Opinie o Odido (Makro Cash And Carry Polska S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Makro Cash And Carry Polska S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Makro Cash And Carry Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makro Cash And Carry Polska S.A. w Warszawa

Dziadostwo i nic więcej co za firma pracownicy od roku nie mają premii bo niby nie wyrabiamy. Wyzysk praca po godzinach, zapierdzielamy za wszystkich jesteś kssjerem, pikerem, pracownikiem i sprzataczem. Na naszej hali atmosfera do bani kierowniczek z biura nie wychodzi, zapierdziel bo sezon, na hali (usunięte przez administratora) i brud.

Dariusz
@Gość

Czy są jakieś perspektywy na poprawę tej sytuacji? Rozumiem że praca po godzinach jest dodatkowo wynagradzana? Twoja opinia jest niepokojąca, może znajdą się też jakieś plusy pracy w Makro Cash And Carry Polska? Napisz proszę coś więcej, mam nadzieję że odpowiesz mi na moje pytania.

@Gość

Nie lepiej porozmawiać o tym z przełożonym jak wyzalac się na forum?

@Dariusz

Perspektyw żadnych przynajmniej u nas na hali. Nadgodziny płatne 50 %. Plusy na ten moment to takie że można sobie dorobić robiąc serwisy na swoim stoisku w czasie pracy.

@gość

Jak masz przełożonego który cię wysłucha to ok zazdro. U nas takowy nie istnieje albo istnieje dzień przed wizytacja obiecanki a później dalej zamyka się w biurze i wydaje polecenia przez telefon.

Maja
@gość

albo piszesz z h28 albo problem jest ogólnopolski

Miki

Ludzie w porządku praca też co do zarobków nie warto 2100 netto

Zła

Tak z ciekawości ,które hale dostały premię kwartalną po zmianach ?

kentucky_grill
@Zła

zielona góra - wskaźnik 1,4 lublin - 2,4 Oceń sama czy to jest dużo pozdrawiam

@Zła

Mogłabyś przybliżyć szczegóły zmian, o których wspomniałaś w swoim komentarzu? Mam przez to rozumieć, że w ostatnim czasie doszło do jakiś większych zmian w strukturach zatrudnienia firmy Makro Cash And Carry Polska? Wątek odwiedzają osoby, które nie mają doświadczeń związanych z tym pracodawcą, dlatego, proszę Cię o więcej szczegółów wypowiedzi, którą dodałaś.

^_^
@kentucky_grill

Kalisz wskaźnik 3,9 w Kaliszu mieści się również magazyn internetowy który nie sprzedaje za wiele produktów które miałby podbić wskaźnik ale dla sklepu online wskaźnik jest 2,4

@^_^

Wysokość premii kwartalnych zależy od wyników całego zespołu, czy zdarza się, że można je dostać indywidualnie? Fajnie byłoby gdybyś też napisał o innych dodatkach do wynagrodzenia. Ten aspekt zatrudnienia najbardziej interesuje przyszłych pracowników.

Corvi Tenebris
@kentucky_grill

U nas na hali 6,5 bylo.

Dorota
@Corvi Tenebris

Rozumiem, że Ty również pracujesz w Makro Cash And Carry Polska - czy w warszawskiej siedzibie firmy? Chciałabym zwrócić uwagę na to, że właśnie tej lokalizacji dotyczy wątek, w którym się teraz wypowiadamy. Jaka jest Twoja ogólna opinia o pracy w tym miejscu - polecałbyś aplikować osobom niezdecydowanym?

pracuś

od pół roku albo i więcej szukają specjalisty ds. rozwoju sieci ODiDO. Szkoda czasu oferują bardzo niskie pieniądze a wymagania 10kronie wyższe od tego co sami oferują. Szkoda czasu firma naprawdę bardzo słaba a i na rynku klienci mają wyrobioną opinię o Makro - oczywiście negatywną.

@pracuś

Mam rozumieć, że brałeś udział w procesie rekrutacyjnym do pracy w firmie Makro Cash And Carry Polska na stanowisko specjalisty ds. rozwoju sieci ODiDO? Jeżeli tak było, to zachęcam Cię, abyś przedstawił precyzyjnie jakie warunki oferuje pracodawca? Wiemy już, że w Twojej ocenie wynagrodzenie jest zbyt niskie, dlatego chciałbym wiedzieć, jakie jest ono dokładnie.

Magazynier

Nawet miło się rozmawiało.

