Opinie o Brügmann Polska S.A. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Brügmann Polska S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Brügmann Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brügmann Polska S.A. w Włocławek

pudel

Ma ktoś jakieś fajki ale słabe

pudel

Ma ktoś jakieś fajki ale słabe

robol

Odp dla wolny, Panie dytektorze! zróbcie wreszcie coś dla ludzi, dla tych roboli co utrzymują wasze passaty i was!!! Gdzie premia dla magazynu, gdzie to pieprzone Creo wreszcie jak długo będziecie nam obiecywać...kasa na zmianę nazwy jest a dla pracownika figa ni ma niech zaiwania głui robol. Tak własnie się czujemy i to jest przykre.

Krosta

Siema tu jeszcze raz ja :)Krosta. Doczytalem reszte , zwala niesamowita. Po pierwsze to nie zycze sobie zeby ktos sie podemnie podszywal bo ja jak cos mowie to powiem to w twarz czy w internecie a po drugie cos was boli to o mnie mowicie :D haha pochlebiacie mi i nawet to ciacho czy mma z rynku :D i pamietajcie miernoty nie palcie nigdy mostow. Ja moge tam jeszcze wrocic :D i wcale nie byloby mi zle bo sie ciezkiej pracy nie boje kowboje z sianem w butach hah a co do opierdalania w pracy to kolego opowiedz o swoich wynikach i pomylkach na wysylce :D zobaczymy cwaniaczku ze swedziworoch kolo rozkraczewa.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Brügmann Polska S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Krosta

Siema tu Krosta! Siema cwaniaki co piszecie o mnie zle :) i dobrych kolezkow pozdrawiam z magazynu bo tam tez sa tacy. Cwaniaki niech pisza , zaden sie nie odezwal w biurze jak wstawialem sie za nas wszystkich. Glowy w dol spuszczone mieliscie haha. Nie chcecie pracowac to wy... nikt wam za darmo nie da. Warunki macie jasne, albo sie godzisz albo nie. Pozdrawiam z cieplej Bawarii :)

Poprzewracało tylko komu?

Właśnie w tym problem że w "głowach" się poprzewracało, każdy kierownik który zarządza jakąś grupą ludzi nie bierze odpowiedzialności za nich, bierze tylko pieniądze za wyzyskiwanie tych ludzi. Nieważne czy to Mał... Ede... czy Pud... Wszyscy są w ciężkim strachu o swoje ciepłe posadki, każdy problem zrzucając niżej, spuszczając swoich "psów" brygadzistów z przysłowiowego łańcucha. Nie chcą, nie zależy im, boją się wziąć odpowiedzialności za los ludzi którymi dowodzą. Dbając od siebie odbierają im szanse na godne życie. Ludzie pozbawieni są motywacji i ochoty do pracy, starzy pracownicy zarabiają psie pieniądze bez podwyżek. Problem leży jednak wyżej. Zachowują się tak bo zmienili się dyrektor i kierownik produkcji zaprowadzając swoje nowe porządki i narzucając swoją wolę na resztę zakładu ciągną go na same dno. Zarabiając bajońskie sumy zapominają że pracują w tym zakładzie ludzie, którym brakuje na codzienne życie. W pogoni za statystykami, cyferkami i wykresami gdzieś się duet Warch... i Kosi... zatracili. Racja, ludzie sobie tu piszą bo brak im odwagi się odezwać w obawie o utratę pracy, bo w tym zakładzie wszystkie problemy rozwiązuje się zastraszaniem i krzykiem. Wysoka bezradność kierowników i brygadzistów w obronie praw zwykłych pracowników jest skutecznie utrzymywana a nawet powiększana przez ciągłe wywieranie na nich presji przez podnóżek pana dyrektora - wielmożnie nam panującego pana Kos... W tej firmie inwestuje się we wszystko, tylko nie w to, co naprawdę jest ważne, bo to człowiek w firmie jest największą inwestycją (fachowiec) a pracownicy produkcyjni w tym zakładzie mają status niewolnika, którego chęć utrzymania domu i rodziny zmusza do wytrzymywania takich warunków jakie stawiają nam "wysokiej klasy" zarządcy produkcji, nie chcę tego porównywać ale już kiedyś tak było w historii że największym wrogiem polaka byli polacy co myśleli że są niemcami... Ludzie w zakładzie pamiętają czasy kiedy kierownikiem produkcji był niemiec, wspominają je ciepło, czuli się wtedy ludźmi a nie parobkami wykorzystywanymi do granic wytrzymałości. Opamiętajcie się, pracujecie z ludzmi, którzy uczciwie i ciężko budują ten zakład (ku waszej chwale), więc należy im się szacunek i godne życie. Takie same jak wam dyrektorzy, kierownicy i brygadziści. Cieszycie się że ktoś nie ma odwagi ani nie widzi sensu z wami rozmawiać? To tylko świadczy o was jak najgorzej. Najłatwiej jest udawać wielką figurę z racji stanowiska, tylko lepiej jak inni mieli by was za ludzi a nie za kur...

dość żartów

Do pracownik Masz racje kolego w DUPACH SIĘ POPRZEWRACAŁO jak się nie podoba to za BRAMĘ !!! :@ popaprańcy:ar! (b)

Panowie jak się wam nie podoba ta praca to po co tam pracujecie posredniak ma tyle ofert pracy ;-) jak nie pasuje to się zwolnić!!!

prezes

Dobra , fajnie było popisaliście sobie , trochę wam ulżyło a teraz zamknąć ryje i do roboty!!!!!!

