Opinie o Metro Properties Real Estate Management Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Metro Properties Real Estate Management Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Metro Properties Real Estate Management Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metro Properties Real Estate Management Sp. z o.o. w Warszawa

BylemTam Nowy wpis

Pracowałem tam 3 lata, firma stanowi mały zgrany zespół, który jest częścią większej organizacji. Atmosfera tam jest przyjazna, a koledzy są bardzo pomocni. To jest firma, która na pierwszym miejscu stawia swoich ludzi.

Ja też Nowy wpis
@BylemTam

Też tam byłem i mój poprzedni komentarz, mimo że wyposażony wyłącznie w prawdę, został usunięty. To jeszcze raz. (usunięte przez administratora)na porządku dziennym, taki że aż z pewnych działów słychać krzyki na korytarzu, a pracownicy chodzili zapłakani, bojąc się powiedzieć słowo lub odpowiedzieć na pytanie, i nikomu to nie przeszkadzało. Pewien szef pewnego działu, działu który potrzebuje etyki jak dżdżu by skutecznie działać, miał proces sądowy o (usunięte przez administratora), i według mojej wiedzy i obserwacji, powinien mieć ich więcej = hej, to opinia!, a mimo procesu nie spotkał się z żadnymi konsekwencjami służbowymi = hej, to fakty! Pretensjonalna korporacyjność mimo prowincjonalnej lokalizacji i jak najmniejszego znaczenia rynkowego. Homo homini lupus est, z pojedynczymi wyjątkami od reguły. Przestańcie usuwać prawdziwe świadectwa, jeśli ten portal ma mieć rację bytu. Trzecia iteracja będzie BARDZO publiczna, ale wątpię, że Metro Properties chciałoby udostępnienia publicznie aż takich szczegółów.

Irena

Właśnie dowiedziałam się, że w Metro Properties Real Estate Management można ubiegać się o stanowisko Specjalisty ds. administrowania kontraktami najmu. Ponoć pracodawca zapewnia m.in.: możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie w atrakcyjnej cenie i pakiet medyczny - abonament. Podpowiecie mi, jakie to stanowisko daje możliwości rozwoju?

Zostaw merytoryczną opinię o Metro Properties Real Estate Management Sp. z o.o. - Warszawa

Firma Metro Properties Real Estate Management Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Konserwator - Technik utrzymania obiektu, Czeladź - Luty 2024
  • Specjalista ds. wsparcia aplikacji mobilnych, Warszawa - Marzec 2023
  • Junior Property Manager, Warszawa - Wrzesień 2022
  • Technik Obiektu, Marki - Lipiec 2022
  • IT Support - staż, Warszawa - Kwiecień 2022
  • Specjalista ds. administrowania kontraktami najmu, Warszawa - Październik 2021
  • Obsługa kancelarii firmy, Warszawa - Październik 2021

Czy pracujesz w firmie Metro Properties Real Estate Management Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Metro Properties Real Estate Management Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metro Properties Real Estate Management Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Metro Properties Real Estate Management Sp. z o.o.
  • Aleja Krakowska 61
    02-183 Warszawa

Metro Properties Real Estate Management Sp. z o.o.