Opinie o Nordfish-Foodmark Sp. z o.o. w Charzyno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nordfish-Foodmark Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nordfish-Foodmark Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nordfish-Foodmark Sp. z o.o. w Charzyno

Grzegorz

Czy ktoś ma informację o ewentualnych wolnych miejscach pracy w firmie Nordfish-Foodmark? W internecie brakuje informacji na ten temat, więc pomyślałem, że może ktoś na forum ma wiedzę o tym, w jaki sposób firma prowadzi nabór na wolne stanowiska? Należy samemu osobiście zgłosić się do siedziby firmy, aby móc dowiedzieć się o tym, czy są wolne miejsca? Zachęcam, aby ktoś przedstawił, jak to wygląda.

Aaaaaa
@Grzegorz

Nie polecam można chorób się tylko nabawić o stresu

Haha
@Grzegorz

Najlepiej dowiedzieć się w firmie

Dawid

Po jakim czasie można ubiegać się o podwyżkę ?

Haha
@Dawid

Po żadnym.

Stach

Wczoraj się dowiedzieliśmy, że aby otrzymać premię frekwencyjną trzeba przepracować wszystkie soboty! Nie wystarczy tyrać od poniedziałku do piątku po 10 godzin bo to jest za mało przecież. A w umowach mamy jak byk 40 godzin tygodniowo. Dodatkowo każdy dzień na przykład chorobowego oznacza utratę premii. Możesz tyrać od 1 do 30 dnia a 31 nie wstaniesz z łóżka chora/chory i po premii bo zakład wielce stratny na twojej nieobecności. To jest tresowanie ludzi i traktowanie jak ......!

Myju
@Stach

No tak jakbyś mało zasłużył się w pracy w tygodniu pracując od 17 do 3 w nocy kpiny niech godnie zapłacą za 8 godzin za 5 dni .... tłumaczenie ''nie ma ludzi" hmmm jakieś powody muszą być ...a wykańczać tych co zostali to wolne kpiny

Najlepszy dział czyli dział jakości po odejściu p. KK się sypie. Dyrekcja lub zarząd powinni się zastanowić dlaczego bo nie długo może być już za późno.

hhehe
@Anonim

dobrze że jej nie ma wygryzla Ankę a bylo wiadomo że Endju jak odejdzie to Ona też bo już nie potrzeba info

ok

ok

Leszno

Odkąd firma została zmieniona na Lisner pogorszyły się warunki pracy. Ludzie nie są traktowani na równi z drugim zakładem w Poznaniu, Charzyno dla nich to „gorszy sort”.

Natalia

Mam takie pytanie. Czy na ten czas potrzebują pracowników do pracy

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Nordfish-Foodmark Sp. z o.o.?

Xxxx

Od 1 sierpnia 2020 Nord fish Foodmark nie istnieje

A następny p. Darek(łysy) chodzi tylko i ukrainki podrywa uśmiech tu uśmiech tam i i jeszcze z p. Karolina myjkową się razem spotykają.. Wstyd na zakładzie

@@@
@Anonim

To forum zostało stworzone w innym celu,proszę więc nie wytykać czyjegoś życia prywatnego, najlepiej proszę zająć się pracą.

@@@@

To niech on się zainteresuje pracą.. A niech nie krzywdzi innych. Pozdrawiam

@Anonim

Biedna zraniona albo zazdrosna ???? ani Pani K. ani Ukrainki do których Pan D. się uśmiecha nie wyglądają na załamane. Wiedziałaś w co się pakujesz więc po co te smutki nie rozumiem ????. Nie Ty pierwsza nie ostatnia ???? nie wiedziałaś jaki jest? Myślałaś że to big love a tu serduszko złamane zacznij żałować że skończyło się tak a nie ???? napisz kim jesteś będzie większe współczucie od publiczności ???? pozdrawiam

@Życzliwy

Tak to forum jest do innych celów a nie do wpisywania o podbojach miłosnych Ze tam jest sodoma i gomora to wiadomo od zawsze. I tak będzie dopóki są takie baby co uganiaja się za facetami mając w domu mężów, psy wpuszczone ze smyczy . A jeżeli chodzi o prace to bywa ciężko ale gdzie nie jest Płaca dobra warunki dobre

@Anonim

Wiadomo kto pisze te posty. Zazdrosna porzucona przez innego pracownika . Kiedy kierownictwo ukryci te romanse ? Cala firma huczy

Zz

Wy się zacznijcie interesować własnymi tyłkami,a nie plotki na czyjś temat wiecznie,każdy jest dorosły i odpowiada za siebie.

