Opinie o DOS w Łeba

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DOS. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOS o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOS w Łeba

Leba Nowy wpis

Lysy nie usuwaj wpisow peawda w oczy kole Bylo trzeba nie kombinować wszyscy o wszystkim wiedza a o paniach tez . Wspaniala trojka

Czy Pani A .handlowiec Dalej sprzedaje palety ? Zima idze Oczywiscie bez faktury ? Kiedys kupilem cale auto

Małgorzata Nowy wpis

Pracujesz w DOS? Mam pytanie, czy pracownicy są życzliwie nastawieni do nowych osób i można liczyć na ich wsparcie w etapie wdrażania? Mam nadzieję, że ktoś mi sensownie odpowie

Moze loda Nowy wpis

Tam dopiero byly waly Wspaniala trojka . Posmiewisko łeby .

Karolin Nowy wpis

Dos w Lebie został zburzony wieć juz nie sprzeda palet i trzeba sie wziąść za pracę ale czy ktoś ta ofiarę losu przyjmnie?

Stefan

Podpowie mi ktoś czy potrzebują teraz kogoś do pracy? Jakie zarobki mozna wyciągnąć?

flądra

a czy ta wspaniała trójka pracuje w Polinordzie bo z tego co słyszałem to tak łysy napewno z fioną , tu już się wałków nie zrobi co , nie ma jak w Dosie to było życie na 10 ta do pracy i o 13 z pracy na lody

Firma DOS szukała nowego pracownika na stanowisko PRACA Kielce dla PEDAGOG PSYCHOLOG. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Mariolka

Z tego co wiem to jest Jest kilku byłych pracowników tej firmy którzy z chęcią wypowiedzieli by się na temat Dyrekcji tej firmy co tam sie działo, jest dużo do opowiadania!!!!!!!!

Znajomy

Marne te wpisy Dosu nie ma A Ty piszesz te bzdury po co ?na co ? Twój poziom jest taki jak te wpisy . Nie pisz więcej bo słaby jesteś jak te wpisy

Paluszkownicy

Szrek kozia (usunięte przez administratora) facet bez jaj dla mnie chyba ma coś z beretem plują na niego A on twierdzi że deszcz pada i to nie on ,czarodziej z ļuzinskiej wioski . Pajac i tyle dla 1 zł sprzeda wszystkich Teraz my będziemy sprzedawać Ciebie A Pan Kowalski jest bardzo zainteresowany bardzo

Dzela martadela w mięsnym jest zasięg? Tylko nic nie wywoż z mięsnego bo tam palety walą słonina A nie ryba ,a gdzie masz swego Szreka ? Dorabia z Tobą w mięsnym czy robi na drutach ha ha ha ha

Henryk

Podpowiecie coś o pracy w firmie? Miałem nadzieję na informacje od pracowników a tu raczej żarty.

@Henryk

No i znowu brak praduvw mięsnym. Oj jak ta prawda w oczy kole . Dzela martadela tuba śruba z jutuba i szrek smDyrek Św trójka. Ale pośmiewisko i co prawda w oczy kole ,trzeba było nie robić numerów to by wszystko było ok A tak co najlepiej usunąć i stwierdzić że nic się nie stało. Stało stało odpowiecie za wszystko wspaniała trojeczko . Do pracy A nie usuwać wpisy szrek

Zuzanna

@Krycha, dzięki za Twoją opinię. Napisz kilka słów o pakiecie socjalnym? Czy zawiera prywatną opiekę zdrowotną, bony na święta lub dofinansowanie do wypoczynku letniego? Jak oceniłabyś atmosferę w pracy? Poprzednie osoby, które się tu wypowiadały nie były z niej zadowolone. Czy coś się w tej kwestii zmieniło? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy.

Zuzanna

@Lola, byłaś zadowolona z terminowego wynagrodzenia. Czy mogłabyś napisać, czy były do niego dodawane bonusy w postaci szkoleń, premii lub pakietu socjalnego? Piszesz też że warunki pracy były dobre - możesz rozwinąć co przez to rozumiesz? Podziel się swoim doświadczeniem. Na pewno pomożesz innym osobom szukającym pracy.

Zenobia
@Zuzanna

Nadgodziny płatne, socjal raczej mierny, dorobić za dużo nie mozna chyba, że ktoś ma siłę i czas, praca całkiem przeciętna, tak aby przetrwać, ani źle , ani dobrze. Mogłoby być lepiej.

