Metro

Bydgoszcz

Opinie o Metro

dors
użytkownik zarejestrowany

wefr, Być może oferty pracy do nich tak szybko znikają, że nikt nie zdąży nawet tego odpowiednio skomentować. Ja słyszałem, że gwarantują zarobki min. 2 tyś zł.

Halina

Cóż, uczciwość pracowników, bierze się z lojalności i partnerstwa. Niestety mało w Bydgoszczy istnieje firm, gdzie przykład idący z góry nie odbijałby się na efektach pracy pracowników. Skoro właściciel [usunięte przez moderatora] , trudno, zeby pracownicy w zębach nieśli swoje ciężko zarobione pieniądze złodziejom, a ze większość pracowników bydgoskich nieruchomości bierze się z wiodących na rynku firm, ciężko mieć zaufanie do byłych pracowników tak cudownie wyćwiczonych w obłudzie, nielojalnosci, fałszu [usunięte przez moderatora] !

Gratuluję!!!

Pani Aleksandro! Dziwi mnie uderzające podobieństwo (...) w Pani pisowni do wpisów pojawiających się na temat firmy Nordhaus. Tu wyśmiewa Pani szefostwo, a w w.w firmie wyśmiewa Pani pracowników, a wybiele swoją firmę. To chyba jakaś zazdrość Panią, a może lepiej napiszę Panem kieruje. Proszę zająć się swją firmą.

Aleksandra

W tej firmie mozna sobie popracowac , włscicielka nie pilniuje , pani dyrektor szaleje , a pracownicy robia swoje .... oczywiscie kasujac prowizje poza biurem . Koszty firmy w tym pensje ZUSy ponosi pracodawca ... zyc nie umierac .... [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Metro - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metro