Życzliwy

A co ma do tego kierownictwo przepraszam bardzo.... Romanse hahaha nie pierwszy nie ostatni.

@Zz

Jak ktoś nie ma własnego życia albo zazdrości to interesuje się cudzym. Albo jest po prostu brzydki i ma tak zje.... any charakter że nikt go nie chce

@Życzliwy

Albo są po prostu kobitki nie wyrzyte w domu maja w pracy chcą a jak któryś nie chce to hoop i drugi itd

Jan

No pewnie ze nie BAB wina ale jak szukanie da to pisanie weźmie . A kierownictwo faktycznie powinno się wziąć za nich za malo roboty maja i zdrady im w głowie

Nina
@Anonim

Oj nie tylko Darek Choć z tego samego działu jest jeszcze dwóch takich co ganiaja za babami

@Nina

Sylwia G. pani z produkcji... Nadają się razem z Panem (usunięte przez administratora) Skończył z panią K... To teraz za tą się wziął ???????????? romantyk... Żadnej nie odpuści. Haha

Nina

Tak czytam te opinie i normalnie brak mi slow . Pracuje się dobrze ....wszędzie dobrze gdzie nas nie ma wiec nie ma co szukać dziury w całym . Jedynie co to faktycznie trzeba ukrucic te spacerki pan z produkcji po całym zakładzie i podrywaniu facetów Chociaż oni też nie lepsi Najgorsze jest to ze ktoś pracuje tam prawie 4 lata wszystko umie i zarabia tyle co przyjdzie nowa która nic nie umie

Czy Nordfish-Foodmark Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Nieznajomy

Niby ma swoje godziny pracy. Ale zazwyczaj jest tak że pierwszy grafik jest że pracujemy w od poniedziałku do piątku. Potem w trakcie tygodnia wpisują dodatkowo sobotę. Już jest normą że pod grafikiem jest napisane że grafik może ulec zmianie. Najlepiej sobie za bardzo nie planować wolnego czasu, bo zawsze coś może ulec zmianie np. praca w sobotę, praca w niedzielę, zmiany 10 godzinę itp.

Luluś

Tak praca na dwie zmiany Teraz również soboty Ale dla chętnych i za dodatkowa kasa

Nieznajomy
@Luluś

I zaczyna się sezon i będzie produkcja na 3 zmiany i pracujące niedzielę. I premie typu od poniedziałku do piątku premia za każdy dzień 10zł za sobotę i niedzielę 50zł. Ale tylko wtedy gdy nie zrobisz sobie wolnego w tygodniu. W sumie zrobisz sobie wolne i tracisz premie. Chyba że w tym roku coś nowego wymyślą ^^ Trzeba się spodziewać się niespodziewanego :D

Ikona odeszła, nawet polityk uciekł. Ciekawe jak długo firma pojedzie na przymusowym paliwie BP. Napoleon z Poznania już nie pomysłów.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Nordfish-Foodmark Sp. z o.o.?

....

Przynies podaj pozamiataj ...:)

@@@

Dlaczego sobie pozwalacie?

....

Dlaczego nie zglaszacie tego do kierownika ..??

##
@....

Bo kierownictwo ma to gdzieś

Wolna.

Pracowałam w tej firmie parę lat i teraz nie boję się napisać prawdy . Ta firma to porażka zaczynajac od kadry kierowniczej którą siedzi w biurze i uważa sia za bogów z którymi nie idzie się dogadać . Szkoda na nich słów które cisną się na..... później brygadzistki oooo tu Jola ... szczyci się tym że jest tam brygadzista i codziennie wraca do domu śmierdząca jak śledź i to może dla niej to szczyt marzeń (chociaż z drugiej strony w tym wieku to już chyba tak) A po polkach jedzie jak po szma..ch A ukrainki są super. Nie wnikam może to jej korzenie i broni swoich!!!? Nie polecam tej firmy omijajcie ja szerokim łukiem. Szkoda mi dziewczyn które są naprawdę super A muszą tam robić bo muszą wykarmic rodziny i do tego znosić obelgi i poniżanie.

PRZEMEK

Proszę mi nie oczerniać Pani Joli brygadzistki.Bez powodu nie zwraca uwagi wcale nie krzyczy ,jest oazą spokoju ????

@PRZEMEK

Nie ośmieszaj sìę:)

Iwona

@tyfus miałeś styczność z powyższym pracodawcą ze strony klienckiej, czy pracowniczej? Jeśli to drugie, to mógłbyś opisać swoje wrażenia pod kątem warunków pracy oraz atmosfery jaka tam panowała? Jestem ciekawa wszelkich merytorycznych opinii.