Bic

Brygadziści dostali odpowiednie stawki,żeby nie podskakiwać i nie ma szans żeby stanęli po stronie pracowników,bo się boją je stracić.Mało jest przecież zakładów w tym mieście gdzie dostaje się 25 zł/h i możliwość przychodzenia w każdy weekend na setki.... podczas gdy pracownikom szeregowym obowiązkowo wciska się dni do odbioru i to najlepiej w niedziele - żeby byli podwójnie stratni.Żaden z nich nie odezwie się o poprawienie nam warunków pracy i podniesienie kasy - bo przecież taka ich rola.Pilnować roboli i podpier... ich z byle powodu.A panowie dyrektorowie dobrze wiedzą jakie mamy warunki, ale mają to gdzieś.., oni się nachapią ,dostaną odpowiednie odprawy i pójdą do kolejnego zakładu.Oj przydał by się tu ktoś z Niemiec ,kto by to wszystko wyprostował,bo przecież teraz jesteśmy ich główną fabryką...

wolny

wszystko co piszecie jest prawdą tylko brak wam odwagi i zrobić z tego użytek jak już ktoś pisał ze jest pip i inne instytucje. macie doskonała wiedzę ale bardzo małe własne ego tylko potraficie szkalować i oczerniać postawcie sie i zwolnijcie się wtedy będziecie kimś a pisać bzdury to byle kmiotek potrafi

Zomo?

Jakie?

zygfryd

Moze i ma ale za to wam ich brakuje bo tylko placzecie na necie nic wiecj. Mowicie ze brygadzisci boja sie o swoje posady dlatego nic nie zrobia . Moze i tak ale co wy robicie w kierunku poprawy swoje sytuacji oprocz pisania na necie?

Kto to jest PRYSZCZ którego tak obraża sierż skar po przyjściu z zebrania

KGB

Ludzie ofiara Bucz... z OKL był ponirzany przez kolegów w szkole dlatego teraz się odgrywa na swoich (podwładnych).. Morda w kiblu była na porządku dziennym. Boją się go nawet jego przełożeni żeby ich nie podj....

urke

Oj dawno się tak nie uśmiałem- wpis o kierowniku okleiniarki ha ha ale do sedna.Według twoich wizji wygląda to tak :Kierownicy to jacyś psychole ,brygadziści z krwiożerczym sierżantem Ska... na czele polują na pracowników którzy pracują za miskę zupy i są szykanowani i do tego jeden drugiego podpie...la a reszta pławi się w gównie i ma ręce w nocniku nic tylko zadzwonić po Carpentera [reżyser horrorów]i nakręcić "Krwawe PCV-7".Chłopie nie mówię że praca w Brugnanie jest lekka i dobrze opłacana bo nie jest ale twoje wizje są jak po dopalaczach może czas je odstawic?

Nie pisze bo nie musze

,,Do wiedźmin,, Brawo kolego za te cierpkie słowa dla tych miernot. Cała prawda przelana na forum, ale co z tego jak ci ,,karierowicze,, maja klapki na oczach. ,, kandydat do pracy,, - chłopie jak jestes na tyle bystry i młody to nie wpier... sie w to (usunięte przez administratora) br /> Brugman-Salamander to ładnie opakowane (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

kandydat do pracy

Czytam te opinie i się zastanawiam czy właściciel niemiecki nie może zatrudnić jakiegoś dyrektora czy zarządcę co by porządek zrobił,bo to co piszecie to jakiś kosmos jest. Ochota mi przeszła na pracę u was.

Sztygar

Perspektywy rozwoju szersze niż uśmiech Pani Ogórek przed wyborami... Druga Japonia, zielona wyspa... I mieniąca się tęczowymi barwami premiowa bańka prysła...

diug

Dyndu dyndu...

g

Co do magazynu to kazdy kto przychodzi na rozmowe o prace ma przedstawione warunki bez zadnego owijania w bawelne. Szefostwo magazynu dosc dokladnie opowiada o specyfice pracy (min. nadgodziny). Wtedy kazdy kandydat deklaruje jaki to z niego tytan pracy. Mija pare dni, miesiecy I z tytana staje sie latlerkiem kulejacym na obie nogi. Bez odbioru!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Brügmann Polska S.A. - Włocławek

Brügmann Polska S.A.
2.4/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Aleja Kazimierza Wielkiego 6A
    87-800 Włocławek