy pogadanie podjebanie i to wszystko w ciągu 6 godz ) a mamy takich trzech panów chociaż jeden z nich prawie emeryt to widać że mu zależy (dotrwać do wieku E) szeregowy pracownik produkcji (operator lub pomocnik) ma stawkę od 10pln do 15pln w systemie czterobrygadowym może ktoś się z nami zamieni nawet ci którzy sądzą że produkcja dobrze zarabia. PROSZĘ JESTEM CHĘTNY NAWET NA JEDEN MIESIĄC

pozdro

Firma cudowna, o ile jest się pracownikiem biurowym. Dla nich ludzie na produkcji to bydło, z którym nie trzeba się liczyć. Doświadczeni pracownicy składają papiery do innych firm, tak tu wspaniale...

żaba

np.chrześniak dyrektora wszedł niedawno ze stawką 14zł i normalną umową na produkcję chociaż umiejętnościami szału nie robi,to jest ubliżanie starym pracownikom z doświadczeniem,chamstwo

bigcyc

Dzisiaj nawet na stanowisko babci klozetowej trzeba mieć znajomości nie tylko w tej irmie

Nie pisze bo nie musze

Do zainteresowany. Przeczytaj wpisy powyżej, tam jest opisane jakie zapylenie itp. Sezon człowieku to oni maja cały rok a teraz przy sprowadzaniu Niemców do Włocławka to zapierdalac można w nieskończoność. Jak jestes czasowy i nie masz co robić poza praca to próbom może ci sie uda. Jeśli chodzi o dostanie sie do obozu to nie jest tak łatwo-przydałby sie ktoś w wewnątrz. Dziwi mnie właśnie ze zatrudnia sie tam po znajomosci jakby to był jakiś rarytas- prestiż ten zakład a to przecież zwykły (usunięte przez administratora) br />

zainteresowany

A jaka jest szkodliwość przy produkcji okien w tej firmie ktoś wie, warto załapać się chociaż na sezon?

Nie pisze bo nie musze

Jak pisałem jakiś czas temu wszystko zdaje sie potwierdzać i to na wszystkich działach w tej firmie. To jeden wielki syf. Kierownictwo niekompetentnego i chamowate. Brygadzisci to żołnierze kierowników którzy robią z siebie nie wiadomo kogo, a tak naprawdę to sa żałośni w swym postępowaniu. Ja miałem do czynienia z rzadzacymi magazynem. 4 nieporadnych facetów która uprawia mobing na potegę,kary bedą ciężkie dla tych ,,panów". Po nowym roku jeszcze bardziej im odjebalo, podwyższając normy pracy do minimalnie 8 kontenerów podczas zmiany- nierealne z takim rozstawiemniem asortymentu w magazynach gdzie latasz i szukasz towaru. Żeby chłopaki znaleźli w sobie tyle mocy żeby sie frajerom postawić byłoby pięknie. Oczywiście sa przydupasy i podpierdalacze, donosiciele którym taki stan rzeczy odpowiada. Kierownik i brygadzisci, żeby was tak chłopaki wywieźli na taczkach z tego obozu. Pozdrawiam zainteresowanych.

Zachowanie przełożonych i pseudo brygadzistów nie odbiega od normy innych zakładów będą robili z siebie szmaciarzy za kilka złotych więcej,ale praca narażająca nas na szkodliwe warunki bez zachowania przepisów BHP i udawaniu że wszystko jest ok to już podchodzi pod sąd pracy.Licowanie- od lat praca z trującymi środkami nawet kiedy dział był niedopuszczony do produkcji z uwagi na niebezpieczeństwo oklejanie szło pełną parą do tego jeszcze duża wilgotność jak w saunie z wysoką temperaturą. Magazyn-praca w zimnie lub w upałach z ilością nadgodzin poza wszelkimi normami. Ekstruzja-praca w ciasnej hali, hałasie , dużym zapyleniu, chemii i bez przerw na posiłki. Do tego wszystkiego na każdym dziale nadpobudliwi kierownicy, zestresowani nadgorliwi brygadziści i ogólnie atmosfera jak w szambie. Dlatego wszystkich zainteresowanych pracą w tej firmie ZAPRASZAMY DO CYRKU , zarobki 10-11zł na godzinę przy wejściu licząc miesięczną normę godzin każdy sobie policzy-najniższa krajowa+bajka o premiach,umowach na stałe jak się sprawdzisz itp. POWODZENIA

Dno w każdym calu! To jest właśnie Brugmann. Co robi PIP ? A może by tak przeprowadzi8ć audyt zewnętrzny,Panie Prezesie? Jeśli ma Pan pojęcie, co to jest i jak się to robi? Chyba, że Pana interesuje tylko kasa i dojenie firmy dokąd się da. Długo ta firma przy takim zarządzaniu nie pociągnie. Już większość kompetentnych pracowników nosi się z zamiarem przejścia do konkurencji. Czekam z wielką niecierpliwością na upadek.

Zostaw merytoryczną opinię o Brügmann Polska S.A. - Włocławek

Brügmann Polska S.A.
2.4/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Aleja Kazimierza Wielkiego 6A
    87-800 Włocławek