Pytali o doświadczenie i dostępność, co do zmian.

ghh

(usunięte przez administratora)zdecydowanie odradzam , unikac jak ognia!

paweł

SPECJALISTA DS. ROZWOJU FRANCZYZY Jakie zarobki? Jakie auto? Jakie targety?

U nas w Lublinie jest ok, zarobki jak ktoś się starał i lubi się z kierowniczka to nawet powiem, ze się nie spodziewałam. My mamy spokój aby tylko wciskać markę własna i mówić o aplikacji bądź o aktualizacji danych to będziesz mieć spokój. I tak jak szoper wchodzi to wszyscy wiemy jak się zachować. Naszej kierowniczki często nie ma, a jak jest to przychodzi wczorajsza i siedzi cicho w pokoiku, gorzej maja głowni i dziewczyny z doku. Generalnie trzeba robić swoje i bardzo się nie wychylać a będziesz mieć premie i święty spkoj

vector

Tak jak jeden z przedmówców pracowałem jako PH. Zarobki równe. Jak realizowałem target to było nawet 4,9 tys. netto. Jak nie było żadnego progu premiowego to niecałe 2,5 tys. zł netto. Obecnie nadal pracuję w firmie, już na innym stanowisku. Jak ktoś nie chce się rozwijać tylko czeka, aż mu z nieba spadnie to będzie narzekał. Wszędzie są słabsze obszary. W Makro też. Jak ktoś jest nastawiony na działanie i pozytywnie nastawiony - pokona przeciwności i mknie dalej.

@vector

Fajnie, że jesteś zadowolony z pracy i ambitnie podchodzisz do zatrudnienia. Premie lub inne bonusy podnoszą motywację do pracy i dzięki temu zwiększa się efektywność. Z Twojej wypowiedzi wynika, że firma Makro Cash And Carry Polska jest otwarta na pracownika, pozwala mu rozwijać karierę i awansować. Czy także możesz liczyć na kursy lub szkolenia branżowe? Na obecnym stanowisku też występuje system oceniania, który decyduje o premii? Proszę o jakieś informację, bo to istotne sprawy dla osób, które były zainteresowane zatrudnieniem.

Takijuz

Nie polecam pracy w makro. Place na najniższym poziomie, bez perspektyw na podwyżki, bo hala nie jest w stanie wyrobić planu narzuconego przez kogoś, kto chyba hali na oczy nie widział. Fundusz socjalny istnieje w teorii, w praktyce np. za wczasy pod grusza serio starcza na kg gruszek.

@Takijuz

Jak długo pracujesz już w firmie Makro Cash And Carry Polska? Napisałeś o tym, że płace w firmie są na najniższym poziomie. Mógłbyś sprecyzować, jak dokładnie wygląda wynagrodzenie za prace w tym miejscu? Składa się ono tylko z podstawy, czy może również z jakichś dodatków w postaci premii? Podziel się tym, jak to dokładnie wygląda.

ZawiedzionyPracownik
@Witold

2300-2500 brutto + 200-250 premii max no i jak zaliczysz test aktywna sprzedaz 100zl max 2900-3000 brutto wyciagniesz na reke koło 1950-2050zl. nie warto szkoda zdrowia.

@ZawiedzionyPracownik

Dziękuję za przedstawienie zarobków za pracę w tym miejscu. Ciekawi mnie jeszcze, czy pracując w tej firmie, można z upływem czasu otrzymać podwyżkę wynagrodzenia bądź awans na wyższe stanowisko? Firma docenia w jakiś sposób najbardziej zaangażowanych pracowników? Jeżeli możesz, to napisz, jak to wygląda.

Makrowiec
@Witold

Witam. Szanse na awans zerowe, na podwyżkę również. Nikt cię tu niedoceni, chyba że w danym momencie jesteś potrzebny. Teraz będzie pierwsza podwyżka od chyba 8 lat - całe 2% od minimalnej w makro czyli od 2500 brutto

@Makrowiec

Dziękuję za odpowiedź. Wszyscy pracownicy mogą liczyć na podwyżkę, o której wspomniałeś, czy może tylko wybrane przez szefostwo osoby? Napisałeś, że nie ma co liczyć awanse, dlatego może chociaż firma Makro Cash And Carry Polska daje możliwości rozwoju zawodowego zatrudnionym pracownikom? Organizowane są szkolenia dla chętnych pracowników, którzy chcieliby zwiększyć swoje kwalifikacje? Przedstaw, jak to wygląda. Będę wdzięczny.