@Iwona

Ja jestem pracownikiem tej firmy. Owszem, praca ciężka. Ale gdzie teraz jest lekko? Jeśli ktoś jest pracowity to i dobrze idzie zarobić. Ciągle się słyszy o zebranej premii. Ale nikt nie mówi że były podwyżki. Duże nie duże ale jednak. Premia wróciła. Godziny pracy godne. Nadgodziny 100% płatne. Dojazd za darmo. A wystarczy zeby jeden z drugim policzyl ile placilby za paliwo czy bilety do innej pracy. Kobiety oczywiście różne. Więc i konflikty się zdarzają. Ale to chyba normalne w takim skupisku bab.

Bety

Czy dojazdy są z Kołobrzegu? Jak to wygląda?

Maryska

Zamyka sie szkoly, urzedy, lokale gastronomiczne, 40 przypadkow coronavirusa a zaklad przyjmuje 2 grupy pracownikow z ukrainy bagatela po 10, 15 osob!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lala
@Maryska

Kochana tam połowa się odkaża od środka I mężczyźni i kobiety Szczególnie te z wiosek Zero kontroli . Samowola

1968
@Lala

Odkażanie od środka nie pomoże na wirusa,i proszę nie obrażać ludzi ze wsi,nie na miejscu to teraz.Fakt ,zero kontroli, sami się nie pilnujecie,rąk nie myjecie,jedzenie na hali notorycznie,maski opuszczone na brodach,i to nie tylko pracownicy Ci"" z wiosek"""""

Bronisław
@1968

Czy zakład w jakiś sposób przygotował się do sytuacji, którą aktualnie mamy w Polsce? Jestem ciekaw, czy pracownicy zostali odpowiednio wyposażeni, chociażby w maski ochronne bądź rękawiczki.

Ciekawy

Czy polecacie pracę teraz i czy dobrze można zarobić?

Igorek z Ukrainy

Ktos pamjenta Igorka?tego chlopaka ktory pracowal i na hali i na odsonczalne?mam pytanje do ludzej....czy dobry clopak?czy dobre pracowal?ja czasamy nawet wspomina pro prace na zakladie!tak byli dobry zmiany tak i nie dobry, ale w ogole mozna bylo pracowac!wszystkim powodzenia!!!

Małgorzata
@Igorek z Ukrainy

@Igorek z Ukrainy Domyślam się, że kiedyś pracowałeś w Nordfish. Powiedz, co skłoniło Cię do odejścia? z góry dzięki.

nieważne

Brygadzistka P. Bożena może i ma doniosły głos ale tylko u Niej na zmianie jest dyscyplina i porządek na zmianie. Każda brygadzistka taka powinna być !!! rygor może jak w wojsku ale to jest KOBIETA KTÓRA POTRAFI USZANOWAĆ PRACĘ INNYCH NIE TYLKO TYCH KTÓRZY PRACUJĄ CZYLI KOBIET. Opiepsza w słusznej sprawie. :) takich brygadzistek nam potrzeba !! Naprawdę tzeba takich ludzi doceniać bo reszta ma wylane. kierownictwo ? hmm chyba tylko dlatego bo ktoś ich wybrał. łatwo przelać plan na papier i dać do zrealizowania .... polecam stanie i układanie ryby do słoików...sypanie cebuli nie mówią o myciu po tym wszystkim gdzie ktoś musi przyjść i to ogarnąć żeby tj P. Katarzyna K. była zadowolona, wiecznie żle a Ekipa myjąca naprawdę robi robotę bo mimo że nam na nockach płyny śmierdzą to oni się starają ..... nikt tego uszanować nie potrafi ani pracy produkcji ani obsługi ani ekipy myjącej. najważniejsi obcokrajowcy im wolno wszystko.

Bardzo wazne
@nieważne

Jeden wielki bełkot, pani chyba próbuje wybielić brygadzistke Bożenę, ciekawe co z tego pani ma? Nieważne, prosze zwrócić uwagę ze istnieje coś takiego jak mobbing i zachowanie brygadzistki B. Pod to podchodzi, nie ma się czym szczycić i należałoby się troszkę uspokoic

Zostaw merytoryczną opinię o Nordfish-Foodmark Sp. z o.o. - Charzyno

• Jak się pracuje w Nordfish-Foodmark Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nordfish-Foodmark Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nordfish-Foodmark Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nordfish-Foodmark Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nordfish-Foodmark Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nordfish-Foodmark Sp. z o.o.
  • Szkolna 60
    78-122 Charzyno
  • NIP: 6342441986 KRS: 0000050923

Nordfish-Foodmark Sp. z o.o.