Krycha
@Zuzanna

Przychylam się do tego co napisała @Zenobia, dodam tylko, że umowy w miarę dobre na czas określony, jak ktoś ma kredyt to umowa chociaż w porządku o szkoleniach to nie słyszałam, chyba, że kadra kierownicza.

Lola

Pracowałam w firmie Dos nie jest tam tak żle płacą na czas warunki pracy też nie są takie złe można powiedzieć że tak jak wszędzie ale jest jeden minus stan techniczny za co płacą pracownicy pracując w soboty i czasami w niedziele żeby odrobić straty ja bym zagoniła dyrektora i tą jego pożal się boże kierowniczkę która udaje że na wszystkim się zna

Zuzanna

@Ada, mobbing do bardzo mocne słowa. To bardzo poważne oskarżenie, które umieszczasz na forum publicznym. Według definicji mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy takie sytuacje miały miejsce w tej firmie? A inne sprawy o których piszesz, czy zgłaszałaś to do przełożonego? Takie zachowania nie powinny mieć miejsca.

Była

Zuzanna a na drugie masz Magda ? Czy na pierwsze Magda a na drugie Zuzanna

Zuzanna

@Były pracownikco sprawia, że tak odbierasz firmę jako pracodawcę? Rozumiem, że praca była dla Ciebie ciężka. Czy dlatego już tu nie pracujesz?

@Zuzanna

Po prostu mam porównanie jak było w Ternaebenie czy w Laurinie a jak w Dosie i w Moim odczuciu tam było najgorzej pod każdym względem niestety...

Ada

Jestem bylym pracownikiem i to co dzieje sie e dosie to jest karalne stosuje sie mobbing i kierownicza na wszystko przymyka oczy krystiana powinni zamknąć w psychiatryku. Bo komuś zrobi krzywde przychodzi do pracy nacipany lub wypity a brygadzistka Bogusia to akceptuje kierowniczka tylko toleruje swoich przydupasow ten zaklad juz dawno powinnie byc zamkiniety jest (usunięte przez administratora) brud bardzo zle warunki i traktuja ludzi jak niewolnikow

Zuzia

Czy firma potrzebuje pracowników? Dobre pytanie oni potrzebują wołów i osłów a nie pracowników. Nie dość że gorąco na hali to jeszcze za marne grosze trzeba zapier.......!

Krystyna

Cóż oni wolą siedzieć w pokoju i knuć albo chodzić w czasie pracy po Łebie ,Pani Kierownik proszę się zająć praca a nie lizaniem lodów w czasie pracy w Lodziarni ,więcej powagi ,i zapraszamy na produkcje kiedy Pani tam ostatnio była ? To jest zakład produkcyjny a nie rewia mody . Dyrekcja Dos - jedna wielka porażka ,ale zawsze wszystko gnije od glowy.

Norbert

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

pracownicyDOS

A kiedy Pani kierownik z Panem Dyrektorem zrobią zebranie z pracownikami. Chyba już czas najwyższy wytłumaczyć pracownikom jaka jest sutuacja firmy i na czym stoimy. Trochę odwagi ludzie nie gryzą a po co każdy ma się domyślać i tworzyć jakieś bzdurne historie zamiast konkretnie powiedzieć.

Zuzanna

@Halinka ale o jakim duszeniu współpracowników w DOS mówisz? To brzmi dość osobliwie, przecież kwestia takiego zachowania to nawet przestępstwo. Możesz napisać coś więcej - co dokładniej masz na myśli? @Pracownica, dlaczego więc nikt nie odważył się pójść do przełożonej i powiedzieć o danej sytuacji?

Pracownica

Dobrze że wkoncu ktoś poruszył ten temat może dzieki temu ktoś kto powinien o tym się dowiedzieć, dowie się i zrobi z tym porządek. Kierowniczka nie wie o jego zachowaniu i poczynaniach bo brygadzistka od zawsze go kryła i pozwalała mu na takie traktowanie współpracowników. Każdy wie że to wariat, szkoda że góra tego nie dostrzega!!! Jak na takie rzeczy i zachowania można przymykac oczy?

Zostaw merytoryczną opinię o DOS - Łeba

DOS