Gaga71
@Witold

Witam. Nie wszyscy wybrani przez kierownika działu. Jeden nic nie dostanie drugi 50zł a najlepsze lizusy i 150 Pozdr. Pracownik Makro

@Gaga71

Czyli to właśnie na podstawie oceny kierownika działu przydzielane są ewentualne podwyżki za pracę w firmie Makro Cash And Carry Polska? Wiesz może, czy oceny dokonywane są na specjalnym formularzu, do którego wgląd ma pracownik, aby mógł zobaczyć, jak ocenia go dany kierownik, czy może kierownik nie musi tłumaczyć się ze swoich wyborów, ani w żaden sposób ich uzasadniać? Przedstaw proszę, który z systemów oceniania obowiązuje w tym miejscu pracy.

Makrowiec
@Witold

Pracownik nie widzi nic. Podwyżkę przyznaje kierownik Hali, a nie bezpośredni przełożony. W większości hal przyznano "uczciwie" 50-70zł na osobę. Dodam tylko że ostania "regulacja płac" w Makro była w 2012. Więc wychodzi ~10zł rocznie "podwyżki"

Student

Pracowałem w Makro (hala nr 5) w czasie wakacji przez 2,5 miesiąca. Generalnie zawsze w sezonie urlopowym poszukują pracowników na zastępstwo-studentów, uczniów na umowę zlecenie. Można naprawdę dobrze zarobić-stawka godzinowa jest znacznie wyższa niż minimalna czy w gastronomii. Dużo zależy od działu na jaki się trafi-nonfood, warzywa to raczej lekka praca, napoje albo chłodnia lub delivery to już ciężej. Problemem jest tylko sprzęt typu paleciaki które są zazwyczaj w złym stanie technicznym i ciągle ich brakuje (każdy każdemu zabiera). Dużo produktów obsługują serwisy zewnętrzne, więc pracownicy mają mniej do wykładania. Jako praca dorywcza lub na wakacje dla studenta polecam. Jeżeli chodzi jednak o stałych pracowników to już nie jest tak różowo. Starzy pracownicy zarabiają śmiesznie mało. Muszą dobierać sobie serwisy zewnętrzne żeby zarobić więcej. Część pracowników to tzw. jumperzy, czyli pracują jednocześnie na kasie i na swoim dziale. Do tego codziennie ktoś z działu oddelegowywany był na delivery. Odczuwalne są braki kadrowe-zdarzało się, że na dziale na 2 zmianie był 1 pracownik i to jeszcze na umowę zlecenie-czyli tak jakby nie było nikogo. Coraz bardziej brakuje operatorów wózków widłowych na hali, którzy odchodzą do innych zakładów na Bielanach z powodu śmiesznie niskich zarobków. Reasumując-polecam dla studentów, jako stałą pracę lepiej szukać czegoś innego, szczególnie że obecnie na Bielanach powstaje cała masa magazynów.

To jest chore żeby w dzień powszedni nie było można zrobić zakupów z dzieckiem. To jest dyskryminacja. Jak można wyprosić rodzica z dzieckiem ze sklepu to lepiej je zostawić w samochodzie samo?? Makro w Krakowie jestem oburzona.!!!

Makro chemia
@anonymous

Na hali makro pracują urządzenia transportu bliskiego (wózki wysokiego składu, skutery), co stwarza realne zagrożenie dla małych dzieci. Zakaz został wprowadzony w trosce o bezpieczeństwo. To jest hurtownia a nie sklep dla detalisty który przychodzi z rodzinką zrobić zakup za 20 zł.

picker

Czy ktos może mi podac prywanty e-mail kogos kto pracuje w Warszawie czy innej hali w Dziale Dostaw (delivery ) chodzi o pickerów , chcialbym spytac prywatnie o pare rzeczy . Pozdrawiam

pick11
@picker

jeśli jeszcze aktualne to napisz na mejla konkretny999@o2.pl

@pick11

Jesteś pracownikiem pracującym w dziale dostaw w firmie Makro Cash And Carry Polska? Jeżeli tak, to będziesz tak uprzejmy i podzielisz się z nami swoją opinią na temat tego stanowiska? Chciałbym dowiedzieć się, czy trudno się dostać oraz na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Zachęcam do wyrażenia opinii na ten temat.

PH makro warszawa

PH pracowałem w makro, praca żenada kadra pseudo menagerska dramat. Zero pojęcia o zarządzaniu zespołem tylko manipulacja. Zamiast sprzedawać i działać długo falowo i poszerzać koszyk klienta nagminne worzenie towarów do klienta (nawet mięso ryby czy nabiał) przypomnę że są to zwykle skody fabie bez ciągów chłodniczych, że jeszcze sanepid tym się nie zaja!? Ciągle problemu z dostawami zamawianie, a i jak umiesz liczyć licz na siebie. Nie polecam. Na plus to ludzie szkoda że tylko garstka jest OK.

@PH makro warszawa

Jak długo pracowałeś na stanowisku przedstawiciela handlowego w firmie Makro Cash And Carry Polska? Czy, aby dostać się do pracy w tej firmie, należy mieć doświadczenie w tej branży, czy może osoby bez doświadczenia również mają szansę na przyjęcie?

tony
@PH makro warszawa

jakie zarobki ? chodzi mi o podstawę

Fatalna obsługa Odradzam Moje sugestie dla Makro Cash And Carry Polska S.A.: Fatalna obsluga Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zatrudnić nową obsługa

ZawiedzionyPracownik

Nie polecam , zarobki o 100-200 brutto wiecej niz minimalna krajowa , premie taki sobie w granicach 200-250 zł , obiecanki cacanki , zwodza ze bedzie lepiej , a jest gorzej ,jak dochodzi do podwyzek to w granicach 50,80 albo 100zl i to nie co rok. szkoda czasu marnowac Lepiej isc gdzie indziej do Rabena za 3050-3200 + premie 500-800 zł . Makro wykorzystuje Ludzi tak jak inne Markety jak Tesco czy Auchen , Lepiej na bezrobotne isc i brac zasiłki 500 + i miec wszystko w 4 literach. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pozwalniac starych pracowników , bo sie robi jak w sejmie PiS - PO i wieczne kłótnie , wszyscy olewaja robote bo mało płaca .

Witold

Czy ktoś z Was wie, czy można otrzymać pracę w firmie Makro Cash And Carry Polska, zgłaszając się osobiście i zanosząc swoje CV? W internecie trudno jest znaleźć oferty pracy do lokalizacji, która obecnie nas interesuje, więc zastanawiam się, czy pracodawca praktykuje takie osobiste zgłoszenia? Aplikował ktoś w taki sposób? @TajemniczyKlient wiesz coś może na ten temat?

Tajemniczy Klient

Dodam jeszcze, że nie oddzwonili z informacją, czy będę przyjęty czy też nie, choć sami kazali mi czekać kilka dni na telefon czy będę przyjęty, czy też nie. Bardzo niepoważna firma na polskim rynku. Dramat, niepoważne traktowanie człowieka.

Tajemniczy Klient

Nie polecam nikomu. Praca na trzy zmiany. Praca w chłodni. Praca za 2400 brutto. Więcej płaci "Żabka" i osiedlowe sklepiki. Pracodawca tragiczny, póki co najgorszy w Polsce z jakim spotkałem się na rozmowie kwalifikacyjnej o pracę. Strata czasu i pieniędzy na paliwo. Ocena pracodawcy 1.

Agata

@Nikt, na forum publicznym zabrania się używania słów wulgarnych i przede wszystkim obraźliwych. Proszę również, aby wypowiadać się tylko i wyłącznie na tematy związane z pracą w firmie Makro Cash And Carry Polska, ponieważ tego typu wypowiedzi nie wnoszą nic merytorycznego do tematu.

Agata

@Sylwia, napiszesz, jak dokładnie przebiegała cała rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko, które było tematem procesu rekrutacji do pracy w firmie Makro Cash And Carry Polska S.A.? Osoba rekrutująca zadawała jakieś szczególnie trudne pytania? Została Ci zaoferowana umowa o pracę, czy umowa zlecenie? Uzupełnij swój komentarz.

Sylwia
@Agata

@Agata, uzupełnij swój komentarz?! Może choć "proszę" ?! I odpowiadając na Twoje pytanie, nie nie napisze dokładniej. Może czas podnieść gowork na wyższy poziom i zainwestować w TK, którzy wstawialiby komentarze adekwatne do oczekiwań i potrzeb? Po co ja mam się produkować, skoro 99% wpisów na tym forum to bezwartościowe śmieci.

Nikt
@Sylwia

Weź ty (usunięte przez administratora) zgiń...

Zostaw merytoryczną opinię o Makro Cash And Carry Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Makro Cash And Carry Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Makro Cash And Carry Polska S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Makro Cash And Carry Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 93 ocen.

Makro Cash And Carry Polska